Ekorki

korepetycje & korepetytorzy - giełda korepetycji

zaloguj się

Pomoc on-line

Korepetycje język polski

ZNALEZIONYCH OGŁOSZEŃ2888
PARAMETRYszukanie zaawansowane
SORTOWANIEwg przedmiotu (rosnąco)Korepetycje język polski - wyniki strona 1 z 116 RSS

# Przedmiot DESC Miasto Cena Aktualizacja Kontakt
 
37784Korepetycje język polskiWrocław Mapa

35 złprzedwczorajE-mail Tlen Komórka

Jestem nauczycielką z wieloletnim doświadczeniem. Udzielam lekcji również drogą internetową.Prowadzę zajęcia indywidualne i grupowe: kursy przygotowujące: do matury, do testów kompetencji po szkole podstawowej i gimnazjum . Uczę kreowania tekstów pisemnych i ustnych.W swoim nauczaniu koncentruję się: na czytaniu ze zrozumieniem, na analizie i interpretacji utworów literackich, (...)
 

67100Korepetycje język polskiWarszawa
Ochota, plac Narutowicza
50 złprzedwczorajE-mail Komórka

666-721-877;787-787-109 Korepetycji udziela nauczycielka z Ochoty. Przygotowuje do egzaminów maturalnych i gimnazjalnych. Radzi i uczy na co zwracać uwagę w wypowiedziach ustnych i pisemnych.
 

13117Korepetycje język polskiWarszawa Mapa
Mokotów, Powiśle, Wilanów, Śródmieście
60 zł2017-09-12E-mail Komórka

Nauczycielka w LO. Absolwentka filologii polskiej i dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Staż w udzielaniu korepetycji: 14 lat. Lekcje prowadzę bezstresowo i interesująco,wymagam od uczniów aktywności w zajęciach. Przygotowuję uczniów do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Pomagam w pisaniu bieżących prac i wypracowań. Serdecznie zapraszam.
 

81608Korepetycje język polskiPoznań Mapa

80 zł2017-09-14E-mail Komórka

W sierpniu czeka Cię poprawka z języka polskiego? Zdarza się najlepszym ;) Przygotujemy Cię do tego egzaminu skutecznie i profesjonalnie! Nasi nauczyciele są osobami o sporej wiedzy merytorycznej, którzy są zaangażowani w swoją pracę. Pozornie skomplikowane zagadnienia wytłumaczą Ci w sposób jasny i zrozumiały. Wiedzą, że już jesteś zestresowany poprawką dlatego będą starali (...)
 

81820Korepetycje język polskiWarszawa Mapa
Białołęka, Tarchomin
45 zł2017-08-28E-mail Komórka

Jestem magistrem filologii polskiej; od 20 lat zajmuję się udzielaniem korepetycji uczniom szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum. Przygotowuję do egzaminu gimnazjalnego oraz egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym
 

83187Korepetycje język polskiWarszawa
Ochota
50 zł2017-09-03E-mail Telefon Komórka

Czeka Cię egzamin poprawkowy z języka polskiego? Korepetytorka z wieloletnim doświadczeniem zaprasza na zajęcia. To oferta dla Ciebie, jeżeli - nie lubisz języka polskiego - nie czytasz lektur - nie umiesz pisać wypracowań Pomagam w szybkim nadrobieniu zaległości i opracowaniu wymaganych zagadnień. Wysoka skuteczność, odpowiedzialność, spokojna atmosfera i życzliwość. Chętnie (...)
 

69128Korepetycje język polskiKraków
Śródmieście, Centrum miasta
45 zł2017-05-11E-mail Gadu-Gadu Komórka

Czynna nauczycielka liceum - EGZAMINATOR MATURALNY zaprasza na lekcje z : JĘZYKA POLSKIEGO przygotowując do: - MATURY PISEMNEJ oraz USTNEJ - KAŻDY POZIOM (podstawowy lub rozszerzony) - EKSPRESOWE POWTÓRKI do egzaminów: testu szóstoklasisty, egzaminu gimnazjalnego i MATURALNEGO ***KOREPETYCJE - pomoc uczniom/ dorosłym mającym problem z językiem polskim ! Oferuję przygotowanie (...)
 

69643Korepetycje język polskiBydgoszcz

30 zł2017-06-20E-mail

Przyjazny nauczyciel w zasięgu ręki.PRZYGOTOWANIE DO POPRAWEK, NADRABIANIE ZALEGŁOŚCI PROGRAMOWYCH,POWTÓRZENIE MATERIAŁU- ZAJĘCIA RÓWNIEŻ W WAKACJE.:) Skutecznie uczę gramatyki, pisania wypracowań, analizy i interpretacji wierszy, lektur. Po pierwszej lekcji określam potrzeby ucznia ustalam metody pracy. Zapewniam, że wspólnie z rodzicami i uczniem wypracujemy najbardziej dogodną (...)
 

69434Korepetycje język polskiCzęstochowa
os. Północ
45 zł2017-08-14E-mail Komórka

Język polski profesjonalnie i przystępnie. Matura 2018 z języka polskiego! Profesjonalne korepetycje. Rzetelne przygotowanie do matury, egzaminu gimnazjalnego i lekcji. Wszystkie poziomy. Wszystkie rodzaje szkół. Polonistka z doświadczeniem i rekomendacją wielu uczniów. Gwarantowany sukces w nauce. Własne materiały dydaktyczne. Częstochowa, os. Północ. 45 zł/h, kom. 602459910, (...)
 

85430Korepetycje język polskiOlsztyn

40 zł2017-06-11E-mail Komórka

Szukasz pomocy w przygotowaniu do matury, egzaminu gimnazjalnego, konkursu polonistycznego, a może potrzebujesz konsultacji przy pisaniu pracy dyplomowej lub po prostu potrzebne Ci jest wsparcie w zakresie języka polskiego przy nauce, pracy, redagowaniu tekstów? Szkolenia z zakresu języka polskiego organizuję już od wielu lat i mogę pochwalić się samymi świetnymi wynikami zarówno (...)
 

43777Korepetycje język polskiWrocław Mapa
Grabiszyn, Inżynierska
60 zł2017-09-03E-mail Komórka

Fachowo i inspirująco przygotowuję do MATURY. Mam bogate doświadczenie. Uczę pisania wypracowań, sztuki wypowiedzi. Gimnazjalistów przygotowuję do egzaminu. DOROSŁYM pomagam w redagowaniu tekstów, dokonuję korekty. Zapewniam życzliwą atmosferę spotkań. Mąż uczy FIZYKI i MATEMATYKI. Dobry dojazd: Inżynierska, zbieg Hallera i Grabiszyńskiej. Cena do uzgodnienia, zależy od rodzaju (...)
 

53650Korepetycje język polskiPoznań
Winogrady
50 zł2017-09-01E-mail Tlen Telefon Komórka

Nauczycielka języka polskiego z doświadczeniem udzieli korepetycji uczniom szkoły średniej (liceum, technikum). Zapewnione rzetelne przygotowanie do matury podstawowej i rozszerzonej. Zainteresowanych proszę o kontakt: izabela1308@tlen.pl
 

69402Korepetycje język polskiRzeszów Mapa
Centrum, Jabłońskiego, CH Ameryka
35 zł2017-02-22E-mail Komórka

100 % zdanych matur od 10 lat. Świetny kontakt z uczniem, pomoce dydaktyczne, kserokopie potrzebne do zajęć. Korepetycje udzielane w centrum miasta. Pomoc przy tworzeniu wszelkich prac pisemnych. Pomoc online.
 

72858Korepetycje język polskiBydgoszcz

40 zł2017-07-19E-mail Gadu-Gadu Komórka

POMOC W ODRABIANIU LEKCJI Drodzy Rodzice! Jeśli oboje pracujecie do późna, i nie macie pewności, czy Wasze dziecko odrabia po szkole lekcje, czy rzetelnie przygotowuje się do sprawdzianów i prac klasowych, to nasza oferta jest dla Was. Nadrabianie zaległości, opieka nad uczniem. Nauka czytania, nastawienie na czytanie ze zrozumieniem. Pomoc w pisaniu wszelkiego rodzaju prac, (...)
 

75081Korepetycje język polskiNowy Sącz
i okolice
30 zł2016-11-18E-mail Telefon Komórka

Język polski * korepetycje w zakresie szkoły podstawowej, średniej i gimnazjum * przygotowanie do egzaminów: - matura - egzamin kompetencyjny - inne * pomoc w pisaniu zadań, prac pisemnych i zaliczeniowych, prezentacji * lekcje dykcji i korekta wad wymowy nauczyciel języka polskiego - doświadczony pedagog - dyplomowany logopeda wieloletnie doświadczenie - efektywność (...)
 

74040Korepetycje język polskiPoznań Mapa
Poznań,Rataje,Szczytniki,Borówiec,
38 zł2017-03-06E-mail Komórka

Nauczycielka : ucząca w liceum i gimnazjum, nauczyciel dyplomowany(26-letni staż pracy) egzaminator. Korepetycje: liceum, gimnazjum, SP i konsultacje przy pisaniu prezentacji maturalnych, prac zaliczeniowych i innych. Doświadczenie w pracy za pośrednictwem Internetu Dysponuję też materiałami potrzebnymi do nauczania. Duże doświadczenie z młodzieżą trudno uczącą się (dysleksja (...)
 

78684Korepetycje język polskiŁódź, Zgierz, Ozorków, Aleksandrów,

30 zł2017-04-04E-mail Gadu-Gadu Komórka

Magister nauk humanistycznych pomoże w nauce języka polskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Przygotowanie do matury, egzaminów, sprawdzianów i kartkówek. Masz problem z napisaniem wypracowania, pracy tematycznej - zadzwoń 511592323. Możliwość dojazdu do ucznia.
 

85196Korepetycje język polskiKatowice
Giszowiec
25 zł2017-01-21E-mail Komórka

Jestem studentką 1 roku. Chętnie pomogę wszystkim,którzy mają jakiekolwiek problemy z językiem polskim . Gwarantowana miła atmosfera .
 

82542Korepetycje język polskiWarszawa, Wołomin, Zielonka, Kobyłka Mapa

40 zł2017-07-15E-mail Gadu-Gadu Skype Telefon Komórka

Witam, Jeśli potrzebujesz pomocy w przygotowaniu do egzaminu poprawkowego, masz zaległości, których sam nie nadrobisz potrzebujesz pomocy, osoby, która Ci wyjaśni kwestie gramatyki, zagadnienia literatury w sposób przystępny, wówczas możesz skontaktować się ze mną. Chętnie pomogę, dostosowując się do Twoich potrzeb. Przygotowałem z sukcesem wiele osób, którym groziło niezaliczenie (...)
 

79735Korepetycje język polskiWarszawa

60 zł2017-07-17E-mail Komórka

Jestem magistrem Filologii Polskiej, nauczycielem języka polskiego w liceum z 20letnim stażem, egzaminatorem Nowej Matury; mam bardzo duże doświadczenie w udzielaniu korepetycji z zakresu szkoły średniej, ale też gimnazjum. Profesjonalnie, rzetelnie i z pełnym powodzeniem przygotowuję do ustnej i pisemnej matury z języka polskiego, pomagam w nadrobieniu zaległości i dokształcaniu, (...)
 

80211Korepetycje język polskiWarszawa, Legionowo, Jabłonna Mapa
Tarchomin, Białołęka,Choszczówka
80 zł2017-09-17E-mail Komórka

Jestem filologiem, nauczycielką i tłumaczem w prawie 10 letnim doświadczeniem w nauczaniu dzieci i młodzieży. Zajmuję się nauczaniem języka angielskiego oraz pomocą w nauce dla dzieci w zakresie programu szkoły podstawowej i gimnazjum. Jestem również certyfikowanym trenerem technik pamięciowych, które wykorzystuję podczas moich zajęć. Zapewniam zajęcia z dojazdem do ucznia oraz (...)
 

84992Korepetycje język polskiSopot, Gdynia, Gdańsk

40 zł2016-09-17E-mail Telefon Komórka

Serdecznie zapraszam na lekcje języka polskiego. Jestem nauczycielem mianowanym z 9 letnim stażem pracy w szkole. Lubię uczyć ;)
 

83579Korepetycje język polskiBielsko-Biała Mapa
Centrum
16 zł2016-09-28E-mail Telefon

Wydawałoby się, że język polski to przedmiot najłatwiejszy. Jakie bowiem problemy może nastręczać ojczysty język? Okazuje się jednak, że nie dla wszystkich. Polacy mówią i piszą niechlujnie, mają problem z właściwym doborem słownictwa, mało czytają. Sytuację pogarszają media, często serwujące bezwartościową i ogłupiającą papkę, zniechęcające do sięgania po słowo pisane. W takich (...)
 

81906Korepetycje język polskiBydgoszcz

30 zł2016-10-09E-mail

Doświadczona nauczycielka z uprawnieniami egzaminatora pomoże w nauce i przygotuje do egzaminów - także nowej matury - z języka polskiego, kontakt: tel.660-752-615
 

83427Korepetycje język polskiRybnik-chwałowice

40 zł2017-08-11E-mail Komórka

Nauczyciel licealny z 18-letnim stażem. Od kilkunastu lat czynny egzaminator na maturze pisemnej i ustnej. Ukończone liczne kursy i szkolenia przedmiotowe. Doświadczenie w nauczaniu indywidualnym uczniów z dysfunkcjami. Doświadczenie profesjonalnego korektora. W grupach 2-3 osobowych lekcje tańsze. Możliwe też korepetycje poprzez media internetowe.
 

 
 
DALSZE WYNIKI
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 .. 116 >>
 
 
 
NAWIGACJA
<< Wstecz | szukanie wg miasta | wg województwa | zaawansowane
 
wszystkie prawa zastrzeżone © ekorki.pl 2013