Ekorki

korepetycje & korepetytorzy - giełda korepetycji

zaloguj się

Pomoc on-line

O nas

to kompleksowa giełda korepetycji, której zawartość można przeglądać pod adresem www.ekorki.pl.
Portal to obecnie największy serwis internetowy poowięcony korepetycjom. Nasze strony obejrzano już ponad 22 milionów razy. W bazie znajduje się przeszło 43 tysiące ogłoszeń zamieszczonych przez ponad 35 tysišce korepetytorów.

Naszym podstawowym celem jest umożliwienie szybkiego i skutecznego kontaktu pomiędzy korepetytorem a uczniami.

Witryna pozwala wszystkim poszukującym konkretnej informacji na:
- odnalezienie właściwego korepetytora według zadanych parametrów,
- pozyskiwanie nowych uczniów przez korepetytorów.

Serwis rozwija także współpracę z innymi portalami. Do naszych ogłoszeń mają już dostęp internauci korzystający z takich serwisów jak money.pl, babyradio.pl, lykwiedzy.pl, torun4you.pl, zielgora.pl, tarnow.net.pl czy też maximus.pl. W ramach działań promocyjnych nasz profil można znaleźć na Facebook’u a reklamy emitujemy na Google.pl. Zachęcamy również kolejne serwisy do podjęcia współpracy na atrakcyjnych warunkach.

Ogłoszenia są tu dostępne przez 24 godziny na dobę. Tego typu reklama w Internecie to tania i skuteczna metoda pozyskiwania nowych klientów, ponieważ coraz więcej osób używa stron www do poszukiwania potrzebnych usług.

W skrócie to:
- stała obecność ogłoszenia w Internecie o każdej porze doby,
- łatwy dostęp do potrzebnych informacji dzięki katalogowaniu według różnych kryteriów,
- możliwość szybkiej aktualizacji danych,
- profesjonalizm obsługi,
- atrakcyjna cena za wyróżnienie spośród innych ogłoszeń.

Media o nas

Interia
(...) Jak wynika z analizy portalu ekorki.pl, największą popularnością wśród płatnych zajęć pozalekcyjnych cieszą się języki obce. Niemal 40 proc. osób poszukujących korepetycji potrzebuje pomocy w nauce języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego, hiszpańskiego czy włoskiego. (...)

WP
(...) Ze znalezieniem osoby, która udzieli korepetycji nie powinno być większych kłopotów. Korepetytorzy ogłaszają się w lokalnej prasie lub w portalach ogłoszeniowych. W internecie są również dostępne bazy, które zrzeszają nauczycieli i studentów z terenu całej Polski, np. korepetycje.ekorki.pl (...)

PR3
(...) Absolutnym hitem na rynku korepetycji są obecnie języki obce. Blisko 40% osób poszukujących dodatkowych zajęć pyta o te lekcje. (...)

Bankier
... Ekorki.pl to jeden z największych i najstarszych portali internetowych, na których spotykają się prywatni nauczyciele i osoby poszukujące korepetycji. Obecnie serwis skupia ponad 35 tys. osób (liczba zbliżona do populacji Sopotu), które prowadzą zajęcia ze 134 przedmiotów. ...

Rzeczpospolita
... średni koszt godziny lekcyjnej spadł z 27,00 zł w ubiegłym roku do 25,50 zł w 2012. Wynika to z sytuacji gospodarczej Polski - uważa Tomasz Orłowski z portalu ekorki.pl. ...

Metro
... Uczniowie najczęściej dokształcają się z języka angielskiego - to aż 21,53 proc. kursantów. Dalej jest matematyka - 17,27 proc i język niemiecki - 6,64% - wynika z raportu portalu Ekorki.pl ...

Polska The Times Głos Wielkopolski
... Najwięcej uczniów i studentów dokształca się w Warszawie, ponad 26 procent. Kolejne miasta już znacznie odstają od stolicy. Wśród nich znajdują się głownie największe miasta wojewódzkie. Kraków to prawie 12 procent ogółu osób poszukujacych korepetytorów za pośrednictwem między innymi serwisu Ekorki.pl ...

TV Biznes
Tradycyjną formą reklamy tego typu usług wciąż pozostaje internet. Za pośrednictwem serwisu Ekorki.pl swoje korepetycje oferuje już ponad 30.000 Polaków.

TVN CNBC Biznes
...

Rzeczpospolita
Serwis internetowy Ekorki.pl sprawdził skąd są osoby, które szukają korepetycji oraz z jakich przedmiotów. Na podstawie wejść na swoją stronę stworzył raport.

Gazeta Wyborcza
Artykuł przygotowany na podstawie danych pochodzących z serwisu Ekorki.pl oraz wypowiedzi zebranych wsród naszych korepetytorów.
(...) Korepetytorzy ogłaszają się np. na portalu Ekorki.pl. Z analiz 30 tys. zamieszczonych tam ofert wynika, że najdroższa jest matematyka i fizyka (...)

Życie Warszawy
(...) Największe zapotrzebowanie jest na korepetycje z angielskiego, niemieckiego, matematyki i fizyki - wynika z raportu portalu www.ekorki.pl. Godzina dodatkowych lekcji w stolicy kosztuje średnio 28 złotych. Najdroższe są przedmioty ekonomiczne i języki. Doświadczony korepetytor za 60 minut pracy bierze nawet 50 zł. (...)

Gazeta Krakowska
(...) Największe zapotrzebowanie jest na korepetycje z angielskiego, niemieckiego, matematyki i fizyki - wynkia z raportu portalu www.ekorki.pl. (...)

Radio Olsztyn
(...) Pomysł powstał przed kilkoma laty kiedy to trzy osoby, które ongiś udzielały korepetycji swoim znajomym, dzieciom swoich znajomych wpadły na pomysł - zróbmy jedną taką dużą platformę, za pośrednictwem której ludzie będą się kojarzyć. Kojarzyć osoby szukające korepetycji z tymi osobami które udzielają korepetycji. (...)

Radio Afera
(...) To jest baza czynna 24 godziny na dobę. W chwili obecnej mamy ponad 22.000 ogłoszeń, a dziennie nam przybywa około 20 do 30. (...)

Głos Wielkopolski
(...) Z jakich przedmiotów najczęśćiej bierzemy korki? Matematyka, fizyka i chemia są bardzo popularne. Podobnie jak język polski i języki obce. Do tego doszła biologia, a nawet geografia. (...)

Newsweek Polska
(...) - Coraz częściej korepetycji szukają rodzice dzieci chodzących do pierwszych, drugich i trzecich klas podstawówek - mówi Tomasz z portalu ekorki.pl, który z powodu dużego zapotrzebowania musiał uzupełnić swoją ofertę o korepetytorów nauczania początkowego. Okazuje się, że zwykle nie chodzi nawet o wyrównywanie braków w wiedzy dziecka, ale o doładowanie go wiadomościami, aby mogło wskoczyć na pozycję klasowego lidera. (...)

Wirtualna Polska
(...) Najbardziej popularnym przedmiotem korepetycji jest wciąż język angielski. Jak wynika z danych opracowanych przez serwis stworzony dla korepetytorów i osób poszukujących korepetycji Ekorki.pl, na prywatne lekcje angielskiego uczęszcza co czwarty dokształcający się Polak. Najdroższe są zajęcia z języka chińskiego - godzina zegarowa kosztuje ok. 43 zł. Do najtańszych należą lekcje fotografii. Za 60 minut zajęć zapłacimy 10 zł. (...)

Echo Miasta
(...) Jeśli ktoś woli skorzystać z lekcji prywatnych, także nie będzie narzekał na brak ofert. Znaleźć prywatnych nauczycieli można choćby na serwisie Ekorki.pl, który działając na rynku od dwóch lat stworzył ogromną bazę danych na temat polskiego rynku korepetycji. Dla sprawnie poruszających się po Internecie młodych ludzi wybór odpowiedniego nauczyciela języka obcego nie nastręcza najmniejszych trudności. (...)

Gazeta Poznańska
(...) Najwięcej osób dokształca się w Warszawie, ponad 26%. Kolejne miasta już znacznie odstają od stolicy. Wśród nich znajdują się głównie największe miasta wojewódzkie. Kraków to prawie 12% ogółu osób poszukujących korepetytorów za pośrednictwem serwisu Ekorki.pl. Na trzecim miejscu znajduje się Poznań z 7%. Za podium i już poniżej 5% uplasował się Wrocław, Katowice, Łódź i Lublin. (...)

Wieści Lubońskie
(...) Umieszczenie ogłoszenia na stronie jest banalnie proste i - co nie bez znaczenia - bezpłatne. (...) W tej chwili witryna www.ekorki.pl to najbardziej rzetelny i najchętniej odwiedzany portal o korepetycjach w Polsce. (...)

Metro
- Lubię się dzielić wiedzą. A w ten sposób może komuś pomogę - tłumaczy Wojciech Rusak z Warszawy, 23-letni student Politechniki Warszawskiej, który za pomocą ekorki.pl uczy fizyki i matematyki bezpłatnie, ale - jak zaznacza - tylko tym, których na to nie stać.

Metropol
- O poziomie korepetytora świadczą dodatkowe konsultacje, zapewnione podręczniki i materiały oraz stały kontakt e-mailowy, telefoniczny lub przez GG - uważa Tomasz z portalu Ekorki.pl

gazeta.pl
Forum: ZielonogórzaninX
Giełda "ekorki" jest uważana za najlepszą w necie. Latwo znajdziesz korepetytora z niemal każdej dziedziny. (chyba niemal, bo nie sprawdziłem kusrów voodoo ;-)

TOK FM
www.ekorki.pl - najlepszy serwis z korepetycjami zdaniem słuchaczy TOK FM

wszystkie prawa zastrzeżone © ekorki.pl 2013