Ekorki

korepetycje & korepetytorzy - giełda korepetycji

zaloguj się

Pomoc on-line

Korepetycje język angielski Warszawa

ZNALEZIONYCH OGŁOSZEŃ3140
PARAMETRYWarszawa
SORTOWANIEwg daty aktualizacji (malejąco)Korepetycje język angielski Warszawa - wyniki strona 1 z 126 RSS

# Przedmiot Miasto Cena Aktualizacja ASC Kontakt
 
85427Korepetycje język angielskiWarszawa Mapa
Ursynów, Kabaty, Imielin, Natolin
50 zł2017-06-07E-mail

Matura bądź egzamin nie do końca poszedł według planu? Czeka Cię sesja poprawkowa w sierpniu? A może chcesz po prostu rozwinąć się korzystając z wakacji? Zapraszam na intensywne zajęcia zapoznawcze w pierwszym tygodniu lipca, a później od 24 lipca do 10 sierpnia. Terminy, ilość godzin, materiał ustalane indywidualnie, zależnie od potrzeb i możliwości. Dojazd w obrębie wskazanych (...)
 

62404Korepetycje język angielskiWarszawa Mapa
Bemowo
40 zł2017-05-31E-mail Komórka

Witam potencjalnych uczniów Słówko informacji angielskiego uczyłem się od 10 roku życia. Z językiem mam kontakt cały czas oraz posiadam certyfikat FCE od ponad 10 lat. Należę do osób z gatunku cierpliwych i opanowanych. Doświadczenie z nauczaniem korepetycji mam duże w różnym przedziale wiekowym. Możemy pracować na moich materiałach lub przyniesionych przez Ciebie. Na lekcjach (...)
 

84095Korepetycje język angielskiWarszawa, Jabłonna
Białołęka, Targówek
80 zł2017-05-18E-mail Gadu-Gadu Komórka

Angielski z dojazdem do klienta! Trwają zapisy na kursy wakacyjne. Osoby, które zapiszą się na kurs rozpoczynający się w czerwcu lub w lipcu otrzymują 10% zniżki na cały okres współpracy ze mną. Oferuję indywidualne i/lub grupowe zajęcia z języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Dojazd w cenie. Jestem czynnym lektorem j. angielskiego ogólnego i specjalistycznego. (...)
 

75099Korepetycje język angielskiWarszawa Mapa
Mokotów
60 zł2017-04-03E-mail Komórka

Szukasz kogoś kto zarazi Cię pasją do języka? Kto pokaże Ci, że mówienie po angielsku może być czystą przyjemnością? Kto zmotywuje Cię do nauki w domu? Jeżeli szukasz nauczyciela, który będzie cierpliwy, inteligentny, optymistyczny i zawsze przygotowany, to bardzo dobrze się składa. Uczę angielskiego od 6 lat, posiadam 3 certyfikaty (CPE, BCE Advanced, ILEC), moimi uczniami są ludzie (...)
 

82793Korepetycje język angielskiWarszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Łódź Mapa

45 zł2017-02-15E-mail Komórka

W KOŃCU! Korepetycje, które pomogą Ci DOBRZE PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO KAŻDEGO EGZAMINU. Nauczę nawet najbardziej oporne osoby jak dobrze zdać egzamin, poprawić swoje oceny i nauczyć się języka ANGIELSKIEGO. DOJAZD GRATIS! b Naprawdę wystarczy mi zaufać, aby zdać każdy egzamin, poprawić oceny i szybko i przyjemnie nauczyć się j. angielskiego./b B Dlaczego warto?/B 1. Dojazd do każdego (...)
 

79624Korepetycje język angielskiWarszawa
Wola, Bemowo, Centrum, Bielany, Żoliborz
50 złwczorajE-mail Komórka

Magister filologii angielskiej, nauczycielka w szkole średniej oraz lektorka w szkole językowej. Zapraszam młodzież oraz dorosłych. Przygotowuję do egzaminów gimnazjalnych, maturalnych, magisterskich, licencjackich oraz międzynarodowych.Zajęcia dostosowuję do potrzeb słuchaczy: konwersacje, gramatyka,business English. Tel 606 737 598. Zajęcia odbywają się na Woli, w okolicy Wola Parku
 

16963Korepetycje język angielski Certyfikat Ekorki.plWarszawa Mapa
Ursynów
50 zł2017-05-28E-mail

Witam, przez ponad 10 lat byłam nauczycielem akademickim SGH ( wszystkie poziomy języka ogólnego , język biznesowy), uczyłam również w liceum, jestem egzaminatorem Nowej Matury,a także tłumaczem. Moją dodatkową pasją jest turystyka,dlatego też udzielam lekcji również z zakresu turystyki i hotelarstwa, a także dla przyszłych/obecnych stewardes(sama kiedyś latałam :).Zapraszam serdecznie! (...)
 

85388Korepetycje język angielskiWarszawa
Mokotów
60 zł2017-04-30E-mail Komórka

Skutecznie i w miłej atmosferze poprawisz stopnie, przygotujesz się do egzaminów, nauczysz mówić i pisać wypracowania, wyjaśnisz wątpliwości dotyczące gramatyki. Uczę od 20 lat, prowadzę kursy i zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania (do C1 włącznie). Szukam uczniów, którzy poważnie podchodzą do nauki języka i chcą podnieść swoje kwalifikacje lub poprawić oceny. Chętnie (...)
 

78051Korepetycje język angielskiWarszawa
Ursynów
50 zł2017-06-20E-mail Komórka

Absolwentka wydziału filologii angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim, z 10-letnim doświadczeniem w nauczaniu udzieli zajęć z języka angielskiego. Pracowałam w szkołach językowych, jak i prywatnie, w związku z tym mam duże doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego (nauka od podstaw, matura, certyfikaty, lektoraty, angielski biznesowy, egzaminy FCE i CAE). Zapewniam (...)
 

12046Korepetycje język angielskiWarszawa Mapa
Mokotów, metro Raclawicka
60 zł2017-06-20E-mail Komórka

Mam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu i przygotowywaniu do egzaminów językowych. Potrafię przystępnie wytłumaczyć gramatykę. Lekcje odbywają się u mnie (3 min pieszo od stacji metra Racławicka), mam duży zestaw materiałów pomocniczych do nauki języka. Zapraszam na zajęcia indywidualne lub w mini-grupach. Ceny: 60zł lekcja indywidualna, 90zł - 2 osoby, 100zł - 3 osoby.
 

73318Korepetycje język angielskiWarszawa Mapa
Żoliborz
60 zł2017-06-20E-mail Komórka

Jestem absolwentką SGH, korepetycji udzielam od 10 lat. Posiadam certyfikaty potwierdzające znajomość języka angielskiego. Moi uczniowie to nie tylko dzieci w wieku szkolnym - uczę też osoby dorosłe, które chcą rozwinąć angielski pod kątem biznesowym. Posiadam dużo dodatkowych materiałów ułatwiających zrozumienie przerabianego działu. Jestem wymagająca, zadaję prace (...)
 

52036Korepetycje język angielskiWarszawa Mapa
Mokotów, Ursynów, Służew, Sadyba
60 zł2017-06-19E-mail Skype Komórka

Jestem Polką, jednakże długo przebywałam w Anglii i w USA. Mam dobry akcent. W Londynie mieszkłam przez ponad pięć lat, gdzie ukończyłam wiele kursów, posiadam dyplom CAE, Proficiency oraz międzynarodowy dyplom nauczania języka. W Polsce uczę od 2001 roku.Przez wiele lat pracowałam dla prywatnych szkół językowych, ucząc grupy w zakresie angielskiego ogólnego, biznesowego i prawniczego, (...)
 

47800Korepetycje język angielskiWarszawa
Bemowo, os. Zeusa
60 zł2017-05-07E-mail Komórka

ANGIELSKI dla przedszkoli dzieci, młodzieży oferuje lektorka pedagogiki przedszkolnej z językiem angielskim z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu dzieci. Urozmaicone i ciekawe lekcje, nacisk na rozwijanie wszystkich umiejętności językowych, połączenie nauki z zabawą. Indywidualnie lub grupowo.Ponadto dla dzieci starszych nauka od podstaw, konwersacje, nadrabianie zaległości, (...)
 

43250Korepetycje język angielskiWarszawa Mapa
Tarchomin, Nowodwory
50 zł2017-04-19E-mail Komórka

Witam! Jeśli zależy Ci na efektywnej nauce !mówienia! po angielsku lub chcesz aby twoje dziecko zrozumiało w końcu gramatykę j. angielskiego zgłoś się do mnie! Umiem nawiązać bardzo dobry kontakt z dziećmi i zamienić naukę czegoś trudnego w miłą łatwo przyswajalną zabawę. Z wykształcenia jestem lingwistą i pedagogiem mieszkałam w kraju anglojęzycznym i znam tę kulturę. Posiadam (...)
 

76280Korepetycje język angielskiWarszawa Mapa
Mokotów
75 zł2017-01-17E-mail Komórka

MOKOTÓW- blisko metra. Faktury. Angielski profesjonalnie na wszystkich poziomach. Jestem lektorką i tłumaczem języka angielskiego i niemieckiego od 9lat, ukończyłam filologię języka angielskiego i niemieckiego Uniwersytetu Warszawskiego. Pracuję w firmach jako lektor i tłumacz obu języków. Udzielam korepetycji na wszystkich poziomach zaawansowania, również dzieciom, indywidualnie (...)
 

83289Korepetycje język angielskiWarszawa
Warszawa Wola, Bemowo
50 zł2016-02-27Zablokowane E-mail Komórka

 

46936Korepetycje język angielskiWarszawa
Białołęka, Tarchomin, Centrum
60 złwczorajE-mail Komórka

Jestem absolwentką lingwistyki stosowanej UW oraz studentką podyplomowych interdyscyplinarnych studiów dla tłumaczy prawniczych i sądowych IPSKT UW. Mam wieloletnie doświadczenie w zakresie dydaktyki oraz tłumaczeń ustnych i pisemnych w kraju i za granicą. Uczę General, Business i Legal English. Przygotowuję do egzaminów maturalnych a także do FCE, CAE, CPE.Zapewniam wszelkie niezbędne (...)
 

84826Korepetycje język angielskiWarszawa
Wilanów,Sadyba,Mokotów
40 złprzedwczorajE-mail Komórka

Doświadczona,profesjonalna lektorka,pobyt w Wlk. Brytanii,ukończenie kursu w jednej z najlepszych londyńskich szkół językowych.Od 8 lat uczę angielskiego.Jestem pasjonatką,a do tego skutecznym,wymagającym,choć prowadzącym lekcje w sympatycznej atmosferze lektorem.Każdej osobie przygotowuje indywidualny program zajęć,zgodnie z celem jaki chce osiągnąć w nauce języka.Potrafię przygotować (...)
 

84529Korepetycje język angielskiWarszawa
Wilanów,Sadyba,Służew,Mokotów,Ursynów
40 złprzedwczorajE-mail Komórka

Mgr filologii angielskiej,kilka lat mieszkałam i pracowałam w Wlk.Brytanii,mam za sobą kursy w prestiżowych brytyjskich szkołach językowych oraz staże w instytucjach międzynarodowych.Pasjonatka z wieloletnim doświadczeniem ucząc indywidualnie,w szkołach językowych,firmach i instytucjach publicznych.Zajęcia nastawione na mówienie,pomoc w przełamaniu bariery w mówieniu,poszerzanie (...)
 

85438Korepetycje język angielskiWarszawa
Stegny,Mokotów,Wilanów, Ursynów
40 złprzedwczorajE-mail Telefon

Moją specjalnością dzieci od 10 LAT i młodzież szkolna, jednak chętnie uczę naprawdę zmotywowanych dorosłych, przygotowuję do wyjazdu, rozmowy kwalifikacyjnej, konferencji. Zapewniam materiały ale jestem tez otwarta na pomysły uczniów lub ich rodziców.Dojazdy niestety nie sa możliwe.
 

83034Korepetycje język angielskiLegionowo, Warszawa Tarchomin, Białołęka
Jabłonna, Chotomów, Nieporęt
50 złprzedwczorajE-mail Komórka

Mgr anglistyki (UW), lektor w warszawskiej szkole językowej (od 2007 r.) - lekcje od poziomu elementary do advanced - u nauczyciela lub u ucznia (cena taka sama) - angielski "od początku" po przerwie w nauce - Speaking Practice - Business English - przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej w jęz. ang. - przygotowanie do egzaminów FC, CAE i CPE - przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego (...)
 

14411Korepetycje język angielskiWarszawa
Bemowo
35 zł2017-06-21E-mail Komórka

Jestem nauczycielem czynnym zawodowo, mgr filologii germańskiej, z wieloletnim doświadczeniem od poziomu gimnazjum przez szkołę średnią, do szkoły wyższej. Nauczam swoich uczniów cierpliwie, skutecznie i bezstresowo. Uczę również dorosłych i dzieci. Mam dobre podejście do młodzieży. Jestem dostępny również w czasie przerw świątecznych oraz dni wolnych. Mój numer tel. 602-890-470. (...)
 

85435Korepetycje język angielskiWarszawa Mapa
Mokotów
50 zł2017-06-21E-mail Komórka

Jestem absolwentką filologii angielskiej (specjalizacja nauczanie) z dwuletnim stażem w udzielaniu korepetycji oraz certyfikatem CAE. - nauka zarówno od podstaw, jak i na wyższych etapach nauki języka - Medical English - przygotowania do rozmów o pracę - przygotowania do egzaminów Zapewniam wszystkie materiały i swobodną atomosfere na zajęciach. Stawka 50 zł/h. (...)
 

85428Korepetycje język angielski Certyfikat Ekorki.plWarszawa Mapa
Bemowo,Jelonki,Włochy,Centrum
50 zł2017-06-20E-mail Komórka

Absolwentka Wydziału Pedagogicznego UW, specjalizacja: metodyka nauczania języków obcych. Nauczanie języka od podstaw. Pomoc w przygotowaniu i poprawek do sprawdzianów i w bieżącej nauce. Uczniowie na zakończenie lekcji otrzymują drobną nagrodę. :) Zniżki dla grup. Zapraszam serdecznie.
 

84334Korepetycje język angielskiWarszawa
Bemowo
45 zł2017-06-19E-mail

(Już niedługo) absolwentka na kierunku nauczania języków obcych (j. angielski i j. francuski) na Uniwersytecie Warszawskim zaprasza na korepetycje. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi od pierwszej klasy podstawówki jak i gimnazjalistami przy podejściu indywidualnym oraz grupowym. Zajęcia najlepiej na terenie Bemowa, a kontakt przez e-mail gdzie będę mogła podać swój numer telefonu.
 

 
 
DALSZE WYNIKI
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 .. 126 >>
 
 
 
NAWIGACJA
<< Wstecz | szukanie wg miasta | wg województwa | zaawansowane
 
wszystkie prawa zastrzeżone © ekorki.pl 2013