Ekorki

korepetycje & korepetytorzy - giełda korepetycji

zaloguj się

Pomoc on-line

Korepetycje język angielski

ZNALEZIONYCH OGŁOSZEŃ10901
PARAMETRYszukanie zaawansowane
SORTOWANIEwg daty aktualizacji (malejąco)Korepetycje język angielski - wyniki strona 6 z 437 RSS

# Przedmiot Miasto Cena Aktualizacja ASC Kontakt
 
68472Korepetycje język angielskiBrzeg

30 zł2017-07-13E-mail Gadu-Gadu Komórka

Udzielę korepetycji z języka angielskiego. Ukończyłem studia lingwistyczne na kierunku filologia angielska. Posiadam doświadczenie w nauczaniu, które buduję od 2008 roku. Dysponuję własnymi materiałami. Prowadzę zajęcia na różnych poziomach zaawansowania, dla dzieci, dorosłych oraz od podstaw. Gwarantuję miłą atmosferę zajęć oraz dostosowanie się do indywidualnych potrzeb każdego (...)
 

85465Korepetycje język angielskiWarszawa
Śródmieście
60 zł2017-07-12E-mail Komórka

Forma korepetycji dostosowana do potrzeb ucznia (szlifowanie umiejętności mówienia w języku obcym, gramatyka, obydwa aspekty, etc.). Napisz, zadzwoń, na pewno znajdziemy złoty środek na osiągnięcie Twojego sukcesu językowego!
 

63871Korepetycje język angielskiOrzesze, Mikołów, Łaziska, Żory, Rybnik Mapa
i okolice
50 zł2017-07-05E-mail Telefon Komórka

Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów dla firm (możliwość wystawienia faktury) oraz zajęć indywidualnych i korepetycji. Przygotowanie do matury, FCE, CAE, LCCI, TOEIC, TOEFL. Nacisk na efektywną komunikację w języku docelowym. Atrakcyjne materiały szkoleniowe. Zajęcia dostosowane do indywidualnych potrzeb ucznia. Pierwsza lekcja próbna - gratis.
 

49687Korepetycje język angielskiPoznań
Winogrady
40 zł2017-07-04E-mail Komórka

WITAM SERDECZNIE. Od wielu lat z powodzeniem uczę młodzież oraz dorosłych języka angielskiego. Prowadziłam kursy Business English, International Tourism, przygotowujące do matury oraz kursy ogólne. Pracowałam kilka lat w szkołach prywatnych, obecnie pracuję w szkole średniej. Zapraszam wszystkich zainteresowanych profesjonalnym nauczaniem języka angielskiego.
 

4045Korepetycje język angielskiPoznań Mapa

50 zł2017-07-03E-mail

Jestem absolwentka filologii UAM. Ucze od 11 lat. Lubie uczyc!!! Przygotowuje do roznych egzaminow, udzielam korepetycji, konwersacji. Rodzaj / metody zajec dostosowuje do potrzeb uczacego sie.
 

42866Korepetycje język angielskiPoznań, Swarzędz, Nowa Wieś Mapa
Raczynskiego 12
45 zł2017-07-02E-mail Tlen Komórka

Blueberry school of English Swarzędz Zaprasza na: -Indywidualne i grupowe zajecia dla dzieci z języka angielskiego koszt 45zl, w grupie 30zl -zajecia dla osob doroslych, kursy od poczatku, konwersacje na wszystkich poziomach i Business English - Konwersacje z Native Speakerem brytyjczykiem -przygotowanie do egz. gimnazjalnych -Kompleksowe przygotowanie do matury (...)
 

29296Korepetycje język angielskiPoznań Mapa
ul. Hetmańska 54
40 zł2017-06-30E-mail Gadu-Gadu Komórka

Gorąco zapraszam uczniów na każdym poziomie zaawansowania na korepetycje z j. angielskiego. Oferuję: - konwersacje - kompleksowe przygotowanie do egzaminów (gimnazjalnego, maturalnego, językowych) - pomoc w bieżących lekcjach Gwarantuję dobre materiały, indywidualne podejście i miłą atmosferę. Sama maturę zdałam na 100% i chętnie pomagam uczniom osiągnąć podobny wynik. (...)
 

81660Korepetycje język angielskiWarszawa
Marki, Zielonka, Ząbki
50 zł2017-06-29E-mail Komórka

Jestem absolwentem Uniwersyteckiego Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języka Angielskiego na Uniwersytecie Warszawskim. Posiadam ponad 4-letnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji. Zajęcia z dojazdem do ucznia (Warszawa i okolice: Zielonka, Marki, Ząbki). Poziom od szkoły podstawowej do liceum włącznie. Pomoc w odrabianiu lekcji, nadrabianiu zaległości, przygotowanie do testów (...)
 

73763Korepetycje język angielskiWarszawa
Ursynów, Mokotów, Wilanów, metro
60 zł2017-06-29E-mail Komórka

Zapraszam na profesjonalne lekcje języka angielskiego w milej, bezstresowej atmosferze. Jestem nauczycielem dyplomowanym z 16-letnim doświadczeniem pracy w szkole, zarówno z małymi dziećmi jak i młodzieżą szkolną i dorosłymi. Posiadam też uprawnienia egzaminatora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, wiec chętnie przygotuje każdego do wszelkiego rodzaju egzaminów, w tym do rozszerzonej (...)
 

85039Korepetycje język angielskiBiałystok Mapa
Centrum
40 zł2017-06-29E-mail Komórka

Zapraszam na lekcje JĘZYKA ANGIELSKIEGO dla każdego - od uczniów szkół podstawowych do studentów i dorosłych. Wszystkie poziomy i stopnie zaawansowania z zakresu edukacji szkolnej. Nauka od podstaw do poziomu średnio zaawansowanego. Przygotowanie od kątem sprawdzianów, egzaminów, matury oraz konkursów i olimpiad. Szeroki wybór materiałów do pracy i metod nauki. Indywidualne (...)
 

67090Korepetycje język angielskiWarszawa Mapa
Śródmieście
50 zł2017-06-29E-mail Komórka

Zajęcia z języka ANGIELSKIEGO w samym centrum Warszawy. Długoletnie doświadczenie. Profesjonalizm. Autorskie materiały dydaktyczne. Możliwość przygotowania do testów, egzaminów, zaliczeń. Tłumaczenia. Pomoc przy pisaniu prac. Możliwość dojazdu do ucznia na terenie Warszawy i okolic.
 

12809Korepetycje język angielskiCzęstochowa Mapa
Dźbów
25 zł2017-06-27E-mail Komórka

Przy dojeździe do ucznia + 15zł
 

85440Korepetycje język angielskiWarszawa
Wilanów/Mokotów
50 zł2017-06-27E-mail Komórka

Zapraszam na korepetycje/zajęcia prywatne z angielskiego na wszystkich poziomach i we wszystkich grupach wiekowych! Ukończyłam studia licencjackie i magisterskie na kierunku filologia angielska, specjalizacja nauczycielska. Pracuję jako lektor/nauczyciel języka angielskiego od ponad 7 lat, głównie z dziećmi i młodzieżą. Wykorzystuję wiele metod i technik aktywizujących na lekcjach, (...)
 

85048Korepetycje język angielskiZwierzyniec

40 zł2017-06-27E-mail Komórka

Magister filologii angielskiej oferuje pomoc w nauce języka angielskiego uczniom szkoły podstawowej oraz gimnazjum. Nadrabianie zaległości, przygotowanie do sprawdzianu szóstoklasisty lub egzaminu gimnazjalnego oraz pomoc przy odrabianiu prac domowych. Istnieje możliwość nauczania indywidualnego i grupowego. (Od 2 do 4 osób). Chętnie też udzielę lekcji przedszkolakom. Nauka poprzez (...)
 

85401Korepetycje język angielskiWarszawa
Mokotow
45 zł2017-06-25E-mail

Witam! Oferuje pomoc w pracach pisemnych w jezyku angielskim oraz lekcje prywatne. Jestem absolwentka uczelni w Londynie, University of East London. Przez ostatnie 7 lat mieszkalam za granica i uczeszczalam instutyujce educkacyjne w jezyku angielskim, (4 lata w Anglii w Londynie). Ukonczylam Uniwersytet Londynski z wynikiem 1st, ktory jest najwyzsza mozliwa ocena na poziomie licencjatu, (...)
 

85427Korepetycje język angielskiWarszawa Mapa
Ursynów, Kabaty, Imielin, Natolin
50 zł2017-06-24E-mail

Matura bądź egzamin nie do końca poszedł według planu? Czeka Cię sesja poprawkowa w sierpniu? A może chcesz po prostu rozwinąć się korzystając z wakacji? Zapraszam na intensywne zajęcia zapoznawcze w pierwszym tygodniu lipca, a później od 24 lipca do 10 sierpnia. Terminy, ilość godzin, materiał ustalane indywidualnie, zależnie od potrzeb i możliwości. Dojazd w obrębie wskazanych (...)
 

85435Korepetycje język angielskiWarszawa Mapa
Mokotów
50 zł2017-06-24E-mail Komórka

Jestem absolwentką filologii angielskiej (specjalizacja nauczanie) z dwuletnim stażem w udzielaniu korepetycji oraz certyfikatem CAE. - nauka zarówno od podstaw, jak i na wyższych etapach nauki języka - Medical English - przygotowania do rozmów o pracę - przygotowania do egzaminów Zapewniam wszystkie materiały i swobodną atomosfere na zajęciach. Stawka 50 zł/h. (...)
 

85353Korepetycje język angielskiKatowice

35 zł2017-06-23E-mail Komórka

*** Masz kłopot z angielskim? Piszesz poprawkę w sierpniu? Taki problem to nie problem ; ) Nie martw się, pomogę! *** Witam, Mam 25 lat i posiadam kilkuletnie doświadczenie w korepetycjach z języka angielskiego dla dzieci ze szkoły podstawowej oraz młodzieży z gimnazjum i liceum. Nauczam prywatnie z dojazdem do klienta w obrębie Katowic, Sosnowca, Siemianowic i Chorzowa. *** (...)
 

85438Korepetycje język angielskiWarszawa
Stegny,Mokotów,Wilanów, Ursynów
40 zł2017-06-22E-mail Telefon

Moją specjalnością dzieci od 10 LAT i młodzież szkolna, jednak chętnie uczę naprawdę zmotywowanych dorosłych, przygotowuję do wyjazdu, rozmowy kwalifikacyjnej, konferencji. Zapewniam materiały ale jestem tez otwarta na pomysły uczniów lub ich rodziców.Dojazdy niestety nie sa możliwe.
 

11608Korepetycje język angielskiPiekary Śląskie

25 zł2017-06-21E-mail Gadu-Gadu Telefon Komórka

Jestm mgr inż. Mam skończone 2 kierunki studiów. Korepetycji udzielam od ponad 5 lat. Posiadam własne materiały. Indywidualnie podchodzę do każdego ucznia. Znakomite efekty. Każdy jest bardzo zadowolony z zajęć. Serdecznie zapraszam.
 

79901Korepetycje język angielskiChorzów, Świętochłowice Mapa

25 zł2017-06-21E-mail Gadu-Gadu Skype Komórka

Wakacje kojarzą się przede wszystkim z odpoczynkiem i zabawą, ale są również świetną okazją do przyswojenia lub odświeżenia materiału oraz nadrobienia zaległości, na co nie zawsze jest czas podczas roku szkolnego. Udzielam korepetycji z języka angielskiego na poziomie szkoły podstawowej i gimnazjum. Oferuję przyjazną, bezstresową atmosferę oraz łopatologiczne tłumaczenie :) Materiały (...)
 

73973Korepetycje język angielskiStare Babice, Izabelin

50 zł2017-06-20E-mail

Crash courses, poprawki egzaminów, przygotowania do wyjazdów. Doświadczenie w nauczaniu na różnych poziomach. W pracy używam multimediów. Dojeżdżam do ucznia na terenie gmin: Stare Babice i Izabelin.
 

76998Korepetycje język angielskiWarszawa

50 zł2017-06-17E-mail Komórka

Doświadczona 33 letnia, profesjonalna lektorka jezyka angielskiego zaprasza wszystkich chętnych do nauki - korepetycje, konwersacje, gramatyka, matura, FCE, Business English, nauka od podstaw. Na moich zajęciach pozbędziesz sie blokady językowe i zaczniesz swobodnie rozmawiać. Dojeżdżam do ucznia i zapewniam wszystkie materiały. cena 50zł/60min. tel.: 797 966 530
 

85415Korepetycje język angielskiWarszawa Mapa
Ursynów
50 zł2017-06-12E-mail Komórka

Native speaker oferuje konwersacje z języka angielskiego na poziomach od B1 do C2. Posiadam 2-letnie doświadczenie oraz liczne materiały. Zajęcia prowadzę w miłej i bezstresowej atmosferze, co ułatwia przełamanie bariery językowej. Zajęcia mogą odbywać się na Ursynowie, ale dojeżdżam też do ucznia na terenie Warszawy w pobliżu metra. Cena za godzinę zegarową to 50 zł. Zapraszam serdecznie!
 

84725Korepetycje język angielskiWarszawa Mapa
Bemowo, Jelonki Południowe
50 zł2017-06-12E-mail

NAUKA J.ANGIELSKIEGO Z DOJAZDEM DO UCZNIA. Hello! :) Zapraszam dzieci i młodzież w wieku (7-18lat) na naukę j.angielskiego w bezstresowej oraz miłej atmosferze.Posiadam bardzo duży zasób materiałów dydaktycznych. Zapraszam serdecznie :-) Mgr filologii angielskiej
 

 
 
DALSZE WYNIKI
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 .. 437 >>
 
 
 
NAWIGACJA
<< Wstecz | szukanie wg miasta | wg województwa | zaawansowane
 
wszystkie prawa zastrzeżone © ekorki.pl 2013