Ekorki

korepetycje & korepetytorzy - giełda korepetycji

zaloguj się

Pomoc on-line

Korepetycje język angielski Warszawa

ZNALEZIONYCH OGŁOSZEŃ3133
PARAMETRYWarszawa
SORTOWANIEwg daty aktualizacji (malejąco)Korepetycje język angielski Warszawa - wyniki strona 1 z 126 RSS

# Przedmiot Miasto Cena Aktualizacja ASC Kontakt
 
18469Korepetycje język angielskiWarszawa
Bemowo, Jelonki, Wola
50 zł2017-04-21E-mail Komórka

Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego, a osoby, które uczę wynoszą z zajęć solidną wiedzę gramatyczną i umiejętność mówienia. Uczę angielskiego użytkowego i myślenia po angielsku, co daje możliwość komunikowania się tak pisemnego jak i ustnego. Mam duże doświadczenie w pracy indywidualnej zarówno z dziećmi jak i dorosłymi.CHĘTNIE UCZĘ (...)
 

63487Korepetycje język angielskiWarszawa
Wola
40 zł2017-04-19E-mail Gadu-Gadu Komórka

Pomoc w zakresie ćwiczenia j. angielskiego w mowie, piśmie, czytaniu. Nauka i utrwalenie słownictwa oraz gramatyki.
 

75099Korepetycje język angielskiWarszawa Mapa
Mokotów
60 zł2017-04-03E-mail Komórka

Szukasz kogoś kto zarazi Cię pasją do języka? Kto pokaże Ci, że mówienie po angielsku może być czystą przyjemnością? Kto zmotywuje Cię do nauki w domu? Jeżeli szukasz nauczyciela, który będzie cierpliwy, inteligentny, optymistyczny i zawsze przygotowany, to bardzo dobrze się składa. Uczę angielskiego od 6 lat, posiadam 3 certyfikaty (CPE, BCE Advanced, ILEC), moimi uczniami są ludzie (...)
 

84095Korepetycje język angielskiWarszawa, Jabłonna
Białołęka, Targówek
80 zł2017-03-08E-mail Gadu-Gadu Komórka

Angielski z dojazdem do klienta! Trwają zapisy na kursy wakacyjne. Osoby, które zapiszą się na kurs rozpoczynający się w czerwcu lub w lipcu otrzymują 10% zniżki na cały okres współpracy ze mną. Oferuję indywidualne i/lub grupowe zajęcia z języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Dojazd w cenie. Jestem czynnym lektorem j. angielskiego ogólnego i specjalistycznego. (...)
 

82793Korepetycje język angielskiWarszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Łódź Mapa

45 zł2017-02-15E-mail Komórka

W KOŃCU! Korepetycje, które pomogą Ci DOBRZE PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO KAŻDEGO EGZAMINU. Nauczę nawet najbardziej oporne osoby jak dobrze zdać egzamin, poprawić swoje oceny i nauczyć się języka ANGIELSKIEGO. DOJAZD GRATIS! b Naprawdę wystarczy mi zaufać, aby zdać każdy egzamin, poprawić oceny i szybko i przyjemnie nauczyć się j. angielskiego./b B Dlaczego warto?/B 1. Dojazd do każdego (...)
 

79624Korepetycje język angielskiWarszawa
Wola, Bemowo, Centrum, Bielany, Żoliborz
50 zł2017-04-21E-mail Komórka

Magister filologii angielskiej, nauczycielka w szkole średniej oraz lektorka w szkole językowej. Zapraszam młodzież oraz dorosłych. Przygotowuję do egzaminów gimnazjalnych, maturalnych, magisterskich, licencjackich oraz międzynarodowych.Zajęcia dostosowuję do potrzeb słuchaczy: konwersacje, gramatyka,business English, konwersacje skype. Tel 606 737 598. Zajęcia odbywają się (...)
 

84921Korepetycje język angielskiWarszawa
Mokotów, Ursynów, Wilanów, Kabaty
60 zł2017-04-20E-mail Komórka

WITAM SERDECZNIE WSZYSTKICH ENTUZJASTÓW NAUKI JĘZYKA ANGIELSKIEGO :))) Jestem absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie im. Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie (wydziały: nauczycielski i tłumaczeniowy). Posiadam stopień nauczyciela dyplomowanego oraz 13-letni staż pracy w publicznych placówkach oświatowych (szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum, szkoły policealne). Współpracuję (...)
 

16963Korepetycje język angielski Certyfikat Ekorki.plWarszawa Mapa
Ursynów
50 zł2017-04-18E-mail

Witam, przez ponad 10 lat byłam nauczycielem akademickim SGH ( wszystkie poziomy języka ogólnego , język biznesowy), uczyłam również w liceum, jestem egzaminatorem Nowej Matury,a także tłumaczem. Moją dodatkową pasją jest turystyka,dlatego też udzielam lekcji również z zakresu turystyki i hotelarstwa, a także dla przyszłych/obecnych stewardes(sama kiedyś latałam :).Zapraszam serdecznie! (...)
 

85351Korepetycje język angielskiWarszawa

50 zł2017-04-07E-mail Komórka

Zapraszam wszystkie dzieci do wspólnej przygody z j. angielskim - jego entuzjastów, ale i przeciwników. Będziemy się uczyć, dobrze się bawiąc, a nie wkuwając na pamięć setki słówek czy formułek. Zajęcia ze mną to: - nauka praktycznych umiejętności - nauka przez zabawę - indywidualne podejście, dostosowane do potrzeb i możliwości dziecka - baza materiałów drukowanych i online. (...)
 

74547Korepetycje język angielskiWarszawa
Ursynów
60 zł2017-04-07E-mail Skype Komórka

Doświadczony lektor zaprasza na zajęcia z języka angielskiego: – egzaminy maturalne – egzaminy gimnazjalne – pomoc w odrabianiu prac domowych – konwersacje – business English Jestem lektorem z wieloletnim doświadczeniem. Współpracuję z kilkoma szkołami językowymi w Warszawie. Możemy odbywać zajęcia również przez Skypea. Nie organiczam (...)
 

85307Korepetycje język angielskiWarszawa, cała Polska Mapa
Praga Południe, Śródmieście, cała Polska
100 zł2017-03-31E-mail Skype Komórka

CENTRUM/SASKA KĘPA - Oferuję skuteczne, profesjonalne, indywidualne zajęcia z j.angielskiego DLA OSÓB DOROSŁYCH z dojazdem do biura lub przez Skypa. Nauczam na każdym poziomie zaawansowania od A1-C2, posiadam 8 letnie doświadczenie w nauczaniu, certyfikat CPE, ukończyłam studia językowe,wiele lat spędziłam w krajach anglojęzycznych, wystawiam FAKTURĘ. Karolina Tel 791 630 850
 

54083Korepetycje język angielskiWarszawa Mapa
Bielany, Źoliborz,Chomiczówka
55 zł2017-03-06E-mail Tlen Komórka

ANGIELSKI - BIELANY *nauka od podstaw dostosowana do poziomu i umiejętności ucznia (dzieci, młodzież, dorośli) *przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego, matury podstawowej i rozszerzonej *odpowiednie doświadczenie i dobre wyniki nauczania *kompleksowy program zajęć dostosowany do indywidualnych potrzeb, zdolności i możliwości *konwersacja, gramatyka, rozumienie tekstu ze słuchu (...)
 

78051Korepetycje język angielskiWarszawa
Ursynów
50 złprzedwczorajE-mail Komórka

Absolwentka wydziału filologii angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim, z 10-letnim doświadczeniem w nauczaniu udzieli zajęć z języka angielskiego. Pracowałam w szkołach językowych, jak i prywatnie, w związku z tym mam duże doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego (nauka od podstaw, matura, certyfikaty, lektoraty, angielski biznesowy, egzaminy FCE i CAE). Zapewniam (...)
 

12046Korepetycje język angielskiWarszawa Mapa
Mokotów, metro Raclawicka
60 złprzedwczorajE-mail Komórka

Mam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu i przygotowywaniu do egzaminów językowych. Potrafię przystępnie wytłumaczyć gramatykę. Lekcje odbywają się u mnie (3 min pieszo od stacji metra Racławicka), mam duży zestaw materiałów pomocniczych do nauki języka. Zapraszam na zajęcia indywidualne lub w mini-grupach. Ceny: 60zł lekcja indywidualna, 90zł - 2 osoby, 100zł - 3 osoby.
 

52036Korepetycje język angielskiWarszawa Mapa
Mokotów, Ursynów, Służew, Sadyba
60 zł2017-04-21E-mail Skype Komórka

Jestem Polką,jednakże długo przebywałam w Anglii i w USA. Mam dobry akcent. W Londynie mieszkłam przez ponad pięć lat, gdzie ukończyłam wiele kursów, posiadam dyplom CAE, Proficiency oraz międzynarodowy dyplom nauczania języka. W Polsce uczę od 2001 roku.Przez wiele lat pracowałam dla prywatnych szkół językowych, ucząc grupy w zakresie angielskiego ogólnego, biznesowego i prawniczego, (...)
 

47800Korepetycje język angielskiWarszawa
Bemowo, os. Zeusa
60 zł2017-04-21E-mail Gadu-Gadu Komórka

ANGIELSKI dla przedszkoli dzieci, młodzieży oferuje lektorka pedagogiki przedszkolnej z językiem angielskim z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu dzieci. Urozmaicone i ciekawe lekcje, nacisk na rozwijanie wszystkich umiejętności językowych, połączenie nauki z zabawą. Indywidualnie lub grupowo.Ponadto dla dzieci starszych nauka od podstaw, konwersacje, nadrabianie zaległości, (...)
 

43250Korepetycje język angielskiWarszawa Mapa
Tarchomin, Nowodwory
50 zł2017-04-19E-mail Komórka

Witam! Jeśli zależy Ci na efektywnej nauce !mówienia! po angielsku lub chcesz aby twoje dziecko zrozumiało w końcu gramatykę j. angielskiego zgłoś się do mnie! Umiem nawiązać bardzo dobry kontakt z dziećmi i zamienić naukę czegoś trudnego w miłą łatwo przyswajalną zabawę. Z wykształcenia jestem lingwistą i pedagogiem mieszkałam w kraju anglojęzycznym i znam tę kulturę. Posiadam (...)
 

76280Korepetycje język angielskiWarszawa Mapa
Mokotów
75 zł2017-01-17E-mail Komórka

MOKOTÓW- blisko metra. Faktury. Angielski profesjonalnie na wszystkich poziomach. Jestem lektorką i tłumaczem języka angielskiego i niemieckiego od 9lat, ukończyłam filologię języka angielskiego i niemieckiego Uniwersytetu Warszawskiego. Pracuję w firmach jako lektor i tłumacz obu języków. Udzielam korepetycji na wszystkich poziomach zaawansowania, również dzieciom, indywidualnie (...)
 

83289Korepetycje język angielskiWarszawa
Warszawa Wola, Bemowo
50 zł2016-02-27Zablokowane E-mail Komórka

 

75139Korepetycje język angielskiWarszawa
Bemowo, Centrum, Wola, Białołęka
50 złwczorajE-mail Komórka

Jestem wieloletnim nauczycielem języka angielskiego. Prowadzę profesjonalne i ciekawe zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania w tym lekcje on-line przez skype. Posiadam uprawnienia egzaminatora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.Pomogę w odrobieniu pracy domowej, przygotowaniu się do matury i innych egzaminów. Prowadzę zajęcia z j. angielskiego technicznego oraz konwersacje (...)
 

65273Korepetycje język angielskiWarszawa
Mokotów, Ursus, Bemowo, Ursynów
80 złwczorajE-mail Komórka

Jestem absolwentką nauczania języka angielskiego na Uniwersytecie Warszawskim. Dzięki swojej specjalizacji jestem świetnie przygotowana do pracy z dziećmi, młodzieżą jak i dorosłymi. Każdą lekcję dostosowuję do indywidualnych potrzeb ucznia, nauczam także konwersacji oraz Business English. Doświadczenie nauczyło mnie że przełamanie bariery językowej ucznia to tylko kwestia czasu, (...)
 

67520Korepetycje język angielskiWarszawa Mapa
Wola
80 złwczorajE-mail Komórka

SKUTECZNY angielski u cierpliwego nauczyciela! Jestem nauczycielem z 17-letnim stażem nauczania dzieci i dorosłych. Wiedzę zdobyłem na kursach w Londynie i licznych wyjazdach zagranicznych, a ugruntowałem egzaminem FCE oraz CPE (poziom C2). Jestem szczęśliwym posiadaczem dyplomu kolegium Uniwersytetu Warszawskiego (UKKNJA) oraz przygotowuję się do kursu CELTA. Metoda nauki (...)
 

84945Korepetycje język angielskiWarszawa
Bielany, Metro Wawrzyszew
50 złprzedwczorajE-mail Komórka

Zapraszam na zajęcia dodatkowe uczniów szkoły podstawowej oraz przedszkolaki. W zależności od potrzeb dziecka proponuję dwa warianty zajęć: - Radzę sobie w szkole - wspólne odrabianie lekcji, powtarzanie i utrwalanie materiału, budowanie pozytywnego nastawienia do przedmiotu przez gry i zabawy językowe; - Mówię po angielsku - nauka wykraczająca poza program szkolny, ze szczególnym (...)
 

14411Korepetycje język angielskiWarszawa
Bemowo
35 złprzedwczorajE-mail Komórka

Jestem nauczycielem czynnym zawodowo, mgr filologii germańskiej, z wieloletnim doświadczeniem od poziomu gimnazjum przez szkołę średnią, do szkoły wyższej. Nauczam swoich uczniów cierpliwie, skutecznie i bezstresowo. Uczę również dorosłych i dzieci. Mam dobre podejście do młodzieży. Jestem dostępny również w czasie przerw świątecznych oraz dni wolnych. Mój numer tel. 602-890-470. (...)
 

41459Korepetycje język angielskiWarszawa Mapa
Mokotów
40 zł2017-04-21E-mail Telefon Komórka

Mam długoletnią praktykę w nauczaniu. Pomagam w poprawie ocen. Uczę wymowy, gramatyki, umiejętności rozumienia tekstu. Jestem cierpliwa i potrafię wprowadzić atmosferę skupienia. Pomagam w przygotowaniach do matury, oraz uczę osoby chcące poznać język. Mam stuprocentową skuteczność działania. Dostosowuję swój tryb nauczania do umiejętności ucznia. Mieszkam na Mokotowie.
 

 
 
DALSZE WYNIKI
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 .. 126 >>
 
 
 
NAWIGACJA
<< Wstecz | szukanie wg miasta | wg województwa | zaawansowane
 
wszystkie prawa zastrzeżone © ekorki.pl 2013