Ekorki

korepetycje & korepetytorzy - giełda korepetycji

zaloguj się

Pomoc on-line

Korepetycje biologia

ZNALEZIONYCH OGŁOSZEŃ1637
PARAMETRYszukanie zaawansowane
SORTOWANIEwg daty aktualizacji (malejąco)Korepetycje biologia - wyniki strona 1 z 66 RSS

# Przedmiot Miasto Cena Aktualizacja ASC Kontakt
 
60809Korepetycje biologia Certyfikat Ekorki.plKatowice, Chorzów, Ruda Śląska, Zabrze Mapa
Sosnowiec, Gliwice, Będzin, Bytom
100 zł2017-05-16E-mail Gadu-Gadu Skype Telefon Komórka

Gwarantowane 85- 90% na maturze rozszerzonej z BIOLOGII. EGZAMINATORKA maturalna, NAUCZYCIELKA dyplomowana prywatnego LO, pedagog z 17- letnim doświadczeniem, organizatorka kursów maturalnych, mgr biologii i ochrony środowiska- praktyczna znajomość wymagań maturalnych! Wiedza nauczycielska, a nie studencka lub naukowa! ZAUFAJ PROFESJONALIŚCIE- solidne przygotowanie do matury i na (...)
 

68001Korepetycje biologia Certyfikat Ekorki.plDąbrowa Górnicza, Wodzisław Śląski, Żory Mapa
Piekary Ślaskie, Świętochłowice, Rybnik
100 zł2017-05-05E-mail Gadu-Gadu Skype Telefon Komórka

Gwarantowane 85- 90% na maturze rozszerzonej z BIOLOGII. EGZAMINATORKA maturalna, NAUCZYCIELKA dyplomowana prywatnego LO, pedagog z 17- letnim doświadczeniem, organizatorka kursów maturalnych, mgr biologii i ochrony środowiska- praktyczna znajomość wymagań maturalnych! Wiedza nauczycielska, a nie studencka lub naukowa! ZAUFAJ PROFESJONALIŚCIE- solidne przygotowanie do matury i na (...)
 

67987Korepetycje biologia Certyfikat Ekorki.plTychy, Mysłowice, Czeladź, Radzionków Mapa
Siemianowice Śląskie, Tarnowskie Góry
100 zł2017-05-05E-mail Gadu-Gadu Skype Telefon Komórka

Gwarantowane 85- 90% na maturze rozszerzonej z BIOLOGII. EGZAMINATORKA maturalna, NAUCZYCIELKA dyplomowana prywatnego LO, pedagog z 17- letnim doświadczeniem, organizatorka kursów maturalnych, mgr biologii i ochrony środowiska- praktyczna znajomość wymagań maturalnych! Wiedza nauczycielska, a nie studencka lub naukowa! ZAUFAJ PROFESJONALIŚCIE- solidne przygotowanie do matury i na (...)
 

61339Korepetycje biologiaWarszawa Mapa
Żoliborz, Bielany, Śrródmieście, Bemowo
65 zł2017-04-22E-mail Telefon Komórka

Doświadczona korepetytorka z wieloletnim stażem, wykładowca na kursach przygotowujących do matury,biolog,genetyk, doktor nauk przyrodniczych, nauczyciel akademicki.Przygotowuję do matury z biologii w profilu rozszerzonym - kursy indywidualne,zakres materiału i ćwiczenia testowe zgodne z aktualną podstawą programową. Pomagam też w uzupełnianiu bieżących wiadomości w zakresie liceum.Materiały (...)
 

85266Korepetycje biologiaWarszawa Mapa
i okolice
65 złprzedwczorajE-mail Telefon Komórka

Biologia - każdy zakres. Skutecznie i profesjonalnie przygotowuję do matury, do egzaminu przedmiotowego na uczelnie medyczne, do konkursu kuratoryjnego. Jeżeli chcesz poprawić wynik matury - zapraszam. Proponuję także systematyczne, dokładne przygotowanie do matury już od I klasy LO zgodnie z obowiązującą podstawą programową. Pomoc w nauce w gimnazjum i liceum. Lekcje także w czasie (...)
 

27775Korepetycje biologiaRzeszów

50 zł2017-04-23E-mail Komórka

Doktor nauk biologicznych, z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu na uczelni wyższej oraz w liceum, chętnie udzieli korepetycji z biologii. Prowadzę zajęcia również przez Skype. ---------------------------------------Gwarantuję miłą atmosferę i bardzo szybkie postępy w nauce.
 

81228Korepetycje biologiaWarszawa Mapa
Łomianki
40 zł2017-06-19E-mail Komórka

Jestem studentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, absolwentką jednego z najlepszych liceów w Warszawie II LO im. Stefana Batorego. Mam doświadczenie w prowadzeniu korepetycji i mogę pochwalić się świetnymi wynikami swoich uczniów na każdym poziomie edukacji. Oferuję pomoc przy odrabianiu lekcji ze wszystkich przedmiotów w szkole podstawowej, przygotowanie do sprawdzianów, (...)
 

53308Korepetycje biologiaOlkusz Mapa

60 zł2017-06-07E-mail Skype Komórka

Moja oferta skierowana jest do licealistów, zarówno do osób, które mają problemy ze zrozumieniem i opanowaniem materiału, jak również do tych, którzy chcą powtórzyć i usystematyzować wiedzę niezbędną do zdania egzaminu maturalnego. Więcej informacji na stronie www.synapsa-korepetycje.pl Zapraszam :-)
 

83724Korepetycje biologiaWarszawa
Ursynów, Mokotów, Gocław, Centrum
60 zł2017-05-23E-mail Komórka

Jestem doświadczoną korepetytorką w zakresie biologii.Posiadam tytuł magistra ekonomii, biologia zawsze była i jest moją pasją.Zapraszam wszystkich zainteresowanych.
 

84393Korepetycje biologiaWarszawa
Mokotów
35 zł2017-05-15E-mail Komórka

Jestem studentką Wydziału Mechatroniki Politechniki Warszawskiej. Zdobyłam spore doświadczenie w nauczaniu poprzez pracę z młodszym rodzeństwem. Ponadto jestem osobą bardzo cierpliwą. W liceum uczęszczałam do klasy o profilu biologiczno-chemicznym więc biologia na poziomie rozszerzonym nie jest mi obca. Chętnie udostępnię posiadane materiały. Oferuję także pomoc w odrabianiu prac (...)
 

29294Korepetycje biologiaPoznań Mapa
ul. Hetmańska 54
40 zł2017-05-02E-mail Gadu-Gadu Komórka

Gorąco zapraszam maturzystów na tzw. „ostatnie szlify” przed maturą. Teraz już liczy się każda chwila, a pomoc korepetytora znacznie skraca czas potrzebny na "rozgryzienie" problemowych zagadnień. Chętnie pomogę również uczniom innych klas poprawić oceny przed końcem roku lub rozpocząć przygotowania do przyszłorocznej matury. Istnieje możliwość kontynuowania kursu (...)
 

82903Korepetycje biologiaKielce Mapa
Kielce
25 zł2017-05-01E-mail Komórka

Moje korepetycje to gwarancja na zdany egzamin oraz maturę z doskonałym wynikiem i dostanie się na wymarzone studia. Razem poradzimy sobie ze wszystkim . Nie ma trudnych pytań, gwarantuje wyjaśnienie wszystkiego prostym językiem w miłej atmosferze bez stresu;) OFERUJE: -przygotowanie do egzaminu maturalnego -przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego - przygotowanie do sprawdzianu (...)
 

85099Korepetycje biologiaWarszawa Mapa
Stara Ochota
25 zł2017-04-21E-mail Komórka

Magistrant biotechnologii na Wydziale Biologii UW, biologia to moja codzienność. Udzielę korepetycji na poziomie gimnazjum i liceum, pomogę w przygotowaniu do matury i sprawdzianów. Stawka godzinowa 25 zł u mnie na miejscu, w przypadku dojazdów 25 zł + koszt dojazdu komunikacją miejską. W celu ustalenia terminu proszę o mejlową wiadomość prywatną. W przypadku konfliktu terminów (...)
 

43596Korepetycje biologiaŁódź

35 zł2017-04-19E-mail Gadu-Gadu Komórka

Cóż chcesz pomocy, wspólnie damy radę, nie ma mocnych :]
 

59888Korepetycje biologiaŁomianki
i okolice
50 zł2017-04-18E-mail Komórka

Korepetytorka z 11 -letnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz praktyką w pracy w instytucjach naukowo-badawczych, absolwentka biotechnologii na Uniwersytecie Warszawskim udzieli lekcji z biologii. W swojej pracy staram się: - przygotowywać autorskie repetytoria (dostosowane do indywidualnego poziomu wiedzy ucznia) - rozwiązywać wraz z uczniem zadania - (...)
 

76965Korepetycje biologiaKatowice, Sosnowiec, Dąbrowa, Będzin
i okolice
35 zł2017-04-10E-mail Komórka

Doktorant, mgr chemii oraz biotechnologii z UW chętnie pomoże w opanowaniu materiału na powtórzenie, klasówkę. Przygotuję do egzaminu gimnazjalnego, a może chcesz szybkiej powtórki przed maturą (każdy poziom)? Sam byłem laureatem olimpiady biologicznej, mogę i Tobie pomóc stać się olimpijczykiem.Pomogłem bardzo dobrze zdać maturę czy egzamin gimnazjalny już wielu osobom. Jestem (...)
 

7367Korepetycje biologiaKraków Mapa

40 zł2017-04-10E-mail Gadu-Gadu Tlen Komórka

Doświadczony korepetytor udzieli lekcji z biologii w zakresie rozszerzonym. Specjalizacja: przygotowanie do studiów medycznych i pokrewnych. Lekcje ukierunkowane są na opanowanie, usystematyzowanie materiału, ale przede wszystkim nauczenie samodzielnego rozwiązywania zadań
 

83742Korepetycje biologiaBydgoszcz Mapa

45 zł2017-04-05E-mail Komórka

Jeśli Twoje dzieci chodzą do szkoły lub sam jesteś uczniem lub studentem i chcesz, aby najbliższy materiał został przyswojony bez trudności, to zapraszam Cię do współpracy ze mną. -+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+- Zacznij przygotowanie już dziś! Zadzwoń i umów się na zajęcia!
 

7414Korepetycje biologiaToruń

50 zł2017-03-31E-mail Komórka

 

73555Korepetycje biologiaŁódź
Polesie
50 zł2017-03-27E-mail Komórka

Nauczycielka z 23-letnim stażem w wiodącym LO,czynny egzaminator, od 2004 r. wykładowca na kursach maturalnych.
 

73328Korepetycje biologiaPoznań, Swarzędz, Antoninek, Zalasewo,
Kostrzyn, Umultowo, Morasko, Naramowice
35 zł2017-03-18E-mail Komórka

Jestem studentką 4 roku Chemii Biologicznej i chętnie pomogę zrozumieć wszystkie problemy. Sama zdawałam rozszerzoną maturę z chemii oraz biologii, a z chemią w praktyce i w teorii mam styczność na codzień. W miłej atmosferze pomogę w przygotowaniu do sprawdzianów i do matury, udostępniając własne materiały. Serdecznie zapraszam :)
 

83392Korepetycje biologiaSzczecin
Lewobrzeże
5 zł2017-02-27E-mail Komórka

Nauczyciel biologii z 25-letnim stażem pracy, egzaminator państwowy skutecznie przygotowuje do egzaminu maturalnego z biologii udzielając korepetycji.
 

68713Korepetycje biologiaBydgoszcz

40 zł2017-02-17E-mail Gadu-Gadu Komórka

Doświadczenie w przygotowaniu do egzaminu gimnazjalnego oraz matur. Specjalizacja w przygotowaniu na studia medyczne i biologiczne. 1. Profesjonale przygotowanie do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym. 2. Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego. 3. Pomoc doraźną w nauce do sprawdzianów, zaliczeń, egzaminów, kolokwiów, itp. 4. Przygotowanie teoretyczne do konkursów, (...)
 

84371Korepetycje biologiaSzczecin Mapa
Centrum
35 zł2017-02-14E-mail Komórka

Jestem studentką dietetyki na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym. Studiowałam także na Politechnice Poznańskiej, gdzie byłam stypendystką kierunku technologii chemicznej. Z racji wybranych kierunków zdawałam matury rozszerzone z biologii i chemii jak również sama korzystałam z pomocy korepetytorów. Dzięki temu dobrze wiem, że podstawą solidnej nauki jest: - Dokładne (...)
 

84180Korepetycje biologiaŁódź
Widzew
80 zł2017-02-10E-mail Komórka

Rzetelne i skuteczne przygotowanie do matury. Praca na unikalnych testach, dostosowanych do potrzeb konkretnego ucznia. dr n.med. z ponad 15-letnim doświadczeniem dydaktycznym jako nauczyciel akademicki, nauczyciel w LO, nauczyciel na kursach przygotowujących, korepetytor. 80zł/1godz., 100zł/1,5godz.
 

 
 
DALSZE WYNIKI
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 .. 66 >>
 
 
 
NAWIGACJA
<< Wstecz | szukanie wg miasta | wg województwa | zaawansowane
 
wszystkie prawa zastrzeżone © ekorki.pl 2013