Ekorki

korepetycje & korepetytorzy - giełda korepetycji

zaloguj się

Pomoc on-line

Korepetycje język francuski

ZNALEZIONYCH OGŁOSZEŃ2014
PARAMETRYszukanie zaawansowane
SORTOWANIEwg miasta (rosnąco)Korepetycje język francuski - wyniki strona 1 z 81 RSS

# Przedmiot Miasto DESC Cena Aktualizacja Kontakt
 
66078Korepetycje język francuskiWarszawa, Wołomin, Zielonka, Kobyłka Mapa

40 zł2017-07-15E-mail Gadu-Gadu Skype Telefon Komórka

Witam. Jeśli potrzebujesz pomocy w przygotowaniu do egzaminu poprawkowego, masz zaległości, których sam nie nadrobisz potrzebujesz pomocy, osoby, która Ci wyjaśni kwestie gramatyki, zagadnienia i niuanse językowe w sposób przystępny, wówczas możesz skontaktować się ze mną. Chętnie pomogę, dostosowując się do Twoich potrzeb. Przygotowałem z sukcesem wiele osób, którym groziło niezaliczenie (...)
 

4815Korepetycje język francuskiWarszawa Mapa
Śródmieście
45 zł2017-09-17E-mail Skype Telefon Komórka

Zapraszam serdecznie wszystkich zainteresowanych nauką. Jest twórczo i ciekawie. Jestem filologiem i pedagogiem, od 18 lat prowadzę zajęcia w każdym zakresie: gimnazjum, matura, egzaminy :A1,A2,B1,B2,C1,C2, czyli były DELF i DALF, français d`affaires,GCSE French, nauka dzieci również w wieku przedszkolnym. Pracujemy na unikatowych materiałach (praca w internecie, ciekawe cd, (...)
 

71691Korepetycje język francuskiWarszawa
Wola, Bemowo
60 zł2017-09-05E-mail Komórka

Serdecznie zapraszam na lekcje z języka francuskiego (wszystkie poziomy i rodzaje egzaminów). Zapraszam również maturzystów, mam długoletnie doświadczenie w przygotowaniu do matury (wszystkie poziomy). Serdecznie zapraszam również na konwersacje w języku francuskim Udzielam również lekcji przez Skypea. Z zawodu jestem tłumaczem języka francuskiego, ukończyłam Lingwistykę Stosowaną (...)
 

25671Korepetycje język francuskiKraków
Ruczaj
50 złwczorajE-mail Skype

Zapraszam na lekcje indywidualne oraz konwersacje - NA WSZYSTKICH POZIOMACH - od początkującego do zaawansowanego - dla młodzieży i dorosłych. Jestem lektorką i tłumaczem, mgr romanistyki oraz historii sztuki, absolwentką Uniwersytetu Nancy II (Francja). Od 18 lat nauczam m.in. w Instytucie Francuskim w Krakowie, gdzie przez 8 lat byłam w jury egzaminów państwowych DELF oraz (...)
 

12047Korepetycje język francuskiWarszawa Mapa
Mokotów, metro Raclawicka
60 zł2017-06-20E-mail Komórka

Uczę francuskiego od ponad 20 lat. Uważam, że to bardzo piękny język (niestety, mało popularny w Polsce). Potrafię w bardzo przystępny sposób wytłumaczyć gramatykę (jeśli uczeń tego potrzebuje). Możemy też skupić się wyłącznie na szlifowaniu języka mówionego. Cena: 60PLN za 60min lub 80PLN za 90minut. Nauka (poziom podstawowy, średni i zaawansowany), korepetycje, konwersacje. Odblokowywanie (...)
 

51334Korepetycje język francuskiWarszawa
Ursynów
50 zł2017-09-05E-mail Komórka

Poznaj najpiękniejszy język świata ! Zapraszam na lekcje języka francuskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Znajomość języka doskonaliłam na zajęciach w Sorbonie i mieszkając w Paryżu przez wiele lat. Mając doświadczenie pedagogiczne, poprzez ciekawie prowadzone lekcje skutecznie uczę języka, jak również przybliżam kulturę francuską i życie codzienne Francuzów. Cena (...)
 

83573Korepetycje język francuskiBielsko-Biała Mapa
Centrum
16 zł2016-09-28E-mail Telefon

Znajomość języka francuskiego to inwestycja w Twoją przyszłość: dostęp do rynku pracy, możliwość studiów na prestiżowych uczelniach czy też swoboda podróżowania po Francji i krajach frankofońskich Profesjonalne korepetycje z języka francuskiego już od 16zł/lekcję!!! korepetycje z języka francuskiego prowadzone są z poziomu: *szkoła podstawowa *gimnazjum *liceum/technikum (...)
 

69805Korepetycje język francuskiBłonie, Ożarów, Leszno, Sochaczew
Warszawa
50 zł2017-09-14E-mail Komórka

Witam! Jestem nauczycielem języka francuskiego - w zakresie dla początkujących, mam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu dzieci i młodzieży. Uczę również języka angielskiego i niemieckiego (tych języków również w zakresie dla zaawansowanych) oraz gry na gitarze i keyboardzie. Lekcje odbywają się w Błoniu. Mam duże sukcesy, oferuję profesjonalne podejście! Zapraszam serdecznie!
 

48266Korepetycje język francuskiBydgoszcz Mapa
Śródmieście
35 zł2017-04-05E-mail Telefon Komórka

Korepetycje z języka francuskiego dla początkujących i zaawansowanych, konwersacje, przygotowanie do egzaminów wstępnych i matury, gotowe materiały dla uczniów. Mgr filologii romańskiej z wieloletnim doświadczeniem pedagogicznym.
 

56463Korepetycje język francuskiGliwice Mapa

50 złprzedwczorajE-mail Gadu-Gadu Komórka

Absolwentka Lingwistyki Stosowanej oraz Uniwersytetu Paryż- Sorbonne (Master)po pobycie we Francji udzieli korepetycji z języka francuskiego w miłej atmosferze na każdym poziomie nauczania, z materiałami. (do uzgodnienia z uczniem;)). Uczę zarówno dzieci jak i dorosłych. Posiadam certyfikaty językowe i doświadczenie w przygotowywaniu do egzaminów i egzaminowaniu. 10 lat doświadczenia. (...)
 

19954Korepetycje język francuskiJaworzno Mapa

35 zł2017-05-08E-mail Komórka

Ucze jezyka francuskiego od 12 lat. Obecnie pracuje w szkole ponadgimnazjalnej. Kocham Francje. Gwarancja w zdaniu matury, egzaminow miedzynarodowych. Pomoc w kazdej dziedzinie z jezykiem francuskim
 

59136Korepetycje język francuskiKraków Mapa
Skawina
50 zł2017-06-20E-mail Gadu-Gadu Komórka

Posiadam certyfikat C1. Przez rok studiowałam na Uniwersytecie Stendhala w Grenoble, gdzie obroniłam dyplom maitrise lettres modernes.Fascynuje mnie kultura francuska. Podczas lekcji stosuję nowoczesne metody nauczania, tak, by poznawanie nowego języka stało się fascynującą przygodą.
 

35956Korepetycje język francuskiKraków, Centrum Mapa
Centrum, Ruczaj, Podwawelskie
30 zł2017-01-20E-mail Komórka

Skuteczne i bezstresowe nauczanie, przyjazna atmosfera, ale duże postępy w nauce. Obecnie prowadzę lektorat z francuskiego dla studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego. Posiadam różnorodne własne materiały. Zapraszam
 

47530Korepetycje język francuskiŁódź

45 zł2017-01-17E-mail Komórka

Tu veux parler en francais?Absolwentka liceum z wykładowym jezykiem francuskim oraz magister filologii romanskiej po rocznym pobycie we Francji,posiadaczka certyfikatu Ambasady Francuskiej i obecna studentka studiów na wydziale zarzadzania w języku francuskim pomoże poznać język tych ,co jedzą żaby. Nie gryzę, nie biję, nie krzyczę:)
 

79588Korepetycje język francuskiŁódź

60 zł2017-04-24E-mail Komórka

Witam :) Jestem studentką ostatniego roku filologii romańskiej, mieszkałam we Francji przez rok oraz posiadam certyfikat DALF C1, Udzielam korepetycji od 6 lat. Przy jednej godzinie 60 zl przy 1.5-2h- 55zl godzina
 

77210Korepetycje język francuskiŁódź
Górna
35 zł2016-09-05E-mail Komórka

jestem magistrem filologii romańskiej, uczę francuskiego już od ponad 10 lat. Prowadzę zajęcia na każdym poziomie zaawansowania, przygotowuję do matury, egzaminów DELF, wyjazdów za granicę, prowadzę konwersacje. Posiadam szeroki zakres materiałów, w tym także materiały do nauki języka biznesowego.
 

83814Korepetycje język francuskiŁódź
Kazda
30 zł2017-08-27E-mail Komórka

Jestem absolwentką studiów dziennych na kierunku filologii francuskiej Uniwersytetu Łódzkiego. Posiadam specjalizację nauczycielską. Odbyłam staż językowy we Francji. Zajęcia mogą się odbywać u mnie bądź u ucznia. Zapraszam! tel 791761559
 

85373Korepetycje język francuskiŁódź
Widzew, Śródmieście
40 zł2017-04-05E-mail Komórka

Absolwentka filologii romańskiej z angielską na UAM w Poznaniu z uprawnieniami do nauczania. 8 lat doświadczenia w udzielaniu korepetycji dzieciom, młodzieży i dorosłym. Nauczając stosuję innowacyjne metody, gry i zabawy, tak by nauka była przyjemnością. Stawiam na komunikację, moi uczniowie świetnie radzą sobie w realnych sytuacjach, w których muszą używać języka francuskiego.
 

29045Korepetycje język francuskiPoznań Mapa

40 zł2017-08-18E-mail

Jestem nauczycielką z pasją i chętnie dzielę się moją wiedzą z uczniami. Uczę w szkole publicznej oraz szkołach prywatnych. Posiadam doświadczenie w nauczaniu dzieci w wieku przedszkolnym, młodzieży oraz dorosłych. Gwarantuję ciekawe i różnorodne materiały dydaktyczne, jak i miłą atmosferę.
 

84881Korepetycje język francuskiPoznań Mapa
Centrum, Wilda, Jeżyce, Stare Miasto
50 zł2017-01-31E-mail Gadu-Gadu Skype Tlen Telefon Komórka

Czytanie, mówienie, słuchanie, tłumaczenie języka francuskiego to moja pasja, która niezmiennie od 15 lat uczenia siebie, a 5 lat uczenia innych, sprawia mi ogromną przyjemność. Potrafię zarazić tą pasją, zachęcić do mówienia, zaproponować ciekawe teksty i odsłuchy, a przede wszystkim przejrzyście tłumaczyć zagadnienia gramatyczne. Przy dobrej kawie lub herbacie przekonam Cię, dlaczego (...)
 

58402Korepetycje język francuskiPoznań Mapa
i okolice
80 zł2017-08-20E-mail Telefon Komórka

www.lernedo.pl Indywidualny dobór korepetytora wg potrzeb klienta. Korepetycje, kursy, tłumaczenia.
 

58285Korepetycje język francuskiPoznań Mapa
Piątkowo, Winogrady
50 zł2016-12-05E-mail Komórka

Absolwentka Filologii Romańskiej na Uniwersytecie UAM w Poznaniu. Korepetycje, tłumaczenia. Nauka francuskiego na różnych poziomach. Nauczyciel z doświadczeniem. Indywidualne kursy, przygotowanie do egzaminów DELF i DALF - wszystkie poziomy. Cena: 35 zł / 45 minut (do negocjacji w przypadku większej ilości godzin w tygodniu) Usługi tłumaczenia: Tłumacz Polsko - francuskiego (...)
 

77820Korepetycje język francuskiPruszcz Gdański Mapa
Osiedle Wschód
50 zł2017-03-29E-mail Skype Komórka

Bonjour! Witam wszystkich, którzy są fanami języka francukiego, chcą lepiej mówić, pisać, rozumieć, albo dopiero poznać jego tajniki.. Łatwo nie będzie:).. ale na pewno przyjemnie, wesoło i kompetentnie. Od lat pracuję z dorosłymi, młodzieżą oraz dziećmi i właśnie tę różnorodność bardzo sobie cenię..Jeśli kogoś interesują dyplomy..jestem absolwentką Kolegium Kształcenia Nauczycieli (...)
 

70577Korepetycje język francuskiPruszków Mapa

60 zł2016-09-17E-mail Gadu-Gadu

Nauczycielka języka francuskiego, egzaminator matur, doświadczenie w nauczaniu, pruszków, warszawa tel:513704867
 

33043Korepetycje język francuskiRuda Śląska, Zabrze, Bytom

40 zł2016-12-05E-mail

Wysoki poziom, systematyczność.
 

 
 
DALSZE WYNIKI
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 .. 81 >>
 
 
 
NAWIGACJA
<< Wstecz | szukanie wg miasta | wg województwa | zaawansowane
 
wszystkie prawa zastrzeżone © ekorki.pl 2013