Ekorki

korepetycje & korepetytorzy - giełda korepetycji

zaloguj się

Pomoc on-line

Korepetycje matematyka wyższa

ZNALEZIONYCH OGŁOSZEŃ210
PARAMETRYszukanie zaawansowane
SORTOWANIEwg daty aktualizacji (malejąco)Korepetycje matematyka wyższa - wyniki strona 1 z 9 RSS

# Przedmiot Miasto Cena Aktualizacja ASC Kontakt
 
84654Korepetycje matematyka wyższaWarszawa, Wrocław, Łódź, Gdańsk, Kraków Mapa
Katowice, Lublin, Poznań, Szczecin
10 zł2017-09-07E-mail Gadu-Gadu Komórka

OFERUJĘ POMOC ONLINE w każdym zakresie ; ) GG:8864644 MathFixer @ gmail . com tel: 791-051-493 - odpisze w ciągu 30 min, pisz lub dzwoń śmiało! --------------------- Jestem absolwentem Matematyki Stosowanej, zawodowym korepetytorem i prowadzącym kursy w szkole kursów maturalnych, prowadzę również start-up e-learningowy, matematyką zajmę się codziennie! Współpracowałem już (...)
 

76434Korepetycje matematyka wyższaPoznań Mapa
Winogrady, os. Zwycięstwa
25 zł2017-07-28E-mail Skype Komórka

MATURA 2013 przygotowanie indywidualnie i w grupacch 3do4 osobowych(w grupach taniej).Rozwiązywanie zadań, prace kontrolne i zaliczeniowe;poiprawki materiał bieżący i zaległości.Studenci:pocchdne,całki,równania różniczkowe,l.zespolone macierze itd.Również inne przedmioty:mechanika,wytrzymałość materiałów,fizyka.Wieloletnie doświadczenie.Skuteczność 100%PROMOCJE możesz przyjść z (...)
 

63184Korepetycje matematyka wyższaWarszawa Mapa
Ursynów, metro Natolin, Imielin, Kabaty
80 złdzisiajE-mail Komórka

Udzielam korepetycji do matury rozszerzonej, podstawowej, IB oraz dla studenów wszystkich kierunków i do konkursów matematycznych w każdym wieku. Pomagam bardzo dużo z matematyki dyskretnej i mam doświadczenie w tym przedmiocie. Przygotowanie do matury oraz studentów do egzaminów (algebra, analiza, matematyka dyskretna, rachunek prawdopodobieństwa i inne), matura, gimnazjum, matura (...)
 

81790Korepetycje matematyka wyższaKraków
Śródmieście, Łagiewniki, Ruczaj
30 złdzisiajE-mail Komórka

Matematyka wyższa,a także zakres szkoły średniej, gimnazjum i podstawowej - przygotowanie do kolokwiów, egzaminów , matury podstawowej i rozszerzonej, egzaminu gimnazjalnego oraz po szóstej klasie, jak i pomoc w bieżącej nauce - oferuje nauczyciel z 30 - letnim doświadczeniem. Gwarantuję rzetelne,przystępne, szczegółowe i dokładne wyjaśnienie wszelkich zagadnień oraz toku rozumowania (...)
 

84195Korepetycje matematyka wyższaKraków

40 złwczorajE-mail Komórka

Magistrant na Uniwersytecie Jagiellońskim na kierunku matematyka udzieli korepetycji. Zajęcia mogą być pomocne w przygotowaniu do kartkówki, sprawdzianu czy po prostu w zdobyciu, uzupełnieniu lub utrwaleniu wiedzy, również tej potrzebnej do osiągnięcia bardzo dobrego wyniku z matury. Kilkuletnie doświadczenie, laureat konkursów i stypendysta wielu programów (w tym na poziomie (...)
 

65867Korepetycje matematyka wyższaWarszawa Mapa
Ursynów, metro Imielin, Stokłosy
75 złwczorajE-mail Gadu-Gadu Skype Komórka

Jestem emerytowanym nauczycielem, wieloletnim pracownikiem Politechniki Warszawskiej i szkoły średniej.Od bardzo wielu lat zajmuję się przygotowaniem uczniów i studentów od różnego rodzaju egzaminów.Znam specyfikę i wymagania stawiane na różnych kierunkach studiów.
 

63401Korepetycje matematyka wyższaWarszawa
Rembertów
90 złprzedwczorajE-mail Telefon

Legalnie ratuję sytuację osób, które straciły czas na pomoc pokątną i nierzetelną Kontakt macjag@home.pl lub tel. 022 853 51 82 w g.8-21.Z mojej pomocy korzystało wiele tysięcy studentów uczelni wyższych i studiów podyplomowych.Udzielam też pomocy w obsłudze typowego oprogramowania matematycznego i statystycznego (Excel,Matlab,Mathematica,Maple,Statistica,SPSS,Statgraphics). Koszt (...)
 

64582Korepetycje matematyka wyższaKatowice, Chorzów, Sosnowiec, Będzin
Zabrze, Gliwice, Siemianowice
50 zł2017-10-13E-mail Komórka

Jestem absolwentką Politechniki Śląskiej w Gliwicach, kierunku matematyka. Ukończyłam również finanse i bankowość. Mam duże doświadczenie w udzielaniu korepetycji zarówno dorosłym, jak i młodzieży - również tym z poważnymi problemami w nauce (np. dysleksją, nadpobudliwością). Dorosłych, uczęszczających do liceum wieczorowego lub eksternistycznego, często przygotowuję do matury i (...)
 

64033Korepetycje matematyka wyższaKraków (cały) i okolice
Centrum, Ruczaj, Wola Justowska, etc.
55 zł2017-10-13E-mail Gadu-Gadu Skype Komórka

Zaufaj olbrzymiemu doświadczeniu i indywidualnemu podejściu! MATEMATYKA WYŻSZA i nie tylko, (FIZYKA, CHEMIA, BIOLOGIA) i pokrewne - profesjonalny korepetytor, tutor, fizyk medyczny, biotechnolog udzieli korepetycji. Przygotowanie do egzaminów, kolokwiów, poprawek, matury, egzaminów gimnazjalnych, szóstoklasisty, do studiowania medycyny, biotechnologii, fizyki... ZADANIA na zamówienie. (...)
 

71715Korepetycje matematyka wyższaRuda Śląska Mapa
Bykowina
50 zł2017-10-02E-mail Komórka

Absolwentka Wydziału Matematyczno-Fizycznego Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Obecnie pracownik naukowo-dydaktyczny Uniwersytetu. Korepetycje z przedmiotów ścisłych
 

79702Korepetycje matematyka wyższaWarszawa

50 zł2017-09-29E-mail Komórka

ZAJĘCIA Z MATEMATYKI PRZEZ INTERNET A TAKŻE MOŻLIWY DOJAZD DO UCZNIA. Doświadczony nauczyciel udziela korepetycji z matematyki w zakresie uczelni wyższych (SGH,PJWSTK,SGGW,Politechnika i inne)liceum,technika:matury( poziom rozszerzony i podstawowy), gimnazjum i szkoła podstawowa.Skutecznie pomagam do egzaminów poprawkowych w wakacje..Przygotowuję uczniów szkoły podstawowej i (...)
 

68015Korepetycje matematyka wyższaWarszawa Mapa

120 zł2017-09-28E-mail Komórka

www.eduinn.pl - zobacz opinie. Edukator, ponad 25 lat doświadczenia w nauczaniu, zaprasza na korepetycje i kursy indywidualne przygotowywujące do kolokwiów i egzaminów w zakresie matematyki w obszarze: Podstaw Matematyki, Matematyki Finansowej, Matematyki Ubezpieczeniowej, Matematyki Instrumentów Pochodnych, Ekonomia Matematycznej, Analiza Matematycznej, Algebry. Zajęcia (...)
 

80277Korepetycje matematyka wyższaGdańsk
Morena, Wrzeszcz, Główny
35 zł2017-09-27E-mail Komórka

Profesjonalnie korepetycje udzielane z dużą cierpliwością. Skuteczne przygotowanie do egzaminów. Solidna pomoc w bieżącej nauce (sprawdziany, kolokwia, egzaminy). Posiadam obszerne własne materiały do nauki (ćwiczenia, zestawy zadań itd.). Wieloletnie doświadczenie w prostym i zrozumiałym przekazywaniu wiedzy. Nauczyciel akademicki. Cena od 25 do 35 zł za godzinę lekcyjną (...)
 

84238Korepetycje matematyka wyższaKraków Mapa
Nowa Huta
60 zł2017-09-26E-mail Komórka

Korepetycje z matematyki w szerokim zakresie (funkcje, ciągi, szeregi, granice, pochodne, rachunek prawdopodobieństwa, całki, całki powierzchniowe, algebra, algebra liniowa, liczby zespolone, równania różniczkowe). Ponadto pomagam przy pisaniu prac w C++ Java Javascript (również Node.js) jQuery PHP 5.3 (z MySQL) Wordpress i udzielam korepetycji z informatyki też w szerokim zakresie (...)
 

79432Korepetycje matematyka wyższaPoznań

80 zł2017-09-23E-mail Gadu-Gadu Skype Komórka

Solidnie przygotowuję do kolokwiów/zaliczeń/egzaminów. Zakres nauczania -analiza matematyczna: ciągi, granice, szeregi, pochodne, różniczki, całki oznaczone, całki nieoznaczone, całki podwójne, całki potrójne, całki krzywoliniowe, całki powierzchniowe, - algebra: wektory, macierze, … - rachunek prawdopodobieństwa, - równania różniczkowe.
 

83408Korepetycje matematyka wyższaKraków Mapa

50 zł2017-09-18E-mail Komórka

Doktorant matematyki UJ. Duże doświadczenie i cierpliwość. Miła atmosfera podczas zajęć. Cena 50zł dotyczy 60 minut zajęć dla jednej osoby w domu korepetytora (ul. Pilotów) od poniedziałku do piątku w godzinach 8-19. Inne miejsca, dni, godziny - cena do uzgodnienia. Serdecznie zapraszam.
 

63835Korepetycje matematyka wyższaWarszawa Mapa

70 zł2017-09-14E-mail Tlen

Matematyka profesjonalnie! Jestem mgr Matematyki oraz Informatyki i Ekonometrii (obecnie w trakcie doktoratu z zastosowań matematyki). Udzielam korepetycji już dziesięć lat. Jeśli zależy Ci na nauczycielu z dużym doświadczeniem, pasją, a także takim który potrafi w sposób przyjemny i profesjonalny wyjaśnić zawiłości Królowej Nauk serdecznie zapraszam.
 

68670Korepetycje matematyka wyższaWarszawa Mapa
Ursynów, Natolin
55 zł2017-09-14E-mail Telefon Komórka

Dzień dobry! Prowadzę korepetycje - przygotowanie do zaliczeń i egzaminów z matematyki w zakresie szkoły wyższej i średniej, statystyki, badań operacyjnych i ekonometrii. Mam ok. 10 - letnie doświadczenie w prowadzeniu korepetycji. Rozwiązuję też zadania w Excelu. Proszę kontaktować się bezpośrednio przez telefon komórkowy: 721-732-952 lub wieczorem również przez telefon stacjonarny (...)
 

81142Korepetycje matematyka wyższaNowa Iwiczna Mapa
Ursynów, Piaseczno, Konstancin
60 zł2017-09-12E-mail Komórka

Matematyka w zakresie studiów oraz liceum (analiza matematyczna, , ciągi, szeregi, granice, pochodne, badanie przebiegu zmienności funkcji, rachunek całkowy i różniczkowy, szeregi potęgowe szeregi Fouriera.) liczby zespolone, algebra liniowa - macierze, macierz odwrotna, rząd macierzy, układy równań tw. Kroneckera-Cappelli. Przygotowanie do kolokwiów, egzaminów, sprawdzianów. 22-lat (...)
 

72849Korepetycje matematyka wyższaWrocław Mapa

49 zł2017-09-01E-mail Komórka

Absolwent matematyki solidnie przygotuje Cię do kolokwium, egzaminu lub poprawki. Umiarkowana cena i profesjonalne podejście to wyróżniki tej oferty. Więcej informacji (w tym pełny cennik) na stronie: hubkor.pl
 

82870Korepetycje matematyka wyższaPoznań Mapa
Świerczewo i okolice
40 zł2017-08-28E-mail Skype Komórka

Emerytowany nauczyciel akademicki udziela korepetycji z rozwiązywania zadań z matematyki w zakresie liceum i matury podstawowej i rozszerzonej. Rozwiązania są prezentowane na bieżąco przez SKYPEa lub na blogu w czasie rzeczywistym. Oferta jest adresowana do licealistów i abiturientów przygotowujących się do poprawek, zaległych zaliczeń, ale z lekcji mogą skorzystać także osoby wybierające (...)
 

65300Korepetycje matematyka wyższaOlsztyn Mapa

120 zł2017-08-28E-mail Gadu-Gadu Tlen Komórka

Doświadczony nauczyciel akademicki
 

72599Korepetycje matematyka wyższaPoznań

40 zł2017-08-26E-mail Gadu-Gadu Komórka

+++ Logika, macierze, relacje, programowanie liniowe, całki, pochodne, ciągi, matematyka finansowa itp. +++ Również statystyka, ekonometria, badania operacyjne, prognozowanie i symulacje +++ Zastosowanie Excel, Gretl, SPSS +++ Korepetycje i projekty +++ Kilkuletnie doświadczenie i sukcesy w pracy ze studentami: UE, WSB, WSZiB, WSL, UP itp +++ Doskonała znajomość programu oraz umiejętność (...)
 

65367Korepetycje matematyka wyższaŁódź Mapa
Widzew
25 zł2017-08-21E-mail Gadu-Gadu Skype Komórka

Jestem absolwentem matematyki wydziału FTIMS Politechniki Łódzkiej. Posiadam już siedmio-letnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji. Chętnie podzielę się swoją wiedzą, pomogę w nadrobieniu zaległości, przygotowaniu do sprawdzianów, klasówek, egzaminów. Rozwiązywanie zadań i przygotowanie od strony teoretycznej, możliwość przesłania rozwiązań mailem.
 

66908Korepetycje matematyka wyższaKraków

35 zł2017-08-10E-mail Gadu-Gadu Komórka

Szanowni Państwo, jestem czynnym nauczycielem dyplomowanym. Ukończyłem studia matematyczne na UP. Prowadzę firmę, wystawiam rachunki z lekcję. W najbliższym roku planuję obronę rozprawy doktorskiej z matematyki. Wieloletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji i praca w szkole to moje atuty. Jestem współautorem kilku podręczników do liceum i kilku publikacji naukowych. Dla (...)
 

 
 
DALSZE WYNIKI
1 2 3 4 5 6 7 8 9 >>
 
 
 
NAWIGACJA
<< Wstecz | szukanie wg miasta | wg województwa | zaawansowane
 
wszystkie prawa zastrzeżone © ekorki.pl 2013