Ekorki

korepetycje & korepetytorzy - giełda korepetycji

zaloguj się

Pomoc on-line

Korepetycje Bielsko-Biała

ZNALEZIONYCH OGŁOSZEŃ377
PARAMETRYBielsko-Biała
SORTOWANIEwg daty aktualizacji (malejąco)Korepetycje Bielsko-Biała - wyniki strona 1 z 16 RSS

# Przedmiot Miasto Cena Aktualizacja ASC Kontakt
 
83123Korepetycje matematykaBielsko-biała

30 zł2017-06-11E-mail Komórka

Masz trudności z opanowaniem ułamków, potęg, funkcji, czy logarytmów? Absolwent LO nr 6 w Bielsku Białej o profilu mat inf oraz Akademii Ekonomicznej w Katowicach na kierunku Statystyka i Ekonometria, pomoże Ci je zrozumieć. Moje doświadczenie w udzielaniu korepetycji zaczęło się już w liceum i na studiach gdzie regularnie uczyłem kolegów z klasy jak i pomagałem w nauce młodszym (...)
 

76529Korepetycje rachunkowośćŻywiec, Bielsko-Biała Mapa
i okolice
20 zł2017-06-06E-mail Gadu-Gadu Komórka

Absolwent Akademii Ekonomicznej w Katowicach na kierunku rachunkowość. Proponuje korepetycje z rachunkowości finansowej, ale nie tylko. Może też być rachunkowość zarządcza lub inne przedmioty z rachunkowością związane.
 

76528Korepetycje informatykaŻywiec, Bielsko-Biała Mapa
i okolice
25 zł2017-06-06E-mail Gadu-Gadu Komórka

Pomoc w obsłudze komputera oraz programów komputerowych. Szczegóły do uzgodnienia.
 

76526Korepetycje matematykaŻywiec, Bielsko-Biała Mapa
i okolice
20 zł2017-06-06E-mail Gadu-Gadu Komórka

Jestem absolwentem rachunkowości na Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Lubię uczyć, mam dobre podejście do dzieci i młodzieży. Staram się uczyć tak, żeby czas spędzony z uczniem był jak najefektywniej wykorzystany.
 

76527Korepetycje obsługa komputeraŻywiec, Bielsko-Biała Mapa
i okolice
25 zł2017-06-06E-mail Gadu-Gadu Komórka

Obsługa komputera i programów komputerowych. Proponuje pomoc w nauce obsługi samego systemu operacyjnego jak również takich rzeczy jak INTERNET, poczta elektroniczna, Pakiet OFFICE oraz inne rzadziej używane elementy. Szczegóły do uzgodnienia w zależności od potrzeb klienta.
 

80253Korepetycje język angielskiBielsko-Biała Mapa

50 zł2017-05-12E-mail Komórka

korepetycje z języka angielskiego dla każdego - indywidualny tok nauki - dogodne terminy - przygotowanie do egzaminów - angielski w praktyce - możliwość dojazdu do ucznia - cena do uzgodnienia zapraszam tel 886 801 906
 

27977Korepetycje język niemieckiBielsko-Biała

30 zł2017-05-04E-mail Gadu-Gadu Komórka

udzielam korepetycji dzieciom, młodzieży oraz dorosłym na rożnych poziomach zaawansowania. Przygotowuję do różnego typu egzaminów, prowadzę konwersacje, a także lekcje przez internet. Zapraszam
 

74306Korepetycje język angielskiBielsko-Biała Mapa

40 zł2017-05-02E-mail

Jestem studentką V roku tłumaczeń na Uniwersytecie Jagiellońskim po rocznym stypendium w Hiszpanii.Moja specjalność to hiszpański oraz angielski. Spędziłam również kilka miesięcy na stażu w Nowym Jorku. Mam kilkuletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji szczególnie dzieciom w wieku szkolnym. Obecnie przygotowuję się do certyfikatu pedagogicznego. Ciekawe zajęcia, własne materiały, (...)
 

74307Korepetycje język hiszpańskiBielsko-Biała Mapa

45 zł2017-05-02E-mail

Jestem studentką V roku tłumaczeń na Uniwersytecie Jagiellońskim po rocznym stypendium w Hiszpanii.Moja specjalność to hiszpański oraz angielski. Spędziłam również 6 miesięcy na stażu w Nowym Jorku. Mam kilkuletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji szczególnie dzieciom w wieku szkolnym. Obecnie przygotowuję się do certyfikatu pedagogicznego. Ciekawe zajęcia, własne materiały, (...)
 

83918Korepetycje język portugalskiBielsko-Biała

40 zł2017-04-19E-mail

Zapraszam na lekcje języka portugalskiego i kultury portugalskiej. Posiadam państwowy certyfikat DAPLE oraz certyfikaty wystawione przez Uniwersytet w Lizbonie na poziomach A1-C2.
 

35316Korepetycje język angielskiBielsko-Biała, Ustroń, Skoczów Mapa

40 zł2017-02-12E-mail Komórka

Magister filologii angielskiej, posiadam przygotowanie pedagogiczne oraz dyplom ukończenia szkolenia dla pracowników wśród dzieci, jestem również dyplomowanym opiekunem kolonijnym; mam długoletnią praktykę, własne materiały. Przygotowuję do egzaminów gimnazjalnych, maturalnych, TOEIC, FCE, CAE, PCE. Uczę również ESP:Business English, Medical English. Poza standardowymi korepetycjami (...)
 

68195Korepetycje język hiszpańskiBielsko-Biała Mapa

35 zł2017-01-13E-mail Skype Komórka

Uczę hiszpańskiego już od 9 lat i jakoś nie przestało mnie to nudzić... po prostu kocham ten język i uważam, że jest on jednym z bardziej przydatnych języków w dzisiejszych czasach. Dlatego jeśli zastanawiasz się o którymś języku z kolei to myślę, że dobrze trafiłeś/aś. Hiszpański jest lekki, przyjemny i przede wszystkim użyteczny! Zapraszam na zajęcia!
 

85153Korepetycje chemiaBielsko-biała Mapa
Wapenica, Jaworze
29 zł2016-11-24E-mail Telefon Komórka

Witam, nauka chemii może stać się dla Ciebie zrozumiała i ciekawa. Jeżeli masz jakiekolwiek trudności z tym przedmiotem proponuję lekcję próbną, a przekonasz się, że jej zrozumienie to kwestia dobrego wytłumaczenia i zrozumienia tych zjawisk. Serdecznie zapraszam.
 

45000Korepetycje fizykaBielsko-Biała Mapa

45 zł2016-10-24E-mail Komórka

Jestem nauczycielem z ponad 30 letnim doświadczeniem w pracy z uczniami. Udzielam korepetycji z fizyki z zakresu gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalnej na terenie Bielska-Białej i okolic. Przygotowuję także do matury oraz innych egzaminów. Dojazd do ucznia. Przy jednorazowych 2-godzinnych korepetycjach zniżka!
 

83567Korepetycje biologiaBielsko-Biała Mapa
Centrum
16 zł2016-09-28E-mail Telefon

Biologia to jeden z najbardziej wymagających przedmiotów, ale równocześnie jeden z najbardziej fascynujących. To właśnie na biologii uczniowie poznają budowę i funkcjonowanie ludzkiego organizmu, uczą się o bakteriach i wirusach, czy też otaczających nas ssakach, ptakach, gadach i płazach. Braki w wiedzy z biologii mogą nie tylko zaszkodzić na świadectwie, ale także uniemożliwić (...)
 

83574Korepetycje matematykaBielsko-Biała Mapa
Centrum
16 zł2016-09-28E-mail Telefon

Matematyki nie wolno wkuwać na pamięć, trzeba ją zrozumieć. Gwarantujemy, że jest to możliwe. Już wkrótce procenty, potęgi, funkcje, ciągi i inne zagadnienia matematyczne nie będą mieć przed Tobą tajemnic. Udowodnimy Ci, że matematyka wcale nie musi być straszna i nudna! Korepetycje prowadzone przez naszych nauczycieli opierają się na sprawdzonych metodach, dzięki którym (...)
 

83577Korepetycje chemiaBielsko-Biała Mapa
Centrum
16 zł2016-09-28E-mail Telefon

Kwasy, zasady, roztwory, pierwiastki, budowa materii czy elektroliza. Chemia to jeden z najtrudniejszych przedmiotów do przyswojenia dla uczniów. Jeżeli i Ty masz z nią problemy to my z chęcią pomożemy Ci je rozwiązać. Nadrobimy z Tobą zaległości, bez względu na to, czy dotyczą one materiału przerabianego w szkole podstawowej, gimnazjum, w liceum czy technikum. Jeżeli chcesz (...)
 

83578Korepetycje fizykaBielsko-Biała Mapa
Centrum
16 zł2016-09-28E-mail Telefon

Obliczanie przyspieszenia i prędkości średniej, I zasada termodynamiki, Prawo Hooke’a, czy I i II prawo Kirchhoffa? Brzmi abstrakcyjnie? Nie dla uczniów, którzy korzystają z naszych korepetycji z fizyki. Z pomocą naszych nauczycieli na pewno zrozumiesz procesy zachodzące w świecie, które fizycy rozłożyli na czynniki pierwsze, dokładnie zbadali i opisali. Bez względu (...)
 

83572Korepetycje geografiaBielsko-Biała Mapa
Centrum
16 zł2016-09-28E-mail Telefon

Choć geografia jest jednym z najciekawszych przedmiotów w szkole, to nie zawsze znajduje to potwierdzenie w ocenach uczniów. Główną przyczyną jest fakt, że zajęcia prowadzone w szkołach odbywają się w dużych grupach, przez co spada efektywność przyswajania informacji przez dzieci i młodzież. Korepetycje prowadzone przez naszych nauczycieli prowadzone są w niewielkich, kilku (...)
 

83576Korepetycje historiaBielsko-Biała Mapa
Centrum
16 zł2016-09-28E-mail Telefon

Nie wiesz kto i kiedy ogłosił chrześcijaństwo religią panującą w imperium rzymskim albo co to był przywilej koszycki dla rycerstwa polskiego? Nie martw się, wkrótce nadrobisz zaległości. Wystarczy, że zapiszesz się do nas na korepetycje z historii. Bez względu na to czy Twoje braki sięgają starożytności, czy tylko potrzebujesz uzupełnić wiedzę dotyczącą historii XX wieku - z nami (...)
 

83579Korepetycje język polskiBielsko-Biała Mapa
Centrum
16 zł2016-09-28E-mail Telefon

Wydawałoby się, że język polski to przedmiot najłatwiejszy. Jakie bowiem problemy może nastręczać ojczysty język? Okazuje się jednak, że nie dla wszystkich. Polacy mówią i piszą niechlujnie, mają problem z właściwym doborem słownictwa, mało czytają. Sytuację pogarszają media, często serwujące bezwartościową i ogłupiającą papkę, zniechęcające do sięgania po słowo pisane. W takich (...)
 

83575Korepetycje język angielskiBielsko-Biała Mapa
Centrum
16 zł2016-09-28E-mail Telefon

Znajomość języka angielskiego wymagana jest obecnie praktycznie przez każdego pracodawcę, dlatego tak ważne jest by nie dopuścić do zaległości już na etapie szkoły podstawowej czy gimnazjum. Brak praktycznej znajomości angielskiego nie tylko może negatywnie odbić się na ocenach w szkole, ale także znacznie utrudnić znalezienie dobrze płatnej pracy w przyszłości. W Edun Korepetycje (...)
 

83573Korepetycje język francuskiBielsko-Biała Mapa
Centrum
16 zł2016-09-28E-mail Telefon

Znajomość języka francuskiego to inwestycja w Twoją przyszłość: dostęp do rynku pracy, możliwość studiów na prestiżowych uczelniach czy też swoboda podróżowania po Francji i krajach frankofońskich Profesjonalne korepetycje z języka francuskiego już od 16zł/lekcję!!! korepetycje z języka francuskiego prowadzone są z poziomu: *szkoła podstawowa *gimnazjum *liceum/technikum (...)
 

41788Korepetycje matematykaBielsko-Biała Mapa
os. Beskidzkie
25 zł2016-08-27E-mail Komórka

Jestem nauczycielką matematyki, fizyki i innych ścisłych przedmiotów zawodowych w szkole ponadgimnazjalnej. Przygotowuję swoich uczniów do matury w zakresie podstawowym i rozszerzonym. Udzielam korepetycji również z zakresu szkoły podstawowej oraz gimnazjum. Tel. 0 606688005 Bielsko-Biała
 

68336Korepetycje wytrzymałość materiałówBielsko-Biała Mapa
Komorowice
30 zł2016-07-06E-mail Gadu-Gadu Komórka

Wytrzymalosc materialow; belki; ramy; kratownice; skrecanie;
 

 
 
DALSZE WYNIKI
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 .. 16 >>
 
 
 
NAWIGACJA
<< Wstecz | szukanie wg miasta | wg województwa | zaawansowane
 
wszystkie prawa zastrzeżone © ekorki.pl 2013