Ekorki

korepetycje & korepetytorzy - giełda korepetycji

zaloguj się

Pomoc on-line

Korepetycje język angielski

ZNALEZIONYCH OGŁOSZEŃ10901
PARAMETRYszukanie zaawansowane
SORTOWANIEwg daty aktualizacji (malejąco)Korepetycje język angielski - wyniki strona 8 z 437 RSS

# Przedmiot Miasto Cena Aktualizacja ASC Kontakt
 
80253Korepetycje język angielskiBielsko-Biała Mapa

50 zł2017-05-12E-mail Komórka

korepetycje z języka angielskiego dla każdego - indywidualny tok nauki - dogodne terminy - przygotowanie do egzaminów - angielski w praktyce - możliwość dojazdu do ucznia - cena do uzgodnienia zapraszam tel 886 801 906
 

57745Korepetycje język angielskiCzerwionka-Leszczyny, Ornontowice
i okolice
40 zł2017-05-12E-mail Skype Komórka

Jestem magistrem filologii angielskiej, od 10 lat pracuję jako lektorka w szkołach językowych i korepetytorka. Udzielę lekcji z języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Mam doświadczenie zarówno w nauczaniu dorosłych, jak i małych dzieci. Przygotuję do matury oraz egzaminu gimnazjalnego. Zajęcia: Czerwionka-Leszczyny, Ornontowice, Rybnik, Stanowice, Przegędza, (...)
 

83741Korepetycje język angielskiKraków Mapa
Bieżanów-prokocim
50 zł2017-05-10E-mail Komórka

Zapraszam serdecznie na zajęcia! Oferuję kompleksową pomoc w przygotowaniu do egzaminów językowych Cambridge (FCE, CAE, CPE, IELTS itp.), matury oraz innych testów. Plan i zakres zajęć przygotowuję z uwzględnieniem potrzeb ucznia, nie jest to tylko rozwiązywanie po kolei zadań z książki. Możliwe również opracowanie planu dostosowanego do potrzeb osób myślących o studiach lub (...)
 

81963Korepetycje język angielskiWarszawa Mapa
Centrum, Śródmieście, Muranów, Intraco
50 zł2017-05-09E-mail Komórka

Magister filologii angielskiej, nauczyciel w szkole średniej oraz lektor w szkole językowej, egzaminator. Wieloletnie doświadczenie w SKUTECZNYM nauczaniu. Nauka, korepetycje, konwersacje, przygotowanie do matury i egzaminów.
 

14783Korepetycje język angielskiKraków Mapa
Ruczaj/Kliny/Libertów/Zielonki/Balicka
55 zł2017-05-08E-mail Komórka

Nauczycielka języka angielskiego posiadająca certyfikat egzaminatora maturalnego, prowadząca kursy Business English w firmach, udzieli korepetycji na każdym poziomie zaawansowania. - kompleksowe przygotowanie do matury zarówno podstawowej jak i rozszerzonej ( wysokie wyniki zdawalności matury u tegorocznych maturzystów- możliwość sprawdzenia referencji) - pomoc w opanowaniu (...)
 

76290Korepetycje język angielskiWarszawa
Mokotów, Gocław, Praga, Wilanów, Ursynów
50 zł2017-05-08E-mail Komórka

Witam! Jestem absolwentką Nauczania języka angielskiego oraz studentką Filologii angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Pracuję jako lektor w jednej z najnowocześniejszych szkół językowych w Warszawie. Angielski to moja pasja, którą chciałabym zarażać innych. Dzięki zdobytej wiedzy oraz posiadaniu wielu materiałów dydaktycznych służę pomocą w przygotowywaniu się do testów, sprawdzianów, (...)
 

85259Korepetycje język angielskiWarszawa
Ochota
50 zł2017-05-08E-mail Komórka

Nauczycielka z doświadczeniem,potrafiąca dostosować metody do potrzeb i poziomu nauczanego.Naucza efektywnie i solidnie.
 

72861Korepetycje język angielskiPoznań

40 zł2017-05-08E-mail Gadu-Gadu Komórka

Angielski - Profesjonalnie Kompleksowe przygotowanie do MATURY, TESTÓW GIMNAZJALNYCH, EGZAMINÓW FCE, CAE. Odpowiednie doświadczenie i dobre wyniki nauczania. Dzieci, młodzież i dorośli. Przygotowanie do matury podstawowej i rozszerzonej. Kompleksowy program zajęć dostosowany do indywidualnych potrzeb, zdolności i możliwości: konwersacja i gramatyka, rozumienie (...)
 

85256Korepetycje język angielskiKraków

35 zł2017-05-05E-mail

Udzielę korepetycji z języka angielskiego na każdym poziomie. Jestem absolwentką filologii angielskiej, pracuję z dziećmi i dorosłymi. Zapewniam materiały, różnorodność sposobów nauczania oraz miłą atmosferę.
 

84984Korepetycje język angielskiKraków

35 zł2017-05-05E-mail Komórka

Witam! Mam trzyletnie doświadczenie w nauczaniu zarówno dzieci jak i młodzieży, jestem osobą dobrze zorganizowaną, sumienną oraz otwartą, podczas zajęć używam sprawdzonych materiałów które dostosowane są do poziomu ucznia, zapraszam do kontaktu.
 

63487Korepetycje język angielskiWarszawa
Wola
40 zł2017-05-05E-mail Gadu-Gadu Komórka

Pomoc w zakresie ćwiczenia j. angielskiego w mowie, piśmie, czytaniu. Nauka i utrwalenie słownictwa oraz gramatyki.
 

85390Korepetycje język angielskiWarszawa
Ursynów
50 zł2017-05-04E-mail Komórka

Zapraszam na naukę w miłej atmosferze zarówno dzieci, jak i dorosłych. Oferuję zajęcia na różnych poziomach zaawansowania. - Ćwiczenia teoretyczne oraz praktyczne - Konwersacje - Przygotowanie do matury - Przygotowanie do egzaminów Cambridge Zapewniam materiały do nauki oraz ćwiczeń. Prowadzę ciekawe zajęcia dla dzieci – nauka poprzez zabawę. Do każdego ucznia podchodzę (...)
 

84784Korepetycje język angielskiWrocław

50 zł2017-05-03E-mail

Profesor zachodniego uniwersytetu, język ogólny i specjalistyczny (medyczny, prawny, gastronomiczny, budowlany) na każdym poziomie, autorska metoda nauczania, zapewniam materiały, 28 letnie doświadczenie w nauczaniu dorosłych i dzieci w zakresie różnej tematyki, wielu zadowolonych uczniów, bezstresowa atmosfera
 

74306Korepetycje język angielskiBielsko-Biała Mapa

40 zł2017-05-02E-mail

Jestem studentką V roku tłumaczeń na Uniwersytecie Jagiellońskim po rocznym stypendium w Hiszpanii.Moja specjalność to hiszpański oraz angielski. Spędziłam również kilka miesięcy na stażu w Nowym Jorku. Mam kilkuletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji szczególnie dzieciom w wieku szkolnym. Obecnie przygotowuję się do certyfikatu pedagogicznego. Ciekawe zajęcia, własne materiały, (...)
 

79545Korepetycje język angielskiKatowice
Katowice
45 zł2017-05-01E-mail Komórka

Magister filologii angielskiej z ponad 20 letnim doświadczeniem w nauczaniu dzieci, młodzieży i dorosłych. Przygotowanie do matury, egzaminów IELTS, CAE, FCE, CPE, TOEFL, ILEC, TOLES, BEC, LCCI, ICFE, KET, PET itp, oraz gimnazjalnych. Język specjalistyczny – Business English, Medical English, Legal English, English in Environmental Sciences, English in Finance,English in Building (...)
 

85388Korepetycje język angielskiWarszawa
Mokotów
60 zł2017-04-30E-mail Komórka

Skutecznie i w miłej atmosferze poprawisz stopnie, przygotujesz się do egzaminów, nauczysz mówić i pisać wypracowania, wyjaśnisz wątpliwości dotyczące gramatyki. Uczę od 20 lat, prowadzę kursy i zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania (do C1 włącznie). Szukam uczniów, którzy poważnie podchodzą do nauki języka i chcą podnieść swoje kwalifikacje lub poprawić oceny. Chętnie (...)
 

85389Korepetycje język angielskiWarszawa

60 zł2017-04-30E-mail

Jestem absolwentką amerykańskiej uczelni wyższej i nauczycielką języka angielskiego jako obcego. Od wielu lat mieszkam w Stanach. Pomogę w konwersacjach i gramatyce (poprawnej budowie zdań i wymowie), unikaniu błędnych polskich konstrukcji językowych i właściwym użyciu czasów, przygotowaniach do egzaminów (np. TOEFL), pisaniu wypracowań (od postawienia tezy po stosowanie poprawnej (...)
 

82300Korepetycje język angielskiKraków
Bieżanów
40 zł2017-04-26E-mail

MMgr filologii angielskiej (2008), specj. Tłumacz - Lingwistyka Stosowana, tłumacz ENG/DEPL i od 2008 r. rekruter w krakowskiej agencji tłumaczeniowej zaprasza na kursy Standard & Business English (przygotowanie do egzaminów LCCI i BEC, tematyka handlowa, finansowa, medyczna, prawnicza, rozmowy biznesowe, korespondencja biurowa, negocjacje, prezentacje, itd.). Prowadzeniem (...)
 

84945Korepetycje język angielskiWarszawa
Bielany, Metro Wawrzyszew
50 zł2017-04-22E-mail Komórka

Zapraszam na zajęcia dodatkowe uczniów szkoły podstawowej oraz przedszkolaki. W zależności od potrzeb dziecka proponuję dwa warianty zajęć: - Radzę sobie w szkole - wspólne odrabianie lekcji, powtarzanie i utrwalanie materiału, budowanie pozytywnego nastawienia do przedmiotu przez gry i zabawy językowe; - Mówię po angielsku - nauka wykraczająca poza program szkolny, ze szczególnym (...)
 

41459Korepetycje język angielskiWarszawa Mapa
Mokotów
40 zł2017-04-21E-mail Telefon Komórka

Mam długoletnią praktykę w nauczaniu. Pomagam w poprawie ocen. Uczę wymowy, gramatyki, umiejętności rozumienia tekstu. Jestem cierpliwa i potrafię wprowadzić atmosferę skupienia. Pomagam w przygotowaniach do matury, oraz uczę osoby chcące poznać język. Mam stuprocentową skuteczność działania. Dostosowuję swój tryb nauczania do umiejętności ucznia. Mieszkam na Mokotowie.
 

85364Korepetycje język angielskiKraków

40 zł2017-04-19E-mail Gadu-Gadu Skype Komórka

Zastanawiasz się, jak sobie poradzisz w hotelu podczas wakacji.Chciałbyś poszerzyć swoje możliwości zawodowe. A może po prostu nie wiesz, jak np. wymówić słówko floccinaucinihilipilification, albo czy użyć czasu przeszłego po if. Zapraszamy na lekcje, podczas których: - pomagamy w nauce mówienia, pisania; - pomagamy przy zadaniach domowych i przygotowaniach do testów, egzaminów (...)
 

50781Korepetycje język angielskiWarszawa Mapa
Bemowo,Włochy,Piaseczno,Mysiadło,Ursynów
70 zł2017-04-19E-mail Gadu-Gadu Komórka

Qualifications: FCE, CAE, CPE Certificates,Post-graduate studies Business in English - 16 years of experience providing home tutoring and in-company lessons - Business English, preparation for all types of Cambridge exams and secondary school-leaving examination - Materials on many different topics provided for free: text & books Specjalizuję się w przygotowaniach do (...)
 

82060Korepetycje język angielskiWarszawa Mapa
Skype
50 zł2017-04-19E-mail

Angielski od podstaw oraz business English. Pomogę z gramatyką, słownictwem, pisaniem i mówieniem, zależnie od potrzeb ucznia. Mam za sobą długie lata pracy w firmie anglojęzycznej (usługi księgowo-finansowe, SSC), mogę pomóc w "rozgadaniu się" osobom pracującym przy obsłudze klienta zagranicznego. Możliwe są zajęcia przez Skype (pierwsza lekcja próbna gratis). Możliwe zajęcia (...)
 

84996Korepetycje język angielskiWarszawa
Zacisze, Targówek, Bródno
60 zł2017-04-19E-mail

Absolwentka uniwersytetu. Z dużym doświadczeniem i sukcesami w nauczaniu. Odpowiedzialna, pracowita i rzetelna z dużą dozą empatii, cierpliwa. Z moimi uczniami nawiązuję wieź przyjaźni, która bardzo pomaga w pracy i nauczaniu. Zapraszam.
 

75891Korepetycje język angielskiWarszawa
Targówek
50 zł2017-04-19E-mail Komórka

Jestem nauczycielem j. angielskiego w Szkole podstawowej i Gimnazjum. Udzielam korepetycji dzieciom, młodzieży oraz dorosłym. W prosty i skuteczny sposób uczę gramatyki angielskiej oraz pozostałych sprawności językowych. Przygotowuję do egzaminów na poziomach A1-B2.
 

 
 
DALSZE WYNIKI
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 .. 437 >>
 
 
 
NAWIGACJA
<< Wstecz | szukanie wg miasta | wg województwa | zaawansowane
 
wszystkie prawa zastrzeżone © ekorki.pl 2013