Ekorki

korepetycje & korepetytorzy - giełda korepetycji

zaloguj się

Pomoc on-line

Korepetycje matematyka

ZNALEZIONYCH OGŁOSZEŃ9345
PARAMETRYszukanie zaawansowane
SORTOWANIEwg daty aktualizacji (malejąco)Korepetycje matematyka - wyniki strona 3 z 374 RSS

# Przedmiot Miasto Cena Aktualizacja ASC Kontakt
 
82716Korepetycje matematykaLegionowo Mapa

45 zł2016-09-14E-mail Gadu-Gadu Komórka

Wiele lat doświadczeń w nauczaniu przedmiotów ścisłych. Podaję przykłady z własnej praktyki inżynierskiej, uczę nieszablonowo.
 

81548Korepetycje matematykaWarszawa

50 zł2016-09-06Zablokowane E-mail Komórka

 

77103Korepetycje matematykaWarszawa Mapa
Mokotów, Ursynów, Wilanów,
90 złdzisiajE-mail Komórka

Martwią Państwa szkolne problemy dziecka? Ma kłopoty z opanowaniem tabliczki mnożenia, liczeniem, odczytywaniem godzin na zegarze, rozumieniem treści zadań tekstowych oraz trudności w nauce pozostałych przedmiotów? Nauka staje się stresem? Oferuję szeroko zakrojoną pomoc w zakresie treningu w zakresie matematyki oraz języka polskiego na poziomie szkoły podstawowej, połączoną z (...)
 

9471Korepetycje matematykaWrocław Mapa
Krzyki, Partynice
80 złdzisiajE-mail Komórka

jestem nauczycielem matematyki w liceum ogólnokształcącym od 12 lat a ostatnio również w gimnazjum; jestem egzaminatorem zewnetrznym egzaminu maturalnego i gimnazjalnego; każdego roku sprawdzam egzaminy gimnazjalne i maturalne
 

85384Korepetycje matematykaWarszawa Mapa
Ursynów, Natolin,kabaty, Imielin
60 złdzisiajE-mail Komórka

Doświadczony nauczyciel LO *przygotowanie do matury *egzaminów i konkursów gimnazjalnych *pomoc w nauce. Możliwe zajęcia w wakacje. blisko metra
 

59156Korepetycje matematykaWarszawa Mapa
Praga Południe
40 złdzisiajE-mail Komórka

KOREPETYCJE Z MATEMATYKI I FIZYKI. SZKOŁA PODSTAWOWA, GIMNAZJUM. PRZYGOTOWANIA DO POPRAWEK. NAUCZYCIELKA MATEMATYKI I STUDENCI WAT.PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINÓW GIMNAZJALNYCH. TWOJE DZIECKO MA PROBLEMY Z MATEMATYKĄ, FIZYKĄ??? ZARYZYKUJ, ZADZWOŃ, A WSZYSTKO SIĘ ZMIENI. ZAJĘCIA W TYGODNIU OD 17.00 DO 21.00 PRAGA POłUDNIE: GROCHÓW, SASKA KĘPA, GOCŁAWEK. PROBLEMY DORAŹNE PRZED KLASÓWKĄ (...)
 

2401Korepetycje matematykaWarszawa Mapa
Ursynów, metro Imielin, Stokłosy
75 złdzisiajE-mail Gadu-Gadu Skype Komórka

WARSZAWA Jestem emerytowanym nauczycielem, wieloletnim pracownikiem Politechniki Warszawskiej i szkoły średniej.Od bardzo wielu lat zajmuję się przygotowaniem uczniów od różnego rodzaju egzaminów.Znam specyfikę i wymagania stawiane przed kandydatami na różne kierunki wyższych uczelni.Nowy system maturalny stawia przed uczniami zupełnie nowe zadania i problemy z którymi muszą sobie (...)
 

79395Korepetycje matematykaPoznań

80 złwczorajE-mail Gadu-Gadu Skype Komórka

SOLIDNE KOREPETYCJE Z MATEMATYKI Jestem doświadczonym, czynnym zawodowo nauczycielem, EGZAMINATOREM MATURALNYM Z MATEMATYKI (poziom podstawowy i rozszerzony). Dojeżdżam do ucznia. Zapraszam nie tylko uczniów, którzy chcą nadrobić zaległości i poczuć się pewnie na lekcjach, ale również tych zainteresowanych najlepszymi ocenami z matematyki. Prowadzę zapisy na indywidualne (...)
 

85385Korepetycje matematykaOlsztyn

25 złwczorajE-mail Komórka

Zapraszam na korepetycje z matematyki na poziomie szkoły podstawowej oraz gimnazjum. Przygotowuję do kartkówek, sprawdzianów, prac klasowych, testów, egzaminu gimnazjalnego. Oferuję także pomoc w opanowaniu materiału z bieżących lekcji, nadrobieniu zaległości, rozwiązywaniu zadań domowych, powtórzeniu materiału. Ukończyłam Wydział Nauki o Żywności (UWM Olsztyn) oraz studia podyplomowe (...)
 

13817Korepetycje matematykaWrocław Mapa
Psie Pole i okolice
40 złwczorajE-mail Gadu-Gadu Komórka

KOREPETYCJI Z MATEMATYKI UDZIELI NAUCZYCIEL LO WE WROCŁAWIU i GIMNAZJUM. JESTEM RÓWNIEŻ EGZAMINATOREM MATURALNYM W OKE WE WROCŁAWIU . GWARANTOWANA JEST U MNIE SKUTECZNOŚĆ I MIŁA ATMOSFERA. Lekcji dojazdowych udzielam w okolicy Psiego Pola, Placu Grunwaldzkiego, Placu Kromera i Rynku. Koszt lekcji 40-50 zł (uzależnione od liczby godzin, dojazdu i stopnia poziomu edukacji(sp, gimnazjum lub LO))
 

85396Korepetycje matematykaPoznań

40 złwczorajE-mail Komórka

Jestem doświadczonym korepetytorem. Rzetelnie tłumaczę całość zagadnienia. Spokojnie i rzeczowo obliczam zadania liczbowe i objaśniam wykresy. Moi uczniowie osiągają wysoką skuteczność na kolokwiach i egzaminach. Tel.kom. 664 420 577 (proszę o SMS gdy nie odbiorę). Serdecznie zapraszam :)
 

73682Korepetycje matematykaWarszawa Mapa
Białołęka, ul. Stefanika 14
20 złwczorajE-mail Gadu-Gadu Skype Komórka

witamy, Mieścimy się na Warszawskiej Białołęce i oferujemy korepetycje z przedmiotów szkolnych. Uczymy indywidualnie oraz w mini-grupach, ceny od 20 PLN/1h! Zapraszamy do nas! www.cherryschool.pl
 

256Korepetycje matematykaWarszawa, Praga Południe, Ochota, Mapa
Warszawa Grochów Wesoła, Ząbki
70 złwczorajE-mail Komórka

Uczę skutecznie. Wszyscy moi uczniowie zaliczają egzaminy na oceny db i bdb. Jest możliwość nauki w moim mieszkaniu przy ulicy Igańskiej (rondo Wiatraczna)- patrz lokalizacja. 1 godz-70 zł. 1,5 godz-100 zł. 2 godz-120 zł. W wakacje też się uczymy !!!
 

33365Korepetycje matematykaPoznań

40 złprzedwczorajE-mail Gadu-Gadu Komórka

Jestem doświadczoną nauczycielką matematyki. W miłej atmosferze pomogę nadrobić zaległości z zakresu szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum.Przygotowuję do egzaminów poprawkowych i osiagam pozytywne wyniki.Jestem egzaminatorem maturalnym i gimnazjalnym. Tel 601636246 Przygotowuję z pozytywnym skutkiem do matury i do egzaminów gimnazjalnych.Mam doświadczenie w pracy z dorosłymi.Brałam (...)
 

2568Korepetycje matematykaKraków, Nowa Huta Mapa

50 złprzedwczorajE-mail Gadu-Gadu Komórka

Jestem absolwentem matematyki UJ, nauczycielem matematyki i egzaminatorem OKE. Mam już spore doświadczenie i dobre efekty z pracą z uczniami. Pomagałem w matematyce osobom w różnym wieku i na różnym poziomie - szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum. Najczęściej przygotowuję uczniów do matury. Zarówno podstawowej i rozszerzonej. Każdy uczeń, którego przygotowywałem do matury (...)
 

78211Korepetycje matematykaWarszawa Mapa
Targówek, Białołęka, Ząbki, Marki
50 złprzedwczorajE-mail Komórka

Jestem doświadczonym korepetytorem. Potrafię skutecznie i bezstresowo pokazać jak prosta jest matematyka a jej nauka to przyjemność. Nauczam w sposób zrozumiały dla ucznia. Oferuję kompleksowe przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego i maturalnego.
 

84237Korepetycje matematykaKraków Mapa
Nowa Huta
60 złprzedwczorajE-mail Komórka

Korepetycje z matematyki w szerokim zakresie (funkcje, ciągi, szeregi, granice, pochodne, rachunek prawdopodobieństwa, całki, całki powierzchniowe, algebra, algebra liniowa, liczby zespolone, równania różniczkowe). Ponadto pomagam przy pisaniu prac w C++ Java Javascript (również Node.js) jQuery PHP 5.3 (z MySQL) Wordpress i udzielam korepetycji z informatyki też w szerokim zakresie (...)
 

54354Korepetycje matematykaWarszawa
Rembertów
90 złprzedwczorajE-mail Telefon

Legalnie ratuję sytuację osób, które straciły czas na pomoc pokątną i nierzetelną.Kontakt macjag@home.pl lub tel. 022 853 51 82 w g.8-21.Przygotowałem tysiące kandydatów na studia wymagające startowej biegłości matematycznej - SGH, PW, inne uczelnie ekonomiczne i politechniki. Matura z bdb wynikiem jest bezpłatną premią po takim przygotowaniu. Udzielam pomocy w obsłudze typowego (...)
 

82208Korepetycje matematykaRybnik
Maroko - Nowiny
25 złprzedwczorajE-mail Komórka

Szybko i skutecznie a jednocześnie w przyjaznej atmosferze nauczę matematyki KAŻDEGO, nawet najbardziej odpornego na wiedzę! Jako korepetytor z bogatym doświadczeniem chętnie udzielę lekcji matematyki i oferuję pomoc w przygotowaniu się do egzaminu/sprawdzianu/konkursu czy nawet odrobieniu pracy domowej, zapraszam!
 

84029Korepetycje matematykaWarszawa
Targówek, Praga Północ, Marki, Ząbki
40 złprzedwczorajE-mail Komórka

Chcesz ZROZUMIEĆ a nie tylko WYKUĆ matematykę??? Zapraszam na korepetycje,które pozwolą Ci polubić liczby, wzory i zadania. Cierpliwie ale konsekwentnie uczę matematyki już od 14 lat!!! U mnie ważne jest myślenie a nie działanie schematem. ZAPRASZAM !!!! Monika 799201073
 

82213Korepetycje matematykaKraków

30 złprzedwczorajE-mail Komórka

Cześć! Nazywam się Kasper, posiadam tytuł licencjata z matematyki uzyskany na Uniwersytecie Jagiellońskim. Rokrocznie jestem nagradzany stypendium rektora na tej uczelni. Mam spore doświadczenie w udzielaniu korepetycji, szczególnie jeśli chodzi o przygotowanie do matury. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z matematyką, jesteś do tyłu z bieżącym materiałem to dzwoń śmiało, na pewno (...)
 

56561Korepetycje matematykaKraków (cały) i okolice
Centrum, Ruczaj, Wola Justowska, etc.
47 zł2017-09-17E-mail Gadu-Gadu Skype Komórka

Zaufaj olbrzymiemu doświadczeniu i indywidualnemu podejściu! Matematyka (fizyka, chemia, biologia) - pomagam ludziom w nauce odkąd chodziłem do szkoły podstawowej. Studiowałem fizykę medyczną, biotechnologię, rachunkowość i finanse, st. pedagogiczne (AGH, UJ). Z sukcesami przygotowuję uczniów, studentów do egzaminów w sesji, kolokwiów, KONKURSÓW, olimpiad poprawek, MATURY, (...)
 

81305Korepetycje matematykaWarszawa

40 zł2017-09-17E-mail Gadu-Gadu Komórka

Absolwent studiów licencjackich na kierunku matematyka na wydziale MIM Uniwersytetu Warszawskiego, z wynikiem 100% z matury rozszerzonej, udzieli korepetycji z matematyki. Zakres: Liceum (w tym także przygotowanie do matury podstawowej i rozszerzonej). Jak: Zajęcia prowadzę bezstresowo, zrozumiale i uczciwie. Korepetycji udzielam ponad pięć lat. Na bieżąco śledzę zmiany programu (...)
 

23995Korepetycje matematykaWarszawa Mapa
Ursynów
60 zł2017-09-17E-mail Skype Komórka

Witam! Posiadam stopień naukowy doktora, jestem absolwentem warszawskiej Akademii Medycznej. Pracuję jako adiunkt w Zakładzie Chemii Fizycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, co można potwierdzić na stronie https://chemiafizyczna.wum.edu.pl/node/115 . Korepetycji udzielam już od wielu lat, znam więc doskonale materiał i wymagania nauczycieli. Jestem cierpliwy, ale jednocześnie (...)
 

83953Korepetycje matematykaWarszawa
Wola, Ochota, Mokotów, Śródmieście, Bemo
40 zł2017-09-16E-mail Telefon Komórka

Studentka Politechniki Warszawskiej skutecznie pomoże opanować materiał z matematyki.
 

 
 
DALSZE WYNIKI
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 .. 374 >>
 
 
 
NAWIGACJA
<< Wstecz | szukanie wg miasta | wg województwa | zaawansowane
 
wszystkie prawa zastrzeżone © ekorki.pl 2013