Ekorki

korepetycje & korepetytorzy - giełda korepetycji

zaloguj się

Pomoc on-line

Korepetycje matematyka wyższa

ZNALEZIONYCH OGŁOSZEŃ209
PARAMETRYszukanie zaawansowane
SORTOWANIEwg daty aktualizacji (malejąco)Korepetycje matematyka wyższa - wyniki strona 1 z 9 RSS

# Przedmiot Miasto Cena Aktualizacja ASC Kontakt
 
63669Korepetycje matematyka wyższaPoznań Mapa
Nowe Miasto, Rataje, os. Rusa
32 zł2017-04-20E-mail Telefon Komórka

Doświadczony nauczyciel matematyki udziela solidnych i skutecznych korepetycji i konsultacji na wszystkich poziomach nauczania, przygotowuje do wszelkiego typu egzaminów: testy, matura, poprawki, kolokwia. Stosuję nowatorskie techniki nauczania, tłumaczę w sposób prosty, przejrzysty i zrozumiały, co sprawia, że nauka matematyki staje się lekka, łatwa i przyjemna. Przyjdź, spróbuj (...)
 

68670Korepetycje matematyka wyższaWarszawa Mapa
Ursynów, Natolin
55 złwczorajE-mail Telefon Komórka

Dzień dobry! Prowadzę korepetycje - przygotowanie do zaliczeń i egzaminów z matematyki w zakresie szkoły wyższej i średniej, statystyki, badań operacyjnych i ekonometrii. Mam ok. 10 - letnie doświadczenie w prowadzeniu korepetycji. Rozwiązuję też zadania w Excelu. Proszę kontaktować się bezpośrednio przez telefon komórkowy: 721-732-952 lub wieczorem również przez telefon stacjonarny (...)
 

64582Korepetycje matematyka wyższaKatowice, Chorzów, Sosnowiec, Będzin
Zabrze, Gliwice, Siemianowice
50 zł2017-04-21E-mail Komórka

Jestem absolwentką Politechniki Śląskiej w Gliwicach, kierunku matematyka. Ukończyłam również finanse i bankowość. Mam duże doświadczenie w udzielaniu korepetycji zarówno dorosłym, jak i młodzieży - również tym z poważnymi problemami w nauce (np. dysleksją, nadpobudliwością). Dorosłych, uczęszczających do liceum wieczorowego lub eksternistycznego, często przygotowuję do matury i (...)
 

63184Korepetycje matematyka wyższaWarszawa Mapa
Ursynów, metro Natolin, Imielin, Kabaty
80 zł2017-04-21E-mail Komórka

Udzielam korepetycji do matury rozszerzonej, podstawowej, IB oraz dla studenów wszystkich kierunków i do konkursów matematycznych w każdym wieku. Pomagam bardzo dużo z matematyki dyskretnej i mam doświadczenie w tym przedmiocie. Przygotowanie do matury oraz studentów do egzaminów (algebra, analiza, matematyka dyskretna, rachunek prawdopodobieństwa i inne), matura, gimnazjum, matura (...)
 

84195Korepetycje matematyka wyższaKraków

40 zł2017-04-21E-mail Komórka

Magistrant na Uniwersytecie Jagiellońskim na kierunku matematyka udzieli korepetycji. Zajęcia mogą być pomocne w przygotowaniu do kartkówki, sprawdzianu czy po prostu w zdobyciu, uzupełnieniu lub utrwaleniu wiedzy, również tej potrzebnej do osiągnięcia bardzo dobrego wyniku z matury. Kilkuletnie doświadczenie, laureat konkursów i stypendysta wielu programów (w tym na poziomie (...)
 

64033Korepetycje matematyka wyższaKraków (cały) i okolice
Centrum, Ruczaj, Wola Justowska, etc.
55 zł2017-04-21E-mail Gadu-Gadu Skype Komórka

Zaufaj olbrzymiemu doświadczeniu i indywidualnemu podejściu! MATEMATYKA WYŻSZA i nie tylko, (FIZYKA, CHEMIA, BIOLOGIA) i pokrewne - profesjonalny korepetytor, tutor, fizyk medyczny, biotechnolog udzieli korepetycji. Przygotowanie do egzaminów, kolokwiów, poprawek, matury, egzaminów gimnazjalnych, szóstoklasisty, do studiowania medycyny, biotechnologii, fizyki... ZADANIA na zamówienie. (...)
 

79432Korepetycje matematyka wyższaPoznań

80 zł2017-04-20E-mail Gadu-Gadu Skype Komórka

Solidnie przygotowuję do kolokwiów/zaliczeń/egzaminów. Zakres nauczania -analiza matematyczna: ciągi, granice, szeregi, pochodne, różniczki, całki oznaczone, całki nieoznaczone, całki podwójne, całki potrójne, całki krzywoliniowe, całki powierzchniowe, - algebra: wektory, macierze, … - rachunek prawdopodobieństwa, - równania różniczkowe.
 

65867Korepetycje matematyka wyższaWarszawa Mapa
Ursynów, metro Imielin, Stokłosy
75 zł2017-04-20E-mail Gadu-Gadu Skype Komórka

Jestem emerytowanym nauczycielem, wieloletnim pracownikiem Politechniki Warszawskiej i szkoły średniej.Od bardzo wielu lat zajmuję się przygotowaniem uczniów i studentów od różnego rodzaju egzaminów.Znam specyfikę i wymagania stawiane na różnych kierunkach studiów.
 

62857Korepetycje matematyka wyższaWarszawa Mapa
Mokotów, metro Wilanowska
150 zł2017-04-19E-mail Komórka

Witam szanownych studentów, młodych oraz tych starszych. Od 20 lat nauczam indywidualnie matematyki wyższej powodując, tak szybko jak to możliwe, a co najważniejsze skutecznie, zrozumienie zagadnień. Ofertę swoją kieruję głównie do osób, które tak jak ja szanują swój czas i są gotowe docenić mój czas i umiejętości. Korepetycje nie są moim zajęciem dodatkowym. Są moim głównym i jedynym, (...)
 

64267Korepetycje matematyka wyższaWarszawa Mapa
Ochota, Szczęśliwice, Rakowiec, Włochy
50 zł2017-04-19E-mail Gadu-Gadu Komórka

Zapraszam studentów, pomagam zdać egzaminy, przygotowuję do kolokwiów. Sprawdź. Zapraszam
 

81790Korepetycje matematyka wyższaKraków
Śródmieście, Łagiewniki, Ruczaj
30 zł2017-04-18E-mail Komórka

Matematyka wyższa,a także zakres szkoły średniej, gimnazjum i podstawowej - przygotowanie do kolokwiów, egzaminów , matury podstawowej i rozszerzonej, egzaminu gimnazjalnego oraz po szóstej klasie, jak i pomoc w bieżącej nauce - oferuje nauczyciel z 30 - letnim doświadczeniem. Gwarantuję rzetelne,przystępne, szczegółowe i dokładne wyjaśnienie wszelkich zagadnień oraz toku rozumowania (...)
 

80989Korepetycje matematyka wyższaWarszawa

25 zł2017-04-06E-mail Gadu-Gadu Komórka

www.zadania-projekty.pl Aktualne! Zawodowa korepetytorka (współpraca głównie online) rozwiązuje zadania z ilościowych przedmiotów ekonomicznych. Oferta jest aktualna - w sesji zimowej 2016/2017, jak i w semestrze letnim. Posiadam własne materiały do nauki. Korepetycje udzielałam już podczas studiów, z powodzeniem ucząc od podstaw. Pomagam m.in. przy nauce obsługi programu (...)
 

72599Korepetycje matematyka wyższaPoznań

40 zł2017-04-06E-mail Gadu-Gadu Komórka

+++ Logika, macierze, relacje, programowanie liniowe, całki, pochodne, ciągi, matematyka finansowa itp. +++ Również statystyka, ekonometria, badania operacyjne, prognozowanie i symulacje +++ Zastosowanie Excel, Gretl, SPSS +++ Korepetycje i projekty +++ Kilkuletnie doświadczenie i sukcesy w pracy ze studentami: UE, WSB, WSZiB, WSL, UP itp +++ Doskonała znajomość programu oraz umiejętność (...)
 

77379Korepetycje matematyka wyższaBydgoszcz Mapa

45 zł2017-04-05E-mail Komórka

Jeśli jesteś studentem i chcesz, aby najbliższy materiał został przyswojony bez trudności, to zapraszam Cię do współpracy ze mną. -+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+- Do kontaktu zachęcam szczególnie studentów studiów technicznych UTP, szukających sprawdzonej pomocy w przygotowaniu do kolokwium oraz egzaminu. -+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+- Zacznij przygotowanie już dziś! -+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+- Szczegóły (...)
 

85086Korepetycje matematyka wyższaPiekary Śląskie, Chorzów, Katowice
i okolice
50 zł2017-04-04E-mail Gadu-Gadu Skype Komórka

Jestem mgr inż. matematyki Politechniki Śląskiej o specjalności statystyka matematyczna. Jeżeli chcesz pogłębić swoją wiedzę z zakresu matematyki to serdecznie zapraszam. Jestem cierpliwy oraz uczę od kilkunastu lat oczywiście bezstresowo. Uczę także jak optymalnie rozwiązywać zadania pisemne osobom z całej Polski - Tobie też chętnie pomogę :)
 

63401Korepetycje matematyka wyższaWarszawa
Rembertów
90 zł2017-04-04E-mail Telefon

Legalnie ratuję sytuację osób, które straciły czas na pomoc pokątną i nierzetelną Kontakt macjag@home.pl lub tel. 022 853 51 82 w g.8-21.Z mojej pomocy korzystało wiele tysięcy studentów uczelni wyższych i studiów podyplomowych.Udzielam też pomocy w obsłudze typowego oprogramowania matematycznego i statystycznego (Excel,Matlab,Mathematica,Maple,Statistica,SPSS,Statgraphics). Koszt (...)
 

84238Korepetycje matematyka wyższaKraków Mapa
Nowa Huta
50 zł2017-04-02E-mail Komórka

Korepetycje z matematyki w szerokim zakresie (funkcje, ciągi, szeregi, granice, pochodne, rachunek prawdopodobieństwa, całki, całki powierzchniowe, algebra, algebra liniowa, liczby zespolone, równania różniczkowe). Ponadto pomagam przy pisaniu prac w C++ Java Javascript (również Node.js) jQuery PHP 5.3 (z MySQL) Wordpress i udzielam korepetycji z informatyki też w szerokim zakresie (...)
 

67255Korepetycje matematyka wyższaPoznań
Winogrady
35 zł2017-04-01E-mail Komórka

36 lat,mgr fizyki teoretycznej UW, wieloletnie doświadczenie
 

80103Korepetycje matematyka wyższaKraków Mapa
Podgórze
50 zł2017-03-29E-mail Komórka

Witam. Dodatkowo udzielam korepetycji z zakresu przedmiotów takich jak: Matematyka, Statystyka, Ekonometria, Badania Operacyjne, Ekonomia Matematyczna, Prognozowanie i Symulacje, Metody numeryczne, Matematyka finansowa i pokrewnych. Przygotowuję do kolokwium, egzaminu, pomagam w rozwiązywaniu zadań i pisaniu prac, również w różnych programach komputerowych (Excel, Statistica, Gretl, (...)
 

65367Korepetycje matematyka wyższaŁódź Mapa

25 zł2017-03-27E-mail Gadu-Gadu Skype Komórka

Jestem absolwentem matematyki wydziału FTIMS Politechniki Łódzkiej. Posiadam już siedmio-letnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji. Chętnie podzielę się swoją wiedzą, pomogę w nadrobieniu zaległości, przygotowaniu do sprawdzianów, klasówek, egzaminów. Rozwiązywanie zadań i przygotowanie od strony teoretycznej, możliwość przesłania rozwiązań mailem.
 

81142Korepetycje matematyka wyższaNowa Iwiczna Mapa
Ursynów, Piaseczno, Konstancin
60 zł2017-03-27E-mail Komórka

Matematyka w zakresie studiów oraz liceum (analiza matematyczna, , ciągi, szeregi, granice, pochodne, badanie przebiegu zmienności funkcji, rachunek całkowy i różniczkowy, szeregi potęgowe szeregi Fouriera.) liczby zespolone, algebra liniowa - macierze, macierz odwrotna, rząd macierzy, układy równań tw. Kroneckera-Cappelli. Przygotowanie do kolokwiów, egzaminów, sprawdzianów. 22-lat (...)
 

65300Korepetycje matematyka wyższaOlsztyn Mapa

120 zł2017-03-23E-mail Gadu-Gadu Tlen Komórka

Doświadczony nauczyciel akademicki
 

68488Korepetycje matematyka wyższaWarszawa Mapa
Mokotów, metro Wierzbno
60 zł2017-03-22E-mail Komórka

Głównie zakres politechniki: analiza matematyczna (pochodne, całki; także krzywoliniowe i powierzchniowe, twierdzenia całkowe). Równania różniczkowe (także cząstkowe, 80 zł za 60 min). Algebra liniowa, wektory, macierze i wyznaczniki, układy równań liniowych. Przestrzenie wektorowe, baza, wymiar, wartości własne i wektory własne. Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna. (...)
 

64889Korepetycje matematyka wyższaGdynia Mapa

50 zł2017-03-15E-mail Telefon Komórka

POGOTOWIE MATEMATYCZNE! Zostało Ci niewiele czasu do egzaminu? Chcesz go zdać o własnych siłach? TO MOŻLIWE! MATEMATYKA WYŻSZA - PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINÓW ! PROFESJONALNIE ! Ponad 25-letnie doświadczenie w nauczaniu na wszystkich poziomach. Potwierdzona skuteczność nauczania. ! 100% satysfakcja !
 

73777Korepetycje matematyka wyższaTychy Mapa

45 zł2017-03-13E-mail Komórka

Cierpliwość, umiejętność tłumaczenia w zrozumiały sposób, zaangażowanie, rzetelność,wieloletnie doświadczenie, duża skuteczność nauki :)
 

 
 
DALSZE WYNIKI
1 2 3 4 5 6 7 8 9 >>
 
 
 
NAWIGACJA
<< Wstecz | szukanie wg miasta | wg województwa | zaawansowane
 
wszystkie prawa zastrzeżone © ekorki.pl 2013