Ekorki

korepetycje & korepetytorzy - giełda korepetycji

zaloguj się

Pomoc on-line

Korepetycje język niemiecki

ZNALEZIONYCH OGŁOSZEŃ3840
PARAMETRYszukanie zaawansowane
SORTOWANIEwg daty aktualizacji (malejąco)Korepetycje język niemiecki - wyniki strona 1 z 154 RSS

# Przedmiot Miasto Cena Aktualizacja ASC Kontakt
 
85329Korepetycje język niemieckiPoznań Mapa
Winogrady
50 zł2017-05-30E-mail Komórka

Muttersprachler Helmut - język ojczysty niemiecki ... Lust zu plaudern - aber auch Angst davor? mit einem geschwätzigen Papagei gehts leichter ... jest ochota na gadanie - ale też lęk przed nim? wespół z gadatliwą papugą pójdzie łatwiej ... wszystkie poziomy - wszystkie oczekiwania przyjmuję wyłącznie w swojej siedzibie na Winogradach no ewentualnie Skype można rozważyć (...)
 

85312Korepetycje język niemieckiPoznań Mapa
Osiedle Zwycięstwa
45 zł2017-02-08E-mail Telefon Komórka

Absolwent filologii germańskiej udzieli korepetycji z języka niemieckiego na każdym poziomie zaawansowania. Mam już 8 letni staż korepetytorski oraz wielokrotny pobyt w Niemczech za sobą. Oferuję konwersacje, przygotowanie do certyfikatów i egzaminów oraz naukę niemieckiego pod kątem zawodowym. Wiek oraz poziom przyswajania wiedzy nie grają dla mnie roli, do każdego podchodzę (...)
 

24064Korepetycje język niemieckiWarszawa Mapa
Marsa, Chełmżyńska i Okularowa
50 zł2017-05-29E-mail Komórka

Od 15 lat pracuję jako nauczyciel j. niemieckiego w szkole ponadgimnazjalnej. Od 9 lat jestem egzaminatorem na maturze z j. niemieckiego. Jestem także trenerem rozwoju osobistego - uczę m.in. dzieci, młodzież i dorosłych technik prezentacji i autoprezentacji ( jak zaprezentować się na ezgaminie lub rozmowie kwalifikacyjnej), mnemotechnik (technik uczenia się). Nieważne, czy jesteś (...)
 

75194Korepetycje język niemieckiZgierz
Osiedle 650-lecia i okolice
30 zł2017-05-08E-mail Telefon Komórka

Jestem magistrem filologii germańskiej, zdałem certyfikat C1 Goetheinstitut, jestem laureatem konkursu literackiego organizowanego przez Centrum Herdera Uniwersytetu Gdańskiego. Oferuję szeroki wybór własnych materiałów, pomocy naukowych. Oprócz korepetycji możliwe są konwersatoria i nauka języka od podstaw.
 

42696Korepetycje język niemieckiWarszawa Mapa

50 zł2017-03-13E-mail Komórka

Od podstaw po Wirtschaftsdeutsch; nadrabianie braków (poprawki, terminy "ostat. szansy"), egz., matura, konwersacje. Szybsza nauka dzięki mat. własnym lektora. Doświadczenie: nauczyciel, lektor (college w W-wie), zajęcia pryw. od 1989r., 13-letnia współpraca z prezesami-Niemcami w zagranicz. koncernach w charakterze szefa biura, tłumaczenia dla biur tłum., w tym: tłum. książki (...)
 

83269Korepetycje język niemieckiWarszawa

90 zł2016-03-30Zablokowane E-mail

 

73798Korepetycje język niemieckiPoznań Mapa
Wilda
30 zł2014-10-08Zablokowane E-mail Komórka

 

25753Korepetycje język niemieckiWarszawa Mapa

45 złdzisiajE-mail Komórka

Masz problemy z niemieckim? Chcesz się dobrze przygotować do klasówki, matury lub egzaminów na studiach? Zgłoś się do mnie! Jestem absolwentką Germanistyki Uniwersytetu Warszawskiego.W trakcie studiów odbyłam półroczne stypendium na Uniwersytecie Wiedeńskim. Przez 2 lata uczęszczałam na zajęcia z metodyki nauczania języków obcych. Od 5 lat udzielam korepetycji zarówno dzieciom (...)
 

14410Korepetycje język niemieckiWarszawa
Bemowo
35 złwczorajE-mail Komórka

Jestem nauczycielem czynnym zawodowo, mgr filologii germańskiej, z wieloletnim doświadczeniem od poziomu gimnazjum przez szkołę średnią, do szkoły wyższej. Nauczam swoich uczniów cierpliwie, skutecznie i bezstresowo. Uczę również dorosłych i dzieci. Mam dobre podejście do młodzieży. Jestem dyspozycyjny również w czasie przerw świątecznych oraz dni wolnych. Mój numer 602-890-470. (...)
 

73834Korepetycje język niemieckiWarszawa

25 złwczorajE-mail Gadu-Gadu Komórka

Korepetycje z niemieckiego od 25 zł za lekcję - mam 16 lat doświadczenia w nauczaniu osób w różnym wieku (indywidualnie i grupowo), konwersacje, poprawki, korepetycje z niemieckiego, przygotowanie do klasówek, lekcji, pomoc w odrabianiu prac domowych, ale i regularne kursy niemieckiego, wyzwalające naukę mówienia, pisania i rozumienia. Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego i matury- (...)
 

56649Korepetycje język niemieckiWarszawa
Białołęka, Tarchomin, Centrum
60 złwczorajE-mail Komórka

Jestem absolwentką lingwistyki stosowanej UW oraz studentką podyplomowych studiów dla tłumaczy prawniczych i sądowych UW. Mam wieloletnie doświadczenie w zakresie dydaktyki języka niemieckiego i angielskiego. Zapewniam wszelkie niezbędne materiały do nauki. Stosuję metodę komunikatywną. Tel. :799 958 959 Zapraszam :)
 

84520Korepetycje język niemiecki Certyfikat Ekorki.plWarszawa Mapa
Bemowo,Jelonki,Włochy,Centrum
50 złprzedwczorajE-mail Komórka

Niemiecki DLA UCZNIÓW OGÓLNY I ZAWODOWY(budowa,logistyka,gastronomia, hotelarstwo,sprzątanie,opiekunki,kierowcy,fryzjerzy,inni) Drodzy Rodzice i Opiekunowie! Tel. 507404210 Skutecznie pomagam w nauce języka niemieckiego uczniom szkoły podstawowej, gimnazjum, technikum i liceum od 2003 r. Mam certyfikat Goethe Institut z języka na poziomie C1 i ukończone kursy C2. Absolwentka (...)
 

508Korepetycje język niemieckiKatowice

40 złprzedwczorajE-mail Gadu-Gadu Komórka

Jestem nauczycielką liceum z wieloletnim stażem, zajmuję się również tłumaczeniami pisemnymi, udzielam lekcji na wszystkich poziomach zaawansowania (również konwersacje) oraz dla osób w różnych grupach wiekowych. Dysponuję bogatym zasobem materiałów. Materiały do lekcji - GRATIS! Możliwa jest również nauka online (SKYPE). Zapraszam serdecznie!
 

81207Korepetycje język niemieckiStare Babice, Izabelin

50 złprzedwczorajE-mail

Dojeżdżam do ucznia na terenie gmin: Stare Babice, Izabelin.
 

69806Korepetycje język niemieckiBłonie, Ożarów, Leszno, Sochaczew
Warszawa
50 zł2017-06-18E-mail Komórka

Witam! Jestem nauczycielem języka niemieckiego - w zakresie dla początkujących i zaawansowanych, mam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu dzieci i młodzieży. Uczę również języka francuskiego (dla początkujących) i angielskiego (dla początkujących i zaawansowanych) oraz gry na gitarze i keyboardzie. Lekcje odbywają się w Błoniu. Oferuję profesjonalne podejście - zapraszam serdecznie!
 

58278Korepetycje język niemieckiKraków Mapa
Czyżyny
40 zł2017-06-18E-mail Gadu-Gadu Komórka

Jestem absolwentem Lingwistyki Stosowanej UW. Specjalizuję się w nauce języków obcych osób, które chcą nadrobić zaległości, lub mają nadzieję na szybką i bezbolesną poprawę swojej znajomości. Ogólnie mówiąc, jeśli ktoś stara się wmówić Ci że jesteś beznadziejny, nie ma racji - i ja pomogę Ci to udowodnić. Lekcje prowadzone przeze mnie są bardzo atrakcyjne, z dużą dawką humoru. Największy (...)
 

85433Korepetycje język niemieckiZwierzyniec

30 zł2017-06-16E-mail Komórka

Witam. Absolwentka anglistyki chętnie pomoże dzieciom z języka niemieckiego i angielskiego. Nauka od podstaw. Oferuję własne materiały. Zapewniam efektywną naukę. Pomogę w nadrabianiu zaległości, pracach domowych, przygotuję do sprawdzianów, kartkówek. Nauczanie sprawia mi przyjemność, a zajęcia odbywają się w przyjaznej, miłej i bezstresowej atmosferze. Bardzo gorąco zachęcam do kontaktu.
 

57825Korepetycje język niemieckiWarszawa Mapa
Bemowo, Żoliborz, Bielany, Śródmieście
50 zł2017-06-15E-mail Komórka

Witam serdecznie. Jestem doświadczoną lektorką języka niemieckiego. Ukończyłam filologię germańską na Uniwersytecie A. Mickiewicza w Poznaniu. Oprócz nauczania, od kilku lat pracuję w niemieckich firmach, m. in. jako tłumacz. Tłumaczę teksty z takich dziedzin jak ekonomia, prawo, a także medycyna i budownictwo. Udzielę profesjonalnych korepetycji na wszystkich poziomach zaawansowania, (...)
 

61773Korepetycje język niemieckiKatowice
i okolice
35 zł2017-06-14E-mail Gadu-Gadu Komórka

Lektor języka niemieckiego, mgr filologii germańskiej z doświadczeniem w nauczaniu na wszystkich poziomach. 20 minut pieszo od centrum Katowic. Zapraszam :)
 

8714Korepetycje język niemieckiKatowice, Chorzów, Sosnowiec, Dąbrowa G Mapa

40 zł2017-06-14E-mail Komórka

Jestem doświadczonym i stale rozwijającym się nauczycielem i pedagogiem. Języki obce oraz nauczanie i wychowanie to moja pasja. Lubię moich uczniów oraz to, co robię. Jako lingwista znam dobrze kilka języków obcych. Studiowałem m. in. w Uniwersytecie Jagiellońskim, ukończyłem szkolenia metodyczne w Uniwersytecie w Rosji oraz odbyłem liczne praktyki pedagogiczne w ramach filologii (...)
 

85431Korepetycje język niemieckiPoznań Mapa
Jeżyce
50 zł2017-06-12E-mail Komórka

„Germanista z pasją” powstał z prawdziwej pasji do nauczania języka niemieckiego. Oferujemy nauczanie na wszystkich poziomach zaawansowania, dla wszystkich zainteresowanych. Mamy kadrę z 14-letnim doświadczeniem w nauczaniu, czynnych nauczycieli, w tym egzaminatorów Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej, członków Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Niemieckiego. Nasze (...)
 

85414Korepetycje język niemieckiWarszawa Mapa
Ursynów
50 zł2017-06-12E-mail Komórka

Native speaker oferuje konwersacje z języka niemieckiego na poziomach od B1 do C2. Posiadam 2-letnie doświadczenie oraz liczne materiały. Zajęcia prowadzę w miłej i bezstresowej atmosferze, co ułatwia przełamanie bariery językowej. Zajęcia mogą odbywać się na Ursynowie, ale dojeżdżam też do ucznia na terenie Warszawy w pobliżu metra. Cena za godzinę zegarową to 50 zł. Zapraszam serdecznie!
 

77281Korepetycje język niemieckiWarszawa Mapa
Ursynów
40 zł2017-06-12E-mail Tlen Komórka

W wypadku nauki u ucznia do lekcji doliczam 10 zł. Jestem absolwentką prawa oraz studiuje germanistykę. Chętnie pomogę w nadrobieniu zaległości z języka niemieckiego. Jestem osoba cierpliwą i staram się wszystko jak najdokładniej tłumaczyć, zapewniam własne materiały. Nauczam od poziomu podstawowego. Bez problemu mogę nauczać dzieci jak i młodzież, czy dorosłych. Posiadam certyfikaty (...)
 

45101Korepetycje język niemieckiWrocław Mapa
Fabryczna, ul. Krucza
45 zł2017-06-12E-mail Komórka

Korepetycje i konwersacje, przygotowania do egzaminów i matury. Wszystkie poziomy zaawansowania, dla każdej grupy wiekowej. Wieloletnie doświadczenie w nauczaniu indywidualnym i grupowym Bez stresu, solidnie, skutecznie, tel. 0722 098 241 a_milejska@wp.pl
 

85374Korepetycje język niemieckiWarszawa Mapa

40 zł2017-06-07E-mail Skype Komórka

Jestem mgr filologii niemieckiej z wieloletnim doświadczeniem. Prowadzę nauczanie, korepetycje na wszystkich poziomach zaawansowania, konwersacje biznesowe, naukę i korepetycje dla osób pracujących w krajach niemieckojęzycznych w każdym zawodzie zarówno stacjonarnie jak i online. Zapraszam do współpracy. Monika
 

 
 
DALSZE WYNIKI
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 .. 154 >>
 
 
 
NAWIGACJA
<< Wstecz | szukanie wg miasta | wg województwa | zaawansowane
 
wszystkie prawa zastrzeżone © ekorki.pl 2013