Ekorki

korepetycje & korepetytorzy - giełda korepetycji

zaloguj się

Pomoc on-line

Korepetycje język francuski

ZNALEZIONYCH OGŁOSZEŃ2014
PARAMETRYszukanie zaawansowane
SORTOWANIEwg przedmiotu (rosnąco)Korepetycje język francuski - wyniki strona 1 z 81 RSS

# Przedmiot DESC Miasto Cena Aktualizacja Kontakt
 
66078Korepetycje język francuskiWarszawa, Wołomin, Zielonka, Kobyłka Mapa

40 zł2017-07-15E-mail Gadu-Gadu Skype Telefon Komórka

Witam. Jeśli potrzebujesz pomocy w przygotowaniu do egzaminu poprawkowego, masz zaległości, których sam nie nadrobisz potrzebujesz pomocy, osoby, która Ci wyjaśni kwestie gramatyki, zagadnienia i niuanse językowe w sposób przystępny, wówczas możesz skontaktować się ze mną. Chętnie pomogę, dostosowując się do Twoich potrzeb. Przygotowałem z sukcesem wiele osób, którym groziło niezaliczenie (...)
 

71691Korepetycje język francuskiWarszawa
Wola, Bemowo
60 zł2017-09-05E-mail Komórka

Serdecznie zapraszam na lekcje z języka francuskiego (wszystkie poziomy i rodzaje egzaminów). Zapraszam również maturzystów, mam długoletnie doświadczenie w przygotowaniu do matury (wszystkie poziomy). Serdecznie zapraszam również na konwersacje w języku francuskim Udzielam również lekcji przez Skypea. Z zawodu jestem tłumaczem języka francuskiego, ukończyłam Lingwistykę Stosowaną (...)
 

4815Korepetycje język francuskiWarszawa Mapa
Śródmieście
45 zł2017-09-17E-mail Skype Telefon Komórka

Zapraszam serdecznie wszystkich zainteresowanych nauką. Jest twórczo i ciekawie. Jestem filologiem i pedagogiem, od 18 lat prowadzę zajęcia w każdym zakresie: gimnazjum, matura, egzaminy :A1,A2,B1,B2,C1,C2, czyli były DELF i DALF, français d`affaires,GCSE French, nauka dzieci również w wieku przedszkolnym. Pracujemy na unikatowych materiałach (praca w internecie, ciekawe cd, (...)
 

12047Korepetycje język francuskiWarszawa Mapa
Mokotów, metro Raclawicka
60 zł2017-06-20E-mail Komórka

Uczę francuskiego od ponad 20 lat. Uważam, że to bardzo piękny język (niestety, mało popularny w Polsce). Potrafię w bardzo przystępny sposób wytłumaczyć gramatykę (jeśli uczeń tego potrzebuje). Możemy też skupić się wyłącznie na szlifowaniu języka mówionego. Cena: 60PLN za 60min lub 80PLN za 90minut. Nauka (poziom podstawowy, średni i zaawansowany), korepetycje, konwersacje. Odblokowywanie (...)
 

51334Korepetycje język francuskiWarszawa
Ursynów
50 zł2017-09-05E-mail Komórka

Poznaj najpiękniejszy język świata ! Zapraszam na lekcje języka francuskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Znajomość języka doskonaliłam na zajęciach w Sorbonie i mieszkając w Paryżu przez wiele lat. Mając doświadczenie pedagogiczne, poprzez ciekawie prowadzone lekcje skutecznie uczę języka, jak również przybliżam kulturę francuską i życie codzienne Francuzów. Cena (...)
 

25671Korepetycje język francuskiKraków
Ruczaj
50 złwczorajE-mail Skype

Zapraszam na lekcje indywidualne oraz konwersacje - NA WSZYSTKICH POZIOMACH - od początkującego do zaawansowanego - dla młodzieży i dorosłych. Jestem lektorką i tłumaczem, mgr romanistyki oraz historii sztuki, absolwentką Uniwersytetu Nancy II (Francja). Od 18 lat nauczam m.in. w Instytucie Francuskim w Krakowie, gdzie przez 8 lat byłam w jury egzaminów państwowych DELF oraz (...)
 

48266Korepetycje język francuskiBydgoszcz Mapa
Śródmieście
35 zł2017-04-05E-mail Telefon Komórka

Korepetycje z języka francuskiego dla początkujących i zaawansowanych, konwersacje, przygotowanie do egzaminów wstępnych i matury, gotowe materiały dla uczniów. Mgr filologii romańskiej z wieloletnim doświadczeniem pedagogicznym.
 

35956Korepetycje język francuskiKraków, Centrum Mapa
Centrum, Ruczaj, Podwawelskie
30 zł2017-01-20E-mail Komórka

Skuteczne i bezstresowe nauczanie, przyjazna atmosfera, ale duże postępy w nauce. Obecnie prowadzę lektorat z francuskiego dla studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego. Posiadam różnorodne własne materiały. Zapraszam
 

77647Korepetycje język francuskiWarszawa Mapa
Białołęka, ul. Stefanika 14
19 złwczorajE-mail Gadu-Gadu Skype Komórka

Oferujemy zajęcia indywidualne jedno lub dwuosobowe (35 PLN/1h) lub w mini-grupach od 3 osób (19 PLN/1h) z języka francuskiego na Tarchominie / Białołęce a także on-line przez Skype. Więcej informacji: www.cherryschool.pl
 

78845Korepetycje język francuskiZgierz, Łódź Mapa

40 zł2016-10-07E-mail Gadu-Gadu Tlen Telefon

Jestem absolwentką filologii romańskiej UŁ. Udzielam korepetycji na różnych poziomach zaawansowania, głównie dla młodzieży i dorosłych. Mam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka zdobyte na kursach francuskiego w Alliance Française w Łodzi a także w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych przy UŁ. Mieszkałam przez ponad dwa lata we Francji, gdzie odbyłam kilka staży metodycznych (...)
 

8419Korepetycje język francuskiToruń Mapa
Centrum
45 zł2016-05-28E-mail Gadu-Gadu Skype Tlen Komórka

Nazywam się Barbara Michaluk. Jestem filologiem z tytułem doktora. Udzielam korepetycji z francuskiego i włoskiego. Posiadam kilkuletnie (dziesięcioletnie) doświadczenie w nauczaniu tradycyjnym (bezpośredni kontakt z uczniem), jak również online przez skype (lub inny komunikator). Pracuję jako nauczyciel (szkoła językowa) jak i korepetytor. Dodatkowo zajmuję się tłumaczeniami w (...)
 

56905Korepetycje język francuskiWarszawa Mapa
Praga Połunie, Gocław
50 zł2017-09-04E-mail Komórka

Magister filologii hiszpańskiej UW z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu języków obcych zaprasza na lekcje hiszpańskiego i francuskiego. Zapewniam miłą atmosferę i ciekawe materiały. Wystawiam faktury VAT. Zapraszam serdecznie. Tel.: 512812065
 

84999Korepetycje język francuskiWarszawa Mapa

50 zł2017-09-03E-mail Komórka

Lektorka i korepetytorka zaprasza na lekcje francuskiego prowadzone ciekawie i skutecznie dla wszystkich, którzy chcą kontynuować lub rozpocząć naukę tego pięknego języka. To, co mam Państwu do zaoferowania: • nauka języka ogólnego i konwersacje dla wszystkich • zestaw materiałów do nauki dla dzieci i dorosłych • przygotowanie do matury, certyfikatów (DELF, (...)
 

69805Korepetycje język francuskiBłonie, Ożarów, Leszno, Sochaczew
Warszawa
50 zł2017-09-14E-mail Komórka

Witam! Jestem nauczycielem języka francuskiego - w zakresie dla początkujących, mam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu dzieci i młodzieży. Uczę również języka angielskiego i niemieckiego (tych języków również w zakresie dla zaawansowanych) oraz gry na gitarze i keyboardzie. Lekcje odbywają się w Błoniu. Mam duże sukcesy, oferuję profesjonalne podejście! Zapraszam serdecznie!
 

33043Korepetycje język francuskiRuda Śląska, Zabrze, Bytom

40 zł2016-12-05E-mail

Wysoki poziom, systematyczność.
 

77210Korepetycje język francuskiŁódź
Górna
35 zł2016-09-05E-mail Komórka

jestem magistrem filologii romańskiej, uczę francuskiego już od ponad 10 lat. Prowadzę zajęcia na każdym poziomie zaawansowania, przygotowuję do matury, egzaminów DELF, wyjazdów za granicę, prowadzę konwersacje. Posiadam szeroki zakres materiałów, w tym także materiały do nauki języka biznesowego.
 

77820Korepetycje język francuskiPruszcz Gdański Mapa
Osiedle Wschód
50 zł2017-03-29E-mail Skype Komórka

Bonjour! Witam wszystkich, którzy są fanami języka francukiego, chcą lepiej mówić, pisać, rozumieć, albo dopiero poznać jego tajniki.. Łatwo nie będzie:).. ale na pewno przyjemnie, wesoło i kompetentnie. Od lat pracuję z dorosłymi, młodzieżą oraz dziećmi i właśnie tę różnorodność bardzo sobie cenię..Jeśli kogoś interesują dyplomy..jestem absolwentką Kolegium Kształcenia Nauczycieli (...)
 

82252Korepetycje język francuskiWrocław
Szczepin/centrum
35 zł2016-09-28E-mail

Zdobywanie wiedzy i nauka języków to piękna przygoda! Jestem absolwentką filologii romańskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Częściowo uczyłam się także we Francji. Obecnie studiuję we wrocławskiej szkole teatralnej. Posiadam doświadczenie pedagogiczne, chętnie podzielę się swoją wiedzą z innymi. Udzielam korepetycji z języka francuskiego na poziomie podstawowym, (...)
 

85045Korepetycje język francuskiWrocław
Krzyk,i Borek
45 zł2016-09-29E-mail Komórka

Udzielam lekcji języka francuskiego:przygotowuję do egzaminów, prowadzę konwersacje, pomagam nadrobić zaległości. Jestem magistrem filologii romańskiej,ukończyłam kursy podyplomowe w Grenoble i Sevres. Mam kilkunastoletnie doświadczenie w pracy w liceum językowym,na kursach oraz na lekcjach prywatnych. Moi uczniowie robią postępy i maja wiele sukcesów dzięki znajomości języka (...)
 

47530Korepetycje język francuskiŁódź

45 zł2017-01-17E-mail Komórka

Tu veux parler en francais?Absolwentka liceum z wykładowym jezykiem francuskim oraz magister filologii romanskiej po rocznym pobycie we Francji,posiadaczka certyfikatu Ambasady Francuskiej i obecna studentka studiów na wydziale zarzadzania w języku francuskim pomoże poznać język tych ,co jedzą żaby. Nie gryzę, nie biję, nie krzyczę:)
 

14848Korepetycje język francuskiWarszawa
Mokotów
50 zł2016-09-01E-mail Komórka

Zapraszam na lekcje francuskiego na róźnych poziomach zaawansowania. Dostosowuję zajęcia do potrzeb i umiejętności ucznia. Mam 25-letnie doświadczenie w nauczaniu i sukcesy w uczeniu nieśmiałych i opornych. Miejsce zajęć: dwie minuty pieszo od wyjścia ze stacji metra Racławicka. Koszt: 50zł/60 minut (możliwa zniżka przy większej liczbie godzin w tygodniu).
 

59937Korepetycje język francuskiWrocław

40 zł2017-02-04E-mail Komórka

Magister romanistyki udziela profesjonalnych lekcji z języka francuskiego (wszystkie poziomy nauczania). Rzetelność, wieloletnie doświadczenie i miła atmosfera zajęć. Tiara02@interia.pl Tel. 509 354 808 * SERDECZNIE ZAPRASZAM *
 

58285Korepetycje język francuskiPoznań Mapa
Piątkowo, Winogrady
50 zł2016-12-05E-mail Komórka

Absolwentka Filologii Romańskiej na Uniwersytecie UAM w Poznaniu. Korepetycje, tłumaczenia. Nauka francuskiego na różnych poziomach. Nauczyciel z doświadczeniem. Indywidualne kursy, przygotowanie do egzaminów DELF i DALF - wszystkie poziomy. Cena: 35 zł / 45 minut (do negocjacji w przypadku większej ilości godzin w tygodniu) Usługi tłumaczenia: Tłumacz Polsko - francuskiego (...)
 

59136Korepetycje język francuskiKraków Mapa
Skawina
50 zł2017-06-20E-mail Gadu-Gadu Komórka

Posiadam certyfikat C1. Przez rok studiowałam na Uniwersytecie Stendhala w Grenoble, gdzie obroniłam dyplom maitrise lettres modernes.Fascynuje mnie kultura francuska. Podczas lekcji stosuję nowoczesne metody nauczania, tak, by poznawanie nowego języka stało się fascynującą przygodą.
 

84333Korepetycje język francuskiWarszawa
Bemowo
60 zł2017-07-17E-mail

Absolwentka na kierunku nauczania języków obcych (j. angielski i j. francuski) na Uniwersytecie Warszawskim zaprasza na korepetycje. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi od pierwszej klasy podstawówki jak i gimnazjalistami przy podejściu indywidualnym oraz grupowym. Posiadam certyfikat uprawniający do egzaminowania DELF do poziomu A2. Zajęcia najlepiej na terenie Bemowa, a (...)
 

 
 
DALSZE WYNIKI
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 .. 81 >>
 
 
 
NAWIGACJA
<< Wstecz | szukanie wg miasta | wg województwa | zaawansowane
 
wszystkie prawa zastrzeżone © ekorki.pl 2013