Ekorki

korepetycje & korepetytorzy - giełda korepetycji

zaloguj się

Pomoc on-line

Korepetycje biologia

ZNALEZIONYCH OGŁOSZEŃ1637
PARAMETRYszukanie zaawansowane
SORTOWANIEwg przedmiotu (rosnąco)Korepetycje biologia - wyniki strona 1 z 66 RSS

# Przedmiot DESC Miasto Cena Aktualizacja Kontakt
 
75629Korepetycje biologiaŁódź

60 zł2017-08-07E-mail Komórka

Witam serdecznie! Z wykształcenia jestem biologiem oraz pedagogiem, od wielu lat jestem nauczycielem akademickim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi ze stopniem doktora. Osiągam wyróżnienia zarówno za działalność dydaktyczną jak i naukową.  Doświadczenie w nauczaniu biologii zdobyłam odbywając praktyki w jednym z lepszych łódzkich liceum oraz prowadząc kursy przygotowujące do matury. (...)
 

60809Korepetycje biologia Certyfikat Ekorki.plKatowice, Chorzów, Ruda Śląska, Zabrze Mapa
Sosnowiec, Gliwice, Będzin, Bytom
100 zł2017-09-22E-mail Gadu-Gadu Skype Telefon Komórka

Gwarantowane 85- 90% na maturze rozszerzonej z BIOLOGII. EGZAMINATORKA maturalna, NAUCZYCIELKA dyplomowana prywatnego LO, pedagog z 17- letnim doświadczeniem, organizatorka kursów maturalnych, mgr biologii i ochrony środowiska- praktyczna znajomość wymagań maturalnych! Wiedza nauczycielska, a nie studencka lub naukowa! ZAUFAJ PROFESJONALIŚCIE- solidne przygotowanie do matury i na (...)
 

61339Korepetycje biologiaWarszawa Mapa
Żoliborz, Bielany, Śrródmieście, Bemowo
65 zł2017-09-05E-mail Telefon Komórka

Doświadczona korepetytorka z wieloletnim stażem, wykładowca na kursach przygotowujących do matury,biolog,genetyk, doktor nauk przyrodniczych, nauczyciel akademicki.Przygotowuję do matury z biologii w profilu rozszerzonym - kursy indywidualne,zakres materiału i ćwiczenia testowe zgodne z aktualną podstawą programową. Pomagam też w uzupełnianiu bieżących wiadomości w zakresie liceum.Materiały (...)
 

67987Korepetycje biologia Certyfikat Ekorki.plTychy, Mysłowice, Czeladź, Radzionków Mapa
Siemianowice Śląskie, Tarnowskie Góry
100 zł2017-09-03E-mail Gadu-Gadu Skype Telefon Komórka

Gwarantowane 85- 90% na maturze rozszerzonej z BIOLOGII. EGZAMINATORKA maturalna, NAUCZYCIELKA dyplomowana prywatnego LO, pedagog z 17- letnim doświadczeniem, organizatorka kursów maturalnych, mgr biologii i ochrony środowiska- praktyczna znajomość wymagań maturalnych! Wiedza nauczycielska, a nie studencka lub naukowa! ZAUFAJ PROFESJONALIŚCIE- solidne przygotowanie do matury i na (...)
 

65485Korepetycje biologiaWarszawa Mapa
Bemowo
100 zł2017-08-18E-mail Telefon Komórka

Jestem dyplomowaną nauczycielką liceum i egzaminatorem maturalnym. Co roku sprawdzam matury z zakresu rozszerzonego. Doskonale znam zasady oceniania i punktowania zadań maturalnych oraz zakres odpowiedzi jakiej powinien udzielić zdający. Zapraszam wszystkich, którzy chcą solidnie i gruntownie przygotować się do matury i mieć pewność, że odpowiedź której udzielą będzie wyczerpująca. (...)
 

68001Korepetycje biologia Certyfikat Ekorki.plDąbrowa Górnicza, Wodzisław Śląski, Żory Mapa
Piekary Ślaskie, Świętochłowice, Rybnik
100 zł2017-09-03E-mail Gadu-Gadu Skype Telefon Komórka

Gwarantowane 85- 90% na maturze rozszerzonej z BIOLOGII. EGZAMINATORKA maturalna, NAUCZYCIELKA dyplomowana prywatnego LO, pedagog z 17- letnim doświadczeniem, organizatorka kursów maturalnych, mgr biologii i ochrony środowiska- praktyczna znajomość wymagań maturalnych! Wiedza nauczycielska, a nie studencka lub naukowa! ZAUFAJ PROFESJONALIŚCIE- solidne przygotowanie do matury i na (...)
 

84035Korepetycje biologiaGdańsk
Oliwa, Przymorze, Sopot, Zaspa
40 zł2017-08-22E-mail

nauczyciel biologii z długoletnim stażem, ukierunkowanie na najwyższy wynik poprzez wskazanie właściwej literatury, rozwiązywanie testów, systematyczną pracę z przygotowywanymi materiałami w systemie 1 na 3 /1 test razem 3 samodzielnie, wspólna analiza samodzielnie wykonanych testów/
 

7414Korepetycje biologiaToruń

50 zł2017-07-31E-mail Komórka

Doświadczona korepetytorka z wieloletnim stażem.Przygotowuję do matury z biologii w profilu rozszerzonym - kursy indywidualne,zakres materiału i ćwiczenia testowe zgodne z aktualną podstawą programową. Pomagam też w uzupełnianiu bieżących wiadomości w zakresie liceum, gimnazjum i szkoły podstawowej Materiały dydaktyczne przygotowywane są dla każdego ucznia indywidualnie. Zapraszam
 

85266Korepetycje biologiaWarszawa Mapa
i okolice
65 zł2017-08-30E-mail Telefon Komórka

Biologia - każdy zakres. Skutecznie i profesjonalnie przygotowuję do matury, do egzaminu przedmiotowego na uczelnie medyczne, do konkursu kuratoryjnego. Jeżeli chcesz poprawić wynik matury - zapraszam. Proponuję także systematyczne, dokładne przygotowanie do matury już od I klasy LO zgodnie z obowiązującą podstawą programową. Pomoc w nauce w gimnazjum i liceum. Lekcje także w czasie (...)
 

85227Korepetycje biologiaWarszawa
Wola
60 zł2016-12-08E-mail Komórka

Zapraszam na korepetycje przygotowujące do egzaminu maturalnego z biologii. Wykształcenie Jestem absolwentką Wydziału Biologii Uniwersytetu Warszawskiego, posiadam stopień doktora nauk biologicznych. Posiadam uprawnienia pedagogiczne. Doświadczenie Od 2006 roku prowadzę kursy maturalne oraz udzielam korepetycji. Skutecznie i profesjonalnie przygotowuję do egzaminu maturalnego (...)
 

59279Korepetycje biologiaRybnik, Gliwice

30 zł2016-08-25E-mail Gadu-Gadu Komórka

Doktorantka biotechnologii chętnie udzieli korepetycji z biologii z zakresu (rośliny, zwierzęta, człowiek, biochemia, ekologia, genetyka, antropologia, mikrobiologia, budowa komórki)
 

59888Korepetycje biologiaŁomianki
i okolice
50 zł2017-09-06E-mail Komórka

Korepetytorka z 11 -letnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz praktyką w pracy w instytucjach naukowo-badawczych, absolwentka biotechnologii na Uniwersytecie Warszawskim udzieli lekcji z biologii. W swojej pracy staram się: - przygotowywać autorskie repetytoria (dostosowane do indywidualnego poziomu wiedzy ucznia) - rozwiązywać wraz z uczniem zadania - (...)
 

73560Korepetycje biologiaWarszawa Mapa
Ochota
80 zł2016-09-12E-mail Komórka

*Korepetycje u znakomitego, doświadczonego korepetytora*, magistra biotechnologii UW, genetyka, doktora nauk biologicznych Wieloletnie doświadczenie pedagogiczne i naukowe umożliwia mi w sposób prosty i obrazowy wytłumaczyć zagadnienia tak ciekawej dziedziny nauki jaką jest biologia. - Pomagam uporządkować i usystematyzować wiadomości. - Podkreślam najważniejsze aspekty poszczególnych (...)
 

74427Korepetycje biologiaŁódź Mapa
Górna, Dąbrowa, Zarzew, Olechów
40 zł2017-09-07E-mail Gadu-Gadu Skype Komórka

Zaprasza na korepetycje z biologii. KDW - Klucz Do Wiedzy - Najlepsze korepetycje w Łodzi. Udzielam także: Biologia, Chemia, Matematyka. Program rozszerzony i Podstawowy. Wszystko w jednym miejscu, robimy to co chcesz w zależności od potrzeb!! Zajęcia mogą odbywać w dowolny dzień tygodnia, także w weekendy. Jestem dostępny do późnych godzin wieczornych. Dojeżdżam (...)
 

82107Korepetycje biologiaWarszawa Mapa
Mokotów, Ursynów, Kabaty, Sadyba, Ochota
40 zł2017-02-06E-mail Komórka

Jestem studentem 5 roku weterynarii w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Kierunek studiów świadczy o poziomie na jakim napisałem swoją maturę z biologii na poziomie rozszerzonym. Mogę w prosty i przystępny sposób pomóc w przyswojeniu wiedzy z zakresu szkół podstawowej, gimnazjalnej, zakresu maturalnego. Serdecznie polecam
 

82903Korepetycje biologiaKielce Mapa
Kielce
25 zł2017-07-25E-mail Komórka

Moje korepetycje to gwarancja na zdany egzamin oraz maturę z doskonałym wynikiem i dostanie się na wymarzone studia. Razem poradzimy sobie ze wszystkim . Nie ma trudnych pytań, gwarantuje wyjaśnienie wszystkiego prostym językiem w miłej atmosferze bez stresu;) OFERUJE: -przygotowanie do egzaminu maturalnego -przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego - przygotowanie do sprawdzianu (...)
 

83132Korepetycje biologiaLublin Mapa
Centrum Lublina al. racławickie KUL
20 zł2017-08-22E-mail Skype Komórka

Witam, jestem młodym, ambitnym człowiekiem, który jest świeżo po maturze, zdałem ją na przyzwoitym poziomie i dostałem się na KUL, na kognitywistykę. Wielokrotnie miałem kontakt z młodzieżą, jestem wychowawcą kolonijnym, oprócz tego mam już doświadczenie w udzielaniu korepetycji. Zdawałem maturę rozszerzoną z biologii, w liceum chodziłem do klasy medycznej.
 

83392Korepetycje biologiaSzczecin
Lewobrzeże
5 zł2017-02-27E-mail Komórka

Nauczyciel biologii z 25-letnim stażem pracy, egzaminator państwowy skutecznie przygotowuje do egzaminu maturalnego z biologii udzielając korepetycji.
 

83567Korepetycje biologiaBielsko-Biała Mapa
Centrum
16 zł2016-09-28E-mail Telefon

Biologia to jeden z najbardziej wymagających przedmiotów, ale równocześnie jeden z najbardziej fascynujących. To właśnie na biologii uczniowie poznają budowę i funkcjonowanie ludzkiego organizmu, uczą się o bakteriach i wirusach, czy też otaczających nas ssakach, ptakach, gadach i płazach. Braki w wiedzy z biologii mogą nie tylko zaszkodzić na świadectwie, ale także uniemożliwić (...)
 

85074Korepetycje biologiaWarszawa
Bemowo
50 zł2016-11-05E-mail Komórka

Jestem dwukrotną finalistką Ogólnopolskiej Olimpiady Biologicznej, aktualnie absolwentką kierunku lekarskiego na WUM. Od ok 10 lat pomagam w nauce biologii i chemii, od 7 lat przygotowuje do matury z biologii z dobrym efektem ( moi uczniowie aktualnie studiują na WUMie bądź innej uczelni medycznej ). Oferuję swoje materiały, przygotowuję zadania autorskie, jestem osobą wymagającą, (...)
 

84371Korepetycje biologiaSzczecin Mapa
Centrum
35 zł2017-02-14E-mail Komórka

Jestem studentką dietetyki na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym. Studiowałam także na Politechnice Poznańskiej, gdzie byłam stypendystką kierunku technologii chemicznej. Z racji wybranych kierunków zdawałam matury rozszerzone z biologii i chemii jak również sama korzystałam z pomocy korepetytorów. Dzięki temu dobrze wiem, że podstawą solidnej nauki jest: - Dokładne (...)
 

84833Korepetycje biologiaRybnik

20 zł2016-08-25E-mail Komórka

www.RATAJCZUK.pl - tel. 575 533 699 Zajęcia przeznaczone są dla kandydatów na kierunki medyczne. Oferujemy kompleksowy system nauki oparty na wieloletnim doświadczeniu. Przygotowujemy do matury z biologii i chemii. TRWA NABÓR! Zapraszamy do zapisania się do grup najbliższej edycji kursów przygotowujących do egzaminów, których wyniki są brane pod uwagę przy rekrutacji na (...)
 

84841Korepetycje biologiaWłocławek

20 zł2016-08-25E-mail Komórka

www.RATAJCZUK.pl - tel. 575 533 699 Zajęcia przeznaczone są dla kandydatów na kierunki medyczne. Oferujemy kompleksowy system nauki oparty na wieloletnim doświadczeniu. Przygotowujemy do matury z biologii i chemii. TRWA NABÓR! Zapraszamy do zapisania się do grup najbliższej edycji kursów przygotowujących do egzaminów, których wyniki są brane pod uwagę przy rekrutacji na m. (...)
 

84849Korepetycje biologiaNowy Sącz

20 zł2016-08-25E-mail Komórka

www.RATAJCZUK.pl - tel. 577 517 650 Zajęcia przeznaczone są dla kandydatów na kierunki medyczne. Oferujemy kompleksowy system nauki oparty na wieloletnim doświadczeniu. Przygotowujemy do matury z biologii i chemii. TRWA NABÓR! Zapraszamy do zapisania się do grup najbliższej edycji kursów przygotowujących do egzaminów, których wyniki są brane pod uwagę przy rekrutacji na m. (...)
 

84857Korepetycje biologiaRadom

20 zł2016-08-25E-mail Komórka

www.RATAJCZUK.pl - tel. 577 517 650 Zajęcia przeznaczone są dla kandydatów na kierunki medyczne. Oferujemy kompleksowy system nauki oparty na wieloletnim doświadczeniu. Przygotowujemy do matury z biologii i chemii. TRWA NABÓR! Zapraszamy do zapisania się do grup najbliższej edycji kursów przygotowujących do egzaminów, których wyniki są brane pod uwagę przy rekrutacji na m. (...)
 

 
 
DALSZE WYNIKI
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 .. 66 >>
 
 
 
NAWIGACJA
<< Wstecz | szukanie wg miasta | wg województwa | zaawansowane
 
wszystkie prawa zastrzeżone © ekorki.pl 2013