Ekorki

korepetycje & korepetytorzy - giełda korepetycji

zaloguj się

Pomoc on-line

Korepetycje język angielski Warszawa

ZNALEZIONYCH OGŁOSZEŃ3135
PARAMETRYWarszawa
SORTOWANIEwg daty aktualizacji (malejąco)Korepetycje język angielski Warszawa - wyniki strona 1 z 126 RSS

# Przedmiot Miasto Cena Aktualizacja ASC Kontakt
 
84095Korepetycje język angielskiWarszawa, Jabłonna
Białołęka, Targówek
80 zł2017-05-18E-mail Gadu-Gadu Komórka

Angielski z dojazdem do klienta! Trwają zapisy na kursy wakacyjne. Osoby, które zapiszą się na kurs rozpoczynający się w czerwcu lub w lipcu otrzymują 10% zniżki na cały okres współpracy ze mną. Oferuję indywidualne i/lub grupowe zajęcia z języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Dojazd w cenie. Jestem czynnym lektorem j. angielskiego ogólnego i specjalistycznego. (...)
 

18469Korepetycje język angielskiWarszawa
Bemowo, Jelonki, Wola
50 zł2017-05-07E-mail Komórka

Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego, a osoby, które uczę wynoszą z zajęć solidną wiedzę gramatyczną i umiejętność mówienia. Uczę angielskiego użytkowego i myślenia po angielsku, co daje możliwość komunikowania się tak pisemnego jak i ustnego. Mam duże doświadczenie w pracy indywidualnej zarówno z dziećmi jak i dorosłymi.CHĘTNIE UCZĘ (...)
 

75099Korepetycje język angielskiWarszawa Mapa
Mokotów
60 zł2017-04-03E-mail Komórka

Szukasz kogoś kto zarazi Cię pasją do języka? Kto pokaże Ci, że mówienie po angielsku może być czystą przyjemnością? Kto zmotywuje Cię do nauki w domu? Jeżeli szukasz nauczyciela, który będzie cierpliwy, inteligentny, optymistyczny i zawsze przygotowany, to bardzo dobrze się składa. Uczę angielskiego od 6 lat, posiadam 3 certyfikaty (CPE, BCE Advanced, ILEC), moimi uczniami są ludzie (...)
 

82793Korepetycje język angielskiWarszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Łódź Mapa

45 zł2017-02-15E-mail Komórka

W KOŃCU! Korepetycje, które pomogą Ci DOBRZE PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO KAŻDEGO EGZAMINU. Nauczę nawet najbardziej oporne osoby jak dobrze zdać egzamin, poprawić swoje oceny i nauczyć się języka ANGIELSKIEGO. DOJAZD GRATIS! b Naprawdę wystarczy mi zaufać, aby zdać każdy egzamin, poprawić oceny i szybko i przyjemnie nauczyć się j. angielskiego./b B Dlaczego warto?/B 1. Dojazd do każdego (...)
 

79624Korepetycje język angielskiWarszawa
Wola, Bemowo, Centrum, Bielany, Żoliborz
50 złwczorajE-mail Komórka

Magister filologii angielskiej, nauczycielka w szkole średniej oraz lektorka w szkole językowej. Zapraszam młodzież oraz dorosłych. Przygotowuję do egzaminów gimnazjalnych, maturalnych, magisterskich, licencjackich oraz międzynarodowych.Zajęcia dostosowuję do potrzeb słuchaczy: konwersacje, gramatyka,business English. Tel 606 737 598. Zajęcia odbywają się na Woli, w okolicy Wola Parku
 

16963Korepetycje język angielski Certyfikat Ekorki.plWarszawa Mapa
Ursynów
50 zł2017-05-06E-mail

Witam, przez ponad 10 lat byłam nauczycielem akademickim SGH ( wszystkie poziomy języka ogólnego , język biznesowy), uczyłam również w liceum, jestem egzaminatorem Nowej Matury,a także tłumaczem. Moją dodatkową pasją jest turystyka,dlatego też udzielam lekcji również z zakresu turystyki i hotelarstwa, a także dla przyszłych/obecnych stewardes(sama kiedyś latałam :).Zapraszam serdecznie! (...)
 

85388Korepetycje język angielskiWarszawa
Mokotów
60 zł2017-04-30E-mail Komórka

Skutecznie i w miłej atmosferze poprawisz stopnie, przygotujesz się do egzaminów, nauczysz mówić i pisać wypracowania, wyjaśnisz wątpliwości dotyczące gramatyki. Uczę od 20 lat, prowadzę kursy i zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania (do C1 włącznie). Szukam uczniów, którzy poważnie podchodzą do nauki języka i chcą podnieść swoje kwalifikacje lub poprawić oceny. Chętnie (...)
 

54083Korepetycje język angielskiWarszawa Mapa
Bielany, Źoliborz,Chomiczówka
55 zł2017-04-26E-mail Tlen Komórka

ANGIELSKI - BIELANY *nauka od podstaw dostosowana do poziomu i umiejętności ucznia (dzieci, młodzież, dorośli) *przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego, matury podstawowej i rozszerzonej *odpowiednie doświadczenie i dobre wyniki nauczania *kompleksowy program zajęć dostosowany do indywidualnych potrzeb, zdolności i możliwości *konwersacja, gramatyka, rozumienie tekstu ze słuchu (...)
 

84921Korepetycje język angielskiWarszawa
Mokotów, Ursynów, Wilanów, Kabaty
60 zł2017-04-25E-mail Komórka

WITAM SERDECZNIE WSZYSTKICH ENTUZJASTÓW NAUKI JĘZYKA ANGIELSKIEGO :))) Jestem absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie im. Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie (wydziały: nauczycielski i tłumaczeniowy). Posiadam stopień nauczyciela dyplomowanego oraz 13-letni staż pracy w publicznych placówkach oświatowych (szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum, szkoły policealne). Współpracuję (...)
 

85351Korepetycje język angielskiWarszawa

50 zł2017-04-07E-mail Komórka

Zapraszam wszystkie dzieci do wspólnej przygody z j. angielskim - jego entuzjastów, ale i przeciwników. Będziemy się uczyć, dobrze się bawiąc, a nie wkuwając na pamięć setki słówek czy formułek. Zajęcia ze mną to: - nauka praktycznych umiejętności - nauka przez zabawę - indywidualne podejście, dostosowane do potrzeb i możliwości dziecka - baza materiałów drukowanych i online. (...)
 

74547Korepetycje język angielskiWarszawa
Ursynów
60 zł2017-04-07E-mail Skype Komórka

Doświadczony lektor zaprasza na zajęcia z języka angielskiego: – egzaminy maturalne – egzaminy gimnazjalne – pomoc w odrabianiu prac domowych – konwersacje – business English Jestem lektorem z wieloletnim doświadczeniem. Współpracuję z kilkoma szkołami językowymi w Warszawie. Możemy odbywać zajęcia również przez Skypea. Nie organiczam (...)
 

52036Korepetycje język angielskiWarszawa Mapa
Mokotów, Ursynów, Służew, Sadyba
60 złwczorajE-mail Skype Komórka

Jestem Polką,jednakże długo przebywałam w Anglii i w USA. Mam dobry akcent. W Londynie mieszkłam przez ponad pięć lat, gdzie ukończyłam wiele kursów, posiadam dyplom CAE, Proficiency oraz międzynarodowy dyplom nauczania języka. W Polsce uczę od 2001 roku.Przez wiele lat pracowałam dla prywatnych szkół językowych, ucząc grupy w zakresie angielskiego ogólnego, biznesowego i prawniczego, (...)
 

78051Korepetycje język angielskiWarszawa
Ursynów
50 zł2017-05-11E-mail Komórka

Absolwentka wydziału filologii angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim, z 10-letnim doświadczeniem w nauczaniu udzieli zajęć z języka angielskiego. Pracowałam w szkołach językowych, jak i prywatnie, w związku z tym mam duże doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego (nauka od podstaw, matura, certyfikaty, lektoraty, angielski biznesowy, egzaminy FCE i CAE). Zapewniam (...)
 

57824Korepetycje język angielskiWarszawa, Legionowo, Jabłonna Mapa
Tarchomin, Białołęka,Choszczówka
80 zł2017-05-11E-mail Komórka

Jestem lektorką z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi oraz dorosłymi (m.in. jako lektor akademicki, trener języka biznesowego w firamch). Posiadam wykształcenie filologiczne oraz kwalifikacje pedagogiczne. W pracy wykorzystuję znajomość technik szybkiego uczenia się (jestem certyfikowanym trenerem technik pamięciowych) Zapewniam dojazd, materiały oraz miłą atmosferę. Proponuję (...)
 

85259Korepetycje język angielskiWarszawa
Ochota
50 zł2017-05-08E-mail Komórka

Nauczycielka z doświadczeniem,potrafiąca dostosować metody do potrzeb i poziomu nauczanego.Naucza efektywnie i solidnie.
 

47800Korepetycje język angielskiWarszawa
Bemowo, os. Zeusa
60 zł2017-05-07E-mail Komórka

ANGIELSKI dla przedszkoli dzieci, młodzieży oferuje lektorka pedagogiki przedszkolnej z językiem angielskim z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu dzieci. Urozmaicone i ciekawe lekcje, nacisk na rozwijanie wszystkich umiejętności językowych, połączenie nauki z zabawą. Indywidualnie lub grupowo.Ponadto dla dzieci starszych nauka od podstaw, konwersacje, nadrabianie zaległości, (...)
 

12046Korepetycje język angielskiWarszawa Mapa
Mokotów, metro Raclawicka
60 zł2017-04-22E-mail Komórka

Mam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu i przygotowywaniu do egzaminów językowych. Potrafię przystępnie wytłumaczyć gramatykę. Lekcje odbywają się u mnie (3 min pieszo od stacji metra Racławicka), mam duży zestaw materiałów pomocniczych do nauki języka. Zapraszam na zajęcia indywidualne lub w mini-grupach. Ceny: 60zł lekcja indywidualna, 90zł - 2 osoby, 100zł - 3 osoby.
 

43250Korepetycje język angielskiWarszawa Mapa
Tarchomin, Nowodwory
50 zł2017-04-19E-mail Komórka

Witam! Jeśli zależy Ci na efektywnej nauce !mówienia! po angielsku lub chcesz aby twoje dziecko zrozumiało w końcu gramatykę j. angielskiego zgłoś się do mnie! Umiem nawiązać bardzo dobry kontakt z dziećmi i zamienić naukę czegoś trudnego w miłą łatwo przyswajalną zabawę. Z wykształcenia jestem lingwistą i pedagogiem mieszkałam w kraju anglojęzycznym i znam tę kulturę. Posiadam (...)
 

76280Korepetycje język angielskiWarszawa Mapa
Mokotów
75 zł2017-01-17E-mail Komórka

MOKOTÓW- blisko metra. Faktury. Angielski profesjonalnie na wszystkich poziomach. Jestem lektorką i tłumaczem języka angielskiego i niemieckiego od 9lat, ukończyłam filologię języka angielskiego i niemieckiego Uniwersytetu Warszawskiego. Pracuję w firmach jako lektor i tłumacz obu języków. Udzielam korepetycji na wszystkich poziomach zaawansowania, również dzieciom, indywidualnie (...)
 

83289Korepetycje język angielskiWarszawa
Warszawa Wola, Bemowo
50 zł2016-02-27Zablokowane E-mail Komórka

 

84826Korepetycje język angielskiWarszawa
Wilanów,Sadyba,Mokotów
40 złwczorajE-mail Komórka

Doświadczona,profesjonalna lektorka,pobyt w Wlk. Brytanii,ukończenie kursu w jednej z najlepszych londyńskich szkół językowych.Od 8 lat uczę angielskiego.Jestem pasjonatką,a do tego skutecznym,wymagającym,choć prowadzącym lekcje w sympatycznej atmosferze lektorem.Każdej osobie przygotowuje indywidualny program zajęć,zgodnie z celem jaki chce osiągnąć w nauce języka.Potrafię przygotować (...)
 

84529Korepetycje język angielskiWarszawa
Wilanów,Sadyba,Mokotów,Służew,Ursynów
40 złwczorajE-mail Komórka

Mgr filologii angielskiej,kilka lat mieszkałam i pracowałam w Wlk.Brytanii,mam za sobą kursy w prestiżowych brytyjskich szkołach językowych oraz staże w instytucjach międzynarodowych.Pasjonatka z wieloletnim doświadczeniem ucząc indywidualnie,w szkołach językowych,firmach i instytucjach publicznych.Zajęcia nastawione na mówienie,pomoc w przełamaniu bariery w mówieniu,poszerzanie (...)
 

83034Korepetycje język angielskiLegionowo, Warszawa Tarchomin, Białołęka
Jabłonna, Chotomów, Nieporęt
50 złwczorajE-mail Komórka

Mgr anglistyki (UW), lektor w warszawskiej szkole językowej (od 2007 r.) - lekcje od poziomu elementary do advanced - u nauczyciela lub u ucznia (cena taka sama) - angielski "od początku" po przerwie w nauce - Speaking Practice - Business English - przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej w jęz. ang. - przygotowanie do egzaminów FC, CAE i CPE - przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego (...)
 

85115Korepetycje język angielskiWarszawa Mapa

60 złwczorajE-mail Komórka

ENGLISH TAILORED IN ACCORDANCE WITH YOUR INDIVIDUAL NEEDS!!! LEKCJE INDYWIDUALNE lub w GRUPACH 2-4 osobowych (cena w zależności od ilości osób) - zapewniam wlasne materialy i autorski program dopasowany do potrzeb ucznia (konwersacje, gramatyka, leksyka..) - WSZYSTKIE POZIOMY - różnorodne zajęcia (z wykorzystaniem materiałów multimedialnych) - profesjonalnie (absolwentka Katedry (...)
 

84973Korepetycje język angielskiWarszawa
Bemowo
60 złprzedwczorajE-mail Komórka

Jestem nauczycielem języka angielskiego. Oferuje przygotowanie do egzaminów, lekcje, korepetycje, konwersacje na każdym poziomie, w tym Business English. Zajęcia indywidualne i w małych grupach prowadzę zarówno u siebie (Bemowo) jak i u kursantów i w firmach. Uczę dorosłych oraz dzieci w wieku od 7 lat. Wszystkich zainteresowanych efektywną i bezstresową nauką z indywidualnym (...)
 

 
 
DALSZE WYNIKI
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 .. 126 >>
 
 
 
NAWIGACJA
<< Wstecz | szukanie wg miasta | wg województwa | zaawansowane
 
wszystkie prawa zastrzeżone © ekorki.pl 2013