Ekorki

korepetycje & korepetytorzy - giełda korepetycji

zaloguj się

Pomoc on-line

Korepetycje Bydgoszcz

ZNALEZIONYCH OGŁOSZEŃ1034
PARAMETRYBydgoszcz
SORTOWANIEwg daty aktualizacji (malejąco)Korepetycje Bydgoszcz - wyniki strona 1 z 42 RSS

# Przedmiot Miasto Cena Aktualizacja ASC Kontakt
 
52661Korepetycje język angielskiBydgoszcz
Centrum, ul. Jagiellońska 36A
45 zł2016-09-01E-mail Gadu-Gadu Skype Komórka

Nauka dzieci, młodzieży i osób dorosłych.Skuteczne przygotowywanie do egzaminu maturalnego i gimnazjalnego,konkursów kuratoryjnych, certyfikatów FCE, CAE i CPE. Posiadam certyfikat CPE oraz dyplom ukończenia podyplomowych studiów kształcenia tłumaczy przysięgłych.Lekcje odbywają się na przeciwko Parku Witosa przy ulicy Jagiellońskiej. Zapraszam.
 

77497Korepetycje język angielskiBydgoszcz
Kapuściska i okolice
50 złdzisiajE-mail Gadu-Gadu Komórka

Język angielski kom 665 087 097 Jestem magistrem filologii angielskiej z ponad 10 letnim doświadczeniem w nauczaniu. Oferuję pomoc w nauczaniu dzieci i dorosłych na wszystkich poziomach od A1 do C2. Przygotowanie dzieci do klas z rozszerzonym angielskim, do egzaminów: gimnazjalnego i maturalnego, FCE, CAE, CPE. Konwersacje, Business English, English for customer service, marketing, (...)
 

69643Korepetycje język polskiBydgoszcz

30 zł2017-06-20E-mail

Przyjazny nauczyciel w zasięgu ręki.PRZYGOTOWANIE DO POPRAWEK, NADRABIANIE ZALEGŁOŚCI PROGRAMOWYCH,POWTÓRZENIE MATERIAŁU- ZAJĘCIA RÓWNIEŻ W WAKACJE.:) Skutecznie uczę gramatyki, pisania wypracowań, analizy i interpretacji wierszy, lektur. Po pierwszej lekcji określam potrzeby ucznia ustalam metody pracy. Zapewniam, że wspólnie z rodzicami i uczniem wypracujemy najbardziej dogodną (...)
 

64016Korepetycje matematykaBydgoszcz
Wyżyny
40 zł2017-06-15E-mail Gadu-Gadu Komórka

Nauczycielka matematyki skutecznie udzieli korepetycji w miłej atmosferze. Materiał bieżący, egzaminy, MATURA, EGZAMIN KOMISYJNY. Zapraszam również w WAKACJE.Tel. 608 629 485.
 

74947Korepetycje WOSBydgoszcz Mapa
Wzgórze Wolności
25 zł2017-05-22E-mail Komórka

DOKTOR nauk humanistycznych Posiadam własny RZUTNIK MULTIMEDIALNY, więc istnieje także możliwość przećwiczenia wystąpień ucznia! POMOC dla uczniów PRZY ODRABIANIU LEKCJI; pomoc w pisaniu wszelkiego rodzaju prac zaliczeniowych i tworzeniu prezentacji multimedialnych;
 

74946Korepetycje historiaBydgoszcz Mapa
Wzgórze Wolności
25 zł2017-05-22E-mail Komórka

DOKTOR nauk humanistycznych Posiadam własny RZUTNIK MULTIMEDIALNY, więc istnieje także możliwość przećwiczenia wystąpień ucznia! POMOC dla uczniów PRZY ODRABIANIU LEKCJI; pomoc w pisaniu wszelkiego rodzaju prac zaliczeniowych i tworzeniu prezentacji multimedialnych;
 

48688Korepetycje język polskiBydgoszcz Mapa
Śródmieście
50 zł2017-05-11E-mail Gadu-Gadu Skype Komórka

Pomoc przede wszystkim licealistom, gimnazjalistom i tym, którzy mają przed sobą WAŻNY EGZAMIN !!!! Sprawdzam wszelkie prace, poprawiam i pomagam w redakcji wypowiedzi,przygotowuję z UCZNIEM wypowiedzi,interpretacje, świadczę każdą pomoc polonistyczną. O mnie: Jestem dyplomowanym nauczycielem, po studiach na UAM oraz po podyplomowych studiach w Warszawskiej Szkole filmowej. Miła, (...)
 

83742Korepetycje biologiaBydgoszcz Mapa

45 zł2017-04-05E-mail Komórka

Jeśli Twoje dzieci chodzą do szkoły lub sam jesteś uczniem lub studentem i chcesz, aby najbliższy materiał został przyswojony bez trudności, to zapraszam Cię do współpracy ze mną. -+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+- Zacznij przygotowanie już dziś! Zadzwoń i umów się na zajęcia!
 

83743Korepetycje historiaBydgoszcz Mapa

40 zł2017-04-05E-mail Komórka

Jeśli Twoje dzieci chodzą do szkoły lub sam jesteś uczniem lub studentem i chcesz, aby najbliższy materiał został przyswojony bez trudności, to zapraszam Cię do współpracy ze mną. -+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+- Zacznij przygotowanie już dziś! Zadzwoń i umów się na zajęcia!
 

40583Korepetycje matematykaBydgoszcz Mapa

45 zł2017-04-05E-mail Komórka

Jeśli Twoje dzieci chodzą do szkoły lub sam jesteś uczniem lub studentem i chcesz, aby najbliższy materiał został przyswojony bez trudności, to zapraszam Cię do współpracy ze mną. -+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+- Do kontaktu zachęcam szczególnie studentów studiów technicznych UTP, szukających sprawdzonej pomocy w przygotowaniu do kolokwium oraz egzaminu z matematyki. -+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+- Zacznij (...)
 

81263Korepetycje geometria wykreślnaBydgoszcz Mapa

40 zł2017-04-05E-mail Komórka

Na zajęcia zapraszamy szczególnie studentów Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska oraz Inżynierii Mechanicznej. W trakcie spotkań omawiamy między innymi: 1) Rzuty Mongea, 2) Aksonometria, 3) Rzut cechowany, 4) Perspektywa. Aby otrzymać szczegółowe informacje - dzwoń 504 440 445.
 

77378Korepetycje ekonomia matematycznaBydgoszcz Mapa

45 zł2017-04-05E-mail Komórka

Jeśli jesteś studentem i chcesz, aby najbliższy materiał został przyswojony bez trudności, to zapraszam Cię do współpracy ze mną. -+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+- Także jeśli masz kolokwium lub egzamin - spotkajmy się na zajęcia - czasem na prawdę nie trzeba wiele wysiłku, aby zrozumieć pewne zagadnienia. I to ja pomogę Ci w opanowaniu tej wiedzy. -+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+- Zacznij (...)
 

77377Korepetycje analiza matematycznaBydgoszcz Mapa

45 zł2017-04-05E-mail Komórka

Jeśli jesteś uczniem lub studentem i chcesz, aby najbliższy materiał został przyswojony bez trudności, to zapraszam Cię do współpracy ze mną. -+-+-+-+-+-+-+-+- Do kontaktu zachęcam szczególnie studentów studiów technicznych UTP, szukających sprawdzonej pomocy w przygotowaniu do kolokwium oraz egzaminu. -+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+- Zacznij przygotowanie już dziś! -+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+- Szczegóły (...)
 

77379Korepetycje matematyka wyższaBydgoszcz Mapa

45 zł2017-04-05E-mail Komórka

Jeśli jesteś studentem i chcesz, aby najbliższy materiał został przyswojony bez trudności, to zapraszam Cię do współpracy ze mną. -+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+- Do kontaktu zachęcam szczególnie studentów studiów technicznych UTP, szukających sprawdzonej pomocy w przygotowaniu do kolokwium oraz egzaminu. -+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+- Zacznij przygotowanie już dziś! -+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+- Szczegóły (...)
 

81827Korepetycje matematyka finansowaBydgoszcz Mapa

45 zł2017-04-05E-mail Komórka

Jeśli jesteś studentem i chcesz, aby najbliższy materiał został przyswojony bez trudności, to zapraszam Cię do współpracy ze mną. -+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+- Także jeśli masz kolokwium lub egzamin - spotkajmy się na zajęcia - czasem na prawdę nie trzeba wiele wysiłku, aby zrozumieć pewne zagadnienia. I to ja pomogę Ci w opanowaniu tej wiedzy. -+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+- (...)
 

48266Korepetycje język francuskiBydgoszcz Mapa
Śródmieście
35 zł2017-04-05E-mail Telefon Komórka

Korepetycje z języka francuskiego dla początkujących i zaawansowanych, konwersacje, przygotowanie do egzaminów wstępnych i matury, gotowe materiały dla uczniów. Mgr filologii romańskiej z wieloletnim doświadczeniem pedagogicznym.
 

85358Korepetycje muzyka instrumentyBydgoszcz

50 zł2017-03-26E-mail Komórka

Profesjonalna Nauka gry na Pianinie i Keyboardzie Jestem Pianista z dużym doświadczeniem estradowym i pedagogicznym. Zapraszam na lekcje gry na instrumentach klawiszowych. Nauczę Ciebie grać Twoje ulubione utwory czy to klasyczne, czy rozrywkowe.
 

83845Korepetycje WOSBydgoszcz Mapa

40 zł2017-03-21E-mail Komórka

Korepetycji udzielam od wielu lat. Przez ten czas zdobywałem cenne doświadczenie pracując z całą menażerią uczniów o różnych potrzebach, umiejętnościach i zdolnościach. Zawsze staram się żeby lekcja była interesująca. Moim celem jest wytworzenie w uczniu wewnętrznej motywacji do rozwoju i nauki. Od lat uważam, że Edukacja to najlepsza inwestycja! Tym kieruję się w pracy korepetytora. Pomagam (...)
 

78413Korepetycje chemiaBydgoszcz Mapa

40 zł2017-03-21E-mail Komórka

Chemia solidne korepetycje lub rozwiązywanie zadań Oferuję solidną pomoc w nauce i przygotowanie z chemii 1 Sprawdzianów, klasówek, odpowiedzi 2 Pomoc w nadrobieniu zaległości w szkole 3 Rozwiązywanie zadań i pisanie prac 3 Matury 4 Egzaminu gimnazjalnego 694 237 678 https://www.facebook.com/korepetycjelegalniepl
 

28713Korepetycje historiaBydgoszcz Mapa

40 zł2017-03-21E-mail Komórka

Korepetycje z historii. profesjonalne przygotowanie do matury, egzaminów na studia, etc. Nadrabianie zaległości. Jeszcze mi się nie zdarzyło żeby jakikolwiek z moich uczniów nie zdał czegoś do czego go przygotowywałem. Każdy z nich po zajęciach ze mną odczuwa znaczny wzrost swojej wiedzy, umiejętności oraz świadomości historycznej. Stawiam na aktywizację ucznia. Staram się (...)
 

78412Korepetycje język angielskiBydgoszcz Mapa

40 zł2017-03-21E-mail Komórka

Angielski - Profesjonalnie Kompleksowe przygotowanie do MATURY, TESTÓW GIMNAZJALNYCH, EGZAMINÓW FCE, CAE. Odpowiednie doświadczenie i dobre wyniki nauczania. Dzieci, młodzież i dorośli. Przygotowanie do matury podstawowej i rozszerzonej. Kompleksowy program zajęć dostosowany do indywidualnych potrzeb, zdolności i możliwości: konwersacja i gramatyka, rozumienie (...)
 

78414Korepetycje język niemieckiBydgoszcz Mapa

40 zł2017-03-21E-mail Komórka

Język niemiecki - wszystkie poziomy - praca z dziećmi (szkoła podstawowa) - praca z młodzieżą (gimnazjum, szkoły ponadpodstawowe) - praca z osobami dorosłymi - przygotowanie do matury (podstawowa, rozszerzona) - przygotowanie do certyfikatów - niemiecki w biznesie, prawie Prowadzę KONWERSACJE, pomogę napisać wypracowania, korespondencję okolicznościową, wystąpienia. Posiadam (...)
 

78411Korepetycje matematykaBydgoszcz Mapa

40 zł2017-03-21E-mail Komórka

Profesjonalna pomoc w nauczaniu matematyki na każdym poziomie. Egzamin gimnazjalny. Matura podstawowa i rozszerzona. Studia wyższe. Twój nauczyciel nie potrafi odpowiednio przekazać Ci wiedzy? Potrzebujesz kogoś, kto tłumaczy do skutku zamiast wykładać suchą teorię? Indywidualne podejście do każdego ucznia. Nastawienie na efekt. Cierpliwość:) Korepetycje z bieżącego materiału (...)
 

85340Korepetycje język polskiBydgoszcz
Fordon
25 zł2017-03-13E-mail Gadu-Gadu Skype Komórka

-doświadczenie we współpracy z młodzieżą -sędziowanie/udział w mistrzostwach debat paralmentarnych i oksfordzkich
 

50349Korepetycje matematykaBydgoszcz
Fordon
25 zł2017-03-09E-mail Gadu-Gadu Komórka

Witam wszystkich ! Jeżeli masz problemy z matematyką, statystyką, ekonometrią... służę rzetelną i skuteczną pomocą.
 

 
 
DALSZE WYNIKI
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 .. 42 >>
 
 
 
NAWIGACJA
<< Wstecz | szukanie wg miasta | wg województwa | zaawansowane
 
wszystkie prawa zastrzeżone © ekorki.pl 2013