Ekorki

korepetycje & korepetytorzy - giełda korepetycji

zaloguj się

Pomoc on-line

Korepetycje język niemiecki

ZNALEZIONYCH OGŁOSZEŃ3839
PARAMETRYszukanie zaawansowane
SORTOWANIEwg miasta (rosnąco)Korepetycje język niemiecki - wyniki strona 1 z 154 RSS

# Przedmiot Miasto DESC Cena Aktualizacja Kontakt
 
58278Korepetycje język niemieckiKraków Mapa
Czyżyny
40 zł2017-08-31E-mail Gadu-Gadu Komórka

Jestem absolwentem Lingwistyki Stosowanej UW. Specjalizuję się w nauce języków obcych osób, które chcą nadrobić zaległości, lub mają nadzieję na szybką i bezbolesną poprawę swojej znajomości. Ogólnie mówiąc, jeśli ktoś stara się wmówić Ci że jesteś beznadziejny, nie ma racji - i ja pomogę Ci to udowodnić. Lekcje prowadzone przeze mnie są bardzo atrakcyjne, z dużą dawką humoru. Największy (...)
 

85312Korepetycje język niemieckiPoznań Mapa
Osiedle Zwycięstwa
45 zł2017-02-08E-mail Telefon Komórka

Absolwent filologii germańskiej udzieli korepetycji z języka niemieckiego na każdym poziomie zaawansowania. Mam już 8 letni staż korepetytorski oraz wielokrotny pobyt w Niemczech za sobą. Oferuję konwersacje, przygotowanie do certyfikatów i egzaminów oraz naukę niemieckiego pod kątem zawodowym. Wiek oraz poziom przyswajania wiedzy nie grają dla mnie roli, do każdego podchodzę (...)
 

85329Korepetycje język niemieckiPoznań Mapa
Winogrady
50 zł2017-08-17E-mail Komórka

Muttersprachler Helmut - język ojczysty niemiecki ... Lust zu plaudern - aber auch Angst davor? mit einem geschwätzigen Papagei gehts leichter ... jest ochota na gadanie - ale też lęk przed nim? wespół z gadatliwą papugą pójdzie łatwiej ... wszystkie poziomy - wszystkie oczekiwania przyjmuję wyłącznie w swojej siedzibie na Winogradach no ewentualnie Skype można rozważyć (...)
 

81796Korepetycje język niemieckiBielsko-Biała
kozy, bestwina, czechowice,pisarzowice
40 zł2017-08-22E-mail Komórka

Udzielę korepetycji z języka niemieckiego na każdym poziomie językowym. Stawiam na komunikację a gramatykę sprowadzam do min. Od 12 lat nauczam w szkole publicznej, 6 lat w szkole językowej. jestem nauczycielem mianowanym. Przygotowuję do egzaminów gimnazjalnych, maturalnych, egzaminów poprawkowych. Od lat przygotowuję swoich kursantów do egzaminów Goethe Institut, TELC itd. Korepetycje (...)
 

8714Korepetycje język niemieckiKatowice, Chorzów, Sosnowiec, Dąbrowa G Mapa

40 zł2017-09-09E-mail Komórka

Jestem doświadczonym i stale rozwijającym się nauczycielem i pedagogiem. Języki obce oraz nauczanie i wychowanie to moja pasja. Lubię moich uczniów oraz to, co robię. Jako lingwista znam dobrze kilka języków obcych. Studiowałem m. in. w Uniwersytecie Jagiellońskim, ukończyłem szkolenia metodyczne w Uniwersytecie w Rosji oraz odbyłem liczne praktyki pedagogiczne w ramach filologii (...)
 

42696Korepetycje język niemieckiWarszawa Mapa

50 zł2017-07-31E-mail Komórka

Od podstaw po Wirtschaftsdeutsch; nadrabianie braków (poprawki, terminy "ostat. szansy"), egz., matura, konwersacje. Szybsza nauka dzięki mat. własnym lektora. Doświadczenie: nauczyciel, lektor (college w W-wie), zajęcia pryw. od 1989r., 13-letnia współpraca z prezesami-Niemcami w zagranicz. koncernach w charakterze szefa biura, tłumaczenia dla biur tłum., w tym: tłum. książki (...)
 

24064Korepetycje język niemieckiWarszawa Mapa
Marsa, Chełmżyńska i Okularowa
50 złwczorajE-mail Komórka

Od 15 lat pracuję jako nauczyciel j. niemieckiego w szkole ponadgimnazjalnej. Od 9 lat jestem egzaminatorem na maturze z j. niemieckiego. Jestem także trenerem rozwoju osobistego - uczę m.in. dzieci, młodzież i dorosłych technik prezentacji i autoprezentacji ( jak zaprezentować się na ezgaminie lub rozmowie kwalifikacyjnej), mnemotechnik (technik uczenia się). Nieważne, czy jesteś (...)
 

75194Korepetycje język niemieckiZgierz
Osiedle 650-lecia i okolice
30 zł2017-05-08E-mail Telefon Komórka

Jestem magistrem filologii germańskiej, zdałem certyfikat C1 Goetheinstitut, jestem laureatem konkursu literackiego organizowanego przez Centrum Herdera Uniwersytetu Gdańskiego. Oferuję szeroki wybór własnych materiałów, pomocy naukowych. Oprócz korepetycji możliwe są konwersatoria i nauka języka od podstaw.
 

73798Korepetycje język niemieckiPoznań Mapa
Wilda
30 zł2014-10-08Zablokowane E-mail Komórka

 

83269Korepetycje język niemieckiWarszawa

90 zł2016-03-30Zablokowane E-mail

 

85136Korepetycje język niemiecki Libiąż, Tychy, Katowice, Kraków Mapa

35 zł2017-03-07E-mail Telefon

Absolwent filologii germańskiej udzieli korepetycji z języka niemieckiego na wszystkich poziomach (A1, A2, B1, B2, C1, C2) oraz pomocy w przygotowaniu do egzaminu maturalnego i egzaminów: ZD, Zertifikat Mittelstufe Prüfung, Zertifikat Oberstufe Prüfung. Więcej informacji pod numerem telefonu: 602 131 686. Serdecznie zapraszam!
 

79131Korepetycje język niemieckiBędzin, Sosnowiec, Katowice

55 zł2016-11-02E-mail

Jestem absolwentką Uniwersytetu Śląskiego, mgr filologii germańskiej o profilu nauczycielskim. Od siedmiu lat prowadzę zajęcia indywidualne, lektoraty w firmach, konwersacje. Zajęcia prowadzę na wszystkich poziomach zaawansowania, od początkujących poprzez poziom B1, B2 aż do C1. W mojej ofercie znajdą Państwo m.in. : - zajęcia przygotowane indywidualnie do potrzeb kursanta, (...)
 

27977Korepetycje język niemieckiBielsko-Biała

40 zł2017-06-28E-mail Skype Komórka

udzielam korepetycji dzieciom, młodzieży oraz dorosłym na rożnych poziomach zaawansowania. Przygotowuję do różnego typu egzaminów, prowadzę konwersacje, a także lekcje przez internet. Zapraszam
 

69806Korepetycje język niemieckiBłonie, Ożarów, Leszno, Sochaczew
Warszawa
50 zł2017-09-14E-mail Komórka

Witam! Jestem nauczycielem języka niemieckiego - w zakresie dla początkujących i zaawansowanych, mam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu dzieci i młodzieży. Uczę również języka francuskiego (dla początkujących) i angielskiego (dla początkujących i zaawansowanych) oraz gry na gitarze i keyboardzie. Lekcje odbywają się w Błoniu. Oferuję profesjonalne podejście - zapraszam serdecznie!
 

72857Korepetycje język niemieckiBydgoszcz

40 zł2017-07-19E-mail Gadu-Gadu Komórka

Język niemiecki - wszystkie poziomy - praca z dziećmi (szkoła podstawowa) - praca z młodzieżą (gimnazjum, szkoły ponadpodstawowe) - praca z osobami dorosłymi - przygotowanie do matury (podstawowa, rozszerzona) - przygotowanie do certyfikatów - niemiecki w biznesie, prawie Prowadzę KONWERSACJE, pomogę napisać wypracowania, korespondencję okolicznościową, wystąpienia. Posiadam (...)
 

78414Korepetycje język niemieckiBydgoszcz Mapa

40 zł2017-03-21E-mail Komórka

Język niemiecki - wszystkie poziomy - praca z dziećmi (szkoła podstawowa) - praca z młodzieżą (gimnazjum, szkoły ponadpodstawowe) - praca z osobami dorosłymi - przygotowanie do matury (podstawowa, rozszerzona) - przygotowanie do certyfikatów - niemiecki w biznesie, prawie Prowadzę KONWERSACJE, pomogę napisać wypracowania, korespondencję okolicznościową, wystąpienia. Posiadam (...)
 

49843Korepetycje język niemieckiBydgoszcz
Niemcz, Osielsko, Żołędowo, Fordon
50 zł2017-07-20E-mail Komórka

Osielsko, Niemcz, Maksymilianowo, Żołędowo, Bydgoszcz-Fordon, egzaminator maturalny i gimnazjalny, lektor kursów, w tym biznesowych, doświadczenie (15 lat) z różnymi grupami wiekowymi i na różnych poziomach zaawansowania; cena zawiera koszt dojazdu i podlega negocjacji w przypadku większej niż 1 lekcji w tygodniu; zapraszam
 

39328Korepetycje język niemieckiBytom
Karb, Miechowice, Szombierki
35 zł2017-02-25E-mail

Witam, z wykształcenia jestem nauczycielem j. niemieckiego i chętnie udzielę lekcji na każdym poziomie zaawansowania (szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła średnia, a także dorośli). Zapraszam również maturzystów! Zajęcia w tygodniu jak i w weekendy (do uzgodnienia). Jestem z Miechowic, zapraszam osoby z okolic.
 

53358Korepetycje język niemieckiCzeladź

40 zł2017-04-03E-mail Komórka

Nauczyciel j. niemieckiego oferuje indywidualne zajęcia z języka.Stosuję nowoczesne metody nauki z naciskiem na konwersacje.Pomagam również w zaległościach szkolnych, przygotowuję do matury - wszystko zależy od potrzeb uczącego się. Posiadam doskonałe materiały dydaktyczne, zwracam uwagę na indywidualne potrzeby ucznia i oferuję miłą atmosferę prowadzonych zajęć. Doświadczenie (...)
 

12808Korepetycje język niemieckiCzęstochowa Mapa
Dźbów
25 zł2017-06-27E-mail Komórka

Przy dojeździe do ucznia + 15zł
 

74308Korepetycje język niemieckiCzęstochowa Mapa
Raków, Błeszno, Wrzosowiak, Śródmieście
40 zł2016-10-22E-mail Gadu-Gadu Komórka

ukończone kursy językowe Mittelstufe i Oberstufe w Niemczech, dwuletni pobyt w Niemczech w charakterze Au- pair, nauczyciel i lektor
 

84920Korepetycje język niemieckiDąbrowa Górnicza
Centrum, Mydlice
34 zł2016-09-16E-mail Komórka

*czynny nauczyciel języka niemieckiego w liceum i szkole podstawowej i języka angielskiego w szkole podstawowej* przygotowanie do matury! Doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi Przygotowuje do matury, egzaminów, sprawdzianów, testów Jestem egzaminatorem maturalnym z języka niemieckiego. Posiadam liczne materiały do pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi Miła i przyjazna (...)
 

69087Korepetycje język niemieckiGdynia Mapa

40 zł2017-04-23E-mail Komórka

Jestem absolwentką Germanistyki na Uniwersytecie Gdańskim.Jestem również stypendystką DAAD oraz posiadam certyfikat z dydaktyki i metodyki nauczania języka niemieckiego z uniwersytetu w Trierze. Posiadam również certyfikat CAE więc chętnie udzielam także korepetycji z języka angielskiego.Wszystkie zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny.Nauczam terenie Rumi, Redy i Wejherowo. (...)
 

60323Korepetycje język niemieckiGdynia Mapa
Gdynia i okolice
40 zł2017-03-27E-mail Gadu-Gadu Skype Tlen Komórka

Niemiecki - wszystkie poziomy:). Dzieci, młodzież, dorośli. Pomoc w nadrabianiu zaległości i w przygotowaniu do testów kompetencji w gimnazjum, matur w liceum i technikum oraz certyfikatów ZD i ZMP. Jeżeli czujesz, że masz problemy z nauką j. niemieckiego, ZAPRASZAM, na pewno coś poradzimy. Nauka w miłej atmosferze i na dobrym poziomie. Możliwość dojazdu do ucznia. Gdynia i okolice. Kontakt: (...)
 

52903Korepetycje język niemieckiGorzów Wielkopolski
os. Staszica
30 zł2017-04-09E-mail Telefon Komórka

Wieloletnie doświadczenie i bardzo dobry kontakt z uczniami oraz duża ilość materiałów pomocniczych pozwala na szybką naukę języka Cena: 30 zł/60 min 50 zł.60 min studia
 

 
 
DALSZE WYNIKI
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 .. 154 >>
 
 
 
NAWIGACJA
<< Wstecz | szukanie wg miasta | wg województwa | zaawansowane
 
wszystkie prawa zastrzeżone © ekorki.pl 2013