Ekorki

korepetycje & korepetytorzy - giełda korepetycji

zaloguj się

Pomoc on-line

Korepetycje język angielski

ZNALEZIONYCH OGŁOSZEŃ10901
PARAMETRYszukanie zaawansowane
SORTOWANIEwg daty aktualizacji (malejąco)Korepetycje język angielski - wyniki strona 9 z 437 RSS

# Przedmiot Miasto Cena Aktualizacja ASC Kontakt
 
81218Korepetycje język angielskiWarszawa

60 zł2017-04-19E-mail Komórka

Jestem wykwalifikowanym nauczycielem języka angielskiego, z wieloletnim stażem pracy, m.in. w szkole podstawowej, gimnazjum i liceum a także w firmach. Przygotowuję uczniów do egzaminów m.in. maturalnych i językowych. Mam przygotowanie pedagogiczne do pracy z dziećmi i młodzieżą oraz z dorosłymi, także z osobami o specjalnych potrzebach edukacyjnych, takich jak DYSLEKSJA. Lekcje (...)
 

63822Korepetycje język angielskiWarszawa Mapa
Bemowo, Jelonki
50 zł2017-04-19E-mail Komórka

Absolwentka italianistyki z tytułem magistra udziela korepetycji z 3 języków: angielski, włoski oraz polski. Oferuję swoją pomoc na każdym poziomie nauczania. Szybkość postępów w nauczaniu dostosowuję do indywidualnych predyspozycji każdego ucznia (prezentuję podejście indywidualne do każdej osoby). Przygotowuję do egzaminów, odrabiam lekcje z uczniami i pomagam im nadrobić zaległości (...)
 

85076Korepetycje język angielskiWarszawa
Wola
60 zł2017-04-16E-mail

Magister filologii angielskiej, z bogatym doświadczeniem nauczania w szkołach państwowych i prywatnych. Przygotowuję do nowej matury i uczę angielskiego z elementami biznesu, zapewniam skuteczne metody i przyjazną atmosferę. Lokalizacja Śródmieście /Wola. Proszę o telefon w godzinach popołudniowych : 697778377 Zapraszam.
 

78474Korepetycje język angielskiGliwice Mapa

45 zł2017-04-15E-mail Komórka

Jestem absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie Łódzkim specjalność nauczycielska. Mam wieloletnie doświadczenie w pracy jako nauczyciel akademicki oraz nauczyciel w gimnazjum i liceum. Przygotowuję do matury, egzaminów gimnazjalnych oraz do certyfikatów. Z sukcesem i z przyjemnością uczę języka angielskiego dzieci, w przypadku których właściwe podejście oraz zadbanie (...)
 

85297Korepetycje język angielskiPuck

40 zł2017-04-10E-mail Komórka

Witam, jestem studentem. Posiadam certyfikacje międzynarodową zaświadczającą o zmajomości języka. Oferuje pomoc w nauce, przygotowania do egzaminów, matury, pomagam też z rozmówkami i podszlifowaniem języka oraz wymowy.
 

85380Korepetycje język angielskiWarszawa
Warszawa I Okolice
45 zł2017-04-09E-mail Komórka

Jestem studentem anglojęzycznego kierunku na Politechnice Warszawskiej z udokumentowanym poziomem C1 Academic z języka angielskiego.
 

80821Korepetycje język angielskiKatowice

45 zł2017-04-08E-mail Komórka

Dzień dobry, Mam na imię Tomek. Jestem pasjonatem języków obcych i tłumaczem, dwukrotnym uczestnikiem programu Erasmus. Chętnie pomogę w nauce języka angielskiego/nadrabianiu zaległości/przygotowaniu do matury. Uczę też języka specjalistycznego (zawodowego/branżowego) i wykonuję tłumaczenia. Mam cały czas kontakt z żywym językiem. Możliwy dojazd. Cena za 45 min.
 

84812Korepetycje język angielskiWarszawa
Gocław
60 zł2017-04-06E-mail

Zapraszam wszystkich zainteresowanych nauką języka angielskiego na zajęcia. Zajęcia odbywają się na Gocławiu, blisko CH Promenada w mieszkaniu korepetytora. Jestem doświadczoną nauczycielką angielskiego z 12 letnim stażem podpartym referencjami, lektorką w warszawskich szkołach językowych i państwowych. Posiadam wykształcenie kierunkowe oraz doskonałe zaplecze metodyczne. Zapraszam (...)
 

81352Korepetycje język angielskiKraków
Bieżanów
25 zł2017-04-05E-mail Skype Komórka

Witam! Mam na imię Eugeniusz i mam 35 lat. Obecnie mieszkam w Krakowie. Pracowałem na Ukrainie jako tłumacz i nauczyciel angielskiego. Jestem tłumaczem i nauczycielem języka angielskiego posiadający tytuł magistra filologii j. angielskiego. Oferuję nauczanie języka angielskiego na każdym poziomie i dla wszystkich grup wiekowych: General English, pomoc uczniom i studentom w nauce (...)
 

68518Korepetycje język angielskiKudowa-Zdrój Mapa
Centrum
40 zł2017-04-05E-mail Komórka

NAUKA JĘZYKA ANGIELSKIEGO na wszystkich poziomach. Kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych w bardzo atrakcyjnych cenach. Indywidualna nauka języka angielskiego, przygotowanie do egzaminów oraz konwersacje. Nauczamy metodą komunikatywną wykorzystując materiały audio wizualne oraz symulacje sytuacyjne. Zapewniamy wysoki standard i skuteczność nauczania. Oferujemy tradycyjny system (...)
 

79659Korepetycje język angielskiKraków Mapa
centrum
25 zł2017-04-03E-mail

Mieszkałem w stanach przez wiele lat. Ukończyłem tam studia, pracowałem zawodowo. Znam angielski perfekcyjnie. Uczę od wielu lat. Mam duże doświadczenie w przygotowywaniu do egzaminów typu GMAT, TOEIC, TOEFL itd. Mogę uczyć wymowy, gramatyki, rozmowy. Jestem dostepny od zaraz.
 

85313Korepetycje język angielskiSiemianowice Śląskie

30 zł2017-04-03E-mail Gadu-Gadu Skype Tlen Komórka

Nazywam się Aneta Kwiecień i od 6 lat udzielam korepetycji z języka angielskiego na poziomach od przedszkola do szkoły średniej. Na co dzień jestem instruktorką w Związku Harcerstwa Polskiego gdzie pracuję z dziećmi i młodzieżą. Obecnie studiuję angielski na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Korepetycji udzielam w Siemianowicach Śląskich i okolicach. Dojeżdżam (...)
 

81603Korepetycje język angielskiWarszawa Mapa
Śródmieście
70 zł2017-03-31E-mail Komórka

Native speaker from New York. I have 11 years experience in teaching, individually & in language schools & corporations (Kulczyk Holding, ING). I prepare for FCE, CAE, CPE, TOEFL, IELTS, LCCI - my students always pass! I teach 8 easy methods to learn English without even knowing youre learning. Focus on making students TALK.
 

77075Korepetycje język angielskiWarszawa Mapa
Muranów, Śródmieście
70 zł2017-03-31E-mail Komórka

Jestem absolwentką anglistyki o 2 specjalnościach: tłumaczenie oraz metodyka nauczania języka ang.Ukończyłam również zagraniczne kursy metodyczno-językowe.Zajmuję się w szczególności nauczaniem dorosłych i młodzieży.Specjalizuję się w przygotowaniu do matury-jestem egzaminatorem Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.Prowadzę zajęcia z Medical English,Business English,General English (...)
 

85368Korepetycje język angielskiKraków
Podgórze
40 zł2017-03-29E-mail Skype Komórka

Udzielam korepetycji z języka angielskiego w zakresie podstawowym i średnio-zaawansowanym (A1-B2) - sam posługuję się językiem na poziomie C1. Mogę służyć jako pomoc w zagadnieniach teoretycznych, ale również jako partner do rozmowy i "szlifowania praktyki". Oferuję również pomoc w pisaniu różnorakich prac. Po więcej informacji proszę o kontakt telefoniczny.
 

81791Korepetycje język angielskiPoznań Mapa
Nowe Miasto, Centrum
40 zł2017-03-28E-mail Komórka

Lektor języka angielskiego, posiadający certyfikaty FCE oraz CAE, udzieli korepetycji z języka angielskiego. - Możliwość przygotowywania uczniów do zajęć w szkole - Prowadzenie zajęć poszerzających ogólną znajomość języka angielskiego. - Możliwość przygotowywania do egzaminów: po podstawówce, gimnazjalnego, matury, FCE oraz CAE. - Możliwość przeprowadzania zajęć ukierunkowanych (...)
 

85330Korepetycje język angielskiWarszawa

40 zł2017-03-28E-mail Komórka

Jestem studentką i chętnie udzielę korepetycji, język angielski zdawałam na maturze na poziomie rozszerzonym, a moja umiejętność władania nim to B2.
 

85303Korepetycje język angielskiWrocław Mapa
Psie Pole
50 zł2017-03-24E-mail Gadu-Gadu Tlen Komórka

Witam serdecznie, Magister filologii angielskiej z 8-letnim stażem proponuje lekcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Oferuję solidną i skuteczną naukę w miłej atmosferze, dostosowaną do poziomu oraz wymagań ucznia. -Konwersacje -Język angielski ogólny i biznesowy -Gramatyka – nauka i powtórki -Przygotowanie do klasówek i egzaminów -Przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej -Gotowe (...)
 

57237Korepetycje język angielskiWarszawa
Ursus
60 zł2017-03-24E-mail

UCZĘ PRAKTYCZNIE, aby SZYBKO zachęcić ucznia do samodzielnej pracy. Angielski ogólny i biznesowy. Materiały własne lub powierzone. DOROŚLI i DZIECI. Napisałem słownik Angielsko-Polski. Angielski jest narzędziem mojej codziennej pracy (TOEFL i GMAT). Miejsce do uzgodnienia (w granicach miasta Warszawy). Tel. kom. 600 984 195. Zapraszam.
 

85352Korepetycje język angielskiKrzeszowice

40 zł2017-03-22E-mail Skype Telefon Komórka

Doświadczony, wymagający nauczyciel udzieli korepetycji z języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Ciekawe materiały, rozmaite formy pracy. Zapraszam!
 

78412Korepetycje język angielskiBydgoszcz Mapa

40 zł2017-03-21E-mail Komórka

Angielski - Profesjonalnie Kompleksowe przygotowanie do MATURY, TESTÓW GIMNAZJALNYCH, EGZAMINÓW FCE, CAE. Odpowiednie doświadczenie i dobre wyniki nauczania. Dzieci, młodzież i dorośli. Przygotowanie do matury podstawowej i rozszerzonej. Kompleksowy program zajęć dostosowany do indywidualnych potrzeb, zdolności i możliwości: konwersacja i gramatyka, rozumienie (...)
 

85346Korepetycje język angielskiToruń Mapa
Bydgoskie Przedmieście
40 zł2017-03-21E-mail Skype Komórka

Jestem byłym studentem kolegium języków obcych z 3-letnim doświadczeniem językowym prosto z Londynu jak również z wieloletnią praktyką nauki osób dorosłych. Zajmuję się także tłumaczeniami transkyptów filmowych. Obecnie studiuję fototechnikę. Posiadam aktualne, ciekawe plus spawdzone materiały dydaktyczne oparte wyłącznie na brytyjskich publikacjach, które udostępniam bezpośrednio (...)
 

53108Korepetycje język angielskiWrocław Mapa
Biskupin, Sępolno, Wojnów, Kiełczów,
50 zł2017-03-20E-mail Komórka

Absolwentka filologii angielskiej z kilkuletnim doświadczeniem w prowadzeniu zajęć indywidualnych, chętnie udzieli korepetycji z języka angielskiego dzieciom w wieku przedszkolnym, uczniom szkoły podstawowej i gimnazjum. Nauka języka indywidualnie lub w małych grupach (2-3 osobowych ). Poziom i tematyka zajęć dobrane do indywidualnych potrzeb ucznia. Oferuję pomoc w usystematyzowaniu (...)
 

78687Korepetycje język angielskiWarszawa
Ursynów
60 zł2017-03-20E-mail Komórka

Anglistka z sześcioletnim doświadczeniem w nauczaniu zaprasza na prywatne lekcje języka angielskiego. Posiadam dyplom magistra filologii angielskiej. Oferuję zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania, angielski ogólny oraz biznesowy, naukę indywidualną lub w grupach dwuosobowych, korepetycje, pomoc w nauce i powtórzeniu materiału, przygotowanie do matury, egzaminu gimnazjalnego, (...)
 

68207Korepetycje język angielskiSosnowiec

30 zł2017-03-20E-mail Komórka

TLUMACZENIA, KONWERSACJE, POMOC W KAZDYM PRZYPADKU, DOBRY KONTAKT Z UCZNIEM, MATERIALY ZAPEWNIONE, CENA DO NEGOCJACII
 

 
 
DALSZE WYNIKI
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 .. 437 >>
 
 
 
NAWIGACJA
<< Wstecz | szukanie wg miasta | wg województwa | zaawansowane
 
wszystkie prawa zastrzeżone © ekorki.pl 2013