Ekorki

korepetycje & korepetytorzy - giełda korepetycji

zaloguj się

Pomoc on-line

Korepetycje chemia

ZNALEZIONYCH OGŁOSZEŃ3941
PARAMETRYszukanie zaawansowane
SORTOWANIEwg daty aktualizacji (malejąco)Korepetycje chemia - wyniki strona 1 z 158 RSS

# Przedmiot Miasto Cena Aktualizacja ASC Kontakt
 
77616Korepetycje chemiaWarszawa

50 zł2017-01-01E-mail Komórka

Skuteczne przygotowanie do matury z chemii i części chemicznej egzaminu gimnazjalnego. Tłumaczę jasno i zrozumiale. Mam 8 lat doświadczenia w nauczaniu chemii. Dojeżdżam do uczniów na terenie Warszawy. Lubię swoje zajęcie i jestem życzliwie nastawiony do uczniów :) Tel. 502 939 776 Michał
 

42365Korepetycje chemiaWarszawa Mapa
i okolice
70 złwczorajE-mail Komórka

Jestem doświadczonym nauczycielem CHEMII w liceum ogólnokształcącym w Warszawie. Posiadam stopień naukowy doktora nauk matematyczno - przyrodniczych. Uczę też MATEMATYKI i FIZYKI. Tel. 504 709 486. Od wielu lat udzielam korepetycji, osiągając przy tym bardzo dobre efekty. Specjalizuję się w optymalnym przygotowaniu do matur oraz do konkursów i egzaminów gimnazjalnych. Uczę systematycznego (...)
 

84426Korepetycje chemiaWarszawa Mapa
Ochota
35 zł2017-04-03E-mail Komórka

Student V roku Technologii Chemicznej PW posiadający tytuł inżyniera udzieli korepetycji z chemii. Chemia od dawna jest moją pasją i z chęcią przekażę część swojej obszernej wiedzy innym. Doświadczenie zbieram już od gimnazjum kiedy to wyciągałem swoich kolegów z opresji zwanej poprawką. Chemii nauczę na 100% zaś inne przedmioty ścisłe do ustalenia.
 

8507Korepetycje chemia Certyfikat Ekorki.plWarszawa Mapa
Wawer, Józefów, Otwock, Anin ,Radość
40 zł2017-03-31E-mail Gadu-Gadu Komórka

Absolwentka PW ,duże doświadczenie,materialy gratis, chętnie maturzyści ,studenci kosmetologii ,Wyższej Szkoły Ekologii, SGGW-przykładowe kolokwia,egzaminy dojazd we wszystkie dzielnice ,również w okolice Wawra ,Radości,Otwocka ,.Cena zależna od miejsca i zakresu,przygotowuję również do egzaminów poprawkowych w wakacje.Możliwość lekcji w godzinach rannych.
 

85348Korepetycje chemiaCieszyn, Jastrzębie Zdrój Mapa
Cieszyn, Jastrzębie Zdrój, Zebrzydowice
30 zł2017-03-20E-mail Komórka

Nauczycielka z wieloletnim doświadczeniem zaprasza na korepetycje w miłej, bezstresowej atmosferze. Każdy zakres- pomoc bieżąca, szybkie nadrabianie zaległości, przygotowanie do sprawdzianów i matury.
 

82321Korepetycje chemiaWarszawa Mapa
Mokotów
60 zł2016-11-28E-mail Komórka

Pomagam we wszelkich kłopotach z chemią od gimnazjum do końca liceum. Skutecznie przygotowuję do matury. Oferuję wieloletnie doświadczenie nauczyciela i korepetytora, ale także indywidualne, twórcze podejście do każdego ucznia. Lubię swoich uczniów i lubię to, co robię :).
 

83192Korepetycje chemiaWarszawa
cała Warszawa
40 zł2015-07-04Zablokowane E-mail Komórka

 

45210Korepetycje chemiaWarszawa Mapa
cała
60 zł2017-04-19E-mail Telefon Komórka

Jako absolwentka Politechniki Warszawskiej i nauczyciel z wieloletnim stażem udzielam również korepetycji na każdym poziomie nauczania z matematyki i fizyki.Chętnie pracuję z dyslektykami,dysgrafikami oraz z uczniami o niewielkich zdolnościach do przedmiotów ścisłych. Serdecznie zapraszam do ciekawej i efektywnej współpracy.
 

7005Korepetycje chemiaWrocław

100 zł2016-08-16E-mail Komórka

Nauczyciel renomowanego liceum zaprasza na lekcje przygotowujące do matury oraz na lekcje z materiału bieżącego. Świetne rezultaty. Moi uczniowie zdobywają indeks na medycynę, farmację i weterynarię. Uczę i wymagam. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie nauczyciela. Posiadam również 13-letnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji studentom z chemii organicznej i nieorganicznej (...)
 

2510Korepetycje chemiaKraków

50 zł2016-06-25E-mail Gadu-Gadu Komórka

Nauczyciel akademicki z wieloletnim doświadczeniem w przygotowaniu kandydatów na studia, szczególnie medyczne i farmację.LEKCJE U UCZNIA. Wobec zmian w sposobie kwalifikacji na studia przygotowuję do matury z chemii-najpierw wiedza, a potem rozwiązywanie arkuszy maturalnych. Duża łatwość w tłumaczeniu skomplikowanych zagadnień, absolutna cierpliwość;-)), nauka rozwiązywania testów, (...)
 

83652Korepetycje chemiaOpole Mapa
Malinka i okolice
60 złdzisiajE-mail Komórka

Oferuję naukę chemii związków nieorganicznych, tlenki, wodorki, kwasy, wodorotlenki, sole, obliczenia chemiczne, stechiometria, roztwory, chemia związków organicznych, węgiel, alkany, alkeny, alkiny, węglowodory pierścieniowe, alkohole, fenole, aldehydy, ketony, kwasy karboksylowe, estry, tłuszcze, aminy, hydroksykwasy, aminokwasy, białka i cukry.
 

10832Korepetycje chemiaPoznań, Tarnowo Podgórne
Piątkowo, Winogrady, Jeżyce, Grunwald
40 złwczorajE-mail Gadu-Gadu Komórka

Doktor chemii(nauczyciel akademicki) Uniwersytetu im.A.Mickiewicza Wydział Chemii po bloku pedagogicznym z wieloletnim doświadczeniem Udzieli korepetycji na wszystkich poziomach nauczania. Posiadam uprawnienia pedagogiczne oraz certyfikat Intela. A także liczne materiały i testy. Przygotowanie do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym.Przygotowanie do sprawdzianów oraz egzaminów (...)
 

23992Korepetycje chemiaWarszawa Mapa
Ursynów
60 złwczorajE-mail Skype Komórka

Witam! Posiadam stopień naukowy doktora, jestem absolwentem warszawskiej Akademii Medycznej. Pracuję jako adiunkt w Zakładzie Chemii Fizycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, co można potwierdzić na stronie https://chemiafizyczna.wum.edu.pl/node/115 . Korepetycji udzielam już od wielu lat, znam więc doskonale materiał i wymagania nauczycieli. Jestem cierpliwy, ale jednocześnie (...)
 

79555Korepetycje chemiaKraków (cały) i okolice
Centrum, Ruczaj, Wola Justowska, etc.
47 złprzedwczorajE-mail Gadu-Gadu Skype Komórka

Zaufaj olbrzymiemu doświadczeniu i indywidualnemu podejściu! Chemia (biologia, fizyka, matematyka) - pomagam ludziom w nauce odkąd chodziłem do szkoły podstawowej. Studiowałem fizykę medyczną, BIOTECHNOLOGIĘ, rachunkowość i finanse, st. pedagogiczne (AGH, UJ). Z sukcesami przygotowuję uczniów, studentów do egzaminów w sesji, kolokwiów, KONKURSÓW, olimpiad poprawek, MATURY, (...)
 

85100Korepetycje chemiaWarszawa Mapa
Stara Ochota
25 złprzedwczorajE-mail Komórka

Magistrant biotechnologii UW, od zawsze dobry z chemii, matura rozszerzona na 100%, chemia ogólna na studiach zdana celujaco, biochemia na piątkę. Chętnie udzielę korepetycji na poziomie liceum i gimnazjum, pomogę w przygotowaniu do matury i sprawdzianów. Jako że mam zajęcia studenckie, proszę o indywidualny kontakt w celu ustalenia terminu. Stawka godzinowa 25 zł u mnie, w przypadku (...)
 

49721Korepetycje chemiaKraków
Ugorek
35 zł2017-04-20E-mail Komórka

Udzielę korepetycji z chemii w miłej, bezstresowej atmosferze, pomogę w przygotowaniach do matury, sprawdzianów, olimpiad. Posiadam odpowiednie przygotowanie pedagogiczne oraz uprawnienia nauczyciela chemii. Dostarczę odpowiednie materiały.
 

40607Korepetycje chemiaBędzin, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec

35 zł2017-04-20E-mail Komórka

Witam! Pomagam nadrobić zaległości i opanować lekcje na bieżąco, przygotowuję również do matury. Główny nacisk kładę na rozwiązywanie zadań oraz pisanie równań reakcji chemicznych, a w razie potrzeby uzupełniam braki w wiedzy teoretycznej. Serdecznie zapraszam do współpracy.
 

44252Korepetycje chemiaWarszawa Mapa
Tarchomin, Nowodwory
50 zł2017-04-19E-mail Komórka

Witam Jestem miłośniczką chemii i bardzo lubię dzielić się swoją zdobytą wiedzą z uczniami. Posiadam bardzo dobre wyniki w nauczaniu, po przeciętnie miesięcznych zajęciach uczeń nadrabia zaległości w szkole i zaczyna błyszczeć i wykazywać się na lekcjach Dziękuję i zapraszam
 

66788Korepetycje chemiaOlsztyn

25 zł2017-04-19E-mail Komórka

Zapraszam na korepetycje z chemii na poziomie gimnazjum, szkoły średniej - poziom podstawowy, rozszerzony, matura oraz studiów. Przygotowuję do sprawdzianów, prac klasowych, testów gimnazjalnych, egzaminu maturalnego, kolokwiów, zaliczeń. Oferuję także pomoc w opanowaniu materiału z bieżących lekcji, nadrobieniu zaległości, rozwiązywaniu zadań domowych, powtórzeniu materiału. Ukończyłam (...)
 

34156Korepetycje chemiaKraków Mapa

50 zł2017-04-19E-mail Gadu-Gadu Komórka

Witam :-) W przypadku współpracy doraźnej interesuje mnie tylko rozwiązywanie zadań. Zajmowanie się teorią tylko w przypadku stałej współpracy. Korki i konsultacje w godzinach od 13:00 do 19:00. Cena 50 zł dotyczy stałych klientów. W przypadku współpracy nieregularnej ceny od 50 do 80 zł za godzinę zegarową. Preferowany sposób kontaktu to e-mail albo GG. Ponieważ nie przepadam za (...)
 

43595Korepetycje chemiaŁódź

35 zł2017-04-19E-mail Gadu-Gadu Komórka

Cóż chcesz pomocy, wspólnie damy radę, nie ma mocnych :] tel. 662-15-25-55
 

83200Korepetycje chemiaPoznań Mapa

35 zł2017-04-19E-mail Komórka

Witam ;) Zapraszam na korepetycje z CHEMII, MATEMATYKI lub FIZYKI. Mam wieloletnie doświadczenie, na każdym poziomie nauczania. Lekcje prowadzę w luźnej, nie napiętej atmosferze, dostosowując poziom i tępo do wybranego ucznia. Przez lata wypracowałem obrazowe i schematyczne sposoby tłumaczenia zagadnienia. Przygotowuje i daje własne ściągi do nauki. Specjalizuje się w PRZYGOTOWANIACH (...)
 

59886Korepetycje chemiaŁomianki
i okolice
50 zł2017-04-18E-mail Komórka

Korepetytorka z 11 -letnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz praktyką w pracy w instytucjach naukowo-badawczych, absolwentka biotechnologii na Uniwersytecie Warszawskim udzieli lekcji z chemii. W swojej pracy staram się: - przygotowywać autorskie repetytoria (dostosowane do indywidualnego poziomu wiedzy ucznia) - rozwiązywać wraz z uczniem zadania - uczyć (...)
 

83484Korepetycje chemiaSzczecin

70 zł2017-04-16E-mail Komórka

Magister Matematyki z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu indywidualnym i grupowym, udzieli korepetycji z matematyki, fizyki oraz chemii z dojazdem do ucznia/studenta. Przedmioty w zakresie: Matematyka (podstawówka, gimnazjum, szkoła średnia, matura, szkoła wyższa) Chemia (gimnazjum, szkoła średnia, matura) Fizyka (gimnazjum, szkoła średnia, matura) Oferuję: pomoc w (...)
 

68268Korepetycje chemia Certyfikat Ekorki.plKatowice, Chorzów, Ruda Śląska, Zabrze Mapa
Sosnowiec, Gliwice, Będzin, Bytom
25 zł2017-04-11E-mail Gadu-Gadu Skype Telefon Komórka

EGZAMINATORKA Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej. NAUCZYCIELKA dyplomowana prywatnego LO, pedagog z 12- letnim doświadczeniem, organizatorka kursów maturalnych z biologii, mgr biologii i ochrony środowiska- praktyczna znajomość wymagań maturalnych! Wiedza nauczycielska, a nie studencka lub naukowa! ZAUFAJ PROFESJONALIŚCIE- solidne przygotowanie do matury i na uczelnie medyczne! Miejsce (...)
 

 
 
DALSZE WYNIKI
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 .. 158 >>
 
 
 
NAWIGACJA
<< Wstecz | szukanie wg miasta | wg województwa | zaawansowane
 
wszystkie prawa zastrzeżone © ekorki.pl 2013