Ekorki

korepetycje & korepetytorzy - giełda korepetycji

zaloguj się

Pomoc on-line

Korepetycje język angielski

ZNALEZIONYCH OGŁOSZEŃ10901
PARAMETRYszukanie zaawansowane
SORTOWANIEwg daty aktualizacji (malejąco)Korepetycje język angielski - wyniki strona 3 z 437 RSS

# Przedmiot Miasto Cena Aktualizacja ASC Kontakt
 
85268Korepetycje język angielskiWarszawa
Ursynów
30 złwczorajE-mail Komórka

Mam 19 lat i jestem studentką pierwszego roku studiów filologiczno-kulturoznawczych. Z językiem angielskim mam styczność na co dzień jako językiem wykładowym, a uczę się go od kilkunastu lat i nadal się rozwijam. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku 4 - 14 lat jako opiekunka, animatorka oraz korepetytorka języka angielskiego. Łatwo nawiązuję kontakt z dziećmi w każdym (...)
 

83316Korepetycje język angielskiWarszawa
Mokotów, Ursynów, Białołęka
50 złwczorajE-mail Komórka

Język angielski na każdym poziomie zaawansowania. Mam doświadczenie w pracy z młodzieżą i dorosłymi. Zapewniam zajęcia w przyjemnej atmosferze oraz wszystkie materiały.
 

85060Korepetycje język angielskiGdynia
Witomino
50 złprzedwczorajE-mail Komórka

Jestem anglistą z Gdyni o bogatym, wieloletnim doświadczeniu w nauczaniu klientów indywidualnych oraz grup. Nauczam na wszystkich poziomach zaawansowania. Prowadzę również zajęcia konwersacyjne oraz specjalistyczne. Tryb pracy standardowy lub intensywny. Przygotowuję do MATURY ( podstawowa, rozszerzona i dwujęzyczna )i mogę pochwalić się bardzo wysoką skutecznością osiągnięcia (...)
 

85428Korepetycje język angielski Certyfikat Ekorki.plWarszawa Mapa
Bemowo,Jelonki,Włochy,Centrum
50 złprzedwczorajE-mail Komórka

Absolwentka Wydziału Pedagogicznego UW, specjalizacja: metodyka nauczania języków obcych. Nauczanie języka od podstaw. Pomoc w przygotowaniu i poprawek do sprawdzianów i w bieżącej nauce. Uczniowie na zakończenie lekcji otrzymują drobną nagrodę. :) Zniżki dla grup. Zapraszam serdecznie.
 

82003Korepetycje język angielskiPoznań
Winogrady
40 złprzedwczorajE-mail Komórka

Nauczyciel języka angielskiego z 11-letnim stażem przygotuje do egzaminów (matura, testy gimnazjalne, konkursy językowe), pomoże w lekcjach (zadania domowe, sprawdziany, nadrabianie zaległości, utrwalanie materiału). Moim celem jest doskonalenie umiejętności rozumienia języka angielskiego ze słuchu, czytania, pisania oraz konwersacje.
 

10901Korepetycje język angielski Certyfikat Ekorki.plGdańsk Mapa
Zaspa, Żabianka, Sopot
50 złprzedwczorajE-mail Komórka

Posiadam duże doświadczenie w uczeniu dzieci, młodzieży i dorosłych.Specjalizuję się w przygotowaniu do matury-jestem egzaminatorem OKE oraz egzaminu gimnazjalnego. Prowadzę także lekcje konwersacji.Wykorzystuję różnorodne materiały dydaktyczne w zależności od potrzeb. Zajęcia odbywają się w przyjaznej atmosferze. Od uczniów oczekuję zaangażowania i rzetelnej pracy :). Prowadzę (...)
 

75188Korepetycje język angielskiWarszawa Mapa
Tarchomin, Nowodwory, Białołęka
50 złprzedwczorajE-mail Skype Komórka

Nauczycielka szkoła podstawowa i liceum. Doświadczenie w uczeniu różnych grup wiekowych, również z dysfunkcjami. Wszystkie poziomy- konwersacje, pomoc w nauce, przygotowanie do egzaminów, testów, prace domowe. Zrozumiałe wyjaśnienie materiału, tempo i obszar tematyczny ustalany indywidualnie, własne materiały, w tym multimedialne. Możliwość dojazdu do ucznia +10 zł
 

27587Korepetycje język angielskiWarszawa
Bielany
50 zł2017-09-22E-mail

Magister filologii angielskiej UW z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu w szkołach w Polsce i w Wielkiej Brytanii oferuje lekcje języka angielskiego na terenie Bielan, Młocin i Żoliborza: - wszystkie poziomy, również nauka od zera - skuteczna nauka niezależnie od wieku - konwersacje - Business English oraz inne wybrane języki specjalistyczne - możliwość gruntownego powtórzenia (...)
 

83588Korepetycje język angielskiSzczecin Mapa

40 zł2017-09-22E-mail Komórka

Witam serdecznie, Jestem młodym nauczycielem angielskiego z 14-letnim doświadczeniem. Ukończyłem Uniwersytet Gdański (Filologia angielska), Akademia Morska (podyplom. spedycja). Uniwersytet Szczeciński (Politologia) Pracowałem w Polsce (głównie szczecińskie szkoły średnie) jak i za granicą (jako logistyk-kierowca w Anglii. W latach studenckich odbyłem także staż dla BBC w (...)
 

73330Korepetycje język angielskiWarszawa Mapa
Białołęka, ul. Stefanika 14
19 zł2017-09-21E-mail Gadu-Gadu Skype Komórka

Witamy, Jesteśmy nową na terenie Białołęki szkołą językową oferującą zajęcia indywidualne w formie korepetycji z różnych języków obcych, w tym z angielskiego, korepetycje z przedmiotów szkolnych oraz zajęcia w minigrupach. Oferujemy kursy stacjonarne w siedzibie szkoły, a także kursy on-line - przez Skype. Pełna nasza oferta znajduje się na stronie: www.cherryschool.pl Zapraszamy serdecznie!
 

85207Korepetycje język angielskiDąbrowa Górnicza,Będzin,Sosnowiec

30 zł2017-09-20E-mail Komórka

Jestem studentką i chętnie udzielę korepetycji z języka angielskiego.Dwa lata mieszkałam w Manchester w Wielkiej Brytanii.Mam duże doświadczenie w nauce z dziećmi i łatwo nawiązuje z nimi kontakt :)
 

83034Korepetycje język angielskiLegionowo, Warszawa Tarchomin, Białołęka
Jabłonna, Chotomów, Nieporęt
50 zł2017-09-20E-mail Komórka

Mgr anglistyki (UW), lektor w warszawskiej szkole językowej (od 2007 r.) - lekcje od poziomu elementary do advanced - u nauczyciela lub u ucznia (cena taka sama) - angielski "od początku" po przerwie w nauce - Speaking Practice - Business English - przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej w jęz. ang. - przygotowanie do egzaminów FC, CAE i CPE - przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego (...)
 

79230Korepetycje język angielskiŁódź
Śródmieście, Teofilów i okolice
50 zł2017-09-19E-mail Gadu-Gadu Komórka

Absolwentka filologii angielskiej udziela korepetycji dzieciom, młodzieży i dorosłym. W wolnych chwilach prowadzę blog o nauce języka angielskiego. Cały czas podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe. Posiadam 7-letnie doświadczenie w pracy z uczniem indywidualnym, jak i w szkołach językowych. Uczę dzieci od 4. roku życia, pomagam dzieciom w wieku szkolnym i młodzieży w przygotowaniu (...)
 

66847Korepetycje język angielskiWarszawa Mapa
Mokotów, Wilanów, Centrum
40 zł2017-09-19E-mail Gadu-Gadu Komórka

Lekcje grupowe i indywidualne w kameralnej szkole językowej na Mokotowie. Ursynowie i w Wilanowie (kursownia.edu.pl). Prowadzimy zajęcia z pasją i dużym zaangażowaniem. Mamy wiele lat doświadczenia w nauce języków obcych. Pomagamy przełamać barierę językową a także uczymy jak się uczyć. Zajęcia są ciekawe z elementami gier, zabaw i dużą ilością materiałów typu real-life (piosenki, (...)
 

81269Korepetycje język angielskiKraków
N.Huta,Prądnik,Rynek,Zielonki,Węgrzce
45 zł2017-09-18E-mail

Sympatyczna absolwentka Amerykanistyki oraz Lingwistyki Stosowanej -Angielski,Hiszpanski korepetytorka oraz lektorka z wieloletnim doświadczeniem, posiadająca dyplomy ukończenia kursów w Londynie oraz na Malcie udzieli z chęcią i zaangażowaniem korepetycji z Angielskiego bądź Hiszpańskiego zarówno dzieciom jak i dorosłym! Oferuje -naukę od podstaw początkującym -solidne powtórki (...)
 

68821Korepetycje język angielski Certyfikat Ekorki.plMikołów, Orzesze, Łaziska, Katowice Mapa
Katowice - południowe dzielnice
35 zł2017-09-16E-mail Gadu-Gadu Komórka

Absolwent Wyższej Szkoły Lingwistycznej - licencjat, egzaminator OKE, duże doświadczenie, pobyt 9 miesięczny w Anglii, posiadam CAE, CPE, możliwy dojazd (cena do uzgodnienia), udzieli korepetycji na poziomie matury (egzamin podstawowy i rozszerzony), szkoły gimnazjalnej i podstawowej. Moi uczniowie osiągają bardzo dobre wyniki. Kontakt: tel. 793053523 lub gg 21028675, www.lingstar.pl zapraszam !!!
 

57416Korepetycje język angielskiWarszawa
Ochota, Włochy i okolice
50 zł2017-09-16E-mail Skype

Absolwentka filologii angielskiej (Uniwersytet Warszawski) oraz szkoły języka chińskiego (Shanghai University) ze znajomością metodologii nauczania języków chętnie wprowadzi w arkana języka angielskiego (j. ogólny, biznes, hotelarstwo). Ponad osiem lat pracy jako lektor/korepetytor, w tym nauczyciel angielskiego w hotelarstwie na potrzeby programu YCI dla hotelu Sheraton. Tłumacz, (...)
 

54495Korepetycje język angielskiWrocław
Stare Miasto
50 zł2017-09-15E-mail Skype Tlen Komórka

Nauczycielka z 30-letnim stażem, egzaminator Nowej Matury, 100% zdawalność matury na obu poziomach, zaopatruję uczniów w niezbędne materiały. Możliwe przygotowanie do egzaminów na cito oraz konwersacje. Lokalizacja w pobliżu hali targowej. Zapraszam do współpracy ;)
 

81680Korepetycje język angielskiWarszawa
Mokotów
45 zł2017-09-15E-mail

Absolwentka Filologii Angielskiej chętnie udzieli ciekawych lekcji angielskiego w miłej atmosferze uczniom szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum oraz osobom dorosłym.Posiadam sześcioletnie doświadczenie w nauczaniu. Nie tylko pomogę w nadrabianiu zaległości, przygotuję do kartkówki czy sprawdzianu, ale i poszerzę wiedzę dziecka czy osoby dorosłej. Lekcji udzielam w domu ucznia (...)
 

82190Korepetycje język angielskiPoznań Mapa

50 zł2017-09-15E-mail Komórka

Ukończyłam Uniwersytet im Adama Mickiewicza na wydziale Anglistyki. Prowadzę korepetycje od sześciu lat, uczyłam również w szkołach językowych (za granią - w Azji). Prowadzę zajęcia z konwersacji, gramatyki, pisania, wymowy i przygotowuję do egzaminów.
 

63786Korepetycje język angielskiWarszawa
Tarchomin
60 zł2017-09-14E-mail

Mgr filologii angielskiej UW zaprasza na lekcje angielskiego w miłej i przyjaznej atmosferze!! Naukę dostosowuję do potrzeb i wieku ucznia. Oferuję konwersacje, korepetycje oraz lekcje obejmujące listening, reading, speaking and writing, zadaję prace domowe. Nauczanie od podstaw, dla średnio-zaawansowanych oraz zaawansowanych. Zapewniam wysoki poziom nauczania i dobre wyniki. (...)
 

81609Korepetycje język angielskiPoznań Mapa

80 zł2017-09-14E-mail Komórka

W sierpniu czeka Cię poprawka z języka angielskiego? Zdarza się najlepszym ;) Przygotujemy Cię do tego egzaminu skutecznie i profesjonalnie! Nasi nauczyciele są osobami o sporej wiedzy merytorycznej, którzy są zaangażowani w swoją pracę. Pozornie skomplikowane zagadnienia wytłumaczą Ci w sposób jasny i zrozumiały. Wiedzą, że już jesteś zestresowany poprawką dlatego będą starali (...)
 

69804Korepetycje język angielskiBłonie, Ożarów, Leszno, Sochaczew
Warszawa
50 zł2017-09-14E-mail Komórka

Witam! Jestem nauczycielem języka angielskiego - w zakresie dla początkujących i zaawansowanych, mam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu dzieci i młodzieży. Uczę również języka francuskiego (dla początkujących) i niemieckiego (dla początkujących i zaawansowanych). Mam duże sukcesy i oferuję profesjonalne podejście. Lekcje odbywają się w Błoniu. Uczę także gry na gitarze i keyboardzie. (...)
 

78881Korepetycje język angielskiWarszawa Mapa
Wola, Żoliborz, Bemowo, Bielany
50 zł2017-09-13E-mail Gadu-Gadu Komórka

Witam, jestem studentką V roku lingwistyki stosowanej na UW (profil filologia angielska - filologia hiszpańska) i lektorką w szkole językowej, udzielam korepetycji od 5 lat, rzetelnie przygotowuję do egzaminów FCE, CAE, egzaminu gimnazjalnego i matury, prowadzę również konwersacje i naukę na wszystkich poziomach zaawansowania. Oferuję mnóstwo własnych materiałów, indywidualne podejście (...)
 

44599Korepetycje język angielskiWarszawa Mapa
Ursynów
40 zł2017-09-13E-mail Tlen Komórka

W wypadku nauki u ucznia do lekcji doliczam 10 zł. Jestem absolwentką prawa oraz studiuje germanistykę. Chętnie pomogę w nadrobieniu zaległości z języka angielskiego. Jestem osoba cierpliwą i staram się wszystko jak najdokładniej tłumaczyć, zapewniam własne materiały. Nauczam od poziomu podstawowego. Bez problemu mogę nauczać dzieci jak i młodzież, czy dorosłych. Posiadam certyfikaty (...)
 

 
 
DALSZE WYNIKI
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 .. 437 >>
 
 
 
NAWIGACJA
<< Wstecz | szukanie wg miasta | wg województwa | zaawansowane
 
wszystkie prawa zastrzeżone © ekorki.pl 2013