Ekorki

korepetycje & korepetytorzy - giełda korepetycji

zaloguj się

Pomoc on-line

Korepetycje język angielski Poznań

ZNALEZIONYCH OGŁOSZEŃ1103
PARAMETRYPoznań
SORTOWANIEwg daty aktualizacji (malejąco)Korepetycje język angielski Poznań - wyniki strona 1 z 45 RSS

# Przedmiot Miasto Cena Aktualizacja ASC Kontakt
 
83752Korepetycje język angielskiPoznań Mapa
Grunwald
40 zł2017-08-28E-mail Komórka

JĘZYK ANGIELSKI - korepetycje, matura, gimnazjum, szkoła podstawowa Jestem nauczycielką języka angielskiego z kilkunastoletnim doświadczeniem. Pracuję w liceum ogólnokształcącym. Mam duże doświadczenie w pracy w komisjach maturalnych. Skutecznie przygotowuję do egzaminów maturalnych i gimnazjalnych w zakresie języka angielskiego! Udzielam korepetycji na wszystkich poziomach (...)
 

85317Korepetycje język angielskiPoznań

55 zł2017-08-21E-mail Komórka

Witam! Chcesz przełamać barierę mówienia lub przygotować się do ważnego egzaminu lub nowej pracy? Zacznij naukę z nami od zaraz! Podchodzimy indywidualnie do każdego kursanta dlatego efekt zawsze jest pozytywny :) Ja nazywam się Anna Topolska i jestem właścicielką szkoły English 4U oraz lektorką języka angielskiego. Moja pasja do języka angielskiego zrodziła się podczas mojego 7-letniego (...)
 

7364Korepetycje język angielskiPoznań Mapa
Poznań Naramowice, Kiekrz
60 zł2017-04-05E-mail Komórka

MGR Filologii Angielskiej na UAM, Roczny pobyt w USA, Matura w USA, Certyfikat CAE, nauczyciel w LO, Lektor. Zaawansowane konwersacje, pomoc w lekcjach, nauka od podstaw, ciekawe materiały, miła atmosfera, doskonałe materiały i przygotowanie lektora.
 

42866Korepetycje język angielskiPoznań, Swarzędz, Nowa Wieś Mapa
Raczynskiego 12
45 złdzisiajE-mail Tlen Komórka

Blueberry school of English Swarzędz Zaprasza na: -Indywidualne i grupowe zajecia dla dzieci z języka angielskiego koszt 45zl, w grupie 30zl -zajecia dla osob doroslych, kursy od poczatku, konwersacje na wszystkich poziomach i Business English - Konwersacje z Native Speakerem brytyjczykiem -przygotowanie do egz. gimnazjalnych -Kompleksowe przygotowanie do matury (...)
 

44019Korepetycje język angielskiPoznań
Łazarz
30 zł2017-10-13E-mail Gadu-Gadu Skype Komórka

Magister filologii angielskiej i polskiej z doświadczeniem w nauczaniu szkolnym pomoże w zrozumieniu wszelkich zawiłości języka angielskiego, cierpliwie wytłumaczy każde zagadnienie gramatyczne oraz podszkoli umiejętności mówienia. Gwarantuję sympatyczną, bezstresową atmosferę, a zarazem rzetelność i kompetencję! Wykonuję też tłumaczenia oraz zapewniam pomoc w pisaniu prac pisemnych.
 

49687Korepetycje język angielskiPoznań
Winogrady
40 zł2017-09-27E-mail Komórka

WITAM SERDECZNIE. Od wielu lat z powodzeniem uczę młodzież oraz dorosłych języka angielskiego. Prowadziłam kursy Business English, International Tourism, przygotowujące do matury oraz kursy ogólne. Pracowałam kilka lat w szkołach prywatnych, obecnie pracuję w szkole średniej. Zapraszam wszystkich zainteresowanych profesjonalnym nauczaniem języka angielskiego.
 

82003Korepetycje język angielskiPoznań
Winogrady
40 zł2017-09-23E-mail Komórka

Nauczyciel języka angielskiego z 11-letnim stażem przygotuje do egzaminów (matura, testy gimnazjalne, konkursy językowe), pomoże w lekcjach (zadania domowe, sprawdziany, nadrabianie zaległości, utrwalanie materiału). Moim celem jest doskonalenie umiejętności rozumienia języka angielskiego ze słuchu, czytania, pisania oraz konwersacje.
 

82190Korepetycje język angielskiPoznań Mapa

50 zł2017-09-15E-mail Komórka

Ukończyłam Uniwersytet im Adama Mickiewicza na wydziale Anglistyki. Prowadzę korepetycje od sześciu lat, uczyłam również w szkołach językowych (za granią - w Azji). Prowadzę zajęcia z konwersacji, gramatyki, pisania, wymowy i przygotowuję do egzaminów.
 

81609Korepetycje język angielskiPoznań Mapa

80 zł2017-09-14E-mail Komórka

W sierpniu czeka Cię poprawka z języka angielskiego? Zdarza się najlepszym ;) Przygotujemy Cię do tego egzaminu skutecznie i profesjonalnie! Nasi nauczyciele są osobami o sporej wiedzy merytorycznej, którzy są zaangażowani w swoją pracę. Pozornie skomplikowane zagadnienia wytłumaczą Ci w sposób jasny i zrozumiały. Wiedzą, że już jesteś zestresowany poprawką dlatego będą starali (...)
 

84910Korepetycje język angielskiPoznań
Rataje, os. Jagiellońskie
50 zł2017-09-04E-mail Komórka

Magister filologii angielskiej UAM, nauczyciel Liceum z 9-letnim stażem pracy jako anglista, uprawnienia egzaminatora OKE oferuje profesjonale i skuteczne zajęcia przygotowujące do matury podstawowej i rozszerzonej, certyfikatów FCE/CAE/CPE itd.
 

40743Korepetycje język angielskiPoznań Mapa
Rataje
35 zł2017-09-02E-mail Komórka

Witam Jestem magistrem filologii angielskiej z Poznania z ukończonymi studiami podyplomowymi w zakresie tłumaczeń. Jestem lektorem i udzielam korepetycji i lekcji indywidualnych z j.angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania Oferuję fachową pomoc i własne materiały dydaktyczne Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą -przede wszystkim przygotowanie do nowego (...)
 

73948Korepetycje język angielskiKomorniki Mapa
Poznań, Plewiska, Dąbrowa, Grunwald
40 zł2017-08-25E-mail Komórka

Lubię uczyć i moi uczniowie lubią uczyć się ze mną. Pomagam im poprawić stopnie, zdać egzaminy lub przygotować się do wyjazdu. Mam duże doświadczenie w przygotowywaniu do matury i egzaminów gimnazjalnych oraz FCE, CAE i TOEFL. Uczę również Business English. Pomagam moim uczniom osiągać cele. Jaki jest Twój cel? Jak mogę Ci pomóc?
 

10756Korepetycje język angielskiPoznań Mapa
Koziegłowy
40 zł2017-08-21E-mail Komórka

Miła atmosfera, przygotowanie pedagogiczne, bardzo duże doświadczenie w nauczaniu: studia doktoranckie, nauczyciel liceum, lektor w firmach. Angielski w biznesie, marketingu i w księgowości. Bogate materiały do nauki (teksty, materiały audiowizualne, gry) - również dla dzieci. Fachowe przygotowanie do matury, egzaminów Uniw. Cambridge (FCE etc.) i in. Pomoc w pisaniu tekstów po (...)
 

58400Korepetycje język angielskiPoznań Mapa
i okolice
75 zł2017-08-20E-mail Telefon Komórka

Korepetycje, kursy, tłumaczenia, przygotowanie do egzaminów. www.lernedo.pl Indywidualny dobór korepetytora wg potrzeb klienta. W Centrum Edukacji LERNEDO pracujący korepetytorzy są starannie selekcjonowani, dzięki czemu gwarantujemy wysoki standard w nauczaniu. Centrum Edukacji LERNEDO oferuje korepetycje indywidualne lub w małych grupach ze wszystkich przedmiotów (...)
 

74544Korepetycje język angielskiPoznań, Koziegłowy, Czerwonak
Stare Miasto, Koziegłowy
50 zł2017-08-20E-mail Skype Komórka

Korepetycje skutecznie, bezstresowo i w przyjaznej atmosferze. Zapraszam na lekcje Języka Angielskiego, w firmie, online lub w domu ucznia. Tempo pracy oraz tematy lekcji dostosowane do potrzeb ucznia. Pomoc w lepszym poznaniu nowego materiału lub w nadrabianiu zaległości. Realizujemy plan, ale rozmawiamy również po angielsku o tym, co interesuje ucznia. Możliwość nauki (...)
 

42523Korepetycje język angielskiWrocław
Szczepin, Długa, Poznańska
30 zł2017-07-16E-mail Telefon Komórka

Poprawki z języka angielskiego - głównie matura ustna jak i pisemna. Uczę też dzieci, dorosłych , żeby porozumiewali sie na wyjazdach za granica. Mam duże doświadczenie, nauczam od wielu, wielu lat. I have been teaching English for many years, Tel 603-167-560 Mariusz
 

4045Korepetycje język angielskiPoznań Mapa

50 zł2017-07-03E-mail

Jestem absolwentka filologii UAM. Ucze od 11 lat. Lubie uczyc!!! Przygotowuje do roznych egzaminow, udzielam korepetycji, konwersacji. Rodzaj / metody zajec dostosowuje do potrzeb uczacego sie.
 

29296Korepetycje język angielskiPoznań Mapa
ul. Hetmańska 54
40 zł2017-06-30E-mail Gadu-Gadu Komórka

Gorąco zapraszam uczniów na każdym poziomie zaawansowania na korepetycje z j. angielskiego. Oferuję: - konwersacje - kompleksowe przygotowanie do egzaminów (gimnazjalnego, maturalnego, językowych) - pomoc w bieżących lekcjach Gwarantuję dobre materiały, indywidualne podejście i miłą atmosferę. Sama maturę zdałam na 100% i chętnie pomagam uczniom osiągnąć podobny wynik. (...)
 

85224Korepetycje język angielskiPoznań
Piątkowo
45 zł2017-06-08E-mail Skype Komórka

Jestem pasjonatką nauczania języków obcych oraz podróżniczką z kilkuletnim doświadczeniem w nauczaniu j. angielskiego w Polsce, jak i za granicą. Uczę osoby w każdym wieku. Obecnie uczę ludzi z całego świata przez skypa. Jestem kompetentym filologiem, posiadam: -międzynarodowy certyfikat TEFL, ukończony w Wielkiej Brytanii - magistera z nauczania języka angielskiego - licencjat (...)
 

73101Korepetycje język angielskiPoznań
Winogrady
50 zł2017-06-07E-mail Komórka

Witam, jestem absolwentem matury międzynarodowej (IB) z wykładowym językiem angielskim oraz posiadam certyfikat CAE. Pracowałem w szkole językowej jako lektor angielskiego. Chętnie podzielę się wiedzą. Posiadam 5 letnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Wszystko w miłej i bezstresowej atmosferze, pozdrawiam!!!
 

52325Korepetycje język angielskiPoznań Mapa
Piątkowo, os. Chrobrego
30 zł2017-06-05E-mail Gadu-Gadu Skype Telefon Komórka

Magister filologii, 10 letnie doświadczenie w nauczaniu. Tanio, skutecznie, fachowo.Nauka dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Przygotowanie do egzaminów (np gimnazjalnego), testów, zadań domowych, sprawdzianów, poprawki! Oferuję wszelką pomoc w zakresie nauki języka angielskiego!
 

85405Korepetycje język angielskiPoznań
Nowe Miasto
40 zł2017-05-21E-mail Komórka

Zapraszam na zajęcia z języka angielskiego w przyjaznej atmosferze. Chętnie pomogę Ci, jeśli: 1) chcesz nabrać swobody w mówieniu/pisaniu/czytaniu/słuchaniu, ale czujesz, że brakuje Ci motywacji, aby osiągnąć ten cel 2) potrzebujesz pilnej pomocy w przygotowaniach do sprawdzianu z konkretnego zagadnienia gramatycznego 3) potrzebujesz kogoś, kto pomoże Ci napisać pracę pisemną...
 

72861Korepetycje język angielskiPoznań

40 zł2017-05-08E-mail Gadu-Gadu Komórka

Angielski - Profesjonalnie Kompleksowe przygotowanie do MATURY, TESTÓW GIMNAZJALNYCH, EGZAMINÓW FCE, CAE. Odpowiednie doświadczenie i dobre wyniki nauczania. Dzieci, młodzież i dorośli. Przygotowanie do matury podstawowej i rozszerzonej. Kompleksowy program zajęć dostosowany do indywidualnych potrzeb, zdolności i możliwości: konwersacja i gramatyka, rozumienie (...)
 

81791Korepetycje język angielskiPoznań Mapa
Nowe Miasto, Centrum
40 zł2017-03-28E-mail Komórka

Lektor języka angielskiego, posiadający certyfikaty FCE oraz CAE, udzieli korepetycji z języka angielskiego. - Możliwość przygotowywania uczniów do zajęć w szkole - Prowadzenie zajęć poszerzających ogólną znajomość języka angielskiego. - Możliwość przygotowywania do egzaminów: po podstawówce, gimnazjalnego, matury, FCE oraz CAE. - Możliwość przeprowadzania zajęć ukierunkowanych (...)
 

71044Korepetycje język angielskiPoznań
os. Kopernika
40 zł2017-03-09E-mail Komórka

Chcesz doskonalić umiejętność komunikacji w języku angielskim? Może masz jakieś wewnętrzne opory przed swobodnym wypowiadaniem się po angielsku? Chcesz poszerzyć zakres słownictwa? A może przygotować się do ważnego egzaminu? Zadzwoń 694 689 639 Jestem nauczycielem mianowanym. Od ponad 10 lat zajmuję się nauczaniem języka angielskiego dzieci, młodzieży i dorosłych. Ukończyłam (...)
 

 
 
DALSZE WYNIKI
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 .. 45 >>
 
 
 
NAWIGACJA
<< Wstecz | szukanie wg miasta | wg województwa | zaawansowane
 
wszystkie prawa zastrzeżone © ekorki.pl 2013