Ekorki

korepetycje & korepetytorzy - giełda korepetycji

zaloguj się

Pomoc on-line

Korepetycje język angielski

ZNALEZIONYCH OGŁOSZEŃ10901
PARAMETRYszukanie zaawansowane
SORTOWANIEwg daty aktualizacji (malejąco)Korepetycje język angielski - wyniki strona 2 z 437 RSS

# Przedmiot Miasto Cena Aktualizacja ASC Kontakt
 
67247Korepetycje język angielskiGliwice

50 zł2017-06-02E-mail Komórka

Zapraszam na zajęcia - znajdziesz moją firmę E2E na facebooku. Wszystkie informacje o zajęciach również na stronie www.e2e.edu.pl Prowadzę zajęcia indywidualne i w małych grupach. Na lipiec przewidziany intensywny kurs - codziennie od poniedziałku do piątku. Pozytywna, przyjazna atmosfera i różnorodność materiałów to moje wyróżniki na rynku językowym:)
 

7364Korepetycje język angielskiPoznań Mapa
Poznań Naramowice, Kiekrz
60 zł2017-04-05E-mail Komórka

MGR Filologii Angielskiej na UAM, Roczny pobyt w USA, Matura w USA, Certyfikat CAE, nauczyciel w LO, Lektor. Zaawansowane konwersacje, pomoc w lekcjach, nauka od podstaw, ciekawe materiały, miła atmosfera, doskonałe materiały i przygotowanie lektora.
 

46936Korepetycje język angielskiWarszawa
Białołęka, Tarchomin, Centrum
65 złwczorajE-mail Komórka

Jestem absolwentką lingwistyki stosowanej UW oraz studentką podyplomowych interdyscyplinarnych studiów dla tłumaczy prawniczych i sądowych IPSKT UW. Mam wieloletnie doświadczenie w zakresie dydaktyki oraz tłumaczeń ustnych i pisemnych w kraju i za granicą. Uczę General, Business i Legal English. Przygotowuję do egzaminów maturalnych a także do FCE, CAE, CPE.Zapewniam wszelkie niezbędne (...)
 

84921Korepetycje język angielskiWarszawa
Mokotów, Ursynów, Wilanów, Kabaty
60 zł2017-09-22E-mail Komórka

WITAM SERDECZNIE WSZYSTKICH ENTUZJASTÓW NAUKI JĘZYKA ANGIELSKIEGO :))) Jestem absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie im. Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie (wydziały: nauczycielski i tłumaczeniowy). Posiadam stopień nauczyciela dyplomowanego oraz 13-letni staż pracy w publicznych placówkach oświatowych (szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum, szkoły policealne). Współpracuję (...)
 

12046Korepetycje język angielskiWarszawa Mapa
Mokotów, metro Raclawicka
60 zł2017-09-21E-mail Komórka

Mam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu i przygotowywaniu do egzaminów językowych. Potrafię przystępnie wytłumaczyć gramatykę. Lekcje odbywają się u mnie (3 min pieszo od stacji metra Racławicka), mam duży zestaw materiałów pomocniczych do nauki języka. Zapraszam na zajęcia indywidualne lub w mini-grupach. Ceny: 60zł lekcja indywidualna, 90zł - 2 osoby, 100zł - 3 osoby.
 

85262Korepetycje język angielskiKraków
Czyżyny
30 zł2017-09-14E-mail Komórka

Student filologii angielskiej udzieli korepetycji z języka angielskiego. Pomogę w przygotowaniu do egzaminu gimnazjalnego bądź matury. Jeżli masz zaległości ze szkoły, pomogę Ci je nadrobić i wytłumaczę niejasności. Zapraszam do kontaktu.
 

77228Korepetycje język angielskiWrocław Mapa

60 zł2017-09-14E-mail Komórka

LEKTOR J. ANGIELSKIEGO Z WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM Intensywne kursy wakacyjne! • Znajomość języka na poziomie native’a (wychowanie za granicą, szkoły międzynarodowe) • Wykształcenie pedagogiczne • Zdawalność egzaminów – 100 % • Przygotowanie do: o Matury o Certyfikatów – FCE, CAE, TOEFL, LCCI o Licencjatu (filologia angielska) • Szkolenia (...)
 

43250Korepetycje język angielskiWarszawa Mapa
Tarchomin, Nowodwory
50 zł2017-09-13E-mail Komórka

Witam! Jeśli zależy Ci na efektywnej nauce !mówienia! po angielsku lub chcesz aby twoje dziecko zrozumiało w końcu gramatykę j. angielskiego zgłoś się do mnie! Umiem nawiązać bardzo dobry kontakt z dziećmi i zamienić naukę czegoś trudnego w miłą łatwo przyswajalną zabawę. Z wykształcenia jestem lingwistą i pedagogiem mieszkałam w kraju anglojęzycznym i znam tę kulturę. Posiadam (...)
 

47800Korepetycje język angielskiWarszawa
Bemowo, os. Zeusa
60 zł2017-09-12E-mail Komórka

ANGIELSKI dla przedszkoli dzieci, młodzieży oferuje lektorka pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej z językiem angielskim, z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu dzieci. Urozmaicone i ciekawe lekcje, nacisk na rozwijanie wszystkich umiejętności językowych, połączenie nauki z zabawą. Indywidualnie lub grupowo.Ponadto dla dzieci starszych nauka od podstaw, konwersacje, nadrabianie (...)
 

77497Korepetycje język angielskiBydgoszcz
Kapuściska i okolice
50 zł2017-09-12E-mail Gadu-Gadu Komórka

Język angielski kom 665 087 097 Jestem magistrem filologii angielskiej z ponad 10 letnim doświadczeniem w nauczaniu. Oferuję pomoc w nauczaniu dzieci i dorosłych na wszystkich poziomach od A1 do C2. Przygotowanie dzieci do klas z rozszerzonym angielskim, do egzaminów: gimnazjalnego i maturalnego, FCE, CAE, CPE. Konwersacje, Business English, English for customer service, marketing, (...)
 

81466Korepetycje język angielskiWrocław
Muchobór Mały
50 zł2017-09-06E-mail Komórka

Doktorantka na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego. Magister stosunków międzynarodowych. Od lat podróżuje i współpracuje ze środowiskiem międzynarodowym, doskonaląc swoje umiejętności językowe. Posiada doświadczenie w nauczaniu różnych grup wiekowych. Ostatnie miesiące spędziła na stypendium naukowym w Wielkiej Brytanii.
 

16611Korepetycje język angielskiŁódź Mapa

30 zł2017-09-06E-mail Gadu-Gadu Komórka

(...)
 

59843Korepetycje język angielskiJabłonna, Legionowo, Tarchomin, chotmów
Białołęka, Nowy Dwór , Żoliborz
50 zł2017-09-06E-mail Telefon Komórka

Nauczycielka z kilkuletnim stażem w nauczaniu z sukcesami dzieci i młodzieży, ciekawe lekcje, dużo materiałów, nacisk na konwersacje, jestem też certyfikowanym instruktorem technik pamięciowych i reedukatorem. Przygotowanie do egzaminów gimnazjalnych, matury 100% skuteczności. Zapraszam do kontaktu - SPECJALNE ZNIŻKI NA GODZINY PORANNE I SOBOTY Jabłonna, Legionowo, Tarchomin,Białołęka (...)
 

60420Korepetycje język angielskiWarszawa Mapa
Bielany, Bemowo. Żoliborz
50 zł2017-09-05E-mail Komórka

Nauczycielks, absolwentka filologii angielskiej oraz PSSiJO, lektor szkoły językowej i korepetytor z wieloletnią praktyką oferuje skuteczne korepetycje z języka angielskiego. Prowadzę zajęcia z osobami na każdym poziomie zaawansowania, przygotowuję do matury, egzaminów językowych oraz posiadam doświadczenie w uczeniu dzieci. Gwarantuję najwyższy poziom korepetycji oraz indywidualne (...)
 

75719Korepetycje język angielskiŁódź Mapa

80 zł2017-08-28E-mail Komórka

Doktor nauk humanistycznych, tłumacz i lektor z wieloletnim doświadczeniem zaprasza do skorzystania z indywidualnych lub grupowych kursów języka angielskiego. Zajęcia prowadzone są na wszystkich poziomach. Możliwość przygotowania do egzaminów: gimnazjalnych, matury, certyfikatów FCE, CAE, CPE, BEC, LCCI, SAT. Język ogólny, biznesowy, specjalistyczny, konwersacje. Kurs jest całkowicie (...)
 

64134Korepetycje język angielskiBytom

30 zł2017-08-21E-mail Komórka

Tłumaczenia. Dojazd do ucznia oraz materiały do nauki i ćwiczeń w cenie lekcji. Pomagam w nauce, w nadrabianiu zaległości, rozszerzeniu wiedzy szkolnej, odrabianiu zadań, itd. Posiadam ponad 9 letnie doświadczenie w nauczaniu. Nauka mówienia. Wszystkie poziomy.Przygotowanie do matury i innych egzaminów.
 

78051Korepetycje język angielskiWarszawa
Ursynów
50 zł2017-07-25E-mail Komórka

Absolwentka wydziału filologii angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim, z 10-letnim doświadczeniem w nauczaniu udzieli zajęć z języka angielskiego. Pracowałam w szkołach językowych, jak i prywatnie, w związku z tym mam duże doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego (nauka od podstaw, matura, certyfikaty, lektoraty, angielski biznesowy, egzaminy FCE i CAE). Zapewniam (...)
 

1840Korepetycje język angielski Certyfikat Ekorki.plSzczecin Mapa

40 zł2017-07-09E-mail Gadu-Gadu Komórka

Tłumacz języka angielskiego. Nauczyciel mianowany języka angielskiego w L.O. oraz Wyższej Szkole Ekonomiczno-Turystycznej. Absolwent US oraz AR. Prowadzę własną Szkołę Języków Obcych CRAZY English (www.crazyenglish.pl). Mam zajęcia m.in. w Europejskim Funduszu Leasingowym, prowadziłem też zajęcia w Wyższej Szkole Integracji Europejskiej, w InBit. Przygotowuję na wszystkich poziomach (...)
 

85322Korepetycje język angielskiŁódź

50 zł2017-02-25E-mail

Jestem doktorantką na filologii angielskiej. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam w Londynie i Niemczech. Mam ponad 11-letni staż w udzielaniu lekcji na wszystkich poziomach zaawansowania. Moja praca sprawia mi dużo satysfakcji i radości więc prowadzę zajęcia z sposób energiczny i motywujący. Kładę nacisk na systematyczność oraz komunikatywność zamiast przyswajania słownictwa (...)
 

76280Korepetycje język angielskiWarszawa Mapa
Mokotów
75 zł2017-01-17E-mail Komórka

MOKOTÓW- blisko metra. Faktury. Angielski profesjonalnie na wszystkich poziomach. Jestem lektorką i tłumaczem języka angielskiego i niemieckiego od 9lat, ukończyłam filologię języka angielskiego i niemieckiego Uniwersytetu Warszawskiego. Pracuję w firmach jako lektor i tłumacz obu języków. Udzielam korepetycji na wszystkich poziomach zaawansowania, również dzieciom, indywidualnie (...)
 

83289Korepetycje język angielskiWarszawa
Warszawa Wola, Bemowo
50 zł2016-02-27Zablokowane E-mail Komórka

 

84099Korepetycje język angielskiWarszawa
Praga Południe, Gocław, Ostrobramska
50 złwczorajE-mail Komórka

Jestem studentką Anglistyki na UW, w przyjaznej atmosferze pomogę przy odrabianiu prac domowych, pisaniu wypracowań oraz skutecznie przygotuję do kartkówek, sprawdzianów i egzaminów. Pomogę pokonać strach przed mówieniem w obcym języku oraz dostosuję model nauczania do indywidualnych potrzeb i zainteresowań, Zapewniam własne materiały, zarówno w formie papierowej jak i multimedialnej.
 

39746Korepetycje język angielskiWarszawa, Ursynów, Natolin, Imielin,
Pileckiego, Ursynów
70 złwczorajE-mail Komórka

Jestem magistrem filologii angielskiej i polskiej. Poza doświadczeniem nauczyciela akademickiego i korepetytora, mam za sobą 15 lat pracy w renomowanych szkołach językowych w Warszawie i dwa lata na stanowisku tłumacza w dużej, międzynarodowej firmie konsultingowej (Cap Gemini Earnst & Young). Od 2000 roku uczę języka ogólnego (zapraszam również początkujących!) i biznesowego w (...)
 

47173Korepetycje język angielskiWarszawa
Ochota, Centrum, Mokotów, Ursynów
50 złwczorajE-mail Komórka

Przygotuję do egzaminu,Pomogę w odrabianiu lekcji , doświadczenie z uczniami z dysleksją, posiadam certyfikat Cambridge.
 

54286Korepetycje język angielskiZgierz, Łódź

40 złwczorajE-mail Komórka

Magister filologii angielskiej, absolwent UŁ. 10 lat doświadczenia w nauczaniu. Wszyscy moi uczniowie poprawili w znaczny sposób oceny jak również zdali egzaminy i dostali się na studia. Gwarantuję wysoką skuteczność nauczania i miłą atmosferę. Pierwsze spotkanie/lekcja próbna gratis.
 

 
 
DALSZE WYNIKI
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 .. 437 >>
 
 
 
NAWIGACJA
<< Wstecz | szukanie wg miasta | wg województwa | zaawansowane
 
wszystkie prawa zastrzeżone © ekorki.pl 2013