Ekorki

korepetycje & korepetytorzy - giełda korepetycji

zaloguj się

Pomoc on-line

Korepetycje język polski

ZNALEZIONYCH OGŁOSZEŃ2888
PARAMETRYszukanie zaawansowane
SORTOWANIEwg daty aktualizacji (malejąco)Korepetycje język polski - wyniki strona 2 z 116 RSS

# Przedmiot Miasto Cena Aktualizacja ASC Kontakt
 
81468Korepetycje język polskiWrocław
Muchobór Mały
45 zł2017-09-06E-mail Komórka

Doktorantka na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego. Magister stosunków międzynarodowych. Od wielu lat podróżuje i współpracuje ze środowiskiem międzynarodowym. Posiada doświadczenie w nauczaniu dzieci młodzieży i studentów.
 

66430Korepetycje język polskiBydgoszcz

40 zł2017-09-04E-mail Komórka

POMOC W ODRABIANIU LEKCJI Drodzy Rodzice! Jeśli oboje pracujecie do późna, i nie macie pewności, czy Wasze dziecko odrabia po szkole lekcje, czy porządnie przygotowuje się do sprawdzianów i prac klasowych, to nasza oferta jest dla Was. Nadrabianie zaległości, opieka nad uczniem. Nauka czytania, nastawienie na czytanie ze zrozumieniem. Pomoc w pisaniu wszelkiego rodzaju prac, (...)
 

57513Korepetycje język polskiKraków Mapa
Centrum, Ruczaj, Podgórze
30 zł2017-09-04E-mail Gadu-Gadu Komórka

Mam kilkunastoletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji. Oferuję pomoc przy analizie lektur, pracach pisemnym. Przygotowuję do sprawdzianów, egzaminów, matury, pomagam pisać prezentacje maturalne.Uczę rozwiązywać testy z kluczem (matura, gimnazjum). Przygotowuję także do matury międzynarodowej. Posiadam bogatą biblioteczkę, oraz liczne pomoce naukowe. Jestem absolwentką filologii (...)
 

27760Korepetycje język polskiWarszawa Mapa
Praga Południe
50 zł2017-09-01E-mail Komórka

Proszę też o kontakt mailowy, Systematyczne i gruntowne przygotowanie do MATURY. Egzaminator maturalny. mam tez doświadczenie w pracy z uczniem z dysfunkcjami. W czasie zajęć uczymy się pisać wypracowanie zgodnie z przyjętym schematem oceniania ćwiczymy czytanie ze zrozumieniem, przygotowujemy wypowiedzi ustne . Dodatkowe zadania, uczeń otrzymuje jako pracę domową, Nie (...)
 

45038Korepetycje język polskiBydgoszcz Mapa
Fordon, ul. Okulickiego 1
45 zł2017-08-26E-mail Komórka

Jestem nauczycielką języka polskiego z wieloletnim doświadczeniem. Udzielam korepetycji na wszystkich poziomach nauczania. Szczególnie zapraszam maturzystów. Dysponuję bogatą bazą pomocy dydaktycznych dla ucznia.
 

64777Korepetycje język polskiToruń
Centrum
50 zł2017-08-26E-mail Skype Komórka

Witam Maturzystów i Gimnazjalistów. Jestem nauczycielem języka polskiego.Przez kilkanaście lat pracowałam w różnych typach szkół.Uczyłam również retoryki dziennikarskiej i kultury języka polskiego.Cały czas udzielałam jednocześnie korepetycji,udoskonalając swoje metody nauczania poprzez trafne wyciąganie wniosków. Traktowałam to jako zajęcie uboczne, ale w końcu stwierdziłam, (...)
 

34776Korepetycje język polskiZąbki, Zielonka, Kobyłka, Marki, Wołomin Mapa
Targówek, Praga, Wawer
50 zł2017-08-14E-mail Gadu-Gadu Komórka

Chcesz zacząć solidne przygotowania do matury lub testu gimnazjalnego? ABSOLWENTKA WYDZIAŁU POLONISTYKI I WYDZIAŁU DZIENNIKARSTWA UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO chętnie pomoże w kłopotach z językiem polskim, pracami pisemnymi, prezentacją maturalną a także BARDZO DOBRZE przygotuje do poprawek i egzaminów: gimnazjalnych i matury. zapraszam.
 

83427Korepetycje język polskiRybnik-chwałowice

40 zł2017-08-11E-mail Komórka

Nauczyciel licealny z 18-letnim stażem. Od kilkunastu lat czynny egzaminator na maturze pisemnej i ustnej. Ukończone liczne kursy i szkolenia przedmiotowe. Doświadczenie w nauczaniu indywidualnym uczniów z dysfunkcjami. Doświadczenie profesjonalnego korektora. W grupach 2-3 osobowych lekcje tańsze. Możliwe też korepetycje poprzez media internetowe.
 

84870Korepetycje język polskiOlesno, Opole

30 zł2017-08-08E-mail Komórka

Jestem studentką filologii polskiej Uniwersytetu Opolskiego i oferuję korepetycje z zakresu języka polskiego - analizę tekstów literackich, ćwiczenie płynności w pisaniu oraz mowie, rozwijanie umiejętności czytania ze zrozumieniem, pomoc w odrabianiu zadań domowych. Zakres materiału obejmuje wszystkie poziomy nauczania - zaczynając od sześciolatków, kończąc na maturzystach. Przygotowuję (...)
 

71363Korepetycje język polskiOlsztyn
Pieczewo
30 zł2017-07-19E-mail Komórka

Witam. Zapewniam, że nie nudzę!!! Jestem nauczycielem mianowanym z 10-letnim stażem pracy w szkole. Mogę zagwarantować profesjonalizm i ciekawą formę spotkań. Moje zajęcia dowodzą, że nauka języka polskiego może być przyjemna :) Udzielam korepetycji dzieciom ze szkoły podstawowej, młodzieży gimnazjalnej i licealnej, a także dorosłym. Przygotowuję do sprawdzianów (obejmujących (...)
 

81760Korepetycje język polskiBiałystok

25 zł2017-07-19E-mail Komórka

Jestem doświadczoną nauczycielką i wieloletnią korepetytorką. Pomogę w nauce na każdym szczeblu edukacji. Nauczę w jaki sposób czytać teksty, by je rozumieć, a prace pisemne przestaną być trudne i nudne. Rzetelnie przygotuję do egzaminu maturalnego, gimnazjalnego oraz szóstoklasisty. Od lat prowadzę kursy przygotowujące do ważnych sprawdzianów. Wszyscy moi uczniowie zdają egzaminy (...)
 

72858Korepetycje język polskiBydgoszcz

40 zł2017-07-19E-mail Gadu-Gadu Komórka

POMOC W ODRABIANIU LEKCJI Drodzy Rodzice! Jeśli oboje pracujecie do późna, i nie macie pewności, czy Wasze dziecko odrabia po szkole lekcje, czy rzetelnie przygotowuje się do sprawdzianów i prac klasowych, to nasza oferta jest dla Was. Nadrabianie zaległości, opieka nad uczniem. Nauka czytania, nastawienie na czytanie ze zrozumieniem. Pomoc w pisaniu wszelkiego rodzaju prac, (...)
 

79735Korepetycje język polskiWarszawa

60 zł2017-07-17E-mail Komórka

Jestem magistrem Filologii Polskiej, nauczycielem języka polskiego w liceum z 20letnim stażem, egzaminatorem Nowej Matury; mam bardzo duże doświadczenie w udzielaniu korepetycji z zakresu szkoły średniej, ale też gimnazjum. Profesjonalnie, rzetelnie i z pełnym powodzeniem przygotowuję do ustnej i pisemnej matury z języka polskiego, pomagam w nadrobieniu zaległości i dokształcaniu, (...)
 

82542Korepetycje język polskiWarszawa, Wołomin, Zielonka, Kobyłka Mapa

40 zł2017-07-15E-mail Gadu-Gadu Skype Telefon Komórka

Witam, Jeśli potrzebujesz pomocy w przygotowaniu do egzaminu poprawkowego, masz zaległości, których sam nie nadrobisz potrzebujesz pomocy, osoby, która Ci wyjaśni kwestie gramatyki, zagadnienia literatury w sposób przystępny, wówczas możesz skontaktować się ze mną. Chętnie pomogę, dostosowując się do Twoich potrzeb. Przygotowałem z sukcesem wiele osób, którym groziło niezaliczenie (...)
 

77336Korepetycje język polskiSosnowiec, Katowice, Dąbrowa, Będzin

50 zł2017-07-11E-mail Komórka

Egzaminator maturalny z j. polskiego, 20-letnie doświadczenie zawodowe, dyplom terapeuty pedagogicznego, doświadczenie w pracy z uczniem dyslektycznym, dyplom w dziedzinie filozofii i etyki, udziela korepetycji w zakresie programowym szkoły gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej. Przygotowanie do matury pisemnej i ustnej na poziomie podstawowym i rozszerzonym oraz do egzaminów (...)
 

75200Korepetycje język polskiGdańsk Mapa
Oliwa
50 zł2017-07-02E-mail Komórka

Jestem doświadczoną polonistką z liceum i zarazem egzaminatorem na maturze.Przygotowuję do matury ustnej oraz egzaminu pisemnego z języka polskiego,a także pomagam w sporządzaniu prac stylistycznych i powtórkach przerobionego już materiału.
 

85175Korepetycje język polskiWarszawa Targówek Mapa
Targówek
65 zł2017-07-02E-mail Komórka

Skuteczne, kompleksowe przygotowanie do matury: powtórka z epok (filozofia, motywy, twórcy, dzieła) analiza + interpretacja utworów literackich i różnych tekstów kultury, wypracowania, testy egzamin ustny, oraz do egzaminu gimnazjalnego z przedmiotów humanistycznych, a także bieżąca pomoc w nauce: autorskie materiały gratis - doświadczony nauczyciel filolog.
 

70935Korepetycje język polskiŁódź

30 zł2017-06-29E-mail Gadu-Gadu Tlen Komórka

DOŚWIADCZONY FILOLOG PO STUDIACH DOKTORANCKICH UW.OFERUJE UZUPEŁNIANIE I POGŁĘBIANIE WIEDZY, PRZYGOTOWANIE DO SPRAWDZIANÓW I EGZAMINÓW SKUTECZNIE I W MIŁEJ ATMOSFERZE
 

40270Korepetycje język polskiWarszawa
Blielany, Młociny
60 zł2017-06-27E-mail Skype Komórka

Witam! Jestem nauczycielem języka polskiego w liceum, a także weryfikatorem i egzaminatorem maturalnym. Przygotuję do matury"-zarówno ustnej, jak i pisania prac- praca z arkuszami maturalnymi. Zapraszam serdecznie!
 

85439Korepetycje język polskiWarszawa
Wilanów, Mokotów, Powsin, Konstancin
40 zł2017-06-27E-mail Komórka

Studiuję filologię polską ze specjalizacją nauczycielską na Uniwersytecie Warszawskim. Gwarantuję skuteczność i dostosowanie się do potrzeb ucznia.
 

43185Korepetycje język polskiKraków Mapa
Skawina
45 zł2017-06-20E-mail Gadu-Gadu Komórka

Ukończyłam polonistykę na UJ. Korepetycji udzielam od 10 lat. Specjalizuję się w przygotowaniu do matury z języka polskiego. Program zajęć każdorazowo dopasowuję do indywidualnych potrzeb ucznia – więcej czasu poświęcam tym aspektom, które sprawiają problemy. Przygotowany przeze mnie autorski cykl korepetycji maturalnych obejmuje kilka elementów: pisanie wypracowań, praca (...)
 

38540Korepetycje język polskiWarszawa Mapa

80 zł2017-06-05E-mail Komórka

Jestem doktorantką i nauczycielką języka polskiego w jednej z warszawskich szkół. Przygotowuję moich uczniów przede wszystkim do matury pisemnej oraz ustnej, jak również do egzaminu gimnazjalnego, kartkówek i testów. Dysponuję bogatym księgozbiorem. Dotychczas wszyscy moi uczniowie zdali bardzo dobrze egzaminy, do których ich przygotowywałam. Robię również korekty prac zaliczeniowych, (...)
 

74931Korepetycje język polskiRybnik Mapa
Śródmieście
40 zł2017-05-27E-mail Telefon Komórka

Udzielam korepetycji z języka polskiego(mgr filologii polskiej –nauczyciel dyplomowany, egzaminator OKE): - pomagam uczniom mającym problem z językiem polskim; * oferuję przygotowanie do matury, jak również do egzaminu gimnazjalnego. Moje cechy to m. in.: cierpliwość, doświadczenie, życzliwy stosunek do ucznia, pomoc w przygotowaniu do nowej formuły egzaminu ustnego na maturze, (...)
 

76396Korepetycje język polskiPoznań
os. Stare Żegrze
25 zł2017-05-25E-mail Gadu-Gadu Komórka

Posiadam duże doświadczenie w przygotowaniu do prezentacji maturalnej a także w pisaniu prac zaliczeniowych.
 

19406Korepetycje język polskiPoznań Mapa
Os. Przyjaźni, Winogrady
50 zł2017-05-17E-mail Telefon Komórka

Zajęcia dostosowane do indywidualnych potrzeb ucznia, na każdym poziomie edukacji, prowadzone przez doktora nauk humanistycznych. Również pomoc w pisaniu prac domowych, zaliczeniowych, rocznych itp., przygotowanie wystąpień maturalnych. Zapewniam miłą atmosferę :) oraz materiały dodatkowe. Przygotowanie do egzaminu szóstoklasisty, egzaminów gimnazjalnych oraz matury. Prowadzę (...)
 

 
 
DALSZE WYNIKI
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 .. 116 >>
 
 
 
NAWIGACJA
<< Wstecz | szukanie wg miasta | wg województwa | zaawansowane
 
wszystkie prawa zastrzeżone © ekorki.pl 2013