Ekorki

korepetycje & korepetytorzy - giełda korepetycji

zaloguj się

Pomoc on-line

Korepetycje biologia

ZNALEZIONYCH OGŁOSZEŃ1638
PARAMETRYszukanie zaawansowane
SORTOWANIEwg daty aktualizacji (malejąco)Korepetycje biologia - wyniki strona 1 z 66 RSS

# Przedmiot Miasto Cena Aktualizacja ASC Kontakt
 
61339Korepetycje biologiaWarszawa Mapa
Żoliborz, Bielany, Śrródmieście, Bemowo
65 złwczorajE-mail Telefon Komórka

Doświadczona korepetytorka z wieloletnim stażem, wykładowca na kursach przygotowujących do matury,biolog,genetyk, doktor nauk przyrodniczych, nauczyciel akademicki.Przygotowuję do matury z biologii w profilu rozszerzonym - kursy indywidualne,zakres materiału i ćwiczenia testowe zgodne z aktualną podstawą programową. Pomagam też w uzupełnianiu bieżących wiadomości w zakresie liceum.Materiały (...)
 

60809Korepetycje biologia Certyfikat Ekorki.plKatowice, Chorzów, Ruda Śląska, Zabrze Mapa
Sosnowiec, Gliwice, Będzin, Bytom
100 zł2017-04-11E-mail Gadu-Gadu Skype Telefon Komórka

Gwarantowane 85- 90% na maturze rozszerzonej z BIOLOGII. EGZAMINATORKA maturalna, NAUCZYCIELKA dyplomowana prywatnego LO, pedagog z 17- letnim doświadczeniem, organizatorka kursów maturalnych, mgr biologii i ochrony środowiska- praktyczna znajomość wymagań maturalnych! Wiedza nauczycielska, a nie studencka lub naukowa! ZAUFAJ PROFESJONALIŚCIE- solidne przygotowanie do matury i na (...)
 

68001Korepetycje biologia Certyfikat Ekorki.plDąbrowa Górnicza, Wodzisław Śląski, Żory Mapa
Piekary Ślaskie, Świętochłowice, Rybnik
100 zł2017-03-04E-mail Gadu-Gadu Skype Telefon Komórka

Gwarantowane 85- 90% na maturze rozszerzonej z BIOLOGII. EGZAMINATORKA maturalna, NAUCZYCIELKA dyplomowana prywatnego LO, pedagog z 17- letnim doświadczeniem, organizatorka kursów maturalnych, mgr biologii i ochrony środowiska- praktyczna znajomość wymagań maturalnych! Wiedza nauczycielska, a nie studencka lub naukowa! ZAUFAJ PROFESJONALIŚCIE- solidne przygotowanie do matury i na (...)
 

67987Korepetycje biologia Certyfikat Ekorki.plTychy, Mysłowice, Czeladź, Radzionków Mapa
Siemianowice Śląskie, Tarnowskie Góry
100 zł2017-03-04E-mail Gadu-Gadu Skype Telefon Komórka

Gwarantowane 85- 90% na maturze rozszerzonej z BIOLOGII. EGZAMINATORKA maturalna, NAUCZYCIELKA dyplomowana prywatnego LO, pedagog z 17- letnim doświadczeniem, organizatorka kursów maturalnych, mgr biologii i ochrony środowiska- praktyczna znajomość wymagań maturalnych! Wiedza nauczycielska, a nie studencka lub naukowa! ZAUFAJ PROFESJONALIŚCIE- solidne przygotowanie do matury i na (...)
 

7367Korepetycje biologiaKraków Mapa

40 zł2017-04-10E-mail Gadu-Gadu Tlen Komórka

Doświadczony korepetytor udzieli lekcji z biologii w zakresie rozszerzonym. Specjalizacja: przygotowanie do studiów medycznych i pokrewnych. Lekcje ukierunkowane są na opanowanie, usystematyzowanie materiału, ale przede wszystkim nauczenie samodzielnego rozwiązywania zadań
 

27775Korepetycje biologiaRzeszów

50 zł2017-01-13E-mail Komórka

Doktor nauk biologicznych, z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu na uczelni wyższej oraz w liceum, chętnie udzieli korepetycji z biologii. ----------------------------------------------------Gwarantuję miłą atmosferę i bardzo szybkie postępy w nauce.
 

56564Korepetycje biologiaKraków (cały) i okolice
Centrum, Ruczaj, Wola Justowska, etc.
47 złprzedwczorajE-mail Gadu-Gadu Skype Komórka

Zaufaj olbrzymiemu doświadczeniu i indywidualnemu podejściu! Biologia (chemia, fizyka, matematyka) - pomagam ludziom w nauce odkąd chodziłem do szkoły podstawowej. Studiowałem fizykę medyczną, biotechnologię, rachunkowość i finanse, st. pedagogiczne (AGH, UJ). Z sukcesami przygotowuję uczniów, studentów do egzaminów w sesji, kolokwiów, KONKURSÓW, olimpiad poprawek, MATURY, (...)
 

85099Korepetycje biologiaWarszawa Mapa
Stara Ochota
25 złprzedwczorajE-mail Komórka

Magistrant biotechnologii na Wydziale Biologii UW, biologia to moja codzienność. Udzielę korepetycji na poziomie gimnazjum i liceum, pomogę w przygotowaniu do matury i sprawdzianów. Stawka godzinowa 25 zł u mnie na miejscu, w przypadku dojazdów 25 zł + koszt dojazdu komunikacją miejską. W celu ustalenia terminu proszę o mejlową wiadomość prywatną. W przypadku konfliktu terminów (...)
 

61643Korepetycje biologiaKraków
Ugorek
35 zł2017-04-20E-mail Komórka

Magister Biologii UJ z uprawnieniami pedagogicznymi oraz uprawnieniami nauczyciela, przyrody i biologii, udzieli korepetycji z zakresu biologii w miłej, bezstresowej atmosferze. Pomogę w nadrobieniu zaległości, poszerzeniu wiedzy przedmiotowej, przygotowaniach do sprawdzianów, egzaminów, również do matury. Szczególny nacisk kładę na rozwiązywanie zadań, nie rozwiązuję ich za uczniów! (...)
 

43596Korepetycje biologiaŁódź

35 zł2017-04-19E-mail Gadu-Gadu Komórka

Cóż chcesz pomocy, wspólnie damy radę, nie ma mocnych :]
 

59888Korepetycje biologiaŁomianki
i okolice
50 zł2017-04-18E-mail Komórka

Korepetytorka z 11 -letnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz praktyką w pracy w instytucjach naukowo-badawczych, absolwentka biotechnologii na Uniwersytecie Warszawskim udzieli lekcji z biologii. W swojej pracy staram się: - przygotowywać autorskie repetytoria (dostosowane do indywidualnego poziomu wiedzy ucznia) - rozwiązywać wraz z uczniem zadania - (...)
 

76965Korepetycje biologiaKatowice, Sosnowiec, Dąbrowa, Będzin
i okolice
35 zł2017-04-10E-mail Komórka

Doktorant, mgr chemii oraz biotechnologii z UW chętnie pomoże w opanowaniu materiału na powtórzenie, klasówkę. Przygotuję do egzaminu gimnazjalnego, a może chcesz szybkiej powtórki przed maturą (każdy poziom)? Sam byłem laureatem olimpiady biologicznej, mogę i Tobie pomóc stać się olimpijczykiem.Pomogłem bardzo dobrze zdać maturę czy egzamin gimnazjalny już wielu osobom. Jestem (...)
 

83742Korepetycje biologiaBydgoszcz Mapa

45 zł2017-04-05E-mail Komórka

Jeśli Twoje dzieci chodzą do szkoły lub sam jesteś uczniem lub studentem i chcesz, aby najbliższy materiał został przyswojony bez trudności, to zapraszam Cię do współpracy ze mną. -+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+- Zacznij przygotowanie już dziś! Zadzwoń i umów się na zajęcia!
 

7414Korepetycje biologiaToruń

50 zł2017-03-31E-mail Komórka

 

73555Korepetycje biologiaŁódź
Polesie
50 zł2017-03-27E-mail Komórka

Nauczycielka z 23-letnim stażem w wiodącym LO,czynny egzaminator, od 2004 r. wykładowca na kursach maturalnych.
 

73328Korepetycje biologiaPoznań, Swarzędz, Antoninek, Zalasewo,
Kostrzyn, Umultowo, Morasko, Naramowice
35 zł2017-03-18E-mail Komórka

Jestem studentką 4 roku Chemii Biologicznej i chętnie pomogę zrozumieć wszystkie problemy. Sama zdawałam rozszerzoną maturę z chemii oraz biologii, a z chemią w praktyce i w teorii mam styczność na codzień. W miłej atmosferze pomogę w przygotowaniu do sprawdzianów i do matury, udostępniając własne materiały. Serdecznie zapraszam :)
 

84393Korepetycje biologiaWarszawa
Mokotów
35 zł2017-03-01E-mail Komórka

Jestem studentką Wydziału Mechatroniki Politechniki Warszawskiej. Zdobyłam spore doświadczenie w nauczaniu poprzez pracę z młodszym rodzeństwem. Ponadto jestem osobą bardzo cierpliwą. W liceum uczęszczałam do klasy o profilu biologiczno-chemicznym więc biologia na poziomie rozszerzonym nie jest mi obca. Chętnie udostępnię posiadane materiały. Oferuję także pomoc w odrabianiu prac (...)
 

83392Korepetycje biologiaSzczecin
Lewobrzeże
5 zł2017-02-27E-mail Komórka

Nauczyciel biologii z 25-letnim stażem pracy, egzaminator państwowy skutecznie przygotowuje do egzaminu maturalnego z biologii udzielając korepetycji.
 

68713Korepetycje biologiaBydgoszcz

40 zł2017-02-17E-mail Gadu-Gadu Komórka

Doświadczenie w przygotowaniu do egzaminu gimnazjalnego oraz matur. Specjalizacja w przygotowaniu na studia medyczne i biologiczne. 1. Profesjonale przygotowanie do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym. 2. Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego. 3. Pomoc doraźną w nauce do sprawdzianów, zaliczeń, egzaminów, kolokwiów, itp. 4. Przygotowanie teoretyczne do konkursów, (...)
 

84371Korepetycje biologiaSzczecin Mapa
Centrum
35 zł2017-02-14E-mail Komórka

Jestem studentką dietetyki na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym. Studiowałam także na Politechnice Poznańskiej, gdzie byłam stypendystką kierunku technologii chemicznej. Z racji wybranych kierunków zdawałam matury rozszerzone z biologii i chemii jak również sama korzystałam z pomocy korepetytorów. Dzięki temu dobrze wiem, że podstawą solidnej nauki jest: - Dokładne (...)
 

84180Korepetycje biologiaŁódź
Widzew
80 zł2017-02-10E-mail Komórka

Rzetelne i skuteczne przygotowanie do matury. Praca na unikalnych testach, dostosowanych do potrzeb konkretnego ucznia. dr n.med. z ponad 15-letnim doświadczeniem dydaktycznym jako nauczyciel akademicki, nauczyciel w LO, nauczyciel na kursach przygotowujących, korepetytor. 80zł/1godz., 100zł/1,5godz.
 

80167Korepetycje biologiaOlsztyn Mapa
Redykajny
30 zł2017-02-10E-mail Komórka

Zapraszam na solidnie i efektywnie przeprowadzone korepetycje z biologii i chemii. Fachowa baza pomocy naukowych oraz szczegółowe omówienie każdego tematu, pozwoli przyswoić niezbędną wiedzę każdemu uczniowi. Tematy omawiam w sposób bardzo przystępny i wyjaśniam wszystkie wątpliwości. Jestem, czynnym nauczycielem, absolwentką studiów wyższych, z 10 letnim doświadczeniem w pracy (...)
 

82107Korepetycje biologiaWarszawa Mapa
Mokotów, Ursynów, Kabaty, Sadyba, Ochota
40 zł2017-02-06E-mail Komórka

Jestem studentem 5 roku weterynarii w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Kierunek studiów świadczy o poziomie na jakim napisałem swoją maturę z biologii na poziomie rozszerzonym. Mogę w prosty i przystępny sposób pomóc w przyswojeniu wiedzy z zakresu szkół podstawowej, gimnazjalnej, zakresu maturalnego. Serdecznie polecam
 

85266Korepetycje biologiaWarszawa Mapa
i okolice
65 zł2017-01-29E-mail Telefon Komórka

Biologia - każdy zakres. Skutecznie i profesjonalnie przygotowuję do matury, do egzaminu przedmiotowego na uczelnie medyczne, do konkursu kuratoryjnego. Jeżeli chcesz poprawić wynik matury - zapraszam. Proponuję także systematyczne, dokładne przygotowanie do matury już od I klasy LO zgodnie z obowiązującą podstawą programową. Pomoc w nauce w gimnazjum i liceum. Lekcje także w czasie (...)
 

65485Korepetycje biologiaWarszawa Mapa
Bemowo
100 zł2017-01-23E-mail Telefon Komórka

Jestem dyplomowaną nauczycielką liceum i egzaminatorem maturalnym. Co roku sprawdzam matury z zakresu rozszerzonego. Doskonale znam zasady oceniania i punktowania zadań maturalnych oraz zakres odpowiedzi jakiej powinien udzielić zdający. Zapraszam wszystkich, którzy chcą solidnie i gruntownie przygotować się do matury i mieć pewność, że odpowiedź której udzielą będzie wyczerpująca. (...)
 

 
 
DALSZE WYNIKI
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 .. 66 >>
 
 
 
NAWIGACJA
<< Wstecz | szukanie wg miasta | wg województwa | zaawansowane
 
wszystkie prawa zastrzeżone © ekorki.pl 2013