Ekorki

korepetycje & korepetytorzy - giełda korepetycji

zaloguj się

Pomoc on-line

Korepetycje język polski

ZNALEZIONYCH OGŁOSZEŃ2887
PARAMETRYszukanie zaawansowane
SORTOWANIEwg daty aktualizacji (malejąco)Korepetycje język polski - wyniki strona 1 z 116 RSS

# Przedmiot Miasto Cena Aktualizacja ASC Kontakt
 
69128Korepetycje język polskiKraków
Śródmieście, Centrum miasta
45 zł2017-05-11E-mail Gadu-Gadu Komórka

Czynna nauczycielka liceum - EGZAMINATOR MATURALNY zaprasza na lekcje z : JĘZYKA POLSKIEGO przygotowując do: - MATURY PISEMNEJ oraz USTNEJ - KAŻDY POZIOM (podstawowy lub rozszerzony) - EKSPRESOWE POWTÓRKI do egzaminów: testu szóstoklasisty, egzaminu gimnazjalnego i MATURALNEGO ***KOREPETYCJE - pomoc uczniom/ dorosłym mającym problem z językiem polskim ! Oferuję przygotowanie (...)
 

81608Korepetycje język polskiPoznań Mapa

20 zł2017-01-17E-mail Komórka

Matura próbna poszła Ci gorzej niż sądziłeś? Chcesz zrobić solidne powtórzenie z polskiego w ferie? Czytasz o właściwym kursie powtórzeniowym! Możesz zapisać się na jeden z naszych trzech kursów powtórzeniowych, które są organizowane w I i II tygodniu ferii zimowych w godzinach 9.00-12.15 oraz 12.45-16.00. Kursy odbywają się w małych grupach (max. 8 osób!). Materiał do powtórzenia (...)
 

13117Korepetycje język polskiWarszawa Mapa
Mokotów, Powiśle, Wilanów, Śródmieście
60 zł2016-10-20E-mail Komórka

Nauczycielka w LO. Absolwentka filologii polskiej i dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Staż w udzielaniu korepetycji: 14 lat. Lekcje prowadzę bezstresowo i interesująco,wymagam od uczniów aktywności w zajęciach. Przygotowuję uczniów do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Pomagam w pisaniu bieżących prac i wypracowań. Serdecznie zapraszam.
 

69643Korepetycje język polskiBydgoszcz

30 zł2017-06-20E-mail

Przyjazny nauczyciel w zasięgu ręki.PRZYGOTOWANIE DO POPRAWEK, NADRABIANIE ZALEGŁOŚCI PROGRAMOWYCH,POWTÓRZENIE MATERIAŁU- ZAJĘCIA RÓWNIEŻ W WAKACJE.:) Skutecznie uczę gramatyki, pisania wypracowań, analizy i interpretacji wierszy, lektur. Po pierwszej lekcji określam potrzeby ucznia ustalam metody pracy. Zapewniam, że wspólnie z rodzicami i uczniem wypracujemy najbardziej dogodną (...)
 

85430Korepetycje język polskiOlsztyn

40 zł2017-06-11E-mail Komórka

Szukasz pomocy w przygotowaniu do matury, egzaminu gimnazjalnego, konkursu polonistycznego, a może potrzebujesz konsultacji przy pisaniu pracy dyplomowej lub po prostu potrzebne Ci jest wsparcie w zakresie języka polskiego przy nauce, pracy, redagowaniu tekstów? Szkolenia z zakresu języka polskiego organizuję już od wielu lat i mogę pochwalić się samymi świetnymi wynikami zarówno (...)
 

82106Korepetycje język polskiWarszawa, Praga Południe Mapa
Praga Południe
40 złprzedwczorajE-mail Komórka

Poprawki skutecznie! Doświadczona polonistka, autorka książek dla uczniów, skutecznie pomoże w przygotowaniu do egzaminów poprawkowych (matura i wszystkie poziomy nauczania). Uzupełnienie każdego typu zaległości, analiza i interpretacja tekstów. Zapraszam uczniów gimnazjów, liceów, techników, szkół dla dorosłych. Indywidulne podejście do ucznia, bezstresowa (...)
 

59834Korepetycje język polskiWarszawa Mapa
Mokotów, Ursynów, Wilanów,
90 zł2017-06-21E-mail Komórka

Czy martwią Państwa szkolne problemy Waszego dziecka? Nauka staje się stresem? Dziecko ma kłopoty z czytaniem, rozumieniem tekstu, problemy z ortografią, redagowaniem pisemnych wypowiedzi? Zapewniam pomoc dzieciom z problemami edukacyjnymi oraz reedukację, połączoną z budowaniem pozytywnej samooceny. Oferuję szeroko zakrojone wsparcie w zakresie: języka polskiego, matematyki oraz (...)
 

67100Korepetycje język polskiWarszawa
Ochota, plac Narutowicza
50 zł2017-06-21E-mail Komórka

666-721-877;787-787-109 Korepetycji udziela nauczycielka z Ochoty. Przygotowuje do egzaminów maturalnych i gimnazjalnych. Radzi i uczy na co zwracać uwagę w wypowiedziach ustnych i pisemnych.
 

85327Korepetycje język polski Certyfikat Ekorki.plWarszawa Mapa
Bemowo,Jelonki,Włochy,Centrum
50 zł2017-06-20E-mail Komórka

Niezbędna pomoc w powtórzeniu materiału sprawiającego trudności i nie tylko.
 

43185Korepetycje język polskiKraków Mapa
Skawina
45 zł2017-06-20E-mail Gadu-Gadu Komórka

Ukończyłam polonistykę na UJ. Korepetycji udzielam od 10 lat. Specjalizuję się w przygotowaniu do matury z języka polskiego. Program zajęć każdorazowo dopasowuję do indywidualnych potrzeb ucznia – więcej czasu poświęcam tym aspektom, które sprawiają problemy. Przygotowany przeze mnie autorski cykl korepetycji maturalnych obejmuje kilka elementów: pisanie wypracowań, praca (...)
 

71363Korepetycje język polskiOlsztyn
Pieczewo
30 zł2017-06-09E-mail Komórka

Witam. Zapewniam, że nie nudzę!!! Jestem nauczycielem mianowanym z 10-letnim stażem pracy w szkole. Mogę zagwarantować profesjonalizm i ciekawą formę spotkań. Moje zajęcia dowodzą, że nauka języka polskiego może być przyjemna :) Udzielam korepetycji dzieciom ze szkoły podstawowej, młodzieży gimnazjalnej i licealnej, a także dorosłym. Przygotowuję do sprawdzianów (obejmujących (...)
 

81760Korepetycje język polskiBiałystok

25 zł2017-06-07E-mail Komórka

Jestem doświadczoną nauczycielką i wieloletnią korepetytorką. Pomogę w nauce na każdym szczeblu edukacji. Nauczę w jaki sposób czytać teksty, by je rozumieć, a prace pisemne przestaną być trudne i nudne. Rzetelnie przygotuję do egzaminu maturalnego, gimnazjalnego oraz szóstoklasisty. Od lat prowadzę kursy przygotowujące do ważnych sprawdzianów. Wszyscy moi uczniowie zdają egzaminy (...)
 

60732Korepetycje język polskiWarszawa Mapa
Ursynów, metro Imielin
70 zł2017-06-06E-mail Komórka

Jestem nauczycielką-10 lat pracy na KAŻDYM poziomie nauczania. Zawodowo przygotowuję młodzież do egzaminu gimnazjalnego i maturalnego z b.dobrym wynikiem.POMOGĘ zarówno w opanowaniu bieżącego materiału,jak i w nadrobieniu zaległości,nauczę czytać ze zrozumieniem i tworzyć rożne formy wypowiedzi typu: rozprawka, opis przeżyć i inne; objaśnię zawiłości gramatyczne,podpowiem "co poeta (...)
 

38540Korepetycje język polskiWarszawa Mapa

80 zł2017-06-05E-mail Komórka

Jestem doktorantką i nauczycielką języka polskiego w jednej z warszawskich szkół. Przygotowuję moich uczniów przede wszystkim do matury pisemnej oraz ustnej, jak również do egzaminu gimnazjalnego, kartkówek i testów. Dysponuję bogatym księgozbiorem. Dotychczas wszyscy moi uczniowie zdali bardzo dobrze egzaminy, do których ich przygotowywałam. Robię również korekty prac zaliczeniowych, (...)
 

19278Korepetycje język polskiWarszawa
Bemowo, Jelonki, Wola
40 zł2017-06-01E-mail Komórka

Z wykształcenia jestem magistrem dziennikarstwa. Zajmuję się korektą stylistyczną i merytoryczną tekstów (pomagam w pisaniu prac zaliczeniowych, licencjackich i magisterskich), a także nauczaniem gramatyki języka polskiego i poprawnego posługiwania się nim w mowie i w piśmie (wypracowania, krótkie formy wypowiedzi, rozprawki, charakterystyki, opisy, opowiadania, itd.) Mam doświadczenie (...)
 

74931Korepetycje język polskiRybnik Mapa
Śródmieście
40 zł2017-05-27E-mail Telefon Komórka

Udzielam korepetycji z języka polskiego(mgr filologii polskiej –nauczyciel dyplomowany, egzaminator OKE): - pomagam uczniom mającym problem z językiem polskim; * oferuję przygotowanie do matury, jak również do egzaminu gimnazjalnego. Moje cechy to m. in.: cierpliwość, doświadczenie, życzliwy stosunek do ucznia, pomoc w przygotowaniu do nowej formuły egzaminu ustnego na maturze, (...)
 

76396Korepetycje język polskiPoznań
os. Stare Żegrze
25 zł2017-05-25E-mail Gadu-Gadu Komórka

Posiadam duże doświadczenie w przygotowaniu do prezentacji maturalnej a także w pisaniu prac zaliczeniowych.
 

19406Korepetycje język polskiPoznań Mapa
Os. Przyjaźni, Winogrady
50 zł2017-05-17E-mail Telefon Komórka

Zajęcia dostosowane do indywidualnych potrzeb ucznia, na każdym poziomie edukacji, prowadzone przez doktora nauk humanistycznych. Również pomoc w pisaniu prac domowych, zaliczeniowych, rocznych itp., przygotowanie wystąpień maturalnych. Zapewniam miłą atmosferę :) oraz materiały dodatkowe. Przygotowanie do egzaminu szóstoklasisty, egzaminów gimnazjalnych oraz matury. Prowadzę (...)
 

44516Korepetycje język polskiWrocław Mapa
ul. Mielecka
38 zł2017-05-14E-mail Komórka

Udzielam korepetycji od wielu lat. Nauczam w zakresie od IV klasy szkoły podstawowej aż po maturę. Ukończyłem filologię polską na Uniwersytecie Wrocławskim. Przyjmuję uczniów w domu, a także dojeżdżam do nich. - przygotowuję do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym oraz egzaminu gimnazjalnego i testu szóstoklasisty - pomagam w bieżącej nauce (lektury, gramatyka itp.) - (...)
 

25238Korepetycje język polskiWarszawa Mapa
Ursynów, Mokotów, Śródmieście
45 zł2017-05-13E-mail Gadu-Gadu Komórka

Egzaminy maturalne 2017 NOWA MATURA Egzaminy do liceum KOREPETYCJE, ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE POMOGĘ w przygotowaniu do maturY ustnEJ,!Język Polski - gramtyka,nauka interpretacji utworów,testy oraz nauka prezentacji,EGZAMINY - również GIMNAZJUM oraz PODSTAWÓWKA-PEŁEN ZAKRES,SPRAWDZANIE PRAC, WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE, UW, LO. IM.STEFANA BATOREGO ,PODYPLOMOWE STUDIA PEDAGOGICZNE !OLIMPIADA,REFERENCJE (...)
 

48688Korepetycje język polskiBydgoszcz Mapa
Śródmieście
50 zł2017-05-11E-mail Gadu-Gadu Skype Komórka

Pomoc przede wszystkim licealistom, gimnazjalistom i tym, którzy mają przed sobą WAŻNY EGZAMIN !!!! Sprawdzam wszelkie prace, poprawiam i pomagam w redakcji wypowiedzi,przygotowuję z UCZNIEM wypowiedzi,interpretacje, świadczę każdą pomoc polonistyczną. O mnie: Jestem dyplomowanym nauczycielem, po studiach na UAM oraz po podyplomowych studiach w Warszawskiej Szkole filmowej. Miła, (...)
 

66355Korepetycje język polskiWarszawa
Wola
35 zł2017-05-05E-mail Gadu-Gadu Komórka

Wszelka pomoc w zakresie nauki języka polskiego, poprawnej wymowy, ortografii oraz przy pracach pisemnych
 

80872Korepetycje język polskiKraków
Krowodrza, Azory, Łobzów
35 zł2017-05-02E-mail Komórka

Język polski - MATURA - korepetycje - zapraszam :) Witam serdecznie, oferuję korepetycje z języka polskiego (zakres od szkoły podstawowej do wyższej uczelni) z naciskiem na przygotowanie do matury (pomoc przy bieżącym materiale, przy prezentacji maturalnej i przygotowanie do części pisemnej). Jestem dyplomowanym nauczycielem języka polskiego z doświadczeniem (10 lat). Zapraszam (...)
 

84722Korepetycje język polskiWarszawa

45 zł2017-04-23E-mail Komórka

Przygotuję do poprawy matury z języka polskiego, zapraszam również gimnazjalistów i licealistów, którzy nie zaliczyli tego przedmiotu. 100% skuteczności. Dojeżdżam do ucznia, jestem dyspozycyjna całe wakacje. Zapraszam do kontaktu via tel.
 

82616Korepetycje język polskiWarszawa
Bielany, Bemowo, Żoliborz, Wola
60 zł2017-04-20E-mail Telefon Komórka

PROFESJONALNE PRZYGOTOWANIE do egzaminu maturalnego. Pomoc w opanowaniu bieżącego materiału i uzupełnieniu ewentualnych zaległości. MATURA (poziom podstawowy i rozszerzony) - matura ustna, - konteksty interpretacyjne, - rozwiązywanie testów sprawdzających umiejętność czytania ze zrozumieniem, -pisanie własnego tekstu na podstawie fragmentów lektury. Pracuję również z uczniami (...)
 

 
 
DALSZE WYNIKI
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 .. 116 >>
 
 
 
NAWIGACJA
<< Wstecz | szukanie wg miasta | wg województwa | zaawansowane
 
wszystkie prawa zastrzeżone © ekorki.pl 2013