Ekorki

korepetycje & korepetytorzy - giełda korepetycji

zaloguj się

Pomoc on-line

Korepetycje analiza matematyczna

ZNALEZIONYCH OGŁOSZEŃ271
PARAMETRYszukanie zaawansowane
SORTOWANIEwg daty aktualizacji (malejąco)Korepetycje analiza matematyczna - wyniki strona 1 z 11 RSS

# Przedmiot Miasto Cena Aktualizacja ASC Kontakt
 
69654Korepetycje analiza matematycznaWarszawa Mapa
Ursynów, Natolin
55 złwczorajE-mail Telefon Komórka

Dzień dobry! Prowadzę korepetycje - przygotowanie do zaliczeń i egzaminów z matematyki (analiza matematyczna), statystyki, ekonometrii i badań operacyjnych - w zakresie szkoły wyższej. Mam ponad 10 - letnie doświadczenie w prowadzeniu korepetycji. Rozwiązuję też zadania - w Excelu. Proszę kontaktować się ze mną przez telefon komórkowy: 721-732-952 lub wieczorem również przez telefon (...)
 

81310Korepetycje analiza matematycznaOpole Mapa
Malinka i okolice
120 złwczorajE-mail Komórka

Oferuję naukę analizy matematycznej, funkcji, granicy, pochodnej, całek oznaczonych, nieoznaczonych, niewłaściwych, podwójnych, potrójnych, krzywoliniowych, powierzchniowych, równań różniczkowych zwyczajnych i cząstkowych, szeregów trygonometrycznych Fouriera, funkcji zmiennej zespolonej, szeregi Laurenta, punkty osobliwe, residuum funkcji, rachunek operatorowy, przekształcenie (...)
 

58868Korepetycje analiza matematycznaKatowice, Chorzów, Sosnowiec, Będzin
Zabrze, Gliwice, Siemianowice
50 zł2017-04-21E-mail Komórka

Jestem absolwentką Politechniki Śląskiej w Gliwicach, kierunku matematyka. Ukończyłam również finanse i bankowość. Mam duże doświadczenie w udzielaniu korepetycji zarówno dorosłym, jak i dzieciom - również tym z poważnymi problemami w nauce (np. dysleksją, nadpobudliwością). Dorosłych, uczęszczających do liceum wieczorowego lub eksternistycznego, często przygotowuję do matury i (...)
 

62564Korepetycje analiza matematycznaWarszawa Mapa
Ursynów, metro Natolin, Imielin, Kabaty
80 zł2017-04-21E-mail Komórka

Udzielam korepetycji do matury rozszerzonej, podstawowej, IB oraz dla studenów wszystkich kierunków i do konkursów matematycznych w każdym wieku. Pomagam bardzo dużo z matematyki dyskretnej i mam doświadczenie w tym przedmiocie. Przygotowanie do matury oraz studentów do egzaminów (algebra, analiza, matematyka dyskretna, rachunek prawdopodobieństwa i inne), matura, gimnazjum, matura (...)
 

64031Korepetycje analiza matematycznaKraków (cały) i okolice
Centrum, Ruczaj, Wola Justowska, etc.
55 zł2017-04-21E-mail Gadu-Gadu Skype Komórka

Zaufaj olbrzymiemu doświadczeniu i indywidualnemu podejściu! ANALIZA MATEMATYCZNA, inne działy MATEMATYKI (FIZYKI, CHEMII, BIOLOGII) i pokrewne - profesjonalny korepetytor, tutor, fizyk medyczny, biotechnolog udzieli korepetycji. Przygotowanie do egzaminów, kolokwiów, poprawek, matury, egzaminów gimnazjalnych, szóstoklasisty, do studiowania medycyny, biotechnologii, fizyki... (...)
 

65755Korepetycje analiza matematycznaWarszawa Mapa
Ursynów, metro Imielin, Stokłosy
75 zł2017-04-20E-mail Gadu-Gadu Skype Komórka

Jestem emerytowanym nauczycielem, wieloletnim pracownikiem Politechniki Warszawskiej i szkoły średniej.Od bardzo wielu lat zajmuję się przygotowaniem uczniów od różnego rodzaju egzaminów.Znam specyfikę i wymagania stawiane przed studentami różnych kierunków studiów
 

76496Korepetycje analiza matematycznaWarszawa
Białołęka Targówek Bielany Żoliborz Wola
40 zł2017-04-20E-mail Komórka

Jestem studentem mechatroniki, posiadam ugruntowaną wiedzę w dziedzinie analizy, pomagam w rozwiązywaniu zadań i przygotowaniu do sprawdzianu/egzaminu. W przystępny sposób tłumaczę proste a nawet trudne zagadnienia. Posiadam doświadczenie w pracy z młodzieżą jak i dorosłymi.
 

67171Korepetycje analiza matematycznaWarszawa Mapa
Mokotów, metro Wilanowska
150 zł2017-04-19E-mail Komórka

Witam studentów szanownych. Od 1991r. zajmuję się indywidualnym nauczaniem analizy.Sprawne, skuteczne, obrazowe nauczanie, jak rozwiązywać zadania rozumiejąc przy tym istotę zagadnienia to zdecydowanie moja specjalność. Ofertę swoją kieruję do osób, które tak jak ja szanują swój czas i są gotowe docenić mój czas i umiejętości. Korepetycje nie są moim zajęciem dodatkowym. Są moim (...)
 

81838Korepetycje analiza matematycznaKraków
Śródmieście, Łagiewniki, Ruczaj
30 zł2017-04-18E-mail Komórka

Doświadczony nauczyciel, z 30. letnią praktyką, skutecznie pomoże w przygotowaniu do wszelkiego rodzaju egzaminów: - maturalnego, w zakresie podstawowym i rozszerzonym, - gimnazjalnego, - po szóstej klasie. Oferuję także pomoc w bieżącej nauce, przygotowanie do sprawdzianów , kolokwiów itp, zarówno uczniom ( 6 klasa szkoły podstawowej, gimnazjum , szkoła średnia ) jak i (...)
 

75861Korepetycje analiza matematycznaPleszew

50 zł2017-04-06E-mail Komórka

Korepetycje i pomoc w rozwiązywaniu zadań z analizy matematycznej oraz z przedmiotów ścisłych i ekonomicznych. Doradztwo w zakresie prac zaliczeniowych, licencjackich, magisterskich /korepetycje tylko w Pleszewie lub rozwiązywanie zadań i pomoc – poprzez Internet/ Zakres: szkoła średnia, studia. - analiza przebiegu zmienności funkcji - badanie funkcji wielu zmiennych - (...)
 

80992Korepetycje analiza matematycznaWarszawa

25 zł2017-04-06E-mail Gadu-Gadu Komórka

www.zadania-projekty.pl Aktualne! Zawodowa korepetytorka (współpraca głównie online) rozwiązuje zadania z ilościowych przedmiotów ekonomicznych. Oferta jest aktualna - w sesji zimowej 2016/2017, jak i w semestrze letnim. Posiadam własne materiały do nauki. Korepetycje udzielałam już podczas studiów, z powodzeniem ucząc od podstaw. Pomagam m.in. przy nauce obsługi programu (...)
 

72597Korepetycje analiza matematycznaPoznań

40 zł2017-04-06E-mail Gadu-Gadu Komórka

+++ Pochodne, całki, równania różniczkowe itp. +++ Również algebra, finansówka, statystyka matematyczna i opisowa, ekonometria, badania operacyjne, prognozowanie i symulacje +++ Zastosowanie Excel, Gretl, SPSS +++ Korepetycje i projekty +++ Kilkuletnie doświadczenie i sukcesy w pracy ze studentami: UE, WSB, WSZiB, WSL, UP itp +++ Doskonała znajomość programu oraz umiejętność cierpliwego (...)
 

75809Korepetycje analiza matematycznaSiemianowice Śląskie, Bytom, Katowice
Chorzów, Piekary Śląskie
50 zł2017-04-06E-mail Komórka

Specjalność: beznadziejne przypadki :) Serdecznie zapraszam. Studentów proszę o przynoszenie ze sobą notatek z zajęć oraz o wcześniejsze przesyłanie zadań na emila.
 

77377Korepetycje analiza matematycznaBydgoszcz Mapa

45 zł2017-04-05E-mail Komórka

Jeśli jesteś uczniem lub studentem i chcesz, aby najbliższy materiał został przyswojony bez trudności, to zapraszam Cię do współpracy ze mną. -+-+-+-+-+-+-+-+- Do kontaktu zachęcam szczególnie studentów studiów technicznych UTP, szukających sprawdzonej pomocy w przygotowaniu do kolokwium oraz egzaminu. -+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+- Zacznij przygotowanie już dziś! -+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+- Szczegóły (...)
 

85085Korepetycje analiza matematycznaPiekary Śląskie, Chorzów, Katowice
i okolice
50 zł2017-04-04E-mail Gadu-Gadu Skype Komórka

Jestem mgr inż. matematyki Politechniki Śląskiej o specjalności statystyka matematyczna. Jeżeli chcesz pogłębić swoją wiedzę z zakresu matematyki to serdecznie zapraszam. Jestem cierpliwy oraz uczę od kilkunastu lat oczywiście bezstresowo. Uczę także jak optymalnie rozwiązywać zadania pisemne osobom z całej Polski - Tobie też chętnie pomogę :)
 

63400Korepetycje analiza matematycznaWarszawa
Rembertów
90 zł2017-04-04E-mail Telefon

Legalnie ratuję sytuację osób, które straciły czas na pomoc pokątną i nierzetelną. Kontakt macjag@home.pl lub tel. 022 853 51 82 w g.8-21.Z mojej pomocy korzystało wiele tysięcy studentów uczelni wyższych i studiów podyplomowych. Udzielam też pomocy w obsłudze typowego oprogramowania matematycznego i statystycznego (Excel,Matlab,Mathematica,Maple,Statistica,SPSS,Statgraphics). (...)
 

84236Korepetycje analiza matematycznaKraków Mapa
Nowa Huta
50 zł2017-04-02E-mail Komórka

Korepetycje z matematyki w szerokim zakresie (funkcje, ciągi, szeregi, granice, pochodne, rachunek prawdopodobieństwa, całki, całki powierzchniowe, algebra, algebra liniowa, liczby zespolone, równania różniczkowe). Ponadto pomagam przy pisaniu prac w C++ Java Javascript (również Node.js) jQuery PHP 5.3 (z MySQL) Wordpress i udzielam korepetycji z informatyki też w szerokim zakresie (...)
 

67251Korepetycje analiza matematycznaPoznań
Winogrady
35 zł2017-04-01E-mail Komórka

36 lat, mgr fizyki teoretycznej UW, wieloletnie doświadczenie
 

80096Korepetycje analiza matematycznaKraków Mapa
Podgórze
50 zł2017-03-29E-mail Komórka

Witam. Dodatkowo udzielam korepetycji z zakresu przedmiotów takich jak: Matematyka, Statystyka, Ekonometria, Badania Operacyjne, Ekonomia Matematyczna, Prognozowanie i Symulacje, Metody numeryczne, Matematyka finansowa i pokrewnych. Przygotowuję do kolokwium, egzaminu, pomagam w rozwiązywaniu zadań i pisaniu prac, również w różnych programach komputerowych (Excel, Statistica, Gretl, (...)
 

61386Korepetycje analiza matematycznaKraków Mapa

50 zł2017-03-27E-mail Gadu-Gadu Komórka

Jeśli masz jakieś problemy z matematyką, teorią obwodów, elektrotechniką, elektroniką i innymi podobnymi przedmiotami, to ta oferta jest dla Ciebie! Postaram się rozwiązać Twoje problemy w sposób szybki, fachowy i skuteczny. Jeśli tylko mi pomożesz zaliczenie tych przedmiotów będzie dla ciebie prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. ;) Douczam uczniów i studentów już od kilku (...)
 

65368Korepetycje analiza matematycznaŁódź Mapa

25 zł2017-03-27E-mail Gadu-Gadu Skype Komórka

Jestem absolwentem matematyki wydziału FTIMS Politechniki Łódzkiej. Posiadam już siedmio-letnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji. Chętnie podzielę się swoją wiedzą, pomogę w nadrobieniu zaległości, przygotowaniu do sprawdzianów, klasówek, egzaminów. Rozwiązywanie zadań i przygotowanie od strony teoretycznej, możliwość przesłania rozwiązań mailem.
 

79383Korepetycje analiza matematycznaKraków Mapa
Podgórze, Centrum Bonarka
35 zł2017-03-26E-mail Komórka

Zakres: ciągi, zbieżność szeregów, pochodna jednej zmiennej, wielu zmiennych, badanie przebiegu funkcji, ekstrema funkcji, ekstrema warunkowe, lokalne, całka oznaczona i nieoznaczona, całka podwójna, równania różniczkowe. Cena za 1 lekcję (45 min): 35-40 zł. Tel: 606198264, e-mail: bachjs@poczta.onet.pl
 

76304Korepetycje analiza matematycznaWarszawa
Ochota, Mokotów
75 zł2017-03-22E-mail Komórka

Jestem doktorem matematyki. Od pięciu lat prowadzę zajęcia z analizy dla różnych kierunków studiów, m.in. ekonomistów. W pakiecie z innymi przedmiotami przewiduję promocje. Stawka do negocjacji zależnie od liczby godzin zajęć.
 

59468Korepetycje analiza matematycznaWarszawa Mapa
Mokotów, metro Wierzbno
60 zł2017-03-22E-mail Komórka

Głównie zakres politechniki. Analiza matematyczna (pochodne, całki, także podwójne/potrójne, krzywoliniowe, powierzchniowe, tw. całkowe). Równania różniczkowe (także cząstkowe). Algebra liniowa (macierze, wyznaczniki, układy równań liniowych; przestrzenie wektorowe, bazy, przekształcenia liniowe, wartości i wektory własne). Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna. (...)
 

64883Korepetycje analiza matematycznaGdynia Mapa

50 zł2017-03-15E-mail Telefon Komórka

POGOTOWIE MATEMATYCZNE! Zostało Ci niewiele czasu do egzaminu? Chcesz go zdać o własnych siłach? TO MOŻLIWE! ANALIZA MATEMATYCZNA - PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINÓW ! PROFESJONALNIE ! Ponad 25-letnie doświadczenie w nauczaniu na wszystkich poziomach. Potwierdzona skuteczność nauczania. ! 100% satysfakcja !
 

 
 
DALSZE WYNIKI
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >>
 
 
 
NAWIGACJA
<< Wstecz | szukanie wg miasta | wg województwa | zaawansowane
 
wszystkie prawa zastrzeżone © ekorki.pl 2013