Ekorki

korepetycje & korepetytorzy - giełda korepetycji

zaloguj się

Pomoc on-line

Korepetycje język niemiecki

ZNALEZIONYCH OGŁOSZEŃ3836
PARAMETRYszukanie zaawansowane
SORTOWANIEwg daty aktualizacji (malejąco)Korepetycje język niemiecki - wyniki strona 1 z 154 RSS

# Przedmiot Miasto Cena Aktualizacja ASC Kontakt
 
69087Korepetycje język niemieckiGdynia Mapa

40 zł2017-04-23E-mail Komórka

Jestem absolwentką Germanistyki na Uniwersytecie Gdańskim.Jestem również stypendystką DAAD oraz posiadam certyfikat z dydaktyki i metodyki nauczania języka niemieckiego z uniwersytetu w Trierze. Posiadam również certyfikat CAE więc chętnie udzielam także korepetycji z języka angielskiego.Wszystkie zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny.Nauczam terenie Rumi, Redy i Wejherowo. (...)
 

85403Korepetycje język niemieckiPoznań

40 zł2017-05-16E-mail Gadu-Gadu Komórka

Oferuję naukę,korepetycje i tłumaczenia w zakresie języka niemieckiego. Mam 15 letnie doświadczenie w nauczaniu na różnych poziomach zaawansowania.
 

58278Korepetycje język niemieckiKraków Mapa
Czyżyny
40 zł2017-04-30E-mail Gadu-Gadu Komórka

Jestem absolwentem Lingwistyki Stosowanej UW. Specjalizuję się w nauce języków obcych osób, które chcą nadrobić zaległości, lub mają nadzieję na szybką i bezbolesną poprawę swojej znajomości. Ogólnie mówiąc, jeśli ktoś stara się wmówić Ci że jesteś beznadziejny, nie ma racji - i ja pomogę Ci to udowodnić. Lekcje prowadzone przeze mnie są bardzo atrakcyjne, z dużą dawką humoru. Największy (...)
 

85329Korepetycje język niemieckiPoznań Mapa
Winogrady
50 zł2017-02-26E-mail Komórka

Muttersprachler Helmut - język ojczysty niemiecki ... Lust zu plaudern - aber auch Angst davor? mit einem geschwätzigen Papagei gehts leichter ... jest ochota na gadanie - ale też lęk przed nim? wespół z gadatliwą papugą pójdzie łatwiej ... wszystkie poziomy - wszystkie oczekiwania przyjmuję wyłącznie w swojej siedzibie na Winogradach no ewentualnie Skype można rozważyć (...)
 

85312Korepetycje język niemieckiPoznań Mapa
Osiedle Zwycięstwa
45 zł2017-02-08E-mail Telefon Komórka

Absolwent filologii germańskiej udzieli korepetycji z języka niemieckiego na każdym poziomie zaawansowania. Mam już 8 letni staż korepetytorski oraz wielokrotny pobyt w Niemczech za sobą. Oferuję konwersacje, przygotowanie do certyfikatów i egzaminów oraz naukę niemieckiego pod kątem zawodowym. Wiek oraz poziom przyswajania wiedzy nie grają dla mnie roli, do każdego podchodzę (...)
 

75194Korepetycje język niemieckiZgierz
Osiedle 650-lecia i okolice
30 zł2017-05-08E-mail Telefon Komórka

Jestem magistrem filologii germańskiej, zdałem certyfikat C1 Goetheinstitut, jestem laureatem konkursu literackiego organizowanego przez Centrum Herdera Uniwersytetu Gdańskiego. Oferuję szeroki wybór własnych materiałów, pomocy naukowych. Oprócz korepetycji możliwe są konwersatoria i nauka języka od podstaw.
 

24064Korepetycje język niemieckiWarszawa Mapa
Marsa, Chełmżyńska i Okularowa
50 zł2017-05-02E-mail Komórka

Od 15 lat pracuję jako nauczyciel j. niemieckiego w szkole ponadgimnazjalnej. Od 9 lat jestem egzaminatorem na maturze z j. niemieckiego. Jestem także trenerem rozwoju osobistego - uczę m.in. dzieci, młodzież i dorosłych technik prezentacji i autoprezentacji ( jak zaprezentować się na ezgaminie lub rozmowie kwalifikacyjnej), mnemotechnik (technik uczenia się). Nieważne, czy jesteś (...)
 

42696Korepetycje język niemieckiWarszawa Mapa

50 zł2017-03-13E-mail Komórka

Od podstaw po Wirtschaftsdeutsch; nadrabianie braków (poprawki, terminy "ostat. szansy"), egz., matura, konwersacje. Szybsza nauka dzięki mat. własnym lektora. Doświadczenie: nauczyciel, lektor (college w W-wie), zajęcia pryw. od 1989r., 13-letnia współpraca z prezesami-Niemcami w zagranicz. koncernach w charakterze szefa biura, tłumaczenia dla biur tłum., w tym: tłum. książki (...)
 

83269Korepetycje język niemieckiWarszawa

90 zł2016-03-30Zablokowane E-mail

 

73798Korepetycje język niemieckiPoznań Mapa
Wilda
30 zł2014-10-08Zablokowane E-mail Komórka

 

84520Korepetycje język niemiecki Certyfikat Ekorki.plWarszawa Mapa
Bemowo,Jelonki,Włochy,Centrum
50 złwczorajE-mail Komórka

Niemiecki DLA UCZNIÓW OGÓLNY I ZAWODOWY(budowa,logistyka,gastronomia, hotelarstwo,sprzątanie,opiekunki,kierowcy,fryzjerzy,inni) Drodzy Rodzice i Opiekunowie! Tel. 507404210 Skutecznie pomagam w nauce języka niemieckiego uczniom szkoły podstawowej, gimnazjum, technikum i liceum od 2003 r. Mam certyfikat Goethe Institut z języka na poziomie C1 i ukończone kursy C2. Absolwentka (...)
 

73834Korepetycje język niemieckiWarszawa

25 złwczorajE-mail Gadu-Gadu Komórka

Korepetycje z niemieckiego od 25 zł za lekcję - mam 16 lat doświadczenia w nauczaniu osób w różnym wieku (indywidualnie i grupowo), konwersacje, poprawki, korepetycje z niemieckiego, przygotowanie do klasówek, lekcji, pomoc w odrabianiu prac domowych, ale i regularne kursy niemieckiego, wyzwalające naukę mówienia, pisania i rozumienia. Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego i matury- (...)
 

14410Korepetycje język niemieckiWarszawa
Bemowo
35 zł2017-05-21E-mail Komórka

Jestem nauczycielem czynnym zawodowo, mgr filologii germańskiej, z wieloletnim doświadczeniem od poziomu gimnazjum przez szkołę średnią, do szkoły wyższej. Nauczam swoich uczniów cierpliwie, skutecznie i bezstresowo. Uczę również dorosłych i dzieci. Mam dobre podejście do młodzieży. Jestem dyspozycyjny również w czasie przerw świątecznych oraz dni wolnych. Mój numer 602-890-470. (...)
 

83807Korepetycje język niemieckiPoznań
Grunwald Junikowo os.Kwiatowe
50 zł2017-05-21E-mail Tlen Komórka

Witam, jestem nauczycielka języka niemieckiego z przygotowaniem pedagogicznym, 14 letnim stażem oraz lektoracie na uczelniach wyższych tj UAM oraz Politechnika. Posiadam również 10 letnie doświadczenie w prowadzeniu kursów biznesowych w firmach oraz korporacjach.Jestem wymagającym i skutecznie mobilizującym korepetytorem, zatem jeśli potrzebujesz pełnej mobilizacji to zapraszam (...)
 

69806Korepetycje język niemieckiBłonie, Ożarów, Leszno, Sochaczew
Warszawa
50 zł2017-05-20E-mail Komórka

Witam! Jestem nauczycielem języka niemieckiego - w zakresie dla początkujących i zaawansowanych, mam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu dzieci i młodzieży. Uczę również języka francuskiego (dla początkujących) i angielskiego (dla początkujących i zaawansowanych) oraz gry na gitarze i keyboardzie. Lekcje odbywają się w Błoniu. Oferuję profesjonalne podejście - zapraszam serdecznie!
 

66947Korepetycje język niemieckiWarszawa Mapa
Ursynów, Natolin
60 zł2017-05-18E-mail Komórka

Jestem doświadczoną nauczycielką ( po filologii germanskiej i długoletnim pobycie w Austrii) i oferuję pomoc w nauce niemieckiego na wszystkich poziomach. Pomagam w nadrabianiu zaległości oraz w przygotowywaniu do matury i certyfikatów. Jestem dyspozycyjna. Lekcje odbywają się u mnie w domu, blisko stacji metra Natolin. Poza wakacjami i feriami jestem zawsze w domu. Warszawa- (...)
 

57825Korepetycje język niemieckiWarszawa Mapa
Bemowo, Żoliborz, Bielany, Śródmieście
50 zł2017-05-17E-mail Komórka

Witam serdecznie. Jestem doświadczoną lektorką języka niemieckiego. Ukończyłam filologię germańską na Uniwersytecie A. Mickiewicza w Poznaniu. Oprócz nauczania, od kilku lat pracuję w niemieckich firmach, m. in. jako tłumacz. Tłumaczę teksty z takich dziedzin jak ekonomia, prawo, a także medycyna i budownictwo. Udzielę profesjonalnych korepetycji na wszystkich poziomach zaawansowania, (...)
 

25753Korepetycje język niemieckiWarszawa Mapa

45 zł2017-05-17E-mail Komórka

Masz problemy z niemieckim? Chcesz się dobrze przygotować do klasówki, matury lub egzaminów na studiach? Zgłoś się do mnie! Jestem absolwentką Germanistyki Uniwersytetu Warszawskiego.W trakcie studiów odbyłam półroczne stypendium na Uniwersytecie Wiedeńskim. Przez 2 lata uczęszczałam na zajęcia z metodyki nauczania języków obcych. Od 5 lat udzielam korepetycji zarówno dzieciom (...)
 

22729Korepetycje język niemieckiWarszawa Mapa
Gocław, Saska Kępa, Grochów
50 zł2017-05-17E-mail Komórka

Zapraszam DZIECI I MŁODZIEŻ do nauki JĘZYKA NIEMIECKIEGO na różnych poziomach zaawansowania oraz od podstaw. Pomagam uczniom w bieżącej nauce, przygotowuję do matury i egzaminu gimnazjalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Zapewniam miłą atmosferę pracy i ciekawe materiały dydaktyczne. Istnieje możliwość nauki w grupach 2-3 osobowych. Mam wykształcenie nauczycielskie (...)
 

56649Korepetycje język niemieckiWarszawa
Białołęka, Tarchomin, Centrum
60 zł2017-05-16E-mail Komórka

Jestem absolwentką lingwistyki stosowanej UW oraz studentką podyplomowych studiów dla tłumaczy prawniczych i sądowych UW. Mam wieloletnie doświadczenie w zakresie dydaktyki języka niemieckiego i angielskiego. Zapewniam wszelkie niezbędne materiały do nauki. Stosuję metodę komunikatywną. Tel. :799 958 959 Zapraszam :)
 

83335Korepetycje język niemieckiSwarzędz, Zalasewo, Tulce

40 zł2017-05-15E-mail Komórka

Uczę już kilka lat. Uczyłam osoby w bardzo różnym wieku. Dzieci uczę przez zabawę, przygotowuję do matury (jestem egzaminatorem OKE) lub certyfikatów. Ostatnio również przez Skype. Uczenie sprawia mi przyjemność:)
 

85374Korepetycje język niemieckiWarszawa Mapa

40 zł2017-05-12E-mail Skype Komórka

Jestem mgr filologii niemieckiej z wieloletnim doświadczeniem. Prowadzę nauczanie, korepetycje na wszystkich poziomach zaawansowania, konwersacje biznesowe, naukę i korepetycje dla osób pracujących w krajach niemieckojęzycznych w każdym zawodzie zarówno stacjonarnie jak i online. Zapraszam do współpracy. Monika
 

77281Korepetycje język niemieckiWarszawa Mapa
Ursynów
40 zł2017-05-10E-mail Tlen Komórka

W wypadku nauki u ucznia do lekcji doliczam 10 zł. Jestem absolwentką prawa oraz studiuje germanistykę. Chętnie pomogę w nadrobieniu zaległości z języka niemieckiego. Jestem osoba cierpliwą i staram się wszystko jak najdokładniej tłumaczyć, zapewniam własne materiały. Nauczam od poziomu podstawowego. Bez problemu mogę nauczać dzieci jak i młodzież, czy dorosłych. Posiadam certyfikaty (...)
 

29891Korepetycje język niemieckiWarszawa
Centrum, Ursynów, Praga Płn, Białołęka
60 zł2017-05-10E-mail Komórka

Absolwentka lingwistyki stosowanej UW. Lektor w najlepszej warszawskiej szkole językowej oferującej zajęcia indywidualne. Bogate doświadczenie nauczycielskie nie tylko w kraju, ale i za granicą. Przygotowanie do matury i ZD, doraźna pomoc szkolna. Materiały dla ucznia wliczone w cenę lekcji. Zajęcia grupowe (więcej niż 2 uczniów) - 25 zł za osobę. Gwarantuję ze swojej strony pełen (...)
 

30400Korepetycje język niemieckiWarszawa
Ursynów, Natolin, Kabaty
45 zł2017-05-10E-mail Komórka

Jestem magistrem filologii germańskiej, doświadczoną, cierpliwą nauczycielką. Pracowałam w gimnazjum i liceum ,prowadziłam kursy językowe dla firm. Mam dobry kontakt z uczniami,przy zaangażowaniu ucznia gwarantuję rezultaty. Uczę od podstaw, pomagam nadrobić zaległości, przygotowuję do matury i ZD. Miejsce zajęć-okolice stacji metra NATOLIN. Zapraszam!
 

 
 
DALSZE WYNIKI
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 .. 154 >>
 
 
 
NAWIGACJA
<< Wstecz | szukanie wg miasta | wg województwa | zaawansowane
 
wszystkie prawa zastrzeżone © ekorki.pl 2013