Ekorki

korepetycje & korepetytorzy - giełda korepetycji

zaloguj się

Pomoc on-line

Korepetycje język polski

ZNALEZIONYCH OGŁOSZEŃ2886
PARAMETRYszukanie zaawansowane
SORTOWANIEwg daty aktualizacji (malejąco)Korepetycje język polski - wyniki strona 1 z 116 RSS

# Przedmiot Miasto Cena Aktualizacja ASC Kontakt
 
69128Korepetycje język polskiKraków
Śródmieście, Centrum miasta
45 zł2017-05-11E-mail Gadu-Gadu Komórka

Czynna nauczycielka liceum - EGZAMINATOR MATURALNY zaprasza na lekcje z : JĘZYKA POLSKIEGO przygotowując do: - MATURY PISEMNEJ oraz USTNEJ - KAŻDY POZIOM (podstawowy lub rozszerzony) - EKSPRESOWE POWTÓRKI do egzaminów: testu szóstoklasisty, egzaminu gimnazjalnego i MATURALNEGO ***KOREPETYCJE - pomoc uczniom/ dorosłym mającym problem z językiem polskim ! Oferuję przygotowanie (...)
 

81608Korepetycje język polskiPoznań Mapa

20 zł2017-01-17E-mail Komórka

Matura próbna poszła Ci gorzej niż sądziłeś? Chcesz zrobić solidne powtórzenie z polskiego w ferie? Czytasz o właściwym kursie powtórzeniowym! Możesz zapisać się na jeden z naszych trzech kursów powtórzeniowych, które są organizowane w I i II tygodniu ferii zimowych w godzinach 9.00-12.15 oraz 12.45-16.00. Kursy odbywają się w małych grupach (max. 8 osób!). Materiał do powtórzenia (...)
 

13117Korepetycje język polskiWarszawa Mapa
Mokotów, Powiśle, Wilanów, Śródmieście
60 zł2016-10-20E-mail Komórka

Nauczycielka w LO. Absolwentka filologii polskiej i dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Staż w udzielaniu korepetycji: 14 lat. Lekcje prowadzę bezstresowo i interesująco,wymagam od uczniów aktywności w zajęciach. Przygotowuję uczniów do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Pomagam w pisaniu bieżących prac i wypracowań. Serdecznie zapraszam.
 

48688Korepetycje język polskiBydgoszcz Mapa
Śródmieście
50 zł2017-05-11E-mail Gadu-Gadu Skype Komórka

Pomoc przede wszystkim licealistom, gimnazjalistom i tym, którzy mają przed sobą WAŻNY EGZAMIN !!!! Sprawdzam wszelkie prace, poprawiam i pomagam w redakcji wypowiedzi,przygotowuję z UCZNIEM wypowiedzi,interpretacje, świadczę każdą pomoc polonistyczną. O mnie: Jestem dyplomowanym nauczycielem, po studiach na UAM oraz po podyplomowych studiach w Warszawskiej Szkole filmowej. Miła, (...)
 

69643Korepetycje język polskiBydgoszcz

25 zł2017-02-16E-mail

Koniec problemów z językiem polskim! Skuteczna pomoc! Doświadczenie pedagogiczne.:) Masz problemy w zrozumieniu języka polskiego, a może oczekujesz pomocy w przygotowaniu do sprawdzianów,omówieniu lektur,powtórek itp? Chętnie pomogę w lekcjach, wytłumaczę bieżący materiał,przygotuję do sprawdzianów. Komfortowa atmosfera, skuteczna nauka, indywidualne podejście do dziecka. Pokonywanie (...)
 

83187Korepetycje język polskiWarszawa
Ochota
50 zł2016-12-07E-mail Telefon Komórka

To oferta dla Ciebie, jeżeli - nie lubisz języka polskiego - boisz się nowej matury - nie czytasz lektur - nie umiesz pisać wypracowań Korepetytorka z wieloletnim doświadczeniem zaprasza na zajęcia. Od ponad 15 lat skutecznie przygotowuję do egzaminów maturalnych i gimnazjalnych. Pomagam w pisaniu prac, rozwiązywaniu bieżących problemów w nauce oraz nadrabianiu zaległości. (...)
 

76396Korepetycje język polskiPoznań
os. Stare Żegrze
25 złdzisiajE-mail Gadu-Gadu Komórka

Posiadam duże doświadczenie w przygotowaniu do prezentacji maturalnej a także w pisaniu prac zaliczeniowych.
 

85327Korepetycje język polski Certyfikat Ekorki.plWarszawa Mapa
Bemowo,Jelonki,Włochy,Centrum
50 złprzedwczorajE-mail Komórka

Niezbędna pomoc w powtórzeniu materiału sprawiającego trudności i nie tylko.
 

19406Korepetycje język polskiPoznań Mapa
Os. Przyjaźni, Winogrady
50 zł2017-05-17E-mail Telefon Komórka

Zajęcia dostosowane do indywidualnych potrzeb ucznia, na każdym poziomie edukacji, prowadzone przez doktora nauk humanistycznych. Również pomoc w pisaniu prac domowych, zaliczeniowych, rocznych itp., przygotowanie wystąpień maturalnych. Zapewniam miłą atmosferę :) oraz materiały dodatkowe. Przygotowanie do egzaminu szóstoklasisty, egzaminów gimnazjalnych oraz matury. Prowadzę (...)
 

44516Korepetycje język polskiWrocław Mapa
ul. Mielecka
38 zł2017-05-14E-mail Komórka

Udzielam korepetycji od wielu lat. Nauczam w zakresie od IV klasy szkoły podstawowej aż po maturę. Ukończyłem filologię polską na Uniwersytecie Wrocławskim. Przyjmuję uczniów w domu, a także dojeżdżam do nich. - przygotowuję do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym oraz egzaminu gimnazjalnego i testu szóstoklasisty - pomagam w bieżącej nauce (lektury, gramatyka itp.) - (...)
 

25238Korepetycje język polskiWarszawa Mapa
Ursynów, Mokotów, Śródmieście
45 zł2017-05-13E-mail Gadu-Gadu Komórka

Egzaminy maturalne 2017 NOWA MATURA Egzaminy do liceum KOREPETYCJE, ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE POMOGĘ w przygotowaniu do maturY ustnEJ,!Język Polski - gramtyka,nauka interpretacji utworów,testy oraz nauka prezentacji,EGZAMINY - również GIMNAZJUM oraz PODSTAWÓWKA-PEŁEN ZAKRES,SPRAWDZANIE PRAC, WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE, UW, LO. IM.STEFANA BATOREGO ,PODYPLOMOWE STUDIA PEDAGOGICZNE !OLIMPIADA,REFERENCJE (...)
 

80211Korepetycje język polskiWarszawa, Legionowo, Jabłonna Mapa
Tarchomin, Białołęka,Choszczówka
80 zł2017-05-11E-mail Komórka

Jestem filologiem, nauczycielką i tłumaczem w prawie 10 letnim doświadczeniem w nauczaniu dzieci i młodzieży. Zajmuję się nauczaniem języka angielskiego oraz pomocą w nauce dla dzieci w zakresie programu szkoły podstawowej i gimnazjum. Jestem również certyfikowanym trenerem technik pamięciowych, które wykorzystuję podczas moich zajęć. Zapewniam zajęcia z dojazdem do ucznia oraz (...)
 

67100Korepetycje język polskiWarszawa
Ochota, plac Narutowicza
50 zł2017-05-10E-mail Komórka

666-721-877;787-787-109 Korepetycji udziela nauczycielka z Ochoty. Przygotowuje do egzaminów maturalnych i gimnazjalnych. Radzi i uczy na co zwracać uwagę w wypowiedziach ustnych i pisemnych.
 

19278Korepetycje język polskiWarszawa
Bemowo, Jelonki, Wola
40 zł2017-05-07E-mail Komórka

Z wykształcenia jestem magistrem dziennikarstwa. Zajmuję się korektą stylistyczną i merytoryczną tekstów (pomagam w pisaniu prac zaliczeniowych, licencjackich i magisterskich), a także nauczaniem gramatyki języka polskiego i poprawnego posługiwania się nim w mowie i w piśmie (wypracowania, krótkie formy wypowiedzi, rozprawki, charakterystyki, opisy, opowiadania, itd.) Mam doświadczenie (...)
 

66355Korepetycje język polskiWarszawa
Wola
35 zł2017-05-05E-mail Gadu-Gadu Komórka

Wszelka pomoc w zakresie nauki języka polskiego, poprawnej wymowy, ortografii oraz przy pracach pisemnych
 

80872Korepetycje język polskiKraków
Krowodrza, Azory, Łobzów
35 zł2017-05-02E-mail Komórka

Język polski - MATURA - korepetycje - zapraszam :) Witam serdecznie, oferuję korepetycje z języka polskiego (zakres od szkoły podstawowej do wyższej uczelni) z naciskiem na przygotowanie do matury (pomoc przy bieżącym materiale, przy prezentacji maturalnej i przygotowanie do części pisemnej). Jestem dyplomowanym nauczycielem języka polskiego z doświadczeniem (10 lat). Zapraszam (...)
 

82106Korepetycje język polskiWarszawa, Praga Południe Mapa
Praga Południe
40 zł2017-04-24E-mail Komórka

Doświadczona polonistka, autorka książek dla uczniów,skutecznie pomoże w przygotowaniu do bieżących lekcji i do egzaminów (maturalnych, gimnazjalnych). Uzupełnienie każdego typu zaległości, analiza i interpretacja tekstów. Indywidulne podejście do ucznia, bezstresowa atmosfera. W przypadku dojazdu do ucznia cena za 60 min. lekcji wynosi 50 (...)
 

84722Korepetycje język polskiWarszawa

45 zł2017-04-23E-mail Komórka

Przygotuję do poprawy matury z języka polskiego, zapraszam również gimnazjalistów i licealistów, którzy nie zaliczyli tego przedmiotu. 100% skuteczności. Dojeżdżam do ucznia, jestem dyspozycyjna całe wakacje. Zapraszam do kontaktu via tel.
 

82616Korepetycje język polskiWarszawa
Bielany, Bemowo, Żoliborz, Wola
60 zł2017-04-20E-mail Telefon Komórka

PROFESJONALNE PRZYGOTOWANIE do egzaminu maturalnego. Pomoc w opanowaniu bieżącego materiału i uzupełnieniu ewentualnych zaległości. MATURA (poziom podstawowy i rozszerzony) - matura ustna, - konteksty interpretacyjne, - rozwiązywanie testów sprawdzających umiejętność czytania ze zrozumieniem, -pisanie własnego tekstu na podstawie fragmentów lektury. Pracuję również z uczniami (...)
 

63824Korepetycje język polskiWarszawa Mapa
Bemowo, Jelonki
50 zł2017-04-19E-mail Komórka

Absolwentka italianistyki z tytułem magistra udziela korepetycji z 3 języków: angielski, włoski oraz polski. Oferuję swoją pomoc na każdym poziomie nauczania. Szybkość postępów w nauczaniu dostosowuję do indywidualnych predyspozycji każdego ucznia (prezentuję podejście indywidualne do każdej osoby). Przygotowuję do egzaminów, odrabiam lekcje z uczniami i pomagam im nadrobić zaległości (...)
 

81468Korepetycje język polskiWrocław
Muchobór Mały
45 zł2017-04-18E-mail Komórka

Doktorantka na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego. Magister stosunków międzynarodowych. Od wielu lat podróżuje i współpracuje ze środowiskiem międzynarodowym. Posiada doświadczenie w nauczaniu dzieci młodzieży i studentów.
 

13053Korepetycje język polskiGrodzisk Mazowiecki
Brwinów, Milanówek, Pruszków, Żyrardów
45 zł2017-04-10E-mail Telefon Komórka

MATURA - FACHOWO I SOLIDNIE. KOREPETYCJE NA KAŻDYM POZIOMIE.Jestem nauczycielem dyplomowanym, uczę jęz. polskiego.Przygotowuję do sprawdzianów po 6 klasie oraz egzaminów gimnazjalnych i maturalnych. Pomagam w pisaniu wszelkiego rodzaju prac. Zapewniam materiały do nauki.
 

83802Korepetycje język polskiKielce

50 zł2017-04-09E-mail Komórka

Jestem nauczycielką szkoły średniej z aktualnym tytułem egzaminatora i weryfikatora zewnętrznego nowej matury. Czynna praca, aktualne szkolenia w tym zakresie i materiały dydaktyczne sprawiają, że skutecznie przygotowuję zarówno do matury wewnętrznej, jak i zewnętrznej. Pomagam także w bieżących problemach w nauce języka polskiego. Gwarantuję stuprocentową skuteczność i nowoczesne formy pracy.
 

27760Korepetycje język polskiWarszawa Mapa
Praga Południe
50 zł2017-04-05E-mail Komórka

Proszę też o kontakt mailowy, Systematyczne i gruntowne przygotowanie do MATURY. Egzaminator maturalny. mam tez doświadczenie w pracy z uczniem z dysfunkcjami. W czasie zajęć uczymy się pisać wypracowanie zgodnie z przyjętym schematem oceniania ćwiczymy czytanie ze zrozumieniem, przygotowujemy wypowiedzi ustne . Dodatkowe zadania, uczeń otrzymuje jako pracę domową, Nie (...)
 

78684Korepetycje język polskiŁódź, Zgierz, Ozorków, Aleksandrów,

30 zł2017-04-04E-mail Gadu-Gadu Komórka

Magister nauk humanistycznych pomoże w nauce języka polskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Przygotowanie do matury, egzaminów, sprawdzianów i kartkówek. Masz problem z napisaniem wypracowania, pracy tematycznej - zadzwoń 511592323. Możliwość dojazdu do ucznia.
 

 
 
DALSZE WYNIKI
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 .. 116 >>
 
 
 
NAWIGACJA
<< Wstecz | szukanie wg miasta | wg województwa | zaawansowane
 
wszystkie prawa zastrzeżone © ekorki.pl 2013