Ekorki

korepetycje & korepetytorzy - giełda korepetycji

zaloguj się

Pomoc on-line

Korepetycje chemia

ZNALEZIONYCH OGŁOSZEŃ3944
PARAMETRYszukanie zaawansowane
SORTOWANIEwg daty aktualizacji (malejąco)Korepetycje chemia - wyniki strona 2 z 158 RSS

# Przedmiot Miasto Cena Aktualizacja ASC Kontakt
 
23992Korepetycje chemiaWarszawa Mapa
Ursynów
60 zł2017-09-17E-mail Skype Komórka

Witam! Posiadam stopień naukowy doktora, jestem absolwentem warszawskiej Akademii Medycznej. Pracuję jako adiunkt w Zakładzie Chemii Fizycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, co można potwierdzić na stronie https://chemiafizyczna.wum.edu.pl/node/115 . Korepetycji udzielam już od wielu lat, znam więc doskonale materiał i wymagania nauczycieli. Jestem cierpliwy, ale jednocześnie (...)
 

82651Korepetycje chemiaKraków Mapa
Prądnik Czerwony
40 zł2017-09-16E-mail Komórka

Oferuję swoją pomoc w nauce chemii, na poziomie szkoły gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej. Mogę pomóc także studentom I roku (m.in w chemii nieorganicznej). Jeżeli masz problem ze zdaniem chemii, niczego nie rozumiesz, z lekcji na lekcje pogłębiają się braki, a może chcesz poprawić ocenę, czy powtórzyć i usystematyzować materiał? Zapraszam na spotkanie! Nauczę chemii od (...)
 

65004Korepetycje chemiaWarszawa
Chemia - dojazd do ucznia (Warszawa)
50 zł2017-09-16E-mail Komórka

POPRAWKI WAKACYJNE - LIPIEC - SIERPIEŃ 2017 !!!WOLNE MIEJSCA !!! CHEMIA. FIZYKA. MATEMATYKA. ... Jestem studentem medycyny na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Posiadam ponad ponad 5-letnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji z chemii, fizyki, matematyki na wszystkich poziomach. ... Oferuję solidne korepetycje i pomoc w: - przygotowaniu do poprawkowego egzaminu w (...)
 

83200Korepetycje chemiaPoznań Mapa

35 zł2017-09-16E-mail Komórka

Witam ;) Zapraszam na korepetycje z CHEMII, MATEMATYKI lub FIZYKI. Mam wieloletnie doświadczenie, na każdym poziomie nauczania. Lekcje prowadzę w luźnej, nie napiętej atmosferze, dostosowując poziom i tępo do wybranego ucznia. Przez lata wypracowałem obrazowe i schematyczne sposoby tłumaczenia zagadnienia. Przygotowuje i daje własne ściągi do nauki. Specjalizuje się w PRZYGOTOWANIACH (...)
 

34156Korepetycje chemiaKraków Mapa

50 zł2017-09-15E-mail Gadu-Gadu Komórka

Witam :-) W przypadku współpracy doraźnej interesuje mnie tylko rozwiązywanie zadań. Zajmowanie się teorią tylko w przypadku stałej współpracy. Korki i konsultacje w godzinach od 13:00 do 19:00. Cena 50 zł dotyczy stałych klientów. W przypadku współpracy nieregularnej ceny od 50 do 80 zł za godzinę zegarową. Preferowany sposób kontaktu to e-mail albo GG. Ponieważ nie przepadam za (...)
 

81612Korepetycje chemiaPoznań Mapa

80 zł2017-09-14E-mail Komórka

W sierpniu czeka Cię poprawka z chemii? Zdarza się najlepszym ;) Przygotujemy Cię do tego egzaminu skutecznie i profesjonalnie! Nasi nauczyciele są osobami o sporej wiedzy merytorycznej, którzy są zaangażowani w swoją pracę. Pozornie skomplikowane zagadnienia wytłumaczą Ci w sposób jasny i zrozumiały. Wiedzą, że już jesteś zestresowany poprawką dlatego będą starali się wytworzyć (...)
 

44252Korepetycje chemiaWarszawa Mapa
Tarchomin, Nowodwory
50 zł2017-09-13E-mail Komórka

Witam Jestem miłośniczką chemii i bardzo lubię dzielić się swoją zdobytą wiedzą z uczniami. Posiadam bardzo dobre wyniki w nauczaniu, po przeciętnie miesięcznych zajęciach uczeń nadrabia zaległości w szkole i zaczyna błyszczeć i wykazywać się na lekcjach Dziękuję i zapraszam
 

83652Korepetycje chemiaOpole Mapa
Malinka i okolice
60 zł2017-09-13E-mail Komórka

Oferuję naukę chemii związków nieorganicznych, tlenki, wodorki, kwasy, wodorotlenki, sole, obliczenia chemiczne, stechiometria, roztwory, chemia związków organicznych, węgiel, alkany, alkeny, alkiny, węglowodory pierścieniowe, alkohole, fenole, aldehydy, ketony, kwasy karboksylowe, estry, tłuszcze, aminy, hydroksykwasy, aminokwasy, białka i cukry.
 

73Korepetycje chemia Certyfikat Ekorki.plWarszawa Bielany Mapa
Bielany os. Piaski
50 zł2017-09-12E-mail Gadu-Gadu Skype Tlen Telefon Komórka

Korepetycje, przygotowanie do sprawdzianów i klasówek. Od podstaw i bez stresu. Przygotowanie do Egzaminu Gimnazjalnego z przedmiotów matematyczno-przyrodniczych (tylko oryginalne testy CKE). Udzielam również korepetycji z matematyki i fizyki. Informacje o wolnych terminach znajdziesz na mojej stronie: matematyka.waw.pl Uwaga: obecnie praktycznie nie mam wolnych terminów.
 

40326Korepetycje chemiaWarszawa

60 zł2017-09-10E-mail Telefon Komórka

Profesjonalne przygotowanie do egzaminów maturalnych, gimnazjalnych i poprawkowych; Bieżąca pomoc w lekcjach chemii, matematyki oraz fizyki. Pracownik naukowy, nauczyciel.
 

83484Korepetycje chemiaSzczecin

70 zł2017-09-10E-mail Komórka

Magister Matematyki z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu indywidualnym i grupowym, udzieli korepetycji z matematyki, fizyki oraz chemii z dojazdem do ucznia/studenta. Przedmioty w zakresie: Matematyka (podstawówka, gimnazjum, szkoła średnia, matura, szkoła wyższa) Chemia (gimnazjum, szkoła średnia, matura) Fizyka (gimnazjum, szkoła średnia, matura) Oferuję: pomoc w (...)
 

85370Korepetycje chemiaWarszawa Mapa
Białołeka,targówek
50 zł2017-09-10E-mail Komórka

Magister chemii,absolwentka chemii UW (specjalności:chemia analityczna,fizyczna,nieorganiczna,organiczna i teoretyczna),nauczycielka chemii w liceum z ponad 20-letnim stażem udziela korepetycji.Przygotowuje uczniów gimnazjum do testów,sprawdzianów i olimpiad.Przygotowuje maturzystów do egzaminu maturalnego-zakres podstawowy i rozszerzony.Potrafi zainteresować ucznia przedmiotem (...)
 

51015Korepetycje chemiaWarszawa Mapa
Tarchomin, Nowodwory
50 zł2017-09-07E-mail Komórka

Serdecznie zapraszam na dodatkowe lekcje z chemii. Lekcje prowadzę w sposób zrozumiały dla ucznia.W bardzo miłej i bezstresowej atmosferze.
 

74431Korepetycje chemiaŁódź Mapa
Górna, Dąbrowa, Zarzew, Olechów
40 zł2017-09-07E-mail Gadu-Gadu Skype Komórka

Student Uniwersytetu Medycznego zaprasza na korepetycje. KDW - Klucz Do Wiedzy - Najlepsze korepetycje w Łodzi. Chemia, Matematyka, Biologia. Program podstawowy i rozszerzony. Wszystko w jednym miejscu, robimy to co chcesz w zależności od potrzeb!! Zajęcia mogą odbywać w dowolny dzień tygodnia, także w weekendy. Jestem dostępny do późnych godzin wieczornych. MATURA !! TEST GIMNAZJALNY (...)
 

59886Korepetycje chemiaŁomianki
i okolice
50 zł2017-09-06E-mail Komórka

Korepetytorka z 11 -letnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz praktyką w pracy w instytucjach naukowo-badawczych, absolwentka biotechnologii na Uniwersytecie Warszawskim udzieli lekcji z chemii. W swojej pracy staram się: - przygotowywać autorskie repetytoria (dostosowane do indywidualnego poziomu wiedzy ucznia) - rozwiązywać wraz z uczniem zadania - uczyć (...)
 

84940Korepetycje chemiaSzczecin Mapa

45 zł2017-09-05E-mail Komórka

witam jestem nauczycielem gimnazjum i liceum, egzaminatorem, udzielę korepetycji z chemii na każdym poziomie, przygotowanie do egzaminów: gimnazjalny, matura, poszerzanie wiedzy, nadrabianie zaległości i bieżąca praca, przygotowanie również do konkursów kuratoryjnych i olimpiad, dojazd do ucznia, cena 35zł/45min, tel 600552692
 

78609Korepetycje chemiaOtwock, Karczew, Józefów
i okolice
40 zł2017-09-05E-mail Komórka

Student Politechniki Warszawskiej udziela korepetycji z chemii na poziomie gimnazjum oraz szkoły średniej (także przygotowanie do matury). Zapewniam szybkie postępy w nauce. Pomagam opanować bieżący materiał, nadrabiam z uczniem zaległości oraz przygotowuję do nowych tematów. Na maturze zdawałem m.in. chemię rozszerzoną, z której osiągnąłem bardzo dobry wynik. Brałem również udział (...)
 

83030Korepetycje chemiaWarszawa
Bródno, Targówek, Ząbki, Zacisze, Marki
50 zł2017-09-04E-mail Komórka

Doktor chenmii.Mam duże doświadczenie(15 lat) w pracy z maturzystami przygotowującymi się do rozszerzonej matury z chemii oraz w przygotowywaniu gimnazjalistów do egzaminu gimnazjalnego. Pomagam w pracach domowych, przygotuję do klasówek. Praca w miłej atmosferze. Uczę również matematyki
 

68267Korepetycje chemia Certyfikat Ekorki.plDąbrowa Górnicza, Wodzisław Śląski, Żory Mapa
Piekary Ślaskie, Świętochłowice, Rybnik
25 zł2017-09-03E-mail Gadu-Gadu Skype Telefon Komórka

EGZAMINATORKA Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej. NAUCZYCIELKA dyplomowana prywatnego LO, pedagog z 12- letnim doświadczeniem, organizatorka kursów maturalnych z biologii, mgr biologii i ochrony środowiska- praktyczna znajomość wymagań maturalnych! Wiedza nauczycielska, a nie studencka lub naukowa! ZAUFAJ PROFESJONALIŚCIE- solidne przygotowanie do matury i na uczelnie medyczne! Miejsce (...)
 

68266Korepetycje chemia Certyfikat Ekorki.plTychy, Mysłowice, Czeladź, Radzionków Mapa
Siemianowice Śląskie, Tarnowskie Góry
25 zł2017-09-03E-mail Gadu-Gadu Skype Telefon Komórka

EGZAMINATORKA Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej. NAUCZYCIELKA dyplomowana prywatnego LO, pedagog z 12- letnim doświadczeniem, organizatorka kursów maturalnych z biologii, mgr biologii i ochrony środowiska- praktyczna znajomość wymagań maturalnych! Wiedza nauczycielska, a nie studencka lub naukowa! ZAUFAJ PROFESJONALIŚCIE- solidne przygotowanie do matury i na uczelnie medyczne! Miejsce (...)
 

68268Korepetycje chemia Certyfikat Ekorki.plKatowice, Chorzów, Ruda Śląska, Zabrze Mapa
Sosnowiec, Gliwice, Będzin, Bytom
25 zł2017-09-02E-mail Gadu-Gadu Skype Telefon Komórka

EGZAMINATORKA Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej. NAUCZYCIELKA dyplomowana prywatnego LO, pedagog z 12- letnim doświadczeniem, organizatorka kursów maturalnych z biologii, mgr biologii i ochrony środowiska- praktyczna znajomość wymagań maturalnych! Wiedza nauczycielska, a nie studencka lub naukowa! ZAUFAJ PROFESJONALIŚCIE- solidne przygotowanie do matury i na uczelnie medyczne! Miejsce (...)
 

53126Korepetycje chemiaRzeszów
Krakowska Płd.
30 zł2017-09-01E-mail Komórka

Nauczyciel dyplomowany (egzaminator maturalny) udzieli korepetycji na poziomie gimnazjum, liceum, przygotowanie do matury, olimpiad, itp. tel. 507700932
 

84775Korepetycje chemiaRzeszów Mapa

40 zł2017-08-31E-mail Komórka

Udzielam korepetycji z biologii, chemii oraz fizyki. Ukończyłam wydział farmaceutyczny Collegium Medicum UMK. Posiadam uprawnienia pedagogiczne. Mam kilkuletnie doświadczenie w pracy indywidualnej z uczniami. Potrafię dostosować sposób nauczania do potrzeb ucznia, tak aby przyswajanie wiedzy było wysoce efektywne. Przygotuję do zajęć, sprawdzianów i klasówek. Pomogę odrobić zadania (...)
 

71849Korepetycje chemiaWarszawa

40 zł2017-08-31E-mail Komórka

Jestem studentką Politechniki Warszawskiej i z chęcią udzielę korepetycji z chemii uczniom gimnazjum, szkół ponadgimnazjalnych oraz studentom. Oferuję doraźną pomoc w nauce, powtórzenie materiału, przygotowanie do testów, egzaminów gimnazjalnych lub maturanych oraz sprawdzianów i prac klasowych. Posiadam doświadczenie w udzielaniu korepetycji. Zapewniam miłą atmosferę.
 

5144Korepetycje chemiaGliwice

80 zł2017-08-31E-mail Telefon

Profesjonalne korepetycje z chemii. Przez cały tydzień w dowolnych godzinach. tel 322301103 korki56@tlen.pl
 

 
 
DALSZE WYNIKI
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 .. 158 >>
 
 
 
NAWIGACJA
<< Wstecz | szukanie wg miasta | wg województwa | zaawansowane
 
wszystkie prawa zastrzeżone © ekorki.pl 2013