Ekorki

korepetycje & korepetytorzy - giełda korepetycji

zaloguj się

Pomoc on-line

Korepetycje język angielski Tarchomin

ZNALEZIONYCH OGŁOSZEŃ60
PARAMETRYTarchomin
SORTOWANIEwg ceny (rosnąco)Korepetycje język angielski Tarchomin - wyniki strona 1 z 3 RSS

# Przedmiot Miasto Cena DESC Aktualizacja Kontakt
 
43250Korepetycje język angielskiWarszawa Mapa
Tarchomin, Nowodwory
50 zł2014-11-18E-mail Komórka

Witam! Jeśli zależy Ci na efektywnej nauce !mówienia! po angielsku lub chcesz aby twoje dziecko zrozumiało w końcu gramatykę j. angielskiego zgłoś się do mnie! Umiem nawiązać bardzo dobry kontakt z dziećmi i zamienić naukę czegoś trudnego w miłą łatwo przyswajalną zabawę. Mieszkałam w kraju anglojęzycznym i znam tę kulturę. Posiadam wszelkie materiały potrzebne do porządnego kursu. Moi (...)
 

54244Korepetycje język angielskiWarszawa Mapa
Tarchomin, Nowodwory
50 zł2014-11-17E-mail Komórka

cena za 45 min - 40zl
 

81487Korepetycje język angielskiWarszawa
Tarchomin, Białołeka
65 zł2014-10-02E-mail Komórka

korepetycje z angielskiego - profesjonalnie, absolwentka filologii angielskiej i lingwistyki stosowanej z doświadczeniem, oferuję: - wszystkie poziomy zaawansowania, -przygotowanie do sprawdzianu szóstoklasisty, matury i egzaminu gimnazjalnego, - przygotowanie do egzaminów FCE, CAE, CPE, -usługi w zakresie tłumaczeń, -zajęcia indywidualne oraz w mini grupach od 2 do 4 osób, -język (...)
 

79094Korepetycje język angielskiWarszawa Mapa
Tarchomin, Białołęka, Centrum, Bielany
50 zł2014-11-16E-mail Komórka

Doświadczony lektor z kilkuletnim stażem w nauczaniu języka angielskiego. Solidne przygotowanie do egzaminu maturalnego pisemnego i ustnego, do egzaminu gimnazjalnego jak również pomoc w odrabianiu pracy domowej, przygotowaniu się na kolejną lekcje jak również pomoc w opanowaniu gramatyki. Istnieje możliwość wystawiania faktur.
 

78616Korepetycje język angielskiWarszawa
Tarchomin,Białołęka , Bielany, Praga Pn
50 zł2014-11-16E-mail Komórka

mgr filologii angielskiej z wieloletnim doświadczeniem oferuje ciekawe i urozmaicone zajęcia indywidualne i konwersacje w małych grupach. Solidnie i profesjonalnie
 

80018Korepetycje język angielskiWarszawa
Tarchomin
20 zł2014-04-13E-mail

pomoc w napisaniu lub sprawdzeniu prac pisemnych, wypracowań, prac maturalnych (listy, rozprawki) wraz z objasnieneim struktur gramatycznych i słownictwa, sprawdzanie nadesłanych prac, pomoc w rozwiązaniu cwiczeń. Pomoc online. Posiadam zdany certyfikat FC i doświadczenie w pisaniu prac. Cena za jedną pracę - 20 zł.
 

78916Korepetycje język angielskiWarszawa
Białołęka: Tarchomin, Nowodwory
35 zł2014-10-16E-mail Komórka

Jestem studentką IV roku polonistyki. Angielskiego uczę się od 15 lat, opanowałam go w stopniu zaawansowanym (C1). Posiadam certyfikat FCE zdany w 2008 roku oraz poświadczenie IELTS uzyskane w 2011 roku. Z chęcią pomogę w nadrobieniu zaległości, przygotowaniach do kartkówek i sprawdzianów.
 

78259Korepetycje język angielskiWarszawa Mapa
Białołęka, Tarchomin, Bielany, Bródno
40 złprzedwczorajE-mail Komórka

W PRACY proszą Cię o przeczytanie krótkiego artykułu po angielsku…jedyne, co wtedy dostrzegasz to biała kartka papieru a na niej słowa, które z każdą chwilą bledną W SZKOLE siedzisz za ławką "byle tylko nie do odpowiedzi” i nigdy nie odważyłeś się przyznać się do słabości… czy 2 na półrocze/świadectwie to na pewno szczyt Twoich możliwości? Cokolwiek próbujesz (...)
 

80657Korepetycje język angielskiLegionowo, Warszawa Tarchomin, Białołęka
Jabłonna, Chotomów, Nieporęt
40 zł2014-11-18E-mail Komórka

ANGIELSKI DLA MŁODZIEŻY (gimnazjum, liceum) I DOROSŁYCH Mgr anglistyki (UW), lektor w warszawskiej szkole językowej (od 2006 r.) - lekcje indywidualne lub dla dwóch osób - od poziomu elementary do advanced - u nauczyciela lub u ucznia (cena taka sama) - angielski "od początku" po przerwie w nauce - konwersacje, Business English - przygotowanie do egzaminów FC, CAE i CPE - (...)
 

81391Korepetycje język angielskiWarszawa
Białołęka, Tarchomin
40 zł2014-09-02E-mail Komórka

Absolwent Lingwistycznej Szkoły Wyższej, aktualnie student V roku filologii angielskiej Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej.
 

59843Korepetycje język angielskiJabłonna, Legionowo, Tarchomin, Bielany
Białołęka, Nowy Dwór Maz, Żoliborz
40 zł2014-11-15E-mail Telefon Komórka

nauczycielka z kilkuletnim stażem w nauczaniu z sukcesami dzieci i młodzieży, ciekawe lekcje, duzo materiałow, nacisk na konwersacje,duże doświadczenie w pracy z dziećmi, przygotowanie do matury, jestem też certyfikowanym instrukturem technik pamięciowych i reedukatorem. Zapraszam do kontaktu Jabłonna, Legionowo, Tarchomin, Chotomów, Nowy Dwór Maz, Modlin, Serock
 

77255Korepetycje język angielskiWarszawa
Białołęka, Tarchomin
40 zł2013-11-18E-mail Komórka

Cena za dojazd + 10zł Posiadam Certyfikat C1 oraz wszystkie kursy nauczycielskie. Duże doświadczenie w nauczaniu. Gwarantowane Wyniki!!
 

81387Korepetycje język angielskiWarszawa
Tarchomin, Białołęka, Centrum, Bielany
45 zł2014-10-10E-mail Komórka

Korepetytor z kilkuletnim stażem w nauczaniu języka angielskiego. Solidne przygotowanie do egzaminu maturalnego pisemnego i ustnego, do egzaminu gimnazjalnego jak również pomoc w odrabianiu pracy domowej, przygotowaniu się na kolejną lekcje jak również pomoc w opanowaniu gramatyki. Istnieje możliwość wystawiania faktur.
 

81875Korepetycje język angielskiWarszawa
Białołęka, Tarchomin, Nowodwory
50 zł2014-11-17E-mail Komórka

Serdecznie zapraszam na korepetycje z angielskiego! Zajęcia przeprowadzam rzetelnie, w spokojnej i przyjaznej atmosferze. Mam kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi:) Posiadam certyfikat Cambridge na poziomie B1 i B2. Cena za 45 min.- 40 zł.
 

81945Korepetycje język angielskiWarszawa Mapa
Białołęka, Tarchomin I Okolice
50 zł2014-11-05E-mail Komórka

Młoda nauczycielka udzieli korepetycji w miłej i bezstresowej atmosferze dzieciom, młodzieży jak również dorosłym. Działam na własnych materiałach od 4 lat i dopasowuję zajęcia do potrzeb ucznia: poznanie podstaw, powtórka materiału, przygotowanie do matury/testu gimnazjalnego, wyjaśnienie gramatyki, nauka do egzaminów językowych, nauka treści ponadprogramowych dla poszerzenia (...)
 

73677Korepetycje język angielskiWarszawa
Białołęka, Tarchomin, Nowodwory
55 zł2014-11-13E-mail

- Kwalifikacje metodyczne dla nauczycieli jęz.ang. - międzynarodowy certyfikat Trinity TESOL (Teaching English to Speakers of Other Languages) uzyskany w Londynie - Certyfikaty CPE, CAE, FCE, LCCI Level 3 - wieloletnie DOŚWIADCZENIE w nauczaniu: * indywidualnym i grupowym jako lektor w szkołach językowych, instytucjach państwowych i korporacjach w Polsce, Wielkiej Brytanii, (...)
 

46936Korepetycje język angielskiWarszawa
Białołęka, Tarchomin, Centrum
60 złprzedwczorajE-mail Komórka

Jestem absolwentką lingwistyki stosowanej UW. Mam wieloletnie doświadczenie w zakresie dydaktyki oraz tłumaczeń ustnych i pisemnych w kraju i za granicą. Uczę General, Business i Legal English. Przygotowuję do egzaminów maturalnych a także do FCE, CAE, CPE.Zapewniam wszelkie niezbędne materiały do nauki. Stosuję metodę komunikatywną. Zapraszam. Tel: 792044468
 

63786Korepetycje język angielskiWarszawa
Tarchomin
60 zł2014-10-15E-mail

Mgr filologii angielskiej UW zaprasza na lekcje angielskiego w miłej i przyjaznej atmosferze!! Naukę dostosowuję do potrzeb i wieku ucznia. Oferuję konwersacje, korepetycje oraz lekcje obejmujące listening, reading, speaking and writing, zadaję prace domowe. Nauczanie od podstaw, dla średnio-zaawansowanych oraz zaawansowanych. Zapewniam wysoki poziom nauczania i dobre wyniki. (...)
 

75188Korepetycje język angielskiWarszawa Mapa
Tarchomin, Nowodwory,Białołęka
60 zł2014-11-14E-mail Skype Komórka

Nauczycielka. Doświadczenie w uczeniu różnych grup wiekowych, również z dysfunkcjami. Wszystkie poziomy- pomoc w nauce, przygotowanie do testów, prace domowe, konwersacje. Zrozumiałe wyjaśnianie materiału, tempo i obszar tematyczny ustalany indywidualnie, własne materiały, w tym multimedialne
 

79475Korepetycje język angielskiWarszawa
Ursynów, Bielany, Tarchomin
60 zł2014-11-16E-mail Komórka

Nauka angielskiego. Wieloletnie doświadczenie. Egzaminy maturalne- gimnazjalne, pomoc przy odrabianiu pracy domowej jak i w przygotowaniu się do kolejnych lekcji.
 

77415Korepetycje język angielskiWarszawa Mapa
Białołęka, Targówek, Tarchomin, Marki
60 złprzedwczorajE-mail Komórka

Lektorka z ponad 10-letnim doświadczeniem zaprasza na lekcje języka angielskiego i niemieckiego: Ø Zajęcia dla młodzieży i dorosłych Ø Konwersacje Ø Przygotowanie do certyfikatów FCE, CAE, CPE, IELTS, LCCI, BEC, ZMP Ø Przygotowanie do wyjazdów do pracy za granicę Ø Business English, Wirtschaftsdeutsch Ø Słownictwo branżowe – (...)
 

57824Korepetycje język angielskiWarszawa, Legionowo, Jabłonna
Tarchomin, Białołęka, Jabłonna
65 zł2014-09-29E-mail Komórka

Jestem lektorką z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi oraz dorosłymi (m.in. jako lektor akademicki, trener języka biznesowego w firamch). Posiadam wykształcenie filologiczne oraz kwalifikacje pedagogiczne. W pracy wykorzystuję znajomość technik szybkiego uczenia się (jestem certyfikowanym trenerem technik pamięciowych) Zapewniam dojazd, materiały oraz miłą atmosferę. Proponuję (...)
 

43230Korepetycje język angielskiWarszawa Mapa
TARCHOMIN, BIAŁOŁĘKA,ŚRÓDMIEŚCIE BIELANY
65 zł2014-11-12E-mail Komórka

Absolwenta University of North London skutecznie przygotowuje do egzaminów Gimnazjalnych, Maturalnych, FCE, CAE i LCCI. Oferuję pomoc w poszerzeniu słownictwa ogólnego i specjalistycznego, usystematyzowanie gramatyki, pracę nad rozumieniem tekstu ze słuchu oraz konwersacje. FAKTURĘ wystawiam na życzenie. Lekcje są prowadzone w miłej atmosferze oraz dostosowane do indywidualnego (...)
 

80654Korepetycje język angielskiWarszawa
Białołęka, Tarchomin, Praga
70 zł2014-05-15E-mail Komórka

KURSY Zajęcia organizuję w zależności od potrzeb kursanta: * konwersacje, * przygotowywanie do egzaminu gimnazjalnego, maturalnego * przygotowanie do egzaminu KET, PET, FCE, CAE, CPE * Business English * szlifowanie angielskiego dla własnych potrzeb kursanta... * wszystkie poziomy zaawansowania, od początkującego do zaawansowanego. Dysponuję ciekawymi materiałami (...)
 

39081Korepetycje język angielskiWarszawa
Białołęka, Tarchomin
15 zł2007-06-29Zablokowane E-mail Tlen Telefon Komórka

 

 
 
DALSZE WYNIKI
1 2 3 >>
 
 
 
NAWIGACJA
<< Wstecz | szukanie wg miasta | wg województwa | zaawansowane
 
Nasi partnerzy:

szkola
Darmowe ogłoszenia
tnp120x60.jpg
Toruń miasto dla Ciebie
księgarnia językowa, lingwistyczna

maximus.pl - edukacja w internecie
Fizyka 20141028_1.jpg
20141028_2.jpg
20141028_3.jpg

korepetycje.ekorki.pl | Szukaj korepetytora | Dodaj ogłoszenie | Polityka cookies | Regulamin | Faq | Mapa strony | Mi-COM |
wszystkie prawa zastrzeżone © ekorki.pl 2014