Ekorki

korepetycje & korepetytorzy - giełda korepetycji

zaloguj się

Pomoc on-line

Korepetycje język hiszpański

ZNALEZIONYCH OGŁOSZEŃ1104
PARAMETRYszukanie zaawansowane
SORTOWANIEwg daty aktualizacji (malejąco)Korepetycje język hiszpański - wyniki strona 1 z 45 RSS

# Przedmiot Miasto Cena Aktualizacja ASC Kontakt
 
56904Korepetycje język hiszpańskiWarszawa Mapa
Praga Połunie, Gocław
50 zł2017-04-18E-mail Komórka

Magister filologii hiszpańskiej UW z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu języków obcych zaprasza na lekcje hiszpańskiego oraz francuskiego. Zapewniam miłą atmosferę, indywidualne podejście do ucznia i ciekawe materiały. Tel.: 512.812.065
 

40586Korepetycje język hiszpański Certyfikat Ekorki.plWarszawa Mapa
Bielany, ul. Klaudyny
50 zł2017-02-04E-mail Skype Telefon Komórka

Native Speaker, ukonczylem kurs dla Nauczycieli ELE Diploma Instituto Cervantes - Curso de formacion de profesores de espanol. Używam metod i dostosowany do każdego ucznia. POŻYCZAM DVD I KSIĄŻKI w ramach lekcji. Udzielam lekcji indywidualnych lub w grupach na wszystkich poziomach. LEKCJE moga to byc konwersacje, pisanie, gramatyka, lub tez gruntowne przygotowanie pod katem (...)
 

79287Korepetycje język hiszpańskiPoznań, Baranowo,Tarnowo Podgórne
i okolice
50 zł2017-01-22E-mail Skype Komórka

Jestem magistrem filologii hiszpańskiej, studia ukończyłam na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Studiowałam również na wydziale Filología Hispánica en la Univercidad Complutense de Madrid. Języka hiszpańskiego uczyłam się również w Escuela Oficial de Idiomas de Madrid. Doświadczenie zawodowe: • Lektor języka hiszpańskiego w Instytucie Języków Obcych ENTER w Lesznie • Nauczyciel (...)
 

76457Korepetycje język hiszpańskiWarszawa
Polska / Europa przez Skype
55 złdzisiajE-mail Skype Komórka

¡Hola a todos! :) Zapraszam na przygodę z językiem hiszpańskim i barwną kulturą krajów hiszpańskojęzycznych. Hiszpański to nie tylko język ale ogromna i kontrowersyjna, często krwawa, spuścizna kulturowa jak i religijna. Pierwsze spotkanie gratis, po nim sam/a zdecydujesz czy jestem lektorem dla ciebie. Prowadzę zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania w miłej (...)
 

83826Korepetycje język hiszpańskiWarszawa
Praga Południe
50 zł2017-04-18E-mail Komórka

Jestem magistrem filologii hiszpańskiej UW. Posiadam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych (o 1998 r.) oraz liczne materiały. Zapraszam serdecznie osoby dorosłe oraz młodzież na lekcje języków: hiszpańskiego oraz francuskiego.
 

84964Korepetycje język hiszpańskiŁódź
Kazda
30 zł2017-04-17E-mail Komórka

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego po pobycie w Hiszpanii udzieli korepetycji z języka hiszpańskiego. Posiadam specjalizację nauczycielską i materiały dydaktyczne. tel 791761559 Termin lekcji do uzgodnienia
 

62487Korepetycje język hiszpańskiWrocław
Krzyki
40 zł2017-04-11E-mail

Doświadczona lektorka języka hiszpańskiego, wieloletnia korepetytorka, tłumaczka. Magister filologii hiszpańskiej UWr z przygotowaniem pedagogicznym. Przygotowanie do matury, egzaminów DELE, do wyjazdów na stypendia, konwersacje. Bazuję na sprawdzonych i atrakcyjnych materiałach. Zapraszam na lekcje osoby w każdym przedziale wiekowym. Elastyczny grafik. Gwarantuję swobodną atmosferę (...)
 

74266Korepetycje język hiszpańskiPoznań Mapa
Ogrody
25 zł2017-04-11E-mail Komórka

Jestem studentem filologii hiszpańskiej UAM w Poznaniu oraz stypendystą programu Erazmus na Universidad de Valladolid.
 

58166Korepetycje język hiszpańskiWarszawa, Ursynów

60 zł2017-04-11E-mail Komórka

Jestem mgr Iberystyki ze specjalizacją z tłumaczeń pisemnych i konsekutywnych. Odbyłam kursy językowe na poziomie C2: Szkoła językowa (Madryt) i Universidad Complutense w Madrycie. Obecnie prowadzę lektoraty i tłumaczę. DOŚWIADCZENIE W NAUCZANIU: LICEA, GIMNAZJUM, SZKOŁY JĘZYKOWE. Zapraszam na lekcje indywidualne lub w grupach 2 os. na wszystkich poziomach (konwersacje, gramatyka, (...)
 

81270Korepetycje język hiszpańskiKraków
N.Huta,Prądnik,Rynek,Zielonki,Węgrzce
40 zł2017-04-09E-mail

Sympatyczna absolwentka Amerykanistyki oraz Lingwistyki Stosowanej -Angielski,Hiszpanski korepetytorka oraz lektorka z wieloletnim doświadczeniem, posiadająca dyplomy ukończenia kursów w Londynie oraz na Malcie udzieli z chęcią i zaangażowaniem korepetycji z Angielskiego bądź Hiszpańskiego zarówno dzieciom jak i dorosłym! Oferuje -naukę od podstaw początkującym -solidne powtórki (...)
 

85142Korepetycje język hiszpańskiWarszawa
Bemowo, Jelonki
50 zł2017-04-04E-mail Telefon Komórka

Jestem studentką filologii hiszpańskiej z biegłą znajomością języka. Od 3 lat studiuję zagadnienia związane z kulturą i językiem, w tym z rocznym doświadczeniem zgłębiania wiedzy w samej Hiszpanii. Lekcji udzielam od 3 lat i staram się czynić naukę języka przyjemnością.
 

77821Korepetycje język hiszpańskiPruszcz Gdański Mapa
Osiedle Wschód
50 zł2017-03-29E-mail Skype Komórka

Hola a todos!! Jeśli jesteście fanami języka hiszpańskiego i macie ochotę lepiej mówić, pisać lub więcej rozumieć, zapraszam! Z wykształcenia jestem nauczycielką języka francuskiego (absolwentka Filologii Romańskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim), ale od lat uczę również hiszpańskiego (Dyplom DELE Superior). Gwarantuję pozytywną atmosferę, uśmiech na twarzy, dobre materiały i postępy!i (...)
 

85332Korepetycje język hiszpańskiWarszawa

40 zł2017-03-28E-mail Komórka

Hiszpańskiego uczę się od 6 lat, zaś mój poziom umiejętności to B1.
 

65346Korepetycje język hiszpańskiWrocław Mapa
Psie Pole
30 zł2017-03-24E-mail Gadu-Gadu Tlen Komórka

Witam serdecznie! Jestem magistrem filologii z 5-letnim stażem w nauczaniu. Zapraszam wszystkich na lekcje języka hiszpańskiego. Oferuję solidną i skuteczną naukę w miłej atmosferze, dostosowaną do poziomu oraz wymagań ucznia. Zapewniam skuteczne nauczanie gramatyki, ćwiczenie słownictwa oraz konwersacje.Pomagam w przygotowaniu do sprawdzianów oraz pisaniu prac.
 

74307Korepetycje język hiszpańskiWarszawa Mapa
Wesoła,Marysin,Rembertów,Praga,Centrum
45 zł2017-03-15E-mail

Jestem studentką V roku tłumaczeń na Uniwersytecie Jagiellońskim po rocznym stypendium w Hiszpanii.Moja specjalność to hiszpański oraz angielski. Spędziłam również 6 miesięcy na stażu w Nowym Jorku. Mam kilkuletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji szczególnie dzieciom w wieku szkolnym. Obecnie przygotowuję się do certyfikatu pedagogicznego. Ciekawe zajęcia, własne materiały, (...)
 

83429Korepetycje język hiszpańskiWarszawa
Śródmieście
40 zł2017-03-13E-mail Skype Komórka

Jestem studentką 4 roku iberystyki na Uniwersytecie SWPS. Udzielam koreptycji od 2 lat, sądzę, że świetnie mi to wychodzi. Mam dobry kontrakt z dziećmi i jestem przez nie lubiana. Chętnie pomogę w nauce języka hiszpańskiego.
 

47874Korepetycje język hiszpańskiWarszawa Mapa
Mokotów, Śródmieście
50 zł2017-03-12E-mail Skype Komórka

Hola! Chcesz zacząć swoją przygodę z hiszpańskim? Zależy Ci na tym, żeby przez wakacje nie stracić kontaktu z językiem? Musisz przygotować się do egzaminu? Jestem absolwentem Iberystyki na Uniwersytecie Warszawskim. W ramach programu Erasmus spędziłem rok na uczelni w Sewilli, gdzie miałem okazję poznać język i kulturę Hiszpanii nie tylko w kontekście akademickim. Z przyjemnością (...)
 

73331Korepetycje język hiszpańskiWarszawa Mapa
Białołęka, ul. Stefanika 14
19 zł2017-03-09E-mail Gadu-Gadu Skype Komórka

Witamy, jesteśmy nową szkołą językową na terenie Białołęki - oferujemy kursy z języka hiszpańskiego indywidualne oraz w mini-grupach. Kursy odbywają się w szkole (kursy tradycyjne, stacjonarne) oraz przez Internet, przez Skype. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą na: www.cherryschool.pl
 

82862Korepetycje język hiszpańskiWarszawa
Ursynów
50 zł2017-03-08E-mail Komórka

Magister logopedii, pedagogiki specjalnej udzieli korepetycji z języka hiszpańskiego na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum. Zapewniam wszelkie potrzebne materiały. Mam wieloletnie doświadczenie w pracy dydaktycznej z dziećmi, młodzieżą, a także dorosłymi. Gwarantuję miłą i bezstresową atmosferę na zajęciach! Zapraszam do współpracy! Miejsce: Ursynów
 

85334Korepetycje język hiszpańskiRawa Mazowiecka

40 zł2017-03-07E-mail Skype Tlen Komórka

Lektorka języka hiszpańskiego z 8-letnim doświadczeniem w nauczaniu i po wielu pobytach w Hiszpanii udzieli korepetycji na wszystkich poziomach nauczania dla dzieci, młodzieży i dla dorosłych. Ciekawe i efektywne zajęcia, możliwość także nauki przez skype. Zapraszam!
 

84485Korepetycje język hiszpańskiŁódź
Śródmieście, Teofilów i okolice
35 zł2017-03-01E-mail Gadu-Gadu Komórka

Udzielam korepetycji i lekcji na poziomie podstawowym z języka hiszpańskiego. Pomoc w lekcjach, nauka słownictwa i gramatyki, nauka mówienia. Wystawiam faktury. Dojazd - Teofilów, Śródmieście lub lekcje u nauczyciela (Teofilów).
 

84675Korepetycje język hiszpańskiGorzów Wielkopolski

40 zł2017-02-20E-mail Komórka

Przygotowanie do dyplomu DELE, do matury podstawowej i rozszerzonej. Wystawiam fakturę. moja strona: www.szkolabesta.firmy.net
 

85116Korepetycje język hiszpańskiWarszawa Mapa

60 zł2017-02-13E-mail Komórka

CLASES DE ESPAÑOL orientadas a la comunicación! Lekcje hiszpańskiego z naciskiem na konwersacje i możliwość szybkiej komunikacji. - program dostosowany do potrzeb ucznia - własne materiały (z wykorzystaniem mat. multimedialnych). - nacisk na komunikację (dialogi, mat. do słuchania) + słownictwo - przygotowanie metodologiczne i praktyczne (absolwentka lingwistyki (...)
 

10146Korepetycje język hiszpańskiPoznań Mapa
Winogrady
40 zł2017-02-11E-mail Komórka

Hola! Chcesz rozpocząć przygodę z językiem hiszpańskim? Gwarantuję szybką naukę hiszpańskiego w miłej atmosferze, jednocześnie poznając świat hiszpańskojęzyczny. Indywidualny program umożliwia błyskawiczne poznanie języka i dostosowanie metod nauczania do indywidualnych potrzeb ucznia. Jestem absolwentką filologii hiszpańskiej, studiowałam w Hiszpanii i fascynuje mnie kultura hiszpańska. (...)
 

54514Korepetycje język hiszpańskiPoznań Mapa
Winogrady
50 zł2017-02-11E-mail Komórka

Hola! Jestem Hiszpanem z Salamanki, magistrem Filologii Hiszpańskiej i posiadam doświadczenie w uczeniu j. hiszpańskiego, od ponad 8 lat uczę w poznańskich szkołach publicznych i prywatnych. Prowadzę zajęcia w dynamiczny sposób wprowadzając elementy kultury hiszpańskiej. Pomogę przełamać Ci barierę językową! Także przygotowuję do egzaminów DELE i matury. Także poprawiam prace (...)
 

 
 
DALSZE WYNIKI
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 .. 45 >>
 
 
 
NAWIGACJA
<< Wstecz | szukanie wg miasta | wg województwa | zaawansowane
 
wszystkie prawa zastrzeżone © ekorki.pl 2013