Ekorki

korepetycje & korepetytorzy - giełda korepetycji

zaloguj się

Pomoc on-line

Korepetycje język angielski

ZNALEZIONYCH OGŁOSZEŃ10901
PARAMETRYszukanie zaawansowane
SORTOWANIEwg daty aktualizacji (malejąco)Korepetycje język angielski - wyniki strona 5 z 437 RSS

# Przedmiot Miasto Cena Aktualizacja ASC Kontakt
 
83815Korepetycje język angielskiŁódź
Kazda
30 zł2017-08-27E-mail Komórka

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego po pobycie w Anglii udzieli korepetycji z języka angielskiego. Posiadam specjalizację nauczycielską i materiały dydaktyczne. tel 791761559 Termin lekcji do uzgodnienia
 

85349Korepetycje język angielskiWarszawa
Ursynów, Mokotów, Wilanów
45 zł2017-08-27E-mail Telefon Komórka

Nauka angielskiego dostosowana do indywidualnych potrzeb! Pomogę w pracach domowych, przygotowaniach do sprawdzianów i egzaminów,a także w poszerzaniu wiedzy i rozwijaniu zainteresowań. Mam doświadczenie w pracy korepetytora z uczniami w różnym wieku. Posiadam certyfikat CAE (Certificate in Advanced English), odbywałam także kilkumiesięczny staż w Anglii. Przygotowuję własne materiały (...)
 

20768Korepetycje język angielskiWarszawa Mapa
stadion X-lecia, Praga i okolice
50 zł2017-08-25E-mail Komórka

Absolwentka Filologii Angielskiej UW, doktorantka SGH, 10-letnie doświadczenie w nauczaniu, pobyt w USA (staż zawodowy na Stanford University), wszystkie poziomy, miła atmosfera, skuteczność. Zajęcia na Pradze Pd (okolice stadionu x-lecia) Stawka to 50 zł za 60 min w terminach pon-pt. 10.30-15.00/16.00 Brak terminów późno-popołudniowych i wieczornych. Zapraszam osoby zmotywowane, (...)
 

73948Korepetycje język angielskiKomorniki Mapa
Poznań, Plewiska, Dąbrowa, Grunwald
40 zł2017-08-25E-mail Komórka

Lubię uczyć i moi uczniowie lubią uczyć się ze mną. Pomagam im poprawić stopnie, zdać egzaminy lub przygotować się do wyjazdu. Mam duże doświadczenie w przygotowywaniu do matury i egzaminów gimnazjalnych oraz FCE, CAE i TOEFL. Uczę również Business English. Pomagam moim uczniom osiągać cele. Jaki jest Twój cel? Jak mogę Ci pomóc?
 

21579Korepetycje język angielskiŁódź
Retkinia, Wyszyńskiego
50 zł2017-08-24E-mail Komórka

Absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych oraz Amerykanistykii i Mass Mediów na Uniwersytecie Łódzkim; nauczycielka w gimnazjum. Proszę o kontakt tylko w sprawie korepetycji.
 

85184Korepetycje język angielskiWarszawa
Żoliborz, Bielany, Śródmieście
50 zł2017-08-23E-mail Komórka

Jestem nauczycielem j.angielskiego z kilkuletnim doświadczeniem w nauczaniu dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Poza pracą w gimnazjum od kilku lat pracuję w jednej z największych w Polsce szkół językowych. Chętnie pomogę w przygotowaniu do sprawdzianów,pracy domowej, prowadzę konwersacje oraz pomogę polubić język angielski. Zapraszam :)
 

69105Korepetycje język angielskiSosnowiec
Zagórze, Lubelska
45 zł2017-08-23E-mail Komórka

Jestem magistrem filologii angielskiej UŚ z 14letnim stażem. Przygotowuję do egzaminów gimnazjalnych, maturalnych, FCE, CAE, etc. Kładę nacisk na mówienie i komunikację, o ile uczeń nie ma innych wymagań. Zajmuję się również angielskim specjalistycznym, tj. technicznym, biznesu, medycznym,turystyką, prawniczym, logistyką, wojskowym, etc. Wszelkie materiały do nauki są gratis. Gwarantuję (...)
 

83133Korepetycje język angielskiLublin Mapa
Centrum Lublina al. racławickie KUL
20 zł2017-08-22E-mail Skype Komórka

Witam, jestem młodym, ambitnym człowiekiem, który jest świeżo po maturze, zdałem ją na przyzwoitym poziomie i dostałem się na KUL, na kognitywistykę. Wielokrotnie miałem kontakt z młodzieżą, jestem wychowawcą kolonijnym, oprócz tego mam już doświadczenie w udzielaniu korepetycji. W liceum uczyłem się angielskiego na poziomie B2, parokrotnie wyjeżdżałem za granice, gdzie mój angielski (...)
 

10756Korepetycje język angielskiPoznań Mapa
Koziegłowy
40 zł2017-08-21E-mail Komórka

Miła atmosfera, przygotowanie pedagogiczne, bardzo duże doświadczenie w nauczaniu: studia doktoranckie, nauczyciel liceum, lektor w firmach. Angielski w biznesie, marketingu i w księgowości. Bogate materiały do nauki (teksty, materiały audiowizualne, gry) - również dla dzieci. Fachowe przygotowanie do matury, egzaminów Uniw. Cambridge (FCE etc.) i in. Pomoc w pisaniu tekstów po (...)
 

14411Korepetycje język angielskiWarszawa
Bemowo
35 zł2017-08-20E-mail Komórka

Jestem nauczycielem czynnym zawodowo, mgr filologii germańskiej, z wieloletnim doświadczeniem od poziomu gimnazjum przez szkołę średnią, do szkoły wyższej. Nauczam swoich uczniów cierpliwie, skutecznie i bezstresowo. Uczę również dorosłych i dzieci. Mam dobre podejście do młodzieży. Jestem dostępny również w czasie przerw świątecznych oraz dni wolnych. Mój numer tel. 602-890-470. (...)
 

58400Korepetycje język angielskiPoznań Mapa
i okolice
75 zł2017-08-20E-mail Telefon Komórka

Korepetycje, kursy, tłumaczenia, przygotowanie do egzaminów. www.lernedo.pl Indywidualny dobór korepetytora wg potrzeb klienta. W Centrum Edukacji LERNEDO pracujący korepetytorzy są starannie selekcjonowani, dzięki czemu gwarantujemy wysoki standard w nauczaniu. Centrum Edukacji LERNEDO oferuje korepetycje indywidualne lub w małych grupach ze wszystkich przedmiotów (...)
 

74544Korepetycje język angielskiPoznań, Koziegłowy, Czerwonak
Stare Miasto, Koziegłowy
50 zł2017-08-20E-mail Skype Komórka

Korepetycje skutecznie, bezstresowo i w przyjaznej atmosferze. Zapraszam na lekcje Języka Angielskiego, w firmie, online lub w domu ucznia. Tempo pracy oraz tematy lekcji dostosowane do potrzeb ucznia. Pomoc w lepszym poznaniu nowego materiału lub w nadrabianiu zaległości. Realizujemy plan, ale rozmawiamy również po angielsku o tym, co interesuje ucznia. Możliwość nauki (...)
 

85019Korepetycje język angielskiGdańsk

50 zł2017-08-16E-mail Komórka

Jestem absolwentką studiów magisterskich na Uniwersytecie Gdańskim. Posiadam 11-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi jak i dorosłymi. Niejednokrotnie przygotowywałam licealistów do matury. Nauczam w trybie face-to-face oraz w systemie grupowym. Co więcej, posiadam certyfikat CPE oraz dyplom ukończenia kursu pedagogicznego. W pracy posiłkuję się wieloma materiałami dydaktycznymi, (...)
 

73577Korepetycje język angielskiWarszawa Mapa
Ursus, Gołąbki
45 zł2017-08-11E-mail Komórka

Zapraszam na korepetycje z języka angielskiego u siebie w domu. Posiadam doświadczenie w udzielaniu lekcji na różnych poziomach zaawansowania. Podczas lekcji nastawiam się głównie na rozwój słownictwa, gramatykę, tłumaczę w prosty i przejrzysty sposób. Zawsze zadaję pracę domową opartą na przerobionym materiale podczas lekcji. Oferuję m. in. * Korepetycje dla uczniów szkół (...)
 

85470Korepetycje język angielskiWarszawa

60 zł2017-08-11E-mail

Jestem absolwentką Filologii angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim oraz podyplomowych studiów z zakresu Filozofii na Harvard University. Od 8 lat pracuję jako lektor języka angielskiego, a od roku również jako metodyk nauczania języków obcych. Posiadam doświadczenie w nauczaniu różnych grup wiekowych - od małych dzieci, aż po osoby w wieku emerytalnym. Od 5 lat prowadzę zajęcia (...)
 

77384Korepetycje język angielskiWarszawa
Ursus, Pruszków.
30 zł2017-08-07E-mail

Jestem uczennicą liceum biegle piszącą i posługującą się językiem angielskim, którego uczę się od 3 roku życia. Oferuję możliwość pracy w języku angielskim na zajęciach, co uczy umiejętności konwersacji. Jestem ciepła, cierpliwa i obowiązkowa. Organizuję spokojne zajęcia z wykorzystaniem materiałów dydaktycznych, także uczymy się i zapamiętujemy na różne sposoby mówić, słuchać i (...)
 

61520Korepetycje język angielskiWarszawa Mapa
Gocław, Praga Południe, Promenada
50 zł2017-08-07E-mail Komórka

Nauczycielka języka angielskiego w renomowanej szkole, magister filologii angielskiej UW, egzaminator maturalny OKE, wykładowca praktycznej nauki języka angielskiego na wydziale filologii angielskiej udzieli korepetycji: * nadrabianie zaległości, * pomoc w odrabianiu prac domowych, przygotowaniu do lekcji, sprawdzianów, * pisanie prac, * nauka słownictwa, * nauka i poprawa (...)
 

83172Korepetycje język angielski Certyfikat Ekorki.plWarszawa
Ochota, Mokotow, Srodmiescie, Ursynow
85 zł2017-07-29E-mail Skype Telefon Komórka

Prowadzę lekcje z języka niemieckiego ze szczególnym uwzględnieniem fachowego opracowania CV i listów aplikacyjnych na potrzeby uzyskania pracy w Niemczech i innych krajach niemieckojęzycznych. Posiadam certyfikat z tego zakresu wystawiony przez Centrum SBB w Hamburgu, wieloletnie doświadczenie w pisaniu efektywnych aplikacji oraz wielokrotne osiągnięcia moich uczniów w zdobyciu (...)
 

80439Korepetycje język angielskiBydgoszcz
Błonie
30 zł2017-07-19E-mail Komórka

Pomogę w nauce języka angielskiego. Uczyłem się : 8 lat w szkołach językowych, 10 lat w szkołach publicznych. Zakres : czasy, różne konstrukcje gramatyczne, prace pisemne, słownictwo itp. Posiadam certyfikat C1. Preferuję kontakt telefoniczny Mieszkam na Błoniu, mam 24 lata-884325790
 

72856Korepetycje język angielskiBydgoszcz

40 zł2017-07-19E-mail Gadu-Gadu Komórka

Angielski - Profesjonalnie Kompleksowe przygotowanie do MATURY, TESTÓW GIMNAZJALNYCH, EGZAMINÓW FCE, CAE. Odpowiednie doświadczenie i dobre wyniki nauczania. Dzieci, młodzież i dorośli. Przygotowanie do matury podstawowej i rozszerzonej. Kompleksowy program zajęć dostosowany do indywidualnych potrzeb, zdolności i możliwości: konwersacja i gramatyka, rozumienie (...)
 

12141Korepetycje język angielskiCzęstochowa Mapa
Tysiąclecie Kwiatkowskiego
35 zł2017-07-17E-mail Komórka

egzaminator matur, nauczanie tradycyjne i multimedialne. Możliwość pracy z dwoma osobami na lekcji, wszystkie materiały gratis. Zapraszam.
 

84334Korepetycje język angielskiWarszawa
Bemowo
45 zł2017-07-17E-mail

Absolwentka na kierunku nauczania języków obcych (j. angielski i j. francuski) na Uniwersytecie Warszawskim zaprasza na korepetycje. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi od pierwszej klasy podstawówki jak i gimnazjalistami przy podejściu indywidualnym oraz grupowym. Zajęcia najlepiej na terenie Bemowa, a kontakt przez e-mail gdzie będę mogła podać swój numer telefonu.
 

73318Korepetycje język angielskiWarszawa Mapa
Żoliborz
60 zł2017-07-17E-mail Komórka

Jestem absolwentką SGH, korepetycji udzielam od 10 lat. Posiadam certyfikaty potwierdzające znajomość języka angielskiego. Moi uczniowie to nie tylko dzieci w wieku szkolnym - uczę też osoby dorosłe, które chcą rozwinąć angielski pod kątem biznesowym. Posiadam dużo dodatkowych materiałów ułatwiających zrozumienie przerabianego działu. Jestem wymagająca, zadaję prace (...)
 

42523Korepetycje język angielskiWrocław
Szczepin, Długa, Poznańska
30 zł2017-07-16E-mail Telefon Komórka

Poprawki z języka angielskiego - głównie matura ustna jak i pisemna. Uczę też dzieci, dorosłych , żeby porozumiewali sie na wyjazdach za granica. Mam duże doświadczenie, nauczam od wielu, wielu lat. I have been teaching English for many years, Tel 603-167-560 Mariusz
 

73313Korepetycje język angielskiWarszawa Mapa
Kabaty, Ursynów, Mokotów, Śródmieście
75 zł2017-07-13E-mail

Szanowni Państwo, ukończyłam lingwistykę stosowaną ze specjalizacją nauczycielsko-tłumaczeniową na Uniwersytecie Warszawskim. Przez blisko dziesięć lat uczyłam w szkołach językowych (m.in. Empik School, The Tower), klientów indywidualnych i korporacyjnych. Mam dwa lata doświadczenia jako dziennikarka magazynu English Matters. Obecnie prowadzę własną firmę i blog językowy. Szkolenia (...)
 

 
 
DALSZE WYNIKI
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 .. 437 >>
 
 
 
NAWIGACJA
<< Wstecz | szukanie wg miasta | wg województwa | zaawansowane
 
wszystkie prawa zastrzeżone © ekorki.pl 2013