Ekorki

korepetycje & korepetytorzy - giełda korepetycji

zaloguj się

Pomoc on-line

Korepetycje język polski

ZNALEZIONYCH OGŁOSZEŃ2888
PARAMETRYszukanie zaawansowane
SORTOWANIEwg daty aktualizacji (malejąco)Korepetycje język polski - wyniki strona 1 z 116 RSS

# Przedmiot Miasto Cena Aktualizacja ASC Kontakt
 
81608Korepetycje język polskiPoznań Mapa

80 zł2017-07-09E-mail Komórka

W sierpniu czeka Cię poprawka z języka polskiego? Zdarza się najlepszym ;) Przygotujemy Cię do tego egzaminu skutecznie i profesjonalnie! Nasi nauczyciele są osobami o sporej wiedzy merytorycznej, którzy są zaangażowani w swoją pracę. Pozornie skomplikowane zagadnienia wytłumaczą Ci w sposób jasny i zrozumiały. Wiedzą, że już jesteś zestresowany poprawką dlatego będą starali (...)
 

83187Korepetycje język polskiWarszawa
Ochota
50 zł2017-06-30E-mail Telefon Komórka

Czeka Cię egzamin poprawkowy z języka polskiego? Korepetytorka z wieloletnim doświadczeniem zaprasza na zajęcia. To oferta dla Ciebie, jeżeli - nie lubisz języka polskiego - nie czytasz lektur - nie umiesz pisać wypracowań Pomagam w szybkim nadrobieniu zaległości i opracowaniu wymaganych zagadnień. Wysoka skuteczność, odpowiedzialność, spokojna atmosfera i życzliwość. Chętnie (...)
 

69128Korepetycje język polskiKraków
Śródmieście, Centrum miasta
45 zł2017-05-11E-mail Gadu-Gadu Komórka

Czynna nauczycielka liceum - EGZAMINATOR MATURALNY zaprasza na lekcje z : JĘZYKA POLSKIEGO przygotowując do: - MATURY PISEMNEJ oraz USTNEJ - KAŻDY POZIOM (podstawowy lub rozszerzony) - EKSPRESOWE POWTÓRKI do egzaminów: testu szóstoklasisty, egzaminu gimnazjalnego i MATURALNEGO ***KOREPETYCJE - pomoc uczniom/ dorosłym mającym problem z językiem polskim ! Oferuję przygotowanie (...)
 

13117Korepetycje język polskiWarszawa Mapa
Mokotów, Powiśle, Wilanów, Śródmieście
60 zł2016-10-20E-mail Komórka

Nauczycielka w LO. Absolwentka filologii polskiej i dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Staż w udzielaniu korepetycji: 14 lat. Lekcje prowadzę bezstresowo i interesująco,wymagam od uczniów aktywności w zajęciach. Przygotowuję uczniów do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Pomagam w pisaniu bieżących prac i wypracowań. Serdecznie zapraszam.
 

37784Korepetycje język polskiWrocław Mapa

35 złdzisiajE-mail Tlen Komórka

Jestem nauczycielką z wieloletnim doświadczeniem. Udzielam lekcji również drogą internetową.Prowadzę zajęcia indywidualne i grupowe: kursy przygotowujące: do matury, do testów kompetencji po szkole podstawowej i gimnazjum . Uczę kreowania tekstów pisemnych i ustnych.W swoim nauczaniu koncentruję się: na czytaniu ze zrozumieniem, na analizie i interpretacji utworów literackich, (...)
 

69434Korepetycje język polskiCzęstochowa
os. Północ
45 zł2017-08-14E-mail Komórka

Język polski profesjonalnie i przystępnie. Matura 2018 z języka polskiego! Profesjonalne korepetycje. Rzetelne przygotowanie do matury, egzaminu gimnazjalnego i lekcji. Wszystkie poziomy. Wszystkie rodzaje szkół. Polonistka z doświadczeniem i rekomendacją wielu uczniów. Gwarantowany sukces w nauce. Własne materiały dydaktyczne. Częstochowa, os. Północ. 45 zł/h, kom. 602459910, (...)
 

69643Korepetycje język polskiBydgoszcz

30 zł2017-06-20E-mail

Przyjazny nauczyciel w zasięgu ręki.PRZYGOTOWANIE DO POPRAWEK, NADRABIANIE ZALEGŁOŚCI PROGRAMOWYCH,POWTÓRZENIE MATERIAŁU- ZAJĘCIA RÓWNIEŻ W WAKACJE.:) Skutecznie uczę gramatyki, pisania wypracowań, analizy i interpretacji wierszy, lektur. Po pierwszej lekcji określam potrzeby ucznia ustalam metody pracy. Zapewniam, że wspólnie z rodzicami i uczniem wypracujemy najbardziej dogodną (...)
 

85430Korepetycje język polskiOlsztyn

40 zł2017-06-11E-mail Komórka

Szukasz pomocy w przygotowaniu do matury, egzaminu gimnazjalnego, konkursu polonistycznego, a może potrzebujesz konsultacji przy pisaniu pracy dyplomowej lub po prostu potrzebne Ci jest wsparcie w zakresie języka polskiego przy nauce, pracy, redagowaniu tekstów? Szkolenia z zakresu języka polskiego organizuję już od wielu lat i mogę pochwalić się samymi świetnymi wynikami zarówno (...)
 

85327Korepetycje język polski Certyfikat Ekorki.plWarszawa Mapa
Bemowo,Jelonki,Włochy,Centrum
50 złprzedwczorajE-mail Komórka

Niezbędna pomoc w powtórzeniu materiału sprawiającego trudności i nie tylko.
 

19278Korepetycje język polskiWarszawa
Bemowo, Jelonki, Wola
40 złprzedwczorajE-mail Komórka

Z wykształcenia jestem magistrem dziennikarstwa. Zajmuję się korektą stylistyczną i merytoryczną tekstów (pomagam w pisaniu prac zaliczeniowych, licencjackich i magisterskich), a także nauczaniem gramatyki języka polskiego i poprawnego posługiwania się nim w mowie i w piśmie (wypracowania, krótkie formy wypowiedzi, rozprawki, charakterystyki, opisy, opowiadania, itd.) Mam doświadczenie (...)
 

63683Korepetycje język polski Certyfikat Ekorki.plCzęstochowa Mapa

40 zł2017-08-17E-mail Komórka

Nauczyciel - szkoła średnia. Przygotowanie do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym. Praca na arkuszach egzaminacyjnych. Bieżąca pomoc w lekcjach z zakresu szkoły średniej - nadrabianie zaległości, przygotowanie do olimpiad. W ramach zajęć: - nauka pisania wypracowań typu maturalnego, - ćwiczenie czytania ze zrozumieniem, - rozwijanie (...)
 

80211Korepetycje język polski Certyfikat Ekorki.plWarszawa, Legionowo, Jabłonna Mapa
Tarchomin, Białołęka,Choszczówka
80 zł2017-08-16E-mail Komórka

Jestem filologiem, nauczycielką i tłumaczem w prawie 10 letnim doświadczeniem w nauczaniu dzieci i młodzieży. Zajmuję się nauczaniem języka angielskiego oraz pomocą w nauce dla dzieci w zakresie programu szkoły podstawowej i gimnazjum. Jestem również certyfikowanym trenerem technik pamięciowych, które wykorzystuję podczas moich zajęć. Zapewniam zajęcia z dojazdem do ucznia oraz (...)
 

34776Korepetycje język polskiZąbki, Zielonka, Kobyłka, Marki, Wołomin Mapa
Targówek, Praga, Wawer
50 zł2017-08-14E-mail Gadu-Gadu Komórka

Chcesz zacząć solidne przygotowania do matury lub testu gimnazjalnego? ABSOLWENTKA WYDZIAŁU POLONISTYKI I WYDZIAŁU DZIENNIKARSTWA UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO chętnie pomoże w kłopotach z językiem polskim, pracami pisemnymi, prezentacją maturalną a także BARDZO DOBRZE przygotuje do poprawek i egzaminów: gimnazjalnych i matury. zapraszam.
 

83427Korepetycje język polskiRybnik-chwałowice

40 zł2017-08-11E-mail Komórka

Nauczyciel licealny z 18-letnim stażem. Od kilkunastu lat czynny egzaminator na maturze pisemnej i ustnej. Ukończone liczne kursy i szkolenia przedmiotowe. Doświadczenie w nauczaniu indywidualnym uczniów z dysfunkcjami. Doświadczenie profesjonalnego korektora. W grupach 2-3 osobowych lekcje tańsze. Możliwe też korepetycje poprzez media internetowe.
 

84870Korepetycje język polskiOlesno, Opole

30 zł2017-08-08E-mail Komórka

Jestem studentką filologii polskiej Uniwersytetu Opolskiego i oferuję korepetycje z zakresu języka polskiego - analizę tekstów literackich, ćwiczenie płynności w pisaniu oraz mowie, rozwijanie umiejętności czytania ze zrozumieniem, pomoc w odrabianiu zadań domowych. Zakres materiału obejmuje wszystkie poziomy nauczania - zaczynając od sześciolatków, kończąc na maturzystach. Przygotowuję (...)
 

71363Korepetycje język polskiOlsztyn
Pieczewo
30 zł2017-07-19E-mail Komórka

Witam. Zapewniam, że nie nudzę!!! Jestem nauczycielem mianowanym z 10-letnim stażem pracy w szkole. Mogę zagwarantować profesjonalizm i ciekawą formę spotkań. Moje zajęcia dowodzą, że nauka języka polskiego może być przyjemna :) Udzielam korepetycji dzieciom ze szkoły podstawowej, młodzieży gimnazjalnej i licealnej, a także dorosłym. Przygotowuję do sprawdzianów (obejmujących (...)
 

81760Korepetycje język polskiBiałystok

25 zł2017-07-19E-mail Komórka

Jestem doświadczoną nauczycielką i wieloletnią korepetytorką. Pomogę w nauce na każdym szczeblu edukacji. Nauczę w jaki sposób czytać teksty, by je rozumieć, a prace pisemne przestaną być trudne i nudne. Rzetelnie przygotuję do egzaminu maturalnego, gimnazjalnego oraz szóstoklasisty. Od lat prowadzę kursy przygotowujące do ważnych sprawdzianów. Wszyscy moi uczniowie zdają egzaminy (...)
 

72858Korepetycje język polskiBydgoszcz

40 zł2017-07-19E-mail Gadu-Gadu Komórka

POMOC W ODRABIANIU LEKCJI Drodzy Rodzice! Jeśli oboje pracujecie do późna, i nie macie pewności, czy Wasze dziecko odrabia po szkole lekcje, czy rzetelnie przygotowuje się do sprawdzianów i prac klasowych, to nasza oferta jest dla Was. Nadrabianie zaległości, opieka nad uczniem. Nauka czytania, nastawienie na czytanie ze zrozumieniem. Pomoc w pisaniu wszelkiego rodzaju prac, (...)
 

82106Korepetycje język polskiWarszawa, Praga Południe Mapa
Praga Południe
40 zł2017-07-18E-mail Komórka

Poprawki skutecznie! Doświadczona polonistka, autorka książek dla uczniów, skutecznie pomoże w przygotowaniu do egzaminów poprawkowych (wszystkie poziomy nauczania, matura). Uzupełnienie każdego typu zaległości, analiza i interpretacja tekstów. Zapraszam uczniów gimnazjów, liceów, techników, szkół dla dorosłych. Indywidulne podejście do ucznia, bezstresowa (...)
 

67100Korepetycje język polskiWarszawa
Ochota, plac Narutowicza
50 zł2017-07-17E-mail Komórka

666-721-877;787-787-109 Korepetycji udziela nauczycielka z Ochoty. Przygotowuje do egzaminów maturalnych i gimnazjalnych. Radzi i uczy na co zwracać uwagę w wypowiedziach ustnych i pisemnych.
 

79735Korepetycje język polskiWarszawa

60 zł2017-07-17E-mail Komórka

Jestem magistrem Filologii Polskiej, nauczycielem języka polskiego w liceum z 20letnim stażem, egzaminatorem Nowej Matury; mam bardzo duże doświadczenie w udzielaniu korepetycji z zakresu szkoły średniej, ale też gimnazjum. Profesjonalnie, rzetelnie i z pełnym powodzeniem przygotowuję do ustnej i pisemnej matury z języka polskiego, pomagam w nadrobieniu zaległości i dokształcaniu, (...)
 

82542Korepetycje język polskiWarszawa, Wołomin, Zielonka, Kobyłka Mapa

40 zł2017-07-15E-mail Gadu-Gadu Skype Telefon Komórka

Witam, Jeśli potrzebujesz pomocy w przygotowaniu do egzaminu poprawkowego, masz zaległości, których sam nie nadrobisz potrzebujesz pomocy, osoby, która Ci wyjaśni kwestie gramatyki, zagadnienia literatury w sposób przystępny, wówczas możesz skontaktować się ze mną. Chętnie pomogę, dostosowując się do Twoich potrzeb. Przygotowałem z sukcesem wiele osób, którym groziło niezaliczenie (...)
 

77336Korepetycje język polskiSosnowiec, Katowice, Dąbrowa, Będzin

50 zł2017-07-11E-mail Komórka

Egzaminator maturalny z j. polskiego, 20-letnie doświadczenie zawodowe, dyplom terapeuty pedagogicznego, doświadczenie w pracy z uczniem dyslektycznym, dyplom w dziedzinie filozofii i etyki, udziela korepetycji w zakresie programowym szkoły gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej. Przygotowanie do matury pisemnej i ustnej na poziomie podstawowym i rozszerzonym oraz do egzaminów (...)
 

27760Korepetycje język polskiWarszawa Mapa
Praga Południe
50 zł2017-07-10E-mail Komórka

Proszę też o kontakt mailowy, Systematyczne i gruntowne przygotowanie do MATURY. Egzaminator maturalny. mam tez doświadczenie w pracy z uczniem z dysfunkcjami. W czasie zajęć uczymy się pisać wypracowanie zgodnie z przyjętym schematem oceniania ćwiczymy czytanie ze zrozumieniem, przygotowujemy wypowiedzi ustne . Dodatkowe zadania, uczeń otrzymuje jako pracę domową, Nie (...)
 

75200Korepetycje język polskiGdańsk Mapa
Oliwa
50 zł2017-07-02E-mail Komórka

Jestem doświadczoną polonistką z liceum i zarazem egzaminatorem na maturze.Przygotowuję do matury ustnej oraz egzaminu pisemnego z języka polskiego,a także pomagam w sporządzaniu prac stylistycznych i powtórkach przerobionego już materiału.
 

 
 
DALSZE WYNIKI
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 .. 116 >>
 
 
 
NAWIGACJA
<< Wstecz | szukanie wg miasta | wg województwa | zaawansowane
 
wszystkie prawa zastrzeżone © ekorki.pl 2013