Ekorki

korepetycje & korepetytorzy - giełda korepetycji

zaloguj się

Pomoc on-line

Korepetycje chemia

ZNALEZIONYCH OGŁOSZEŃ3940
PARAMETRYszukanie zaawansowane
SORTOWANIEwg daty aktualizacji (malejąco)Korepetycje chemia - wyniki strona 1 z 158 RSS

# Przedmiot Miasto Cena Aktualizacja ASC Kontakt
 
75269Korepetycje chemiaWarszawa Mapa
Warszawa/Śródmieście
70 złwczorajE-mail Komórka

Rozszerzona chemia! Posiadam tytuł naukowy doktora uzyskany w Wojskowej Akademii Technicznej na Wydziale Nowych Technologii i Chemii. Jestem pracownikiem naukowym Narodowego Centrum Badań Jądrowych. Pracuje również przy układaniu i recenzowaniu zadań egzaminacyjnych z chemii. Mam duże doświadczenie w pracy z maturzystami przygotowującymi się do rozszerzonej matury z chemii oraz (...)
 

42365Korepetycje chemiaWarszawa Mapa
i okolice
70 zł2017-05-22E-mail Komórka

Jestem doświadczonym nauczycielem CHEMII w liceum ogólnokształcącym w Warszawie. Posiadam stopień naukowy doktora nauk matematyczno - przyrodniczych. Uczę też MATEMATYKI i FIZYKI. Tel. 504 709 486. Od wielu lat udzielam korepetycji, osiągając przy tym bardzo dobre efekty. Specjalizuję się w optymalnym przygotowaniu do matur oraz do konkursów i egzaminów gimnazjalnych. Uczę systematycznego (...)
 

77616Korepetycje chemiaWarszawa

50 zł2017-01-01E-mail Komórka

Skuteczne przygotowanie do matury z chemii i części chemicznej egzaminu gimnazjalnego. Tłumaczę jasno i zrozumiale. Mam 8 lat doświadczenia w nauczaniu chemii. Dojeżdżam do uczniów na terenie Warszawy. Lubię swoje zajęcie i jestem życzliwie nastawiony do uczniów :) Tel. 502 939 776 Michał
 

56295Korepetycje chemiaWarszawa, Otwock, Józefów, Wawer

40 zł2017-05-15E-mail Komórka

Jestem absolwentką PW ,udzielam korepetycji w każdym zakresie ,najchętniej maturzyści,studenci SGGW,Kosmetologi,dojeżdżam w różne dzielnice ,cena zależna od miejsca i zakresu.Duże doświadczenie.Moi uczniowie bez problemu wystawią mi referencje.Możliwość lekcji w godzinach rannych oraz w wakacje
 

29295Korepetycje chemiaPoznań Mapa
ul. Hetmańska 54
40 zł2017-05-02E-mail Gadu-Gadu Komórka

Gorąco zapraszam przyszłorocznych maturzystów do wspólnych przygotowań. Rok to naprawdę niewiele czasu! Chętnie pomogę również uczniom innych klas poprawić oceny przed końcem roku. Istnieje możliwość kontynuowania kursu również w wakacje, a także wzbogacenia go w lekcje biologii. Sama zdałam maturę na poziomie rozszerzonym na 98% w 2006 r. i od tego czasu pomagam innym (...)
 

84426Korepetycje chemiaWarszawa Mapa
Ochota
35 zł2017-04-03E-mail Komórka

Student V roku Technologii Chemicznej PW posiadający tytuł inżyniera udzieli korepetycji z chemii. Chemia od dawna jest moją pasją i z chęcią przekażę część swojej obszernej wiedzy innym. Doświadczenie zbieram już od gimnazjum kiedy to wyciągałem swoich kolegów z opresji zwanej poprawką. Chemii nauczę na 100% zaś inne przedmioty ścisłe do ustalenia.
 

85348Korepetycje chemiaCieszyn, Jastrzębie Zdrój Mapa
Cieszyn, Jastrzębie Zdrój, Zebrzydowice
30 zł2017-03-20E-mail Komórka

Nauczycielka z wieloletnim doświadczeniem zaprasza na korepetycje w miłej, bezstresowej atmosferze. Każdy zakres- pomoc bieżąca, szybkie nadrabianie zaległości, przygotowanie do sprawdzianów i matury.
 

82321Korepetycje chemiaWarszawa Mapa
Mokotów
60 zł2016-11-28E-mail Komórka

Pomagam we wszelkich kłopotach z chemią od gimnazjum do końca liceum. Skutecznie przygotowuję do matury. Oferuję wieloletnie doświadczenie nauczyciela i korepetytora, ale także indywidualne, twórcze podejście do każdego ucznia. Lubię swoich uczniów i lubię to, co robię :).
 

83192Korepetycje chemiaWarszawa
cała Warszawa
40 zł2015-07-04Zablokowane E-mail Komórka

 

45210Korepetycje chemiaWarszawa Mapa
cała
60 zł2017-04-19E-mail Telefon Komórka

Jako absolwentka Politechniki Warszawskiej i nauczyciel z wieloletnim stażem udzielam również korepetycji na każdym poziomie nauczania z matematyki i fizyki.Chętnie pracuję z dyslektykami,dysgrafikami oraz z uczniami o niewielkich zdolnościach do przedmiotów ścisłych. Serdecznie zapraszam do ciekawej i efektywnej współpracy.
 

2510Korepetycje chemiaKraków

50 zł2016-06-25E-mail Gadu-Gadu Komórka

Nauczyciel akademicki z wieloletnim doświadczeniem w przygotowaniu kandydatów na studia, szczególnie medyczne i farmację.LEKCJE U UCZNIA. Wobec zmian w sposobie kwalifikacji na studia przygotowuję do matury z chemii-najpierw wiedza, a potem rozwiązywanie arkuszy maturalnych. Duża łatwość w tłumaczeniu skomplikowanych zagadnień, absolutna cierpliwość;-)), nauka rozwiązywania testów, (...)
 

23992Korepetycje chemiaWarszawa Mapa
Ursynów
60 złwczorajE-mail Skype Komórka

Witam! Posiadam stopień naukowy doktora, jestem absolwentem warszawskiej Akademii Medycznej. Pracuję jako adiunkt w Zakładzie Chemii Fizycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, co można potwierdzić na stronie https://chemiafizyczna.wum.edu.pl/node/115 . Korepetycji udzielam już od wielu lat, znam więc doskonale materiał i wymagania nauczycieli. Jestem cierpliwy, ale jednocześnie (...)
 

83725Korepetycje chemiaWarszawa
Ursynów, Mokotów, Gocław, Centrum
80 złprzedwczorajE-mail Komórka

Udzielam korepetycji z chemii na każdym poziomie od 10 lat. Bardzo lubię młodzież . Mam duże doświadczenie w przekazywaniu wiedzy i lekcje ze mną procentują zrozumieniem tematyki oraz poprawą ocen w szkole. Uczeń zdobywa także pewność siebie, która pomaga w utrzymaniu spokoju na testach i sprawdzianach. Zapraszam do lekcji ze mną.Dojazd do ucznia na Ursynowie, Wilanowie, Wawrze, (...)
 

79555Korepetycje chemiaKraków (cały) i okolice
Centrum, Ruczaj, Wola Justowska, etc.
47 złprzedwczorajE-mail Gadu-Gadu Skype Komórka

Zaufaj olbrzymiemu doświadczeniu i indywidualnemu podejściu! Chemia (biologia, fizyka, matematyka) - pomagam ludziom w nauce odkąd chodziłem do szkoły podstawowej. Studiowałem fizykę medyczną, BIOTECHNOLOGIĘ, rachunkowość i finanse, st. pedagogiczne (AGH, UJ). Z sukcesami przygotowuję uczniów, studentów do egzaminów w sesji, kolokwiów, KONKURSÓW, olimpiad poprawek, MATURY, (...)
 

40607Korepetycje chemiaBędzin, Dąbrowa Górnicza, Czeladź

35 zł2017-05-22E-mail Komórka

Witam! Pomagam nadrobić zaległości i opanować lekcje na bieżąco, przygotowuję również do matury. Główny nacisk kładę na rozwiązywanie zadań oraz pisanie równań reakcji chemicznych, a w razie potrzeby uzupełniam braki w wiedzy teoretycznej. Serdecznie zapraszam do współpracy.
 

83652Korepetycje chemiaOpole Mapa
Malinka i okolice
60 zł2017-05-21E-mail Komórka

Oferuję naukę chemii związków nieorganicznych, tlenki, wodorki, kwasy, wodorotlenki, sole, obliczenia chemiczne, stechiometria, roztwory, chemia związków organicznych, węgiel, alkany, alkeny, alkiny, węglowodory pierścieniowe, alkohole, fenole, aldehydy, ketony, kwasy karboksylowe, estry, tłuszcze, aminy, hydroksykwasy, aminokwasy, białka i cukry.
 

34156Korepetycje chemiaKraków Mapa

50 zł2017-05-21E-mail Gadu-Gadu Komórka

Witam :-) W przypadku współpracy doraźnej interesuje mnie tylko rozwiązywanie zadań. Zajmowanie się teorią tylko w przypadku stałej współpracy. Korki i konsultacje w godzinach od 13:00 do 19:00. Cena 50 zł dotyczy stałych klientów. W przypadku współpracy nieregularnej ceny od 50 do 80 zł za godzinę zegarową. Preferowany sposób kontaktu to e-mail albo GG. Ponieważ nie przepadam za (...)
 

83200Korepetycje chemiaPoznań Mapa

35 zł2017-05-19E-mail Komórka

Witam ;) Zapraszam na korepetycje z CHEMII, MATEMATYKI lub FIZYKI. Mam wieloletnie doświadczenie, na każdym poziomie nauczania. Lekcje prowadzę w luźnej, nie napiętej atmosferze, dostosowując poziom i tępo do wybranego ucznia. Przez lata wypracowałem obrazowe i schematyczne sposoby tłumaczenia zagadnienia. Przygotowuje i daje własne ściągi do nauki. Specjalizuje się w PRZYGOTOWANIACH (...)
 

63642Korepetycje chemiaKońskie

50 zł2017-05-17E-mail Gadu-Gadu Komórka

Tanie i profesjonalne korepetycje u nauczyciela z wieloletnim stażem.Chcesz zrozumieć chemię zadzwoń i przyjdź.
 

68268Korepetycje chemia Certyfikat Ekorki.plKatowice, Chorzów, Ruda Śląska, Zabrze Mapa
Sosnowiec, Gliwice, Będzin, Bytom
25 zł2017-05-16E-mail Gadu-Gadu Skype Telefon Komórka

EGZAMINATORKA Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej. NAUCZYCIELKA dyplomowana prywatnego LO, pedagog z 12- letnim doświadczeniem, organizatorka kursów maturalnych z biologii, mgr biologii i ochrony środowiska- praktyczna znajomość wymagań maturalnych! Wiedza nauczycielska, a nie studencka lub naukowa! ZAUFAJ PROFESJONALIŚCIE- solidne przygotowanie do matury i na uczelnie medyczne! Miejsce (...)
 

83484Korepetycje chemiaSzczecin

70 zł2017-05-15E-mail Komórka

Magister Matematyki z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu indywidualnym i grupowym, udzieli korepetycji z matematyki, fizyki oraz chemii z dojazdem do ucznia/studenta. Przedmioty w zakresie: Matematyka (podstawówka, gimnazjum, szkoła średnia, matura, szkoła wyższa) Chemia (gimnazjum, szkoła średnia, matura) Fizyka (gimnazjum, szkoła średnia, matura) Oferuję: pomoc w (...)
 

8507Korepetycje chemia Certyfikat Ekorki.plWarszawa Mapa
Wawer, Józefów, Otwock, Anin ,Radość
40 zł2017-05-15E-mail Gadu-Gadu Komórka

Absolwentka PW ,duże doświadczenie,materialy gratis, chętnie maturzyści ,studenci kosmetologii ,Wyższej Szkoły Ekologii, SGGW-przykładowe kolokwia,egzaminy dojazd we wszystkie dzielnice ,również w okolice Wawra ,Radości,Otwocka ,.Cena zależna od miejsca i zakresu,przygotowuję również do egzaminów poprawkowych w wakacje.Możliwość lekcji w godzinach rannych.
 

85172Korepetycje chemiaGdańsk, Sopot, Gdynia

50 zł2017-05-12E-mail Komórka

Absolwent chemii oraz fizyki, nauczyciel, egzaminator. Udzielam korepetycji z zakresu chemii na każdym poziomie (gimnazjum, liceum i szkoły wyższe). Praca ta jest moją pasją i oddaję się jej z pełnym zaangażowaniem. Posiadam 10-cio letnie doświadczenie w nauczaniu. Skutecznie i solidnie przygotowuję do matury, kolokwiów, zaliczeń, konkursów, olimpiad i egzaminów. Posiadam własny (...)
 

75137Korepetycje chemiaWarszawa
Bemowo, Centrum, Wola, Białołęka
60 zł2017-05-12E-mail Komórka

Jestem dr. chemii. Prowadzę profesjonalne korepetycje z tego przedmiotu. Posiadam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu dzieci i młodzieży. Nawiązuje dobry kontakt z uczniami. Chętnie pomagam i przekazuje swoją wiedzę uczniom. Bardzo ważne jest dla mnie aby uczeń rozumiał zagadnienia, a nie tylko uczył się ich na pamięć. Pomogę przygotować się do matury i innych egzaminów, a także (...)
 

40326Korepetycje chemiaWarszawa

60 zł2017-05-11E-mail Telefon Komórka

Profesjonalne przygotowanie do egzaminów maturalnych, gimnazjalnych i poprawkowych; Bieżąca pomoc w lekcjach chemii, matematyki oraz fizyki. Pracownik naukowy, nauczyciel.
 

 
 
DALSZE WYNIKI
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 .. 158 >>
 
 
 
NAWIGACJA
<< Wstecz | szukanie wg miasta | wg województwa | zaawansowane
 
wszystkie prawa zastrzeżone © ekorki.pl 2013