Ekorki

korepetycje & korepetytorzy - giełda korepetycji

zaloguj się

Pomoc on-line

Korepetycje język polski

ZNALEZIONYCH OGŁOSZEŃ2888
PARAMETRYszukanie zaawansowane
SORTOWANIEwg daty aktualizacji (malejąco)Korepetycje język polski - wyniki strona 1 z 116 RSS

# Przedmiot Miasto Cena Aktualizacja ASC Kontakt
 
37784Korepetycje język polskiWrocław Mapa

35 zł2017-10-10E-mail Tlen Komórka

Jestem nauczycielką z wieloletnim doświadczeniem. Udzielam lekcji również drogą internetową.Prowadzę zajęcia indywidualne i grupowe: kursy przygotowujące: do matury, do testów kompetencji po szkole podstawowej i gimnazjum . Uczę kreowania tekstów pisemnych i ustnych.W swoim nauczaniu koncentruję się: na czytaniu ze zrozumieniem, na analizie i interpretacji utworów literackich, (...)
 

67100Korepetycje język polskiWarszawa
Ochota, plac Narutowicza
50 zł2017-10-13E-mail Komórka

666-721-877;787-787-109 Korepetycji udziela nauczycielka z Ochoty. Przygotowuje do egzaminów maturalnych i gimnazjalnych. Radzi i uczy na co zwracać uwagę w wypowiedziach ustnych i pisemnych.
 

81608Korepetycje język polskiPoznań Mapa

80 zł2017-09-14E-mail Komórka

W sierpniu czeka Cię poprawka z języka polskiego? Zdarza się najlepszym ;) Przygotujemy Cię do tego egzaminu skutecznie i profesjonalnie! Nasi nauczyciele są osobami o sporej wiedzy merytorycznej, którzy są zaangażowani w swoją pracę. Pozornie skomplikowane zagadnienia wytłumaczą Ci w sposób jasny i zrozumiały. Wiedzą, że już jesteś zestresowany poprawką dlatego będą starali (...)
 

13117Korepetycje język polskiWarszawa Mapa
Mokotów, Powiśle, Wilanów, Śródmieście
60 zł2017-09-12E-mail Komórka

Nauczycielka w LO. Absolwentka filologii polskiej i dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Staż w udzielaniu korepetycji: 14 lat. Lekcje prowadzę bezstresowo i interesująco,wymagam od uczniów aktywności w zajęciach. Przygotowuję uczniów do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Pomagam w pisaniu bieżących prac i wypracowań. Serdecznie zapraszam.
 

83187Korepetycje język polskiWarszawa
Ochota
50 zł2017-09-03E-mail Telefon Komórka

Czeka Cię egzamin poprawkowy z języka polskiego? Korepetytorka z wieloletnim doświadczeniem zaprasza na zajęcia. To oferta dla Ciebie, jeżeli - nie lubisz języka polskiego - nie czytasz lektur - nie umiesz pisać wypracowań Pomagam w szybkim nadrobieniu zaległości i opracowaniu wymaganych zagadnień. Wysoka skuteczność, odpowiedzialność, spokojna atmosfera i życzliwość. Chętnie (...)
 

81820Korepetycje język polskiWarszawa Mapa
Białołęka, Tarchomin
45 zł2017-08-28E-mail Komórka

Jestem magistrem filologii polskiej; od 20 lat zajmuję się udzielaniem korepetycji uczniom szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum. Przygotowuję do egzaminu gimnazjalnego oraz egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym
 

69128Korepetycje język polskiKraków
Śródmieście, Centrum miasta
45 zł2017-05-11E-mail Gadu-Gadu Komórka

Czynna nauczycielka liceum - EGZAMINATOR MATURALNY zaprasza na lekcje z : JĘZYKA POLSKIEGO przygotowując do: - MATURY PISEMNEJ oraz USTNEJ - KAŻDY POZIOM (podstawowy lub rozszerzony) - EKSPRESOWE POWTÓRKI do egzaminów: testu szóstoklasisty, egzaminu gimnazjalnego i MATURALNEGO ***KOREPETYCJE - pomoc uczniom/ dorosłym mającym problem z językiem polskim ! Oferuję przygotowanie (...)
 

43777Korepetycje język polskiWrocław Mapa
Grabiszyn, Inżynierska
60 zł2017-09-03E-mail Komórka

Fachowo i inspirująco przygotowuję do MATURY. Mam bogate doświadczenie. Uczę pisania wypracowań, sztuki wypowiedzi. Gimnazjalistów przygotowuję do egzaminu. DOROSŁYM pomagam w redagowaniu tekstów, dokonuję korekty. Zapewniam życzliwą atmosferę spotkań. Mąż uczy FIZYKI i MATEMATYKI. Dobry dojazd: Inżynierska, zbieg Hallera i Grabiszyńskiej. Cena do uzgodnienia, zależy od rodzaju (...)
 

53650Korepetycje język polskiPoznań
Winogrady
50 zł2017-09-01E-mail Tlen Telefon Komórka

Nauczycielka języka polskiego z doświadczeniem udzieli korepetycji uczniom szkoły średniej (liceum, technikum). Zapewnione rzetelne przygotowanie do matury podstawowej i rozszerzonej. Zainteresowanych proszę o kontakt: izabela1308@tlen.pl
 

69434Korepetycje język polskiCzęstochowa
os. Północ
45 zł2017-08-14E-mail Komórka

Język polski profesjonalnie i przystępnie. Matura 2018 z języka polskiego! Profesjonalne korepetycje. Rzetelne przygotowanie do matury, egzaminu gimnazjalnego i lekcji. Wszystkie poziomy. Wszystkie rodzaje szkół. Polonistka z doświadczeniem i rekomendacją wielu uczniów. Gwarantowany sukces w nauce. Własne materiały dydaktyczne. Częstochowa, os. Północ. 45 zł/h, kom. 602459910, (...)
 

69643Korepetycje język polskiBydgoszcz

30 zł2017-06-20E-mail

Przyjazny nauczyciel w zasięgu ręki.PRZYGOTOWANIE DO POPRAWEK, NADRABIANIE ZALEGŁOŚCI PROGRAMOWYCH,POWTÓRZENIE MATERIAŁU- ZAJĘCIA RÓWNIEŻ W WAKACJE.:) Skutecznie uczę gramatyki, pisania wypracowań, analizy i interpretacji wierszy, lektur. Po pierwszej lekcji określam potrzeby ucznia ustalam metody pracy. Zapewniam, że wspólnie z rodzicami i uczniem wypracujemy najbardziej dogodną (...)
 

85430Korepetycje język polskiOlsztyn

40 zł2017-06-11E-mail Komórka

Szukasz pomocy w przygotowaniu do matury, egzaminu gimnazjalnego, konkursu polonistycznego, a może potrzebujesz konsultacji przy pisaniu pracy dyplomowej lub po prostu potrzebne Ci jest wsparcie w zakresie języka polskiego przy nauce, pracy, redagowaniu tekstów? Szkolenia z zakresu języka polskiego organizuję już od wielu lat i mogę pochwalić się samymi świetnymi wynikami zarówno (...)
 

85327Korepetycje język polski Certyfikat Ekorki.plWarszawa Mapa
Bemowo,Jelonki,Włochy,Centrum
50 złwczorajE-mail Komórka

Niezbędna pomoc w powtórzeniu materiału sprawiającego trudności i nie tylko.
 

82106Korepetycje język polskiWarszawa, Praga Południe Mapa
Praga Południe
40 zł2017-10-15E-mail Komórka

Poprawki skutecznie! Doświadczona polonistka, autorka książek dla uczniów, skutecznie pomoże w przygotowaniu do egzaminów poprawkowych (wszystkie poziomy nauczania, matura). Uzupełnienie każdego typu zaległości, analiza i interpretacja tekstów. Zapraszam uczniów gimnazjów, liceów, techników, szkół dla dorosłych. Indywidulne podejście do ucznia, bezstresowa (...)
 

70611Korepetycje język polskiWarszawa
Bielany,Tarchomin, Białołęka
50 zł2017-10-14E-mail Komórka

Nauczycielka języka polskiego w liceum udzieli korepetycji uczniom na różnych poziomach edukacyjnych: nadrabianie zaległości, nauka pisania wypracowań, powtórki przed sprawdzianami, przygotowanie do sprawdzianu szóstoklasisty, egzaminów gimnazjalnych i maturalnych.
 

60413Korepetycje język polskiPoznań
Łazarz
100 zł2017-10-13E-mail Gadu-Gadu Skype Komórka

Mgr filologii polskiej, z wieloletnim doświadczeniem w pisaniu prac, pomoże zredagować tekst prezentacji maturalnej.
 

78149Korepetycje język polskiJózefosław, Piaseczno
i okolice
65 zł2017-10-11E-mail Komórka

Polonistka z dużym doświadczeniem zawodowym oraz bardzo bogatym warsztatem pracy przygotuje profesjonalnie do egzaminu maturalnego pisemnego i ustnego na każdym poziomie. Udzieli korepetycji licealistom; przygotuje do egzaminów wstępnych. Poza lekcjami możliwość bezpłatnych konsultacji poprzez Internet.
 

57513Korepetycje język polskiKraków Mapa
Centrum, Ruczaj, Podgórze
30 zł2017-10-05E-mail Gadu-Gadu Komórka

Mam kilkunastoletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji. Oferuję pomoc przy analizie lektur, pracach pisemnym. Przygotowuję do sprawdzianów, egzaminów, matury, pomagam pisać prezentacje maturalne.Uczę rozwiązywać testy z kluczem (matura, gimnazjum). Przygotowuję także do matury międzynarodowej. Posiadam bogatą biblioteczkę, oraz liczne pomoce naukowe. Jestem absolwentką filologii (...)
 

48688Korepetycje język polskiBydgoszcz Mapa
Śródmieście
50 zł2017-10-03E-mail Gadu-Gadu Skype Komórka

Pomoc przede wszystkim licealistom, gimnazjalistom i tym, którzy mają przed sobą WAŻNY EGZAMIN !!!! Sprawdzam wszelkie prace, poprawiam i pomagam w redakcji wypowiedzi,przygotowuję z UCZNIEM wypowiedzi,interpretacje, świadczę każdą pomoc polonistyczną. O mnie: Jestem dyplomowanym nauczycielem, po studiach na UAM oraz po podyplomowych studiach w Warszawskiej Szkole filmowej. Miła, (...)
 

27760Korepetycje język polskiWarszawa Mapa
Praga Południe
50 zł2017-09-28E-mail Komórka

Proszę też o kontakt mailowy, Systematyczne i gruntowne przygotowanie do MATURY. Egzaminator maturalny. mam tez doświadczenie w pracy z uczniem z dysfunkcjami. W czasie zajęć uczymy się pisać wypracowanie zgodnie z przyjętym schematem oceniania ćwiczymy czytanie ze zrozumieniem, przygotowujemy wypowiedzi ustne . Dodatkowe zadania, uczeń otrzymuje jako pracę domową, Nie (...)
 

59834Korepetycje język polskiWarszawa Mapa
Mokotów, Ursynów, Wilanów,
90 zł2017-09-27E-mail Komórka

Czy martwią Państwa szkolne problemy Waszego dziecka? Nauka staje się stresem? Dziecko ma kłopoty z czytaniem, rozumieniem tekstu, problemy z ortografią, redagowaniem pisemnych wypowiedzi? Zapewniam pomoc dzieciom z problemami edukacyjnymi oraz reedukację, połączoną z budowaniem pozytywnej samooceny. Oferuję szeroko zakrojone wsparcie w zakresie: języka polskiego, matematyki oraz (...)
 

63683Korepetycje język polski Certyfikat Ekorki.plCzęstochowa Mapa

40 zł2017-09-21E-mail Komórka

Nauczyciel - szkoła średnia. Przygotowanie do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym. Praca na arkuszach egzaminacyjnych. Bieżąca pomoc w lekcjach z zakresu szkoły średniej - nadrabianie zaległości, przygotowanie do olimpiad. W ramach zajęć: - nauka pisania wypracowań typu maturalnego, - ćwiczenie czytania ze zrozumieniem, - rozwijanie (...)
 

19278Korepetycje język polskiWarszawa
Bemowo, Jelonki, Wola
40 zł2017-09-19E-mail Komórka

Z wykształcenia jestem magistrem dziennikarstwa. Zajmuję się korektą stylistyczną i merytoryczną tekstów (pomagam w pisaniu prac zaliczeniowych, licencjackich i magisterskich), a także nauczaniem gramatyki języka polskiego i poprawnego posługiwania się nim w mowie i w piśmie (wypracowania, krótkie formy wypowiedzi, rozprawki, charakterystyki, opisy, opowiadania, itd.) Mam doświadczenie (...)
 

78676Korepetycje język polskiLegionowo
Warszawa, Białołęka
50 zł2017-09-17E-mail

Cenna pomoc doświadczonego nauczyciela zarówno w przypadku bieżących problemów z językiem polskim, jak i przy przygotowywaniu się do różnego rodzaju egzaminów( testy, wypracowania).
 

80211Korepetycje język polskiWarszawa, Legionowo, Jabłonna Mapa
Tarchomin, Białołęka,Choszczówka
80 zł2017-09-17E-mail Komórka

Jestem filologiem, nauczycielką i tłumaczem w prawie 10 letnim doświadczeniem w nauczaniu dzieci i młodzieży. Zajmuję się nauczaniem języka angielskiego oraz pomocą w nauce dla dzieci w zakresie programu szkoły podstawowej i gimnazjum. Jestem również certyfikowanym trenerem technik pamięciowych, które wykorzystuję podczas moich zajęć. Zapewniam zajęcia z dojazdem do ucznia oraz (...)
 

 
 
DALSZE WYNIKI
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 .. 116 >>
 
 
 
NAWIGACJA
<< Wstecz | szukanie wg miasta | wg województwa | zaawansowane
 
wszystkie prawa zastrzeżone © ekorki.pl 2013